Auto slīpēšana/pulēšana

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004

Tā īsti nezinu vai pareizajā sadaļā ievietoju fīču, bet nu gan jau būs labi.

Tiek piedāvāta auto slīpēšana/pulēšana, vaskošana, plastmasas detaļu atjaunošana.

Tā nav vaskošana uz līdz 6 mazgāšanas reizēm. Tiek reāli noņemts aplikuma slānis (izbalējums, kaļķakmens, skrāpējumi, utt) un uzklāta jauna glance. Krāsai nav nozīmes.

Mašīna izskatās principā kā svaigi pārkrāsota ~1-2 gadi.

Ūdens uz mašīnas principā neturas, saule neskādē, īsāk sakot kā maza bērna dupsis!

Ieteicams to darīt reizi 2 gados, kā jaunām, tā vecām mašīnām, ideāli - reizi gadā.

Te jau kaut kad klīda sarunas par šo tēmu... tad nu lūk.

Ir iespējams arī daļēji atjaunot un iztīrīt salonu. Logu gumijas utt.

Cenas 60-70 LS - protams varam runāt. Rīgā tas maksā stipri dārgāk - kāpēc tik lēti? - tiek taisīta tā lietiņa Ikšķilē, mājās, tāpēc arī uz cenu nespiežu.

Laika ziņā apmēram 2-3 stundas.

Ja jautājumi - rakstiet - otto@is.lv - paskaidrošu smalkāk.

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

vēl man patika teksts "šadu pulēšanu vajadzētu veikt reizi gadā"

par cik pulēšanas būtība ir lakas kārtas "noslīpēšana" un lakas kārta nav bezgalīgi bieza, tad dziļo pulēšanu var veikt tikai pāris reizes, un pēc tam seko pārlakošana...

Aizdoma ka puisis lieto vnk smalkāko pastu kuras sastāvā ir vasks - efekts tūlītējs protams ir, bet švīkas kuras pirmajā brīdī neredz dēļ brīnumainā spīduma, pēc pāris mazgāšanas reizēm jau varēs redzēt...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: vēl man patika teksts "šadu pulēšanu vajadzētu veikt reizi gadā"

par cik pulēšanas būtība ir lakas kārtas "noslīpēšana" un lakas kārta nav bezgalīgi bieza, tad dziļo pulēšanu var veikt tikai pāris reizes, un pēc tam seko pārlakošana...

Aizdoma ka puisis lieto vnk smalkāko pastu kuras sastāvā ir vasks - efekts tūlītējs protams ir, bet švīkas kuras pirmajā brīdī neredz dēļ brīnumainā spīduma, pēc pāris mazgāšanas reizēm jau varēs redzēt...

Ka Tu vari spriest ja Tu neesi redzējis rezultātu? Es domāju ja būtu ka Tu saki - šeit jau sen būtu bļāustišanās, bet ka Tu pats redzi ir daudz apmierinātu klientu.

Var protams ar tām 3jām pastām to visu darīt, bet tas jau maksās citu naudu. Pats esmu pulējis 4 savas mašīnas, aizņema man tas ap 10 stundām. Jo 10 min strādāju, 20 pipēju. Švīkas pazūd un vairs nepārādās, tiesa es to visu dariju ar smilšpapīru.

Bet tik un tā - nav korrekti muldēt kāmēr neredēji rezultātu.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: vēl man patika teksts "šadu pulēšanu vajadzētu veikt reizi gadā"

par cik pulēšanas būtība ir lakas kārtas "noslīpēšana" un lakas kārta nav bezgalīgi bieza, tad dziļo pulēšanu var veikt tikai pāris reizes, un pēc tam seko pārlakošana...

Aizdoma ka puisis lieto vnk smalkāko pastu kuras sastāvā ir vasks - efekts tūlītējs protams ir, bet švīkas kuras pirmajā brīdī neredz dēļ brīnumainā spīduma, pēc pāris mazgāšanas reizēm jau varēs redzēt...

Atbrauc un nočeko, nebrūķē muti.

Es jau varu arī gadu pucēt, tikai nedaudz padārgi sanāks + parasti cilvēki uzskata par plusu to, ka var patusēt pāris stundas un braukt mājās.

Švīkas vai nu ir, vai nav. noslēpt viņas es vēl neesmu iemācijies, pārādi kā un būs jauns pakalpojums, "pa lēto noslēpt".

Par Tavu krāsotāju un ķīmijām, ja neiebilsti nekomentēšu, tikai pasmīkņāšu

Lai veicas!

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

mass, HIPPY - atbildēts!

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

tur jau tā lieta ka neslēpt pa lēto neizdosies, jo lai viņas nevis noslēptu, bet izpulētu, vajadzīgs ilgāks laiks - viss tas ko iepriekš rakstīju, tad viņas reāli tiek izņemtas, protams tikai tās kas nav cauri lakas slānim.

Nesaku ka tavas darbības ir sliktas vai kaitējošas - ja klienti ir apmierināti, tad viss ir kārtībā! Vienkārši to ko tu dari es nesauktu par pulēšanu, bet par vaskošanu!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: tur jau tā lieta ka neslēpt pa lēto neizdosies, jo lai viņas nevis noslēptu, bet izpulētu, vajadzīgs ilgāks laiks - viss tas ko iepriekš rakstīju, tad viņas reāli tiek izņemtas, protams tikai tās kas nav cauri lakas slānim.

Nesaku ka tavas darbības ir sliktas vai kaitējošas - ja klienti ir apmierināti, tad viss ir kārtībā! Vienkārši to ko tu dari es nesauktu par pulēšanu, bet par vaskošanu!

Droši vien cybercannibalam ir kaut-kāds maģiskais vasks, kurš slēpj mazas švīkas. Es šaubos ka būtu apmierināts ja man par vaskošanu paņemtu "poltiņņiku" domā ko runā.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

ir cilvēki kas redz un ir cilvēki kas neredz, tu acīmredzot neredzi. Pieej pie sava auto, piebāz degunu 5 cm klāt un paskaties vai ieraugi švīkas un skrāpējumus. Redz - tiem tur nav jābūt pēc pulēšanas, bet pēc vaskošanas tos vienkārši mazāk redz!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nu baac ,nu kas te ar varu spiezj pie vinja braukt? taa kaa mazi puishelji. kas brauks brauks,kas netaisaas? - ko kunkst?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Kunkst acīmredzot tie, kuriem šķiet, ka kanibāls, kas kaut ko jēdzīgu dara, ir noziedzies pret visu darbaļaužu interesēm sēdēt uz pečkas un kasīt utis.

Un derīgi jebkuri līdzekļi - var sākt kaut vai [bez]tēmu par to, ka par tik lētām naudām tik īsā laikā izpulēt švīkas nav iespējams.

Par tiem 5 centimetriem - tev pašam smiekls nenāk? Varbūt vēl paņem mikroskopu un papēti - redzēsi kādām švīkām un gropēm klāta pat svaiga lakas kārta.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Man interesē vai šobrīd pie šādiem apstākļiem notiek kādi pulēšanas darbi?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: Man interesē vai šobrīd pie šādiem apstākļiem notiek kādi pulēšanas darbi?

Kas apstākīem vainas? Iebrauc garāžā un 'pulē', tas ir, vasko.

Ja kāds apgalvo, ka var nopulēt pa 3 stundām un ir kas par to maksā 70 latus , ir OK. Man nav žēl.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

boliks rakstīja: Man interesē vai šobrīd pie šādiem apstākļiem notiek kādi pulēšanas darbi?

Kas apstākīem vainas? Iebrauc garāžā un 'pulē', tas ir, vasko.

Ja kāds apgalvo, ka var nopulēt pa 3 stundām un ir kas par to maksā 70 latus , ir OK. Man nav žēl.

Notiek, bet sezona tuvojas beigām palēnām...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Tads nosaki, kad un cikos beidz šogad pulēt!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Man subjektīvais novērojums...

Tam pulētājam mazliet sakāpis galvā.

Texti tādi nicinoši nemierīgi.

Varbūt esi maigāks un tauta pie tevis pavilksies.

Es ar labprāt gribētu nopulēties,bet pie tāda mākoņu stumdītāja principa pēc nebrauktu.

Edgars25 Reģ.: 02.02.2005
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: ir cilvēki kas redz un ir cilvēki kas neredz, tu acīmredzot neredzi. Pieej pie sava auto, piebāz degunu 5 cm klāt un paskaties vai ieraugi švīkas un skrāpējumus. Redz - tiem tur nav jābūt pēc pulēšanas, bet pēc vaskošanas tos vienkārši mazāk redz!

Vakar man tika likvidētas švikas, par kuram meistars pirms darba sākšanas teica, ka diez vai izdosies likvidēt.... pats brinijās ka izdevās. Tā ka pirms citi cilvēku darba nod...šanas vajag pašam pārbaudit praksē, kā tas ir nevis gudri spriedelēt vienas tantes limeni.

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Man subjektīvais novērojums...

Tam pulētājam mazliet sakāpis galvā.

Texti tādi nicinoši nemierīgi.

Varbūt esi maigāks un tauta pie tevis pavilksies.

Es ar labprāt gribētu nopulēties,bet pie tāda mākoņu stumdītāja principa pēc nebrauktu.

tikai kaut kā nemana te nevienu neapmierināto, ja jau tur viss būtu tik slikti, gan jau kāds nepaslinkotu un ierakstītu to arī šeit... neviens no lielajiem kritizētājiem pats nav tur bijis

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Faruham pašam mākoņi gar ceļiem slīd... nav brīnums, ka viņš mēģina noniecināt to, ko nezina...

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Tads nosaki, kad un cikos beidz šogad pulēt!

Jā, būtu labi.

Pirms ziemas ir jēga pulēt? Vai labāk paciesties līdz pavasarim?

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

richy rakstīja:

Redaktors rakstīja: Tads nosaki, kad un cikos beidz šogad pulēt!

Jā, būtu labi.

Pirms ziemas ir jēga pulēt? Vai labāk paciesties līdz pavasarim?

Rudens pienācis nemanot!

Tā nu ir sanācis, ka sezona tuvojas beigām un domājams pēc 1.novembra vairāk pulēšanas nesanāks.

Daudzi prasa kā ir ar pulēšanu, kad labāk - pulēt vasarā, vai ziemā. Paskaidrošu smalkāk.

No vizuālā viedokļa labāk pulēt ir pavasarī - tieši uz slapjo zaķu sezonu autiņš spīdēs kā kaķa... [nu sapratāt].

Tehniski, mīlot savu dzelzs rumaku pareizāk ir pulēt rudenī, autiņam tiek maksimāli nodrošināta aizsardzība pret ūdeni, sāli un visām tām šausmām ko mūsu valdība par mumsim rūpējoties gāž uz ielām ziemas drēgnajos rītos.

Darīt to ziemas vidū - lai cik man nebūtu neizdevīgi to teikt, nav jēgas (ja vien negribat pārdot autinu).

Novēlu Jums patīkamas rudens dienas un tīri no sevis vēlējos atgādināt, ka ne tikai Siguldā ir dzeltenas lapas

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Man subjektīvais novērojums...

Tam pulētājam mazliet sakāpis galvā.

Texti tādi nicinoši nemierīgi.

Varbūt esi maigāks un tauta pie tevis pavilksies.

Es ar labprāt gribētu nopulēties,bet pie tāda mākoņu stumdītāja principa pēc nebrauktu.

Nu piedod, ja esmu kaut kā aizskāris Tevi, vai kādu citu, bet neko nevaru ar sevi padarīt.

Tajos starplaikos, kas ir starp 2 darbiem, 4 projektiem, mājas būvniecību/remontu, gulēšanu, alus dzeršanu un meitenēm - Stumdu ar degunu mākoņus. -hobijs saproties.

Jauku dienu! -zvani/raksti jebkurā laikā, ja interesē pulēšana, centīšos izpalīdzēt kā nu varēšu.

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Gadījumā ar krāsošanu nenodarbojieties? Man arku iekšpusi un bišku kantīti ārpus vajag nokrāsot. Atlupusi krāsa un brūnais iemeties

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

richy rakstīja: Gadījumā ar krāsošanu nenodarbojieties? Man arku iekšpusi un bišku kantīti ārpus vajag nokrāsot. Atlupusi krāsa un brūnais iemeties

Vot, tā ir pavisam cita opera un pagaidam nenodarbojos sorry, tiešām strādāju pie šī jautajuma un ir idejas... bet.... negribu ķep-ļep - a pro krāsošana, tas nav 5 min jautājums.

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

nu skaidrs. Tad, liakam prātīgāk būtu nokrāsot visu ko vajag un tad pulēt. Ta jau atkal neuzspēju uz sezonu

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

a kāpēc ziemā nedrīkst pulēt?

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

zhavoronoks rakstīja: a kāpēc ziemā nedrīkst pulēt?

Drīkstēt drīkst protams, bet īsti jēgas nekādas tieši uz lielajiem sāļiem un sniegiem sagatavot mašīnu, domāju labāk ir pirms vai pēc, aber ziemas vidū es tam jēgu īpaši neredzu. Protams ka drīkst un nekas slikts nenotiek

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti