Auto slīpēšana/pulēšana

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004

Tā īsti nezinu vai pareizajā sadaļā ievietoju fīču, bet nu gan jau būs labi.

Tiek piedāvāta auto slīpēšana/pulēšana, vaskošana, plastmasas detaļu atjaunošana.

Tā nav vaskošana uz līdz 6 mazgāšanas reizēm. Tiek reāli noņemts aplikuma slānis (izbalējums, kaļķakmens, skrāpējumi, utt) un uzklāta jauna glance. Krāsai nav nozīmes.

Mašīna izskatās principā kā svaigi pārkrāsota ~1-2 gadi.

Ūdens uz mašīnas principā neturas, saule neskādē, īsāk sakot kā maza bērna dupsis!

Ieteicams to darīt reizi 2 gados, kā jaunām, tā vecām mašīnām, ideāli - reizi gadā.

Te jau kaut kad klīda sarunas par šo tēmu... tad nu lūk.

Ir iespējams arī daļēji atjaunot un iztīrīt salonu. Logu gumijas utt.

Cenas 60-70 LS - protams varam runāt. Rīgā tas maksā stipri dārgāk - kāpēc tik lēti? - tiek taisīta tā lietiņa Ikšķilē, mājās, tāpēc arī uz cenu nespiežu.

Laika ziņā apmēram 2-3 stundas.

Ja jautājumi - rakstiet - otto@is.lv - paskaidrošu smalkāk.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..16
kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Labs piedaavaajums! Tik suudiigi ka ikshkjile!

Tas pats kas no centra aizbraukt līdz Juglai!

25 minūtes (27km)

starpcitu nosutiju Tev meilu!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Rīgā kaut kur varētu satikties, lai atrādītu auto? Suns uz kapota uzlēcis, tur nevar zināt, vai ar pulēšanu iztiks vai jākrāso.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Ludviks rakstīja: Pulēšana VW T4 garais buss cik tas varētu maksāt krāsa tumši zila metālika?

Gruuti pateikt uz sitiena. Jaruna... kada krasa un kas - atsuuti mailu, parunaasim.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Rīgā kaut kur varētu satikties, lai atrādītu auto? Suns uz kapota uzlēcis, tur nevar zināt, vai ar pulēšanu iztiks vai jākrāso.

Varam!

Zvani 9388713 un sarunāsim!!!

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

kaupo13 rakstīja:

cybercannibal rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Labs piedaavaajums! Tik suudiigi ka ikshkjile!

Tas pats kas no centra aizbraukt līdz Juglai!

25 minūtes (27km)

starpcitu nosutiju Tev meilu!

=> Atbildēts!!!

Bet nu parasti jau tauta grib to procesu pavērot un tā tālāk, bet visu var sarunāt!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

A ja viss jumts izbalējis arī var bez krāsošanas līdzēt?

Hvz kāpēc tā noticis, pārējā mašīna smuki sarkana, bet jumts drīz būs balts.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: A ja viss jumts izbalējis arī var bez krāsošanas līdzēt?

Hvz kāpēc tā noticis, pārējā mašīna smuki sarkana, bet jumts drīz būs balts.

Tas ir jāapčolē uz vietas, ja ir "izbalējis" - tad jā, varbūt krāsa sačakarēta (tipa sūdīgi nokrāsots un ūdeņos utt vnk nācis nost, bet reti. )

Ja es redzētu kaut vai labu foto - varētu pateikt ko tuvāk, bet vislabāk dzīvē...

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

a ko dariit ja stikli ir ar shviikaam?!

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

kaupo13 rakstīja: a ko dariit ja stikli ir ar shviikaam?!

tad ir p|zdec. jāmaina stikls, jo pulējot stiklu tiks izkropļots attēls no iekšpuses

Savā ziņā jā. Ir stikla pulējamās lietiņas, bet nu ... ja ir pamatīgi sačakarētas svītras... neko tur daudz darīt nevar...

Tīri dēļ pulēšanas sačakarēt bildi nevar, ja traumas nav trakas. Ja ir nopietni... nu... dimanta ripa vajadzīga tad

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

Shviikas no mazgaashanas un slauciishanas ar lupatu!

diezgan seklas!

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

kaupo13 rakstīja: Shviikas no mazgaashanas un slauciishanas ar lupatu!

diezgan seklas!

Kas Jums tās visiem par mistiskām lupatām kas stiklu skrāpē?

Nu kaut ko var paskatīties... ja jau tāds nekas traks... ja paziņosi ātrāk, varu pasūtīt speciālu pastu priekš stikla, bet es domāju tas labojams lētākā ceļā...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Rīgā kaut kur varētu satikties, lai atrādītu auto? Suns uz kapota uzlēcis, tur nevar zināt, vai ar pulēšanu iztiks vai jākrāso.

Varam!

Zvani 9388713 un sarunāsim!!!

Ok, es domāju, ka nākamnedēļ man brīvāks brīdis būs. Iepriekš sazvanīsimies

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Ok, es domāju, ka nākamnedēļ man brīvāks brīdis būs. Iepriekš sazvanīsimies

No problemo!

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Shviikas no mazgaashanas un slauciishanas ar lupatu!

diezgan seklas!

Kas Jums tās visiem par mistiskām lupatām kas stiklu skrāpē?

Nu kaut ko var paskatīties... ja jau tāds nekas traks... ja paziņosi ātrāk, varu pasūtīt speciālu pastu priekš stikla, bet es domāju tas labojams lētākā ceļā...

man liekas taadas shviikas ir katrai mashiinai! nu moikaas ar tos stiklus sadursh! es pats autinju nemazgaaju!

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

kaupo13 rakstīja:

cybercannibal rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Shviikas no mazgaashanas un slauciishanas ar lupatu!

diezgan seklas!

Kas Jums tās visiem par mistiskām lupatām kas stiklu skrāpē?

Nu kaut ko var paskatīties... ja jau tāds nekas traks... ja paziņosi ātrāk, varu pasūtīt speciālu pastu priekš stikla, bet es domāju tas labojams lētākā ceļā...

man liekas taadas shviikas ir katrai mashiinai! nu moikaas ar tos stiklus sadursh! es pats autinju nemazgaaju!

Nezinu vai Latvijā var dabūt. Man ir ādas lupatas - super! Viņa nedaudz piepulē tikai mazgājot vien. Un toč nekā neskrāpē... moikas lupatas.. nu tieši tā - tam jau tās slīpēšanas pulēšanas ir, ja taisītu reizi 1-2 gados, Tev viņa būs svaiga arī pēc gaidiem 50

a kas tagad notiek. ? 5 gadi un dažas jau šausmīgas līdz nemaņai.

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja:

kaupo13 rakstīja:

cybercannibal rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Shviikas no mazgaashanas un slauciishanas ar lupatu!

diezgan seklas!

Kas Jums tās visiem par mistiskām lupatām kas stiklu skrāpē?

Nu kaut ko var paskatīties... ja jau tāds nekas traks... ja paziņosi ātrāk, varu pasūtīt speciālu pastu priekš stikla, bet es domāju tas labojams lētākā ceļā...

man tuliit autinjam 2 gadi buus un jau aidaa uz stikliem vieglas shviikas!

man liekas taadas shviikas ir katrai mashiinai! nu moikaas ar tos stiklus sadursh! es pats autinju nemazgaaju!

Nezinu vai Latvijā var dabūt. Man ir ādas lupatas - super! Viņa nedaudz piepulē tikai mazgājot vien. Un toč nekā neskrāpē... moikas lupatas.. nu tieši tā - tam jau tās slīpēšanas pulēšanas ir, ja taisītu reizi 1-2 gados, Tev viņa būs svaiga arī pēc gaidiem 50

a kas tagad notiek. ? 5 gadi un dažas jau šausmīgas līdz nemaņai.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

ibio rakstīja: pulējot stiklu tiks izkropļots attēls no iekšpuses

Lāābs....davinči kods netur līdzi....

tad jau tā ar pareizo pieeju pulējot virsbūvi, var no Getza izpulēt teiksim M3 vai vismaz Megane

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

MerseZdets

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja:

Uggga rakstīja: A ja viss jumts izbalējis arī var bez krāsošanas līdzēt?

Hvz kāpēc tā noticis, pārējā mašīna smuki sarkana, bet jumts drīz būs balts.

Tas ir jāapčolē uz vietas, ja ir "izbalējis" - tad jā, varbūt krāsa sačakarēta (tipa sūdīgi nokrāsots un ūdeņos utt vnk nācis nost, bet reti. )

Ja es redzētu kaut vai labu foto - varētu pateikt ko tuvāk, bet vislabāk dzīvē...

OK, tuvākajās dienās mēģināšu uztaisīt kādu labu bildi un aizsūtīšu tev, varbūt vari kaut ko iesākumam pateikt.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

cybercannibal rakstīja:

Uggga rakstīja: A ja viss jumts izbalējis arī var bez krāsošanas līdzēt?

Hvz kāpēc tā noticis, pārējā mašīna smuki sarkana, bet jumts drīz būs balts.

Tas ir jāapčolē uz vietas, ja ir "izbalējis" - tad jā, varbūt krāsa sačakarēta (tipa sūdīgi nokrāsots un ūdeņos utt vnk nācis nost, bet reti. )

Ja es redzētu kaut vai labu foto - varētu pateikt ko tuvāk, bet vislabāk dzīvē...

OK, tuvākajās dienās mēģināšu uztaisīt kādu labu bildi un aizsūtīšu tev, varbūt vari kaut ko iesākumam pateikt.

Es domaaju ka varu paliidzeet. Nesen bija viens izbaleejis fords, sarkans, uztaisiiju, pats izbriinijos. Ka jauns... tumshaks palika, vienaads taads, bet sakuma jaredz, kaa jau teicu...

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Vispirms par sarkano krāsu: Sarkanās krāsas kautkādu tur nedabīgi dabīgu apstākļu dēļ (īsāk sakot kautkas baigi umnijs tur bija) ir visvairāk pakļautas balēšanai. Tāpēc sarkanajai krāsai ir jābūt ļoti labas kvalitātes lai būtu noturīga. Bet pienāk laiks kad arī zavoda sarkanā krāsa sāk palikt raiba. Ja ir bijis pārkrāsots - tad vispār pāris gadu laikā izbalē. Pārbaudīts līdzeklis - pulēšana. Pat iesmērēšana ar turtlevax ievārījumiem palīdz uz kādu brīdi.

Otrkārt par to pulēšanu kas tiek piedāvāta. Dīvaini šķiet ka 2-3 stundu laikā var dabūt nopulēt visu autiņu un tas izmaksā tikai 30Ls. Tas ka tas tiek darīts Ikšķilē neko nenozīmē - materiāli vien ap latiem 25-30 aiziet, a materiālu cenas nav atkarīgas no tā kur pircējs dzīvo. Nu labi, pieļauju domu ka vairumā... skidoni... etc. nu, labi, pa 20Ls materiāli un 10Ls par darbu. Pieņemami, ja materiālu kvalitāte ir OK. Bet kā to paspēt fiziski izdarīt tik īsā laikā - galvā kaut kā nelien. 8-|

Trešā lieta: Plastmasas detaļu un gumiju atjaunošana? Pastāsti tuvāk kas ar to ir domāts? Iespējams ka pēc kāda laiciņa būs nopietna interese par šito.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja: Vispirms par sarkano krāsu: Sarkanās krāsas kautkādu tur nedabīgi dabīgu apstākļu dēļ (īsāk sakot kautkas baigi umnijs tur bija) ir visvairāk pakļautas balēšanai. Tāpēc sarkanajai krāsai ir jābūt ļoti labas kvalitātes lai būtu noturīga. Bet pienāk laiks kad arī zavoda sarkanā krāsa sāk palikt raiba. Ja ir bijis pārkrāsots - tad vispār pāris gadu laikā izbalē. Pārbaudīts līdzeklis - pulēšana. Pat iesmērēšana ar turtlevax ievārījumiem palīdz uz kādu brīdi.

Piekrītu!

Otrkārt par to pulēšanu kas tiek piedāvāta. Dīvaini šķiet ka 2-3 stundu laikā var dabūt nopulēt visu autiņu un tas izmaksā tikai 30Ls. Tas ka tas tiek darīts Ikšķilē neko nenozīmē - materiāli vien ap latiem 25-30 aiziet, a materiālu cenas nav atkarīgas no tā kur pircējs dzīvo. Nu labi, pieļauju domu ka vairumā... skidoni... etc. nu, labi, pa 20Ls materiāli un 10Ls par darbu. Pieņemami, ja materiālu kvalitāte ir OK. Bet kā to paspēt fiziski izdarīt tik īsā laikā - galvā kaut kā nelien. 8-|

Nu, nezinu par kādiem materiāliem Tu runā, protams, bet es izmantoju augstas kvalitātes materiālus, varu minēt firmas ja tas ļoti interesē, bet nu - viens skaidrs - man atmaksājas, vari nesatraukties. Turklāt - tas vairāk hobijs - nav maizes darbs.

Pa tādu laiku sanāk izdarīt, neticās, vienmēr var pārbaudīt!!! Kā jau runāju iepriekš, melni, lieli - jauni laiku aizņem daudz vairāk.

Trešā lieta: Plastmasas detaļu un gumiju atjaunošana? Pastāsti tuvāk kas ar to ir domāts? Iespējams ka pēc kāda laiciņa būs nopietna interese par šito.

Nu viss vienkārši - gumijām ir viena ķīmija (fiziski izskatās pēc kurpju smēres tūbiņas bet maksā X 15 kas ūdens izbalējušās gumijas smuki nokrāso jaunā melnā krāsā un turas ilgu, ilgu laiku.

Plastmasām cita ķīmija, aber stāsts tas pats.

+

Viss ir arī darba organizācijā.

Varu pastāsīt, ka Latvijā liekas normālu moiku nav. Tur kur es strādāju, mēs pa 10 minūtēm mašīnām paspējām izsūkt visu, tepiķus apskalot, riepas sasmērēt, diskus notīrīt, logus iekšā/ārā, izpūst ar gaisu šķirbas (lai izbraucot no moikas un uzņemot ātrumu Tu nebūtu tik pat netīrs kā iebrauci), notīrīt ārpusi, un visu paneli iekšā notīrīt + iepūst gaisa atsvaidzinātāju par ~6 LS starpcitu. Viss ir darba organizācijā

Es jau protams varu taisīt Tavu mašīnu 3 dienas, teikt ka pizets, tik grūti un tik daudz materiāla aiziet un karoch - 300 LS bet vai vajag - tāds ir jautājums

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

kas tad taa ir par moiku pa 6 Ls ?

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: kas tad taa ir par moiku pa 6 Ls ?

Nu tas galīgi ne Latvijā Teiksim tā - vēl aiz Grieķijas kādu gabaliņu jālido

Bet visu ko minēju, darīja 4 cilvēki

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nu taadaa gadiijumaa nav korekti mineet cenu 6 Ls... varbuut tur cilveeku videejie ienaakumi ir 50 USD meenesii... tad jau 6 La par moiku peec vinju meerauklas ir tas pac ka mums 30 Ls

1 2 3 4 5 6 7 ..16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti