Auto slīpēšana/pulēšana

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004

Tā īsti nezinu vai pareizajā sadaļā ievietoju fīču, bet nu gan jau būs labi.

Tiek piedāvāta auto slīpēšana/pulēšana, vaskošana, plastmasas detaļu atjaunošana.

Tā nav vaskošana uz līdz 6 mazgāšanas reizēm. Tiek reāli noņemts aplikuma slānis (izbalējums, kaļķakmens, skrāpējumi, utt) un uzklāta jauna glance. Krāsai nav nozīmes.

Mašīna izskatās principā kā svaigi pārkrāsota ~1-2 gadi.

Ūdens uz mašīnas principā neturas, saule neskādē, īsāk sakot kā maza bērna dupsis!

Ieteicams to darīt reizi 2 gados, kā jaunām, tā vecām mašīnām, ideāli - reizi gadā.

Te jau kaut kad klīda sarunas par šo tēmu... tad nu lūk.

Ir iespējams arī daļēji atjaunot un iztīrīt salonu. Logu gumijas utt.

Cenas 60-70 LS - protams varam runāt. Rīgā tas maksā stipri dārgāk - kāpēc tik lēti? - tiek taisīta tā lietiņa Ikšķilē, mājās, tāpēc arī uz cenu nespiežu.

Laika ziņā apmēram 2-3 stundas.

Ja jautājumi - rakstiet - otto@is.lv - paskaidrošu smalkāk.

 
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: fleksis: www.kare.lv/...

pulējamā mašīna: www.kare.lv/...

ja tu nemāki saskatīt ka aparātu principiālā uzbūve ir vienāda, tad tu esi maigi izsakoties aprobežots.

es zinu atskiriibu,bet tava iedomiiba ir FANTASTISKA

nu nu ...pucee taalaak puikinj

linkaa ir vnk puleejamaa ripa,ne lenkja slipmashina ! un kaa vinja ir izpildiita ir pavisam cits jautaajums. man vinja ir biski savaadaaka,bet taada pati-peec idejas.

taa ka firs vien mazuli.

Andrismazais Reģ.: 28.06.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

pinguin rakstīja: fleksis: www.kare.lv/...

pulējamā mašīna: www.kare.lv/...

ja tu nemāki saskatīt ka aparātu principiālā uzbūve ir vienāda, tad tu esi maigi izsakoties aprobežots.

es zinu atskiriibu,bet tava iedomiiba ir FANTASTISKA

nu nu ...pucee taalaak puikinj

linkaa ir vnk puleejamaa ripa,ne lenkja slipmashina ! un kaa vinja ir izpildiita ir pavisam cits jautaajums. man vinja ir biski savaadaaka,bet taada pati-peec idejas.

taa ka firs vien mazuli.

Cik šito var runāt! Lēņķa slīpmašīna ir tautā sauktais fleksis! Teorētiski var mēģināt izmantot auto pulēšanai, bet tikai tos kuriem ir regulējami rotācijas ātrumi!! Plus visam tam ir nepieciešama speciāla pulēšanas pēda (cieta)

Pulēšanai ir paredzēta rotācijas tipa slīpmašīna.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Andrismazais rakstīja:

ursis rakstīja:

pinguin rakstīja: fleksis: www.kare.lv/...

pulējamā mašīna: www.kare.lv/...

ja tu nemāki saskatīt ka aparātu principiālā uzbūve ir vienāda, tad tu esi maigi izsakoties aprobežots.

es zinu atskiriibu,bet tava iedomiiba ir FANTASTISKA

nu nu ...pucee taalaak puikinj

linkaa ir vnk puleejamaa ripa,ne lenkja slipmashina ! un kaa vinja ir izpildiita ir pavisam cits jautaajums. man vinja ir biski savaadaaka,bet taada pati-peec idejas.

taa ka firs vien mazuli.

Cik šito var runāt! Lēņķa slīpmašīna ir tautā sauktais fleksis! Teorētiski var mēģināt izmantot auto pulēšanai, bet tikai tos kuriem ir regulējami rotācijas ātrumi!! Plus visam tam ir nepieciešama speciāla pulēšanas pēda (cieta)

Pulēšanai ir paredzēta rotācijas tipa slīpmašīna.

nu bet es ko staastu

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

calis es kljuudiijas,es uzspamoju,tolpajobs pengviins to nesaprata.

P.S. mums jau sen kaskjis. jo pengviins arii A/S nepamatoti uzbrauc un aizvaino cilvjus. nu kaa dexters. ka tik nav tas pats frukts.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: calis es kljuudiijas,es uzspamoju,tolpajobs pengviins to nesaprata.

P.S. mums jau sen kaskjis. jo pengviins arii A/S nepamatoti uzbrauc un aizvaino cilvjus. nu kaa dexters. ka tik nav tas pats frukts.

calis droshi kljuudiijaas-sore.

es atklanos jo shis nav mans topiks.

cienu puleetaaja darbu,jo zinu ka tas nav alu dzert

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: calis es kljuudiijas,es uzspamoju,tolpajobs pengviins to nesaprata.

P.S. mums jau sen kaskjis. jo pengviins arii A/S nepamatoti uzbrauc un aizvaino cilvjus. nu kaa dexters. ka tik nav tas pats frukts.

NEKAD nepamatoti neuzbraucu cilvēkiem. Vienkārši ļoti nepatīk muļķi, un vienmēr cenšos viņus atsēdināt, ja viņi runā par aplami par lietām.

Tu drošvien domā ka pulējamā mašīna ir šāda? (daudzi tā domā) www.chinatraderonline.com/...

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:

ursis rakstīja: calis es kljuudiijas,es uzspamoju,tolpajobs pengviins to nesaprata.

P.S. mums jau sen kaskjis. jo pengviins arii A/S nepamatoti uzbrauc un aizvaino cilvjus. nu kaa dexters. ka tik nav tas pats frukts.

NEKAD nepamatoti neuzbraucu cilvēkiem. Vienkārši ļoti nepatīk muļķi, un vienmēr cenšos viņus atsēdināt, ja viņi runā par aplami par lietām.

Tu drošvien domā ka pulējamā mašīna ir šāda? (daudzi tā domā) www.chinatraderonline.com/...

Bet es domāju, ka tu vnk esi konkurents un tēpēc te čivini.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Klau tauta!!!

Vai sjii topika autors veel nodarbojas ar sjiim lietaam??? Es pirms kaadaa 2 ned. aizsuutiju sjameejam mailu, bet atbildes NAV NEKAADAS...

Gribeetos savu renju auto uzpuceet, lai smukaaks izskataas...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Pamēģini uzzvanīt

autoaprupe.lv/...

vai (es domāju, ka tas ir tas pats vēzis tikai citā kulītē )

autopulesana.lv/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Pamēģini uzzvanīt

autoaprupe.lv/...

vai (es domāju, ka tas ir tas pats vēzis tikai citā kulītē )

autopulesana.lv/...

Tas otrs ir viņa bijušais palīgs/partneris, tagad konkurents.

gold555 Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

nu gan jūs te kasaties dēļ muļķībām...

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Kas tur par problēmu sanāca ar to Lexus no BMW powera? Esot jumts sabojāts un vēl dažiem cilvēkiem kaut kāds problēmas bijušas.

Ir komentāri?

Jasis Reģ.: 05.06.2003
0 0 Atbildēt

nu buus komentaari vai nee,taa visu laiku bija dikti liela aktivitaate bet kaa paraadaas info ka tiek huinja taisiita,taa klusums

TX-Archa Reģ.: 20.08.2008
0 0 Atbildēt

kaupo13 rakstīja: a ko dariit ja stikli ir ar shviikaam?!

Stiklus ar shviikaam pulee ar labiem akmenjiem, vai teerauda cauruli. Protams ir arii alternatiivas ...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Andrismazais rakstīja:

Cik šito var runāt! Lēņķa slīpmašīna ir tautā sauktais fleksis! Teorētiski var mēģināt izmantot auto pulēšanai, bet tikai tos kuriem ir regulējami rotācijas ātrumi!!

Tikai tīri teorētiski izmantot jau var, bet izmantot fleksi ar regulējamu ātrumu kā pulējamo ir muļķīgi, jo - to apgriezienu diapazons ir labākajā gadījumā 3.000 - 10.500 (ar maks spēku 3,3 N) vai parasti 6.000 - 9.000 /min (ar maks spēku 3,3 N), bet leņķa pulētājam tie ir 700 - 2.200 /min (ar spēku 14 N). Cipari tak līdzīgi vai ne? Spēks utt...?

Leņķa pulētājam ir pavisam savādāks reduktors ar PAVISAM citu pārnesuma skaitli. Var jau izmantot fleksi, bet būs vairākas problēmas - vai nu tas griezīsies par ātru un dedzinās krāsu/pulējamo pastu, vai arī griežoties vēlamajā apgriezienu diapazonā būs ar nepietiekamu griezes momentu un nežēlīgi karsīs.

Rezultātā - vai nu sabojāsi krāsojumu vai nu nokurināsi fleksi. Veiksmi lietot pulēšanai parasto fleksi!

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

autors tikai pulee, vai tomeer epastus arii paarbauda?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nopulēju savu 11 gadus veco braucamo (tiesa gan pie cita meistara). Teikšu kā ir - ir vērts

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Sveiciens!!

Tātad, ir jaunas cenas (lētāk), ir jauna adrese (RĪGĀ, sadarbībā ar NORDE), ir jauna mājas lapa: autoaprupe.lv/...

Ir jauns pakalpojums (krāsošana)

Ir jauni kontakti.

Šeit īsti nebūs laika atbildēt. Zvaniet uz kontaktiem un visu runāsim.

Pēc pāris nedēļām būs skaidra klubu un Iauto lasītāju atlaide u.t.t.

vienvārdsakot - pie D**sas tā krīze

Lai Jums jauks pavasaris!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja: .. ir jauna mājas lapa: autoaprupe.lv/...

To lapu prasītos nedaudz sakārtot, lai var normāli tekstus salasīt.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja: Sveiciens!!

Tātad, ir jaunas cenas (lētāk), ir jauna adrese (RĪGĀ, sadarbībā ar NORDE), ir jauna mājas lapa: autoaprupe.lv/...

Ir jauns pakalpojums (krāsošana)

Ir jauni kontakti.

Šeit īsti nebūs laika atbildēt. Zvaniet uz kontaktiem un visu runāsim.

Pēc pāris nedēļām būs skaidra klubu un Iauto lasītāju atlaide u.t.t.

vienvārdsakot - pie D**sas tā krīze

Lai Jums jauks pavasaris!

Esmu pie tevis izmēģinājis ķīmisko salona tīrīšanu.

Neliels salīdzinājums starp tavu ķīmisko tīrīšanu un parasto salona tīrīšanu auto mazgātavā:

1. pēc parastās tīrīšanas salons nepaliek slapjš, pēc ķīmiskās salons vēl nedēļu bija slapjš;

2. parasto tīrīšanu vaic 30min., ķīmiskā veselu dienu;

3. parastajā tīrīšanā notīra arī paneli un logus, pēc tavas ķīmiskās logi bija tā nod**rsti, ka bija jābrauc uz parasto tīrīšanu;'

4. pārējā salona tīrīšanas kvalitātē nejutu atšķirību starp parasto un ķīmisko tīrīšanu;

5. par parasto jāmaksā 15Ls, par tavu ķīmisko 80Ls.

Ieteikums citiem: ja tomēr izvēlaties taisīt ķimisko tad pēc mašīnas brauciet kad ārā ir gaišs, lai uzreiz varētu saskatīt padarītā darba kvalitāti, jo pēc tam var arī nesazvanīt cītīgo darboni.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Ak jā- "kaimiņu omītes paliekas uz Jūsu autiņa sāniem" spārda nemērā lol&rofl

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

cybercannibal rakstīja: Sveiciens!!

Tātad, ir jaunas cenas (lētāk), ir jauna adrese (RĪGĀ, sadarbībā ar NORDE), ir jauna mājas lapa: autoaprupe.lv/...

Ir jauns pakalpojums (krāsošana)

Ir jauni kontakti.

Šeit īsti nebūs laika atbildēt. Zvaniet uz kontaktiem un visu runāsim.

Pēc pāris nedēļām būs skaidra klubu un Iauto lasītāju atlaide u.t.t.

vienvārdsakot - pie D**sas tā krīze

Lai Jums jauks pavasaris!

Esmu pie tevis izmēģinājis ķīmisko salona tīrīšanu.

Neliels salīdzinājums starp tavu ķīmisko tīrīšanu un parasto salona tīrīšanu auto mazgātavā:

1. pēc parastās tīrīšanas salons nepaliek slapjš, pēc ķīmiskās salons vēl nedēļu bija slapjš;

2. parasto tīrīšanu vaic 30min., ķīmiskā veselu dienu;

3. parastajā tīrīšanā notīra arī paneli un logus, pēc tavas ķīmiskās logi bija tā nod**rsti, ka bija jābrauc uz parasto tīrīšanu;'

4. pārējā salona tīrīšanas kvalitātē nejutu atšķirību starp parasto un ķīmisko tīrīšanu;

5. par parasto jāmaksā 15Ls, par tavu ķīmisko 80Ls.

Ieteikums citiem: ja tomēr izvēlaties taisīt ķimisko tad pēc mašīnas brauciet kad ārā ir gaišs, lai uzreiz varētu saskatīt padarītā darba kvalitāti, jo pēc tam var arī nesazvanīt cītīgo darboni.

Kad Tu taisīji?

Zvaņi un sarunāsim visu pārtaisīt un sataisīt kā nākas!

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja:

jaaanis rakstīja:

cybercannibal rakstīja: Sveiciens!!

Tātad, ir jaunas cenas (lētāk), ir jauna adrese (RĪGĀ, sadarbībā ar NORDE), ir jauna mājas lapa: autoaprupe.lv/...

Ir jauns pakalpojums (krāsošana)

Ir jauni kontakti.

Šeit īsti nebūs laika atbildēt. Zvaniet uz kontaktiem un visu runāsim.

Pēc pāris nedēļām būs skaidra klubu un Iauto lasītāju atlaide u.t.t.

vienvārdsakot - pie D**sas tā krīze

Lai Jums jauks pavasaris!

Esmu pie tevis izmēģinājis ķīmisko salona tīrīšanu.

Neliels salīdzinājums starp tavu ķīmisko tīrīšanu un parasto salona tīrīšanu auto mazgātavā:

1. pēc parastās tīrīšanas salons nepaliek slapjš, pēc ķīmiskās salons vēl nedēļu bija slapjš;

2. parasto tīrīšanu vaic 30min., ķīmiskā veselu dienu;

3. parastajā tīrīšanā notīra arī paneli un logus, pēc tavas ķīmiskās logi bija tā nod**rsti, ka bija jābrauc uz parasto tīrīšanu;'

4. pārējā salona tīrīšanas kvalitātē nejutu atšķirību starp parasto un ķīmisko tīrīšanu;

5. par parasto jāmaksā 15Ls, par tavu ķīmisko 80Ls.

Ieteikums citiem: ja tomēr izvēlaties taisīt ķimisko tad pēc mašīnas brauciet kad ārā ir gaišs, lai uzreiz varētu saskatīt padarītā darba kvalitāti, jo pēc tam var arī nesazvanīt cītīgo darboni.

Kad Tu taisīji?

Zvaņi un sarunāsim visu pārtaisīt un sataisīt kā nākas!

Tas bija apmēram pirms gada un viss jau ir n-tās reizes pārtaisīts parastajās auto mazgātavās

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

cybercannibal rakstīja:

jaaanis rakstīja:

cybercannibal rakstīja: Sveiciens!!

Tātad, ir jaunas cenas (lētāk), ir jauna adrese (RĪGĀ, sadarbībā ar NORDE), ir jauna mājas lapa: autoaprupe.lv/...

Ir jauns pakalpojums (krāsošana)

Ir jauni kontakti.

Šeit īsti nebūs laika atbildēt. Zvaniet uz kontaktiem un visu runāsim.

Pēc pāris nedēļām būs skaidra klubu un Iauto lasītāju atlaide u.t.t.

vienvārdsakot - pie D**sas tā krīze

Lai Jums jauks pavasaris!

Esmu pie tevis izmēģinājis ķīmisko salona tīrīšanu.

Neliels salīdzinājums starp tavu ķīmisko tīrīšanu un parasto salona tīrīšanu auto mazgātavā:

1. pēc parastās tīrīšanas salons nepaliek slapjš, pēc ķīmiskās salons vēl nedēļu bija slapjš;

2. parasto tīrīšanu vaic 30min., ķīmiskā veselu dienu;

3. parastajā tīrīšanā notīra arī paneli un logus, pēc tavas ķīmiskās logi bija tā nod**rsti, ka bija jābrauc uz parasto tīrīšanu;'

4. pārējā salona tīrīšanas kvalitātē nejutu atšķirību starp parasto un ķīmisko tīrīšanu;

5. par parasto jāmaksā 15Ls, par tavu ķīmisko 80Ls.

Ieteikums citiem: ja tomēr izvēlaties taisīt ķimisko tad pēc mašīnas brauciet kad ārā ir gaišs, lai uzreiz varētu saskatīt padarītā darba kvalitāti, jo pēc tam var arī nesazvanīt cītīgo darboni.

Kad Tu taisīji?

Zvaņi un sarunāsim visu pārtaisīt un sataisīt kā nākas!

Tas bija apmēram pirms gada un viss jau ir n-tās reizes pārtaisīts parastajās auto mazgātavās

Nu sāpe ir sāpe.

Piesakies uz otto@grafton.lv

Savedīsim to lietiņu, lai abidas nekādas nebūtu!

alxf1 Reģ.: 13.04.2009
0 0 Atbildēt

Biju cerējis, ka varēšu te rakstīt pozitīvu atsauksmi, bet laikam tomēr nevarēšu gan.

Autiņš nostāvēja 2 dienas (Rīgā, Nordē) - 1 dienu ķīmiskā, 2. diena - pulēšana.

Ķīmiskā so, so. Protams ir krietni tīrāk, bet lai arī bija pieteikts tīrīt arī griestus, starpību nemanu (signalizāciju liekot veči bija atstājuši pirkstu nospiedumus uz stoikām), paberžot ar parastiem salona tīrītājiem viss smuki nāk nost, tā ka nevarētu uzskatīt par neiztīrāmiem traipiem.

Pulēšana. Durvis, spārni ir ok, lai arī tagad velk ārā visādas mikrobuktītes, kuras pirms tam bija neredzamas, bet tā nav pulēšanas vaina Jumts galīgi garām.. Saulē acīmredzamas mikrošvīkas, kuras pat vasks nenosedz. Bet drīzāk tādas, it kā nemaz nebūtu pulēts, nekā pulēšanas pēdas.

Iedobes zem durvju ručkām - es saprotu, ka tur ar mašīnu klāt netiek, bet nepulēta vieta uz pulētas fona izskatās truli.

Un stikli patiešām netīri... Parastās mazgātuvēs ar to nekad nav problēmu bijis.

Arī krāsošanas pakalpojumu izmantoju, ar to gan problēmu nav.

Labākais pārsteigums bija nākamajā rītā, kad cerēju iekāpt smukā tīrā mašīnā... Sen nebiju redzējis tik nenormāli noputējušu autiņu - gluži kā visus apkārtnes putekļus šis būtu piesūcis klāt

Sāpes nav, bet pats vairs tur nedošos un citiem arī neieteikšu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti