Auto slīpēšana/pulēšana

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004

Tā īsti nezinu vai pareizajā sadaļā ievietoju fīču, bet nu gan jau būs labi.

Tiek piedāvāta auto slīpēšana/pulēšana, vaskošana, plastmasas detaļu atjaunošana.

Tā nav vaskošana uz līdz 6 mazgāšanas reizēm. Tiek reāli noņemts aplikuma slānis (izbalējums, kaļķakmens, skrāpējumi, utt) un uzklāta jauna glance. Krāsai nav nozīmes.

Mašīna izskatās principā kā svaigi pārkrāsota ~1-2 gadi.

Ūdens uz mašīnas principā neturas, saule neskādē, īsāk sakot kā maza bērna dupsis!

Ieteicams to darīt reizi 2 gados, kā jaunām, tā vecām mašīnām, ideāli - reizi gadā.

Te jau kaut kad klīda sarunas par šo tēmu... tad nu lūk.

Ir iespējams arī daļēji atjaunot un iztīrīt salonu. Logu gumijas utt.

Cenas 60-70 LS - protams varam runāt. Rīgā tas maksā stipri dārgāk - kāpēc tik lēti? - tiek taisīta tā lietiņa Ikšķilē, mājās, tāpēc arī uz cenu nespiežu.

Laika ziņā apmēram 2-3 stundas.

Ja jautājumi - rakstiet - otto@is.lv - paskaidrošu smalkāk.

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Gatavojos savu džipu nopulēt. Beidzot auto ir savests tuvu ideālam stāvoklim. Gatavojies!

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

a3x rakstīja: Vai pulēšana joprojām notiek tikai brīvdienās?

Ne tikai brīvdienās, zvanam un runājam un sarunājam izņēmumu

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: varbuut vari neliegt padomu?

jo kameer nebija garazjas-pirkt instrumentus automashiinai nebija vaidziibas-nepiecieshamiiba.

Kaa pareizi izveeleeties auto puleetaaju?

apgriezieni?

taas shvammes uz kaa uznes pastu -visu laiku jaamaina? vai mazgaa?

P.S. liidz shim ar rocinjaam puleeju (ne jau to ko padomaajaat) bet auto

Mājas apstākļos domāju ka ar rociņām un Turtle Wax būs tieši laikā.

nevis parasta švamme, bet speciāli sūkļi jāizmanto... protams arī apgriezieni ir svarīgi. ar fleksi nesanāks tie sūkļi nav nedz jāmazgā nedz jātīra (iznemot ja nokrīt zemē etc).

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: uz Emailiem neatbildam ?

Atvainojos ja ar novēlošanos, bet uz visu ir atbildēts.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Gatavojos savu džipu nopulēt. Beidzot auto ir savests tuvu ideālam stāvoklim. Gatavojies!

Esmu gatavāks par gatavu!! (puslīdz skaidrā, svaiga elpa, karstas meitenes un auksts šampanietis)

4x4 Reģ.: 20.08.2001
0 0 Atbildēt

Cik maksas nopulet sarkanu Town & Country?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja:

ursis rakstīja: varbuut vari neliegt padomu?

jo kameer nebija garazjas-pirkt instrumentus automashiinai nebija vaidziibas-nepiecieshamiiba.

Kaa pareizi izveeleeties auto puleetaaju?

apgriezieni?

taas shvammes uz kaa uznes pastu -visu laiku jaamaina? vai mazgaa?

P.S. liidz shim ar rocinjaam puleeju (ne jau to ko padomaajaat) bet auto

Mājas apstākļos domāju ka ar rociņām un Turtle Wax būs tieši laikā.

nevis parasta švamme, bet speciāli sūkļi jāizmanto... protams arī apgriezieni ir svarīgi. ar fleksi nesanāks tie sūkļi nav nedz jāmazgā nedz jātīra (iznemot ja nokrīt zemē etc).

thx par atbildi-vairs negaidiiju. tavus vaardus jau apstiprinaaja citur. to vaig puleeshanai,ne vaskoshanai.

bet par to speciaali domas dalaas.man pietiek ar miikstu -tiiru kokvilnas auduma draanu.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

4x4 rakstīja: Cik maksas nopulet sarkanu Town & Country?

Jaskatas kada kvalitate. 60-70 LS

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

cybercannibal rakstīja:

ursis rakstīja: varbuut vari neliegt padomu?

jo kameer nebija garazjas-pirkt instrumentus automashiinai nebija vaidziibas-nepiecieshamiiba.

Kaa pareizi izveeleeties auto puleetaaju?

apgriezieni?

taas shvammes uz kaa uznes pastu -visu laiku jaamaina? vai mazgaa?

P.S. liidz shim ar rocinjaam puleeju (ne jau to ko padomaajaat) bet auto

Mājas apstākļos domāju ka ar rociņām un Turtle Wax būs tieši laikā.

nevis parasta švamme, bet speciāli sūkļi jāizmanto... protams arī apgriezieni ir svarīgi. ar fleksi nesanāks tie sūkļi nav nedz jāmazgā nedz jātīra (iznemot ja nokrīt zemē etc).

thx par atbildi-vairs negaidiiju. tavus vaardus jau apstiprinaaja citur. to vaig puleeshanai,ne vaskoshanai.

bet par to speciaali domas dalaas.man pietiek ar miikstu -tiiru kokvilnas auduma draanu.

Prieks ka vareeju paliidzeet. ja ir jautaajumi, uzzvani, nav probu paskaidrot un ko ieteikt

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu tā - šodien iAuto džips kļuva smukāks - bijām pulēties. Īsumā - esmu ļoti apmierināts. Garumā - būs vēlāk.

Abuu Reģ.: 10.04.2004
0 0 Atbildēt

cybercannibal - jautajums Specam!

ņēmos es ilgi pucēju auto ar turtle wax ar toņiem (colour magic), tas beidzās - patika. tad kautkādu prastu turtli waxi - kuru uzsmērējot ar slapju drānu, jāļauj nožūt. kad nožūst paliek tāds kā ARIEL pulveris riebīgssss, kuru izberzējot autiņš viss kā ar puteķļiem!

apriebās!!

šodien te viens čomaks veicī ieteica "Meguiar's" - tipa pro pārdotākais USA brends.

varbūt tev ir kādas atsauksmes?? iemēģinājies vaskot vēl neesmu ; ))

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Abuu rakstīja: cybercannibal - jautajums Specam!

ņēmos es ilgi pucēju auto ar turtle wax ar toņiem (colour magic), tas beidzās - patika. tad kautkādu prastu turtli waxi - kuru uzsmērējot ar slapju drānu, jāļauj nožūt. kad nožūst paliek tāds kā ARIEL pulveris riebīgssss, kuru izberzējot autiņš viss kā ar puteķļiem!

apriebās!!

šodien te viens čomaks veicī ieteica "Meguiar's" - tipa pro pārdotākais USA brends.

varbūt tev ir kādas atsauksmes?? iemēģinājies vaskot vēl neesmu ; ))

Diemzheel par "Meguiar's" nekaa nevaru pasaciit... sorry nav ne mazaakaas nojausmas, jo pats straadaaju ar citaam. Par Turtle gan varu teikt, lai kaads arii pulvers nepaliktu, man domaat ka maajas apstalos ar rocinam pats labakais variants.

jaskatas vasks kur sastava maximali viens palmu vasks ieksa. sorry pec ugunigas ned nogales, sit nost neatceros ka tas palmas sauca kkaadas carnacaubas vai tipa tavo

Ja interesee smalkaak, uzzvani, pabazareesim pastastishu smalkak.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Nu tā - šodien iAuto džips kļuva smukāks - bijām pulēties. Īsumā - esmu ļoti apmierināts. Garumā - būs vēlāk.

Centos

Prieks ka patiik - tas ir galvenais ka cilveks apmierinats!

birkof10 Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

kur tieshi Ikshkjilee ??? pats esmu no Ogres un arii ir veelme uzpuceet autinju, varbuut ir iespeejams tev atraadiit savas shviikas un tad arii vareetu nolemt ko dariit taalaak? Vai rinda ir gara, jo pieljauju ka neesmu vieniigais gribeetaajs?

ja kas padod zinju uz e-mail janis.trubacs@inbox.lv

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Mans viedoklis izteikts šeit:

www.iauto.lv/...

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

birkof10 rakstīja: kur tieshi Ikshkjilee ??? pats esmu no Ogres un arii ir veelme uzpuceet autinju, varbuut ir iespeejams tev atraadiit savas shviikas un tad arii vareetu nolemt ko dariit taalaak? Vai rinda ir gara, jo pieljauju ka neesmu vieniigais gribeetaajs?

ja kas padod zinju uz e-mail janis.trubacs@inbox.lv

Atbildēts.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Aizsuutiiju vakar meilu.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kad var piebraukt atradit, vai ir vispar verts to darit ?? HIPPY@iauto.lv

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

īsti nav skaidrs par to ātrumu - man viens labs draugs krāsotājs un pulētājs man pulēja auto - vienai detaļai bija ap 3 stundas, un bez vaska kārtas... 3 dažāda rupjuma pastas, un ne vienu reizi ar katru. Pēc tam auto bija kā emaljēts...

bet šim puikam visam auto aiziet tik pat laika???...

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

resprktīvi viņš teica ka tāds pa tādu laiku var auto tikai ievaskot, bet nekādā gadījumā nopulēt...

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Aha, es arii zinu puleetaaju, kas iet paari ar 3 dazaadaam pastaam un peec tam veel aizsargkaartinju uzklaaj! Uz visu mashiinu kaadas 5 stundas, ja raiti straadaa! Un pirms katras pastas autinjsh tiek ar karcheru nomazgaats, nosusinaats... njemshanaas baigaa! Bet cena ar lielaaka!

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Sākas spriedelēšana no sērijas - viena tante (onkulis) teica...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: resprktīvi viņš teica ka tāds pa tādu laiku var auto tikai ievaskot, bet nekādā gadījumā nopulēt...

Nevar pa 3 stundam paspēt novaskot - var paspēt tikai uzpīpēt

Ja roka ir piedročīta un bez pīppauzēm, var meiģinaat iekļauties 3 stundaas!

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Sākas spriedelēšana no sērijas - viena tante (onkulis) teica...

Nee tieshi otraadi, spriedeleeshana no pieredzes! Esmu skatiijies kaa pulee pazinja ar 3 pastaam un kaa to dara shis puleetaajs Ja saliidzina, tad cybercannibal uzpulee tikai taa- skatam

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

tieši uz to es arī tēmēju, ka šitas variants ir tīri skatam - ne jau par velti tas spīzdīgais efekts tiek panākts ar ķīmijas uzlikšanu, bet patiesībā pilnīgs spīdums jāpanāk būtu tikai ar pulēšanu - ja to izdara kā nākas...

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti