Auto slīpēšana/pulēšana

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004

Tā īsti nezinu vai pareizajā sadaļā ievietoju fīču, bet nu gan jau būs labi.

Tiek piedāvāta auto slīpēšana/pulēšana, vaskošana, plastmasas detaļu atjaunošana.

Tā nav vaskošana uz līdz 6 mazgāšanas reizēm. Tiek reāli noņemts aplikuma slānis (izbalējums, kaļķakmens, skrāpējumi, utt) un uzklāta jauna glance. Krāsai nav nozīmes.

Mašīna izskatās principā kā svaigi pārkrāsota ~1-2 gadi.

Ūdens uz mašīnas principā neturas, saule neskādē, īsāk sakot kā maza bērna dupsis!

Ieteicams to darīt reizi 2 gados, kā jaunām, tā vecām mašīnām, ideāli - reizi gadā.

Te jau kaut kad klīda sarunas par šo tēmu... tad nu lūk.

Ir iespējams arī daļēji atjaunot un iztīrīt salonu. Logu gumijas utt.

Cenas 60-70 LS - protams varam runāt. Rīgā tas maksā stipri dārgāk - kāpēc tik lēti? - tiek taisīta tā lietiņa Ikšķilē, mājās, tāpēc arī uz cenu nespiežu.

Laika ziņā apmēram 2-3 stundas.

Ja jautājumi - rakstiet - otto@is.lv - paskaidrošu smalkāk.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..16
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu tad taa - aizvedu vakar vienu no saveejiem auto uz "testu" Ikshkilee. Jaasaka, kraasas staavoklis bija jau diezgan beediigaa staavoklii, peedeejaa puleeshana un apstraade bija pirms 3.5 gadiem , arii mazgaats bija labi ja 3-x gadaa, jo brauc ar sho auto max 3-x nedeeljaa pa 20 km iisaak sakot virsbuuves paskats nu taads - visnotalj nekaads... Atstaaju auto un aizbraucu shashliikjot tur pat netaalu. Klaat nestaaveeju, ko un kaa darija iisti nezinu, bet rezultaats peec gandriiz 4 stundu darba ir pat ljoti Ok. Katraa zinjaa labi kopts un saglabaajies Maximas kuzovs tik labi peec cita kantora puleeshanas pasaakuma apmekleejuma neizskatiijaas, bet SAABs peec Ikshkiles tieshaam "kaa jauns" KAut kad aizskriehsu veelreiz un salonu savediisu kaartiibaa.

RESUME: Pagaidaam rezultaats ljoti Ok. Redzees, kaa buus peec kada laika - cik ilgi tureesies, kaa buus peec lietiem, dubljiem , putekljiem un moikaam.

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Nu gribu atrast arī laiku aizšaut līdz Tevim un uzpucēt vienu auto.

Cik tas "jox" maksātu un cik laika aizņemtu Astrai F Hečbeks ķiršu sarkana metālika. Ir padaudz visādas lietošanas pēdas- tādas mazas švīkas un skrāpējumi. Salonu iztīrīšu pats.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

RESUME: Pagaidaam rezultaats ljoti Ok. Redzees, kaa buus peec kada laika - cik ilgi tureesies, kaa buus peec lietiem, dubljiem , putekljiem un moikaam.

Paldies, Tavs autiņš tiešām daudz daudz pūles paņēma

Es gribu viņu vēl noteikti redzēt.

PS

Bildes atsūti pls

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: Nu gribu atrast arī laiku aizšaut līdz Tevim un uzpucēt vienu auto.

Cik tas "jox" maksātu un cik laika aizņemtu Astrai F Hečbeks ķiršu sarkana metālika. Ir padaudz visādas lietošanas pēdas- tādas mazas švīkas un skrāpējumi. Salonu iztīrīšu pats.

Jāapčolē sākumā, ja vari atmeilot kādu bildi, pateikšu konkrētāk, aber pagaidām varu teikt 30-50 ls. ja nav nekādas dižas šaizes, 3 stunda max.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja:

RESUME: Pagaidaam rezultaats ljoti Ok. Redzees, kaa buus peec kada laika - cik ilgi tureesies, kaa buus peec lietiem, dubljiem , putekljiem un moikaam.

Paldies, Tavs autiņš tiešām daudz daudz pūles paņēma

Es gribu viņu vēl noteikti redzēt.

PS

Bildes atsūti pls

bildes kaut kad iesuutiishu. veel redzeet ?? prieksh kam ?

nee, nu buus ja jaapieskrien - gribeetos arii iekshpusee lai viss kaa jauns

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

cybercannibal rakstīja:

RESUME: Pagaidaam rezultaats ljoti Ok. Redzees, kaa buus peec kada laika - cik ilgi tureesies, kaa buus peec lietiem, dubljiem , putekljiem un moikaam.

Paldies, Tavs autiņš tiešām daudz daudz pūles paņēma

Es gribu viņu vēl noteikti redzēt.

PS

Bildes atsūti pls

bildes kaut kad iesuutiishu. veel redzeet ?? prieksh kam ?

nee, nu buus ja jaapieskrien - gribeetos arii iekshpusee lai viss kaa jauns

Noteikti - 1kārt lai pabeigtu, otrkārt noņem no Jumta tos tur... tur taču arī vajag pielabot !

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Paskaties e-pastu. Vēl viens pacients ir nobriedis

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: Paskaties e-pastu. Vēl viens pacients ir nobriedis

Klau, man te biki webmails nojuka, vai varetu atkartot pls. visi meili pa pieskati aizgaja. (*&(*()&*()(*(**^%%^(&

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

tikko aizgāja vēlreiz

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Sorry tautieši kas vakar rakstīja e-mailus.

Man mega webmails nokrita un visi maili pazuda tāka ja nav grūti tad zvaniet vai sūtiet vēlreiz.

*%^&

Sorry....

Elbruss Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Vakar biju pie \"cybercannibal\" un izveicu mašīnai pulēšanu. Rezultātu var apskatīt te:

tmp.shoq.net/...

Diemžēl nav normaalu bilžu pirms ar ko salīdzināt, jo aizmirsu paņemt līdzi fotoaparātu, tad būtu arī pašu procesu nofilmējis. Šorīt arī tāds mākoņains laiks bija, kad bildēju.

Mans viedoklis:

Tā ir normāla auto pulēšana par normālu cenu (man izmaksāja 40 Ls), kuru ir ieteicams veikt vismaz reizi 5 gados.

Man mašīnai jau iet 7 gads un tai nekad nebija veikta pilnā pulēšana, tapēc mašīnai bija pazudis tāds izteikts spīdums (nu tāds, kāds ir auto izbraucot no salona), jo 7 gadu laikā ceļa putekļi dara savu un sataisa daudz mikro skrapejumus (virsma paliek tāda matēta). Nemaz nerunājot par lielākām švīkām uz durvīm un gar stūriem, kas jau ir cilvēku roku darbs. Tagad ja nezina, kur bija lielās švīkas, tad nemaz tā vienkārši viņas atrast vairs nevar. Un pats svarīgākais, ka tas ir nevis skrapejumu aizmālēšana ar kādu ķīmiju, bet gan fiziska tā izlīdzināšana, kas nenoies pēc pāris nedēļām.

Price/Perfomance = Teicama

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

2 cybercannibal

Vai ar akmentiņiem uzsistos nelielos punktus un dažus dzīļākus skrāpējumus arī vari aizdrīvēt?

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: 2 cybercannibal

Vai ar akmentiņiem uzsistos nelielos punktus un dažus dzīļākus skrāpējumus arī vari aizdrīvēt?

Dziljaakie/reaalie caurumi un robi paliek, diemzel pagaidam nekrasoju, bet viennoziimiigi kaut kas no taa visa pazuud un izskataas daudz labaak.

Ar akmencaurumiem saape. Pat ja aizkrasot, pec gada akal

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Price/Perfomance = Teicama

Nu paldies, paldies! Un spīzdi vasals!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

cybercannibal, fotkas sajeemi ? buus Ok ?

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

Elbruss rakstīja: Vakar biju pie "cybercannibal" un izveicu mašīnai pulēšanu. Rezultātu var apskatīt te:

tmp.shoq.net/...

Diemžēl nav normaalu bilžu pirms ar ko salīdzināt, jo aizmirsu paņemt līdzi fotoaparātu, tad būtu arī pašu procesu nofilmējis. Šorīt arī tāds mākoņains laiks bija, kad bildēju.

Price/Perfomance = Teicama

loti iespaidigi

es jau ari sen zvaniju biedram kanibaalam nu man tikai taa laika nesaaak aizbraukt bet offic braukshu

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: cybercannibal, fotkas sajeemi ? buus Ok ?

OK, paldies, paldies. Kaut kad (kad bus kada brivaka stunda) notirišu numurus masinam un foto kada sitee ielikshu salidzinashanai.

Tiesham paldies.

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

cybercannibal nosuutiiju tev pastu, bet neesmu saneemis atbildi.

Jautaajums taads, vai var nopuleet auto lukturus. Vinji kaut kaadi izbaaleejusi un gadu gaitaa ar putekliem nodeldeeti. Auto Volvo 850 universaals. Kaadas buutu summas?

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

vakar tur pabija mana 156-tā tagad spīd kā saulīte rekomendēju visiem

P.S. ...un krogs Daugavas krastā arī ir labais

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: cybercannibal nosuutiiju tev pastu, bet neesmu saneemis atbildi.

Jautaajums taads, vai var nopuleet auto lukturus. Vinji kaut kaadi izbaaleejusi un gadu gaitaa ar putekliem nodeldeeti. Auto Volvo 850 universaals. Kaadas buutu summas?

==> atbildēts.

Bet nu ja kādam vēl ir probas līdzīgas varu piebilst ka ar lampām kā kuro reizi. Bieži vien vaina ir iekšpuše, loģiski tad palīdzēt nevaru. Dažreiz viss notīras sekundes simtdaļā. Jāskatās katrs gadījums atsevišķi.

Lielākās problēmas ar lampām esmu novērojis Chrysleriem.

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: vakar tur pabija mana 156-tā tagad spīd kā saulīte rekomendēju visiem

P.S. ...un krogs Daugavas krastā arī ir labais

Yup - saviem klientiem iesaku tikai labāko

www.hotelmeidrops.lv/... - šajā gadījumā.

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

Taa... nu ir nochekots kaa Ikskilee Mr.CyberCannibals straadaa

Mans viedoklis un secinajums isumaa -

cilveeks tiesham lietu parzin, straadaa loti akuraati un parliecinoshi- tika apstradats auto kaa saka- step by step jeb tautas valodaa sakot- pa centimetram uzpriekshu Auto ir 2000.g. 3.serijas BMW. Skaidrs, ka ieprieks auto jau arii nebija taa nolaists, ka taa puleshana, slipeshana buutu vieniiga izeja areejaa izskata atjaunoshanai. Bija taapat more or less ok arii pirms tam, bet tomeer...spriediet pashi!

foto.inbox.lv/...

Secinajums- darbs kvalitatiivs, rezulaats loti labs. Tiem, kam ir salidzinoshi jauni auto, kas nezin, kaa bus un kas buus,kas nav nekad puleejushi konkreeto auto, varu pateikt- jums tas arii derees, bet tas tomer vairaak bus jutams uz vecaaka, saulee nobaaleejoshaka auto, kur tomer gadini, saali, n-taas ziemas ir devushi savu \"effektu\"

Jaunaakam auto taa ir loti laba profilakse kraasas atjaunoshanai un, protams, aizsardziibai. vizuaali ir arii daudz labaak, skaistaak ir viennoziimiigi! ipasi ja auto ir tev pasham miils un gribas to saglaabt labaa vizuaalaa stavokli ne tikai uz vienu sezonu, bet vairaakiem gadiem (es ceru )

Vispaar- iesaku to izdariit, tas par skaadi toch nenaks nekadaa gadijumaa.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: Taa... nu ir nochekots kaa Ikskilee Mr.CyberCannibals straadaa

Mans viedoklis un secinajums isumaa -

cilveeks tiesham lietu parzin, straadaa loti akuraati un parliecinoshi- tika apstradats auto kaa saka- step by step jeb tautas valodaa sakot- pa centimetram uzpriekshu Auto ir 2000.g. 3.serijas BMW. Skaidrs, ka ieprieks auto jau arii nebija taa nolaists, ka taa puleshana, slipeshana buutu vieniiga izeja areejaa izskata atjaunoshanai. Bija taapat more or less ok arii pirms tam, bet tomeer...spriediet pashi!

foto.inbox.lv/...

Secinajums- darbs kvalitatiivs, rezulaats loti labs. Tiem, kam ir salidzinoshi jauni auto, kas nezin, kaa bus un kas buus,kas nav nekad puleejushi konkreeto auto, varu pateikt- jums tas arii derees, bet tas tomer vairaak bus jutams uz vecaaka, saulee nobaaleejoshaka auto, kur tomer gadini, saali, n-taas ziemas ir devushi savu "effektu"

Jaunaakam auto taa ir loti laba profilakse kraasas atjaunoshanai un, protams, aizsardziibai. vizuaali ir arii daudz labaak, skaistaak ir viennoziimiigi! ipasi ja auto ir tev pasham miils un gribas to saglaabt labaa vizuaalaa stavokli ne tikai uz vienu sezonu, bet vairaakiem gadiem (es ceru )

Vispaar- iesaku to izdariit, tas par skaadi toch nenaks nekadaa gadijumaa.

Jaa taka tiko no autosalona

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: Taa... nu ir nochekots kaa Ikskilee Mr.CyberCannibals straadaa

Mans viedoklis un secinajums isumaa -... bla, bla, bla

izskatās jau super!

tik kāda jēga bij autiņam nummuru slēpt, ja 1mā bildē lidostas caurlaidē viņš redzams? FL-XXXX

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: Taa... nu ir nochekots kaa Ikskilee Mr.CyberCannibals straadaa

Mans viedoklis un secinajums isumaa -

cilveeks tiesham lietu parzin, straadaa loti akuraati un parliecinoshi- tika apstradats auto kaa saka- step by step jeb tautas valodaa sakot- pa centimetram uzpriekshu Auto ir 2000.g. 3.serijas BMW. Skaidrs, ka ieprieks auto jau arii nebija taa nolaists, ka taa puleshana, slipeshana buutu vieniiga izeja areejaa izskata atjaunoshanai. Bija taapat more or less ok arii pirms tam, bet tomeer...spriediet pashi!

foto.inbox.lv/...

Secinajums- darbs kvalitatiivs, rezulaats loti labs. Tiem, kam ir salidzinoshi jauni auto, kas nezin, kaa bus un kas buus,kas nav nekad puleejushi konkreeto auto, varu pateikt- jums tas arii derees, bet tas tomer vairaak bus jutams uz vecaaka, saulee nobaaleejoshaka auto, kur tomer gadini, saali, n-taas ziemas ir devushi savu "effektu"

Jaunaakam auto taa ir loti laba profilakse kraasas atjaunoshanai un, protams, aizsardziibai. vizuaali ir arii daudz labaak, skaistaak ir viennoziimiigi! ipasi ja auto ir tev pasham miils un gribas to saglaabt labaa vizuaalaa stavokli ne tikai uz vienu sezonu, bet vairaakiem gadiem (es ceru )

Vispaar- iesaku to izdariit, tas par skaadi toch nenaks nekadaa gadijumaa.

Nu re - tad jau viss kā stāstīju. Bilži baigi smukie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti