Auto slīpēšana/pulēšana

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004

Tā īsti nezinu vai pareizajā sadaļā ievietoju fīču, bet nu gan jau būs labi.

Tiek piedāvāta auto slīpēšana/pulēšana, vaskošana, plastmasas detaļu atjaunošana.

Tā nav vaskošana uz līdz 6 mazgāšanas reizēm. Tiek reāli noņemts aplikuma slānis (izbalējums, kaļķakmens, skrāpējumi, utt) un uzklāta jauna glance. Krāsai nav nozīmes.

Mašīna izskatās principā kā svaigi pārkrāsota ~1-2 gadi.

Ūdens uz mašīnas principā neturas, saule neskādē, īsāk sakot kā maza bērna dupsis!

Ieteicams to darīt reizi 2 gados, kā jaunām, tā vecām mašīnām, ideāli - reizi gadā.

Te jau kaut kad klīda sarunas par šo tēmu... tad nu lūk.

Ir iespējams arī daļēji atjaunot un iztīrīt salonu. Logu gumijas utt.

Cenas 60-70 LS - protams varam runāt. Rīgā tas maksā stipri dārgāk - kāpēc tik lēti? - tiek taisīta tā lietiņa Ikšķilē, mājās, tāpēc arī uz cenu nespiežu.

Laika ziņā apmēram 2-3 stundas.

Ja jautājumi - rakstiet - otto@is.lv - paskaidrošu smalkāk.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..16
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

Man vakar arī bija tas gods izmantot šo pakalpojumu ( un neesmu vakar te reģistrējies ) ....

Neskatoties uz to, ka manam Saabiņam ir kaudze ar krāsojumu defektiem, Čaļi darīja, ko varēja, un spīdums sanāca ļoti pat o.k.

vienvārd-sakot, ar Viņu darbu esmu apmierināts, un iesaku arī citiem!!

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Man vakar arī bija tas gods izmantot šo pakalpojumu ( un neesmu vakar te reģistrējies ) ....

Neskatoties uz to, ka manam Saabiņam ir kaudze ar krāsojumu defektiem, Čaļi darīja, ko varēja, un spīdums sanāca ļoti pat o.k.

vienvārd-sakot, ar Viņu darbu esmu apmierināts, un iesaku arī citiem!!

Vai, paldies vecais!

Žēl man Tava autiņa, es tiem krāsotājiem būtu licis savas olas apēst Tavā vietā, bet nu ok. Galvenais ka Tu esi apmierināts ar iznākumu

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja:

Roneens rakstīja: 2 cybercannibal

Vai ar akmentiņiem uzsistos nelielos punktus un dažus dzīļākus skrāpējumus arī vari aizdrīvēt?

Dziljaakie/reaalie caurumi un robi paliek, diemzel pagaidam nekrasoju, bet viennoziimiigi kaut kas no taa visa pazuud un izskataas daudz labaak.

Ar akmencaurumiem saape. Pat ja aizkrasot, pec gada akal

Publisks paldies par kvalitatīvi paveikto darbu (nav reklāma, bet secinājumi) svētdien. Rezultāta bildes esmu nosūtījis uz darba e-pastu.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Paldies par labo darbu ar teicamu kvalitaati!!! vakar manam SAABam tika atgriezta taa iistaa seja un taa iistaa seja ir pasakaina.

foto pirms man nau, peec shovakar, ja paarvaakshos maajaas laiciigi, tad sataisiishu.

taatad iesaku, rekomendeeju un visaadi citaadi atbalstu

Proxy Reģ.: 05.08.2003
0 0 Atbildēt

...

nez ,vai gadiijumos kad vietaam laka nolobiijusies (palieli plekji...) shaadaa veidaa ko nebuut saglaabt var?

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

Proxy rakstīja: ...

nez ,vai gadiijumos kad vietaam laka nolobiijusies (palieli plekji...) shaadaa veidaa ko nebuut saglaabt var?

var var, noloba visu pārējo un ir vienāds

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja:

cybercannibal rakstīja:

Roneens rakstīja: 2 cybercannibal

Vai ar akmentiņiem uzsistos nelielos punktus un dažus dzīļākus skrāpējumus arī vari aizdrīvēt?

Dziljaakie/reaalie caurumi un robi paliek, diemzel pagaidam nekrasoju, bet viennoziimiigi kaut kas no taa visa pazuud un izskataas daudz labaak.

Ar akmencaurumiem saape. Pat ja aizkrasot, pec gada akal

Publisks paldies par kvalitatīvi paveikto darbu (nav reklāma, bet secinājumi) svētdien. Rezultāta bildes esmu nosūtījis uz darba e-pastu.

Lūdzu spīdi vesels!

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: Paldies par labo darbu ar teicamu kvalitaati!!! vakar manam SAABam tika atgriezta taa iistaa seja un taa iistaa seja ir pasakaina.

foto pirms man nau, peec shovakar, ja paarvaakshos maajaas laiciigi, tad sataisiishu.

taatad iesaku, rekomendeeju un visaadi citaadi atbalstu

Lai veicas! Bildes laikam vēl nēsmu saņēmis...

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Proxy rakstīja: ...

nez ,vai gadiijumos kad vietaam laka nolobiijusies (palieli plekji...) shaadaa veidaa ko nebuut saglaabt var?

Ja nedaudz tad jā, ja daudz tad švaki, bet tās vietas varu padarīt drošākas un skaistākas, bet ja gribi perfekti, nāksies krāsot

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Vēlreiz paldies par mana S-80 uzfrišināšanu.Gaidu ciemos.

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

interesanta lieta- tagad ikreiz kad auto nomazgaa, tas spiid kaa tikko uzpuleets ipashi labs skats, kad uzlej udeni, sikas pilites nosliid un auto atkal tiirs un praktiski sauss , jo pulejums tur to aizsargslaniti diezgan labi... nu tautas valodaa- izksatas kaa tikko ievaskots

Vienigais- sauliitee redz tas puleshanas linijas uz kopota, jumta- tipa apljus utt,taa kaa puletajs ir gajis pari ar pulejamo aparatu, bet tas skiet uz kopejo effektu neko daudz neietekme, moz ar laiku notrisies un bus vispar nepamanaams...

viss ok- thanks! :8

apy Reģ.: 10.04.2006
0 0 Atbildēt

cyber, bildes manā galerijā, ja interesē krāsa. - ir gana daudz švīkas šur tur. problēma tajā ka vajag mazās buktes izspiest atpakaļ (moš kāds zin kur?) un tad jau varētu pulēt... (vajadzētu)

ja būsi mitsu pasākumā (ja Tu protams esi tas pats, kas mitsuclub.lv), tad varētu tev tur atrādīt maybe?

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

Hi,

ir labs pakalpojums, patika.

OPEL Meriva braucēji

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: interesanta lieta- tagad ikreiz kad auto nomazgaa, tas spiid kaa tikko uzpuleets ipashi labs skats, kad uzlej udeni, sikas pilites nosliid un auto atkal tiirs un praktiski sauss , jo pulejums tur to aizsargslaniti diezgan labi... nu tautas valodaa- izksatas kaa tikko ievaskots

Vienigais- sauliitee redz tas puleshanas linijas uz kopota, jumta- tipa apljus utt,taa kaa puletajs ir gajis pari ar pulejamo aparatu, bet tas skiet uz kopejo effektu neko daudz neietekme, moz ar laiku notrisies un bus vispar nepamanaams...

viss ok- thanks! :8

Ta nevajadzetu but, uzzvani nedeeljas nogalee - paskatisos...

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

did33 rakstīja: Hi,

ir labs pakalpojums, patika.

OPEL Meriva braucēji

Prieks ka patika! Lai veicas!

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

apy rakstīja: cyber, bildes manā galerijā, ja interesē krāsa. - ir gana daudz švīkas šur tur. problēma tajā ka vajag mazās buktes izspiest atpakaļ (moš kāds zin kur?) un tad jau varētu pulēt... (vajadzētu)

ja būsi mitsu pasākumā (ja Tu protams esi tas pats, kas mitsuclub.lv), tad varētu tev tur atrādīt maybe?

Par to izspieshanu nez... vot pat nezinu ko lai iesaka, lai pec tam man nekaa neparmestu... hmmm... smaga shaize?

apy Reģ.: 10.04.2006
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja:

apy rakstīja: cyber, bildes manā galerijā, ja interesē krāsa. - ir gana daudz švīkas šur tur. problēma tajā ka vajag mazās buktes izspiest atpakaļ (moš kāds zin kur?) un tad jau varētu pulēt... (vajadzētu)

ja būsi mitsu pasākumā (ja Tu protams esi tas pats, kas mitsuclub.lv), tad varētu tev tur atrādīt maybe?

Par to izspieshanu nez... vot pat nezinu ko lai iesaka, lai pec tam man nekaa neparmestu... hmmm... smaga shaize?

nav jau nekas smags - ir ar kāju saspārdīts (nu vismaz es tā domāju) spārnus un uz jumta divi ielocījumi no kāda pastaigas pa jumtu - bet nu maziņas.

laikam kādam esmu kko nodarījis ka šie šitā...

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

apy rakstīja:

cybercannibal rakstīja:

apy rakstīja: cyber, bildes manā galerijā, ja interesē krāsa. - ir gana daudz švīkas šur tur. problēma tajā ka vajag mazās buktes izspiest atpakaļ (moš kāds zin kur?) un tad jau varētu pulēt... (vajadzētu)

ja būsi mitsu pasākumā (ja Tu protams esi tas pats, kas mitsuclub.lv), tad varētu tev tur atrādīt maybe?

Par to izspieshanu nez... vot pat nezinu ko lai iesaka, lai pec tam man nekaa neparmestu... hmmm... smaga shaize?

nav jau nekas smags - ir ar kāju saspārdīts (nu vismaz es tā domāju) spārnus un uz jumta divi ielocījumi no kāda pastaigas pa jumtu - bet nu maziņas.

laikam kādam esmu kko nodarījis ka šie šitā...

Šitā micuku? Bļa, ir cilvēki kuriem vajadzētu iepazīties ar karstu eļļu un nagu atraušanu....

Mēģināšu ierasties pasākumā.... Baigi gribas, vispār es uz micuku klubu rakstīju vienu mailu, bet baigais klusums....

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Daži bilžuki

demo.enams.lv/...

Jamie pabeigtie darbi. ir vēl, ja kādam interesē.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja: Daži bilžuki

demo.enams.lv/...

Jamie pabeigtie darbi. ir vēl, ja kādam interesē.

jā,būs man arī jābrauc ciemā dikti jau skaisti,jo suns maita laukos ar saviem nagiem mazliet apskrāpēja un vēl šis tas!

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Tagad tiek piedāvāta arī ādas salona atjaunošana (ne jau šūšana vai etc). Tīri padarīt spožu, attīrīt utt.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

cybercannibal rakstīja: Tagad tiek piedāvāta arī ādas salona atjaunošana (ne jau šūšana vai etc). Tīri padarīt spožu, attīrīt utt.

ALCANTARA+aada , tobish jaunaa Voyagera 'kjeblis' , arii padosies uzfrishinaashanai ?? Vienk. nevaru izshkjirties vaj shaadas kombinacijas saloons nepaarveertiisies par #$%^& no beernelju chipsiem un koolaam . 'vecaa' aada labi 'kopaas' ar 'dojas' spreju un 'baby oil' salveteem , bet taa 'jaunaa' ,ar alcatara zamsha apdari , mulsina..... ???

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

cybercannibal rakstīja: Tagad tiek piedāvāta arī ādas salona atjaunošana (ne jau šūšana vai etc). Tīri padarīt spožu, attīrīt utt.

ALCANTARA+aada , tobish jaunaa Voyagera 'kjeblis' , arii padosies uzfrishinaashanai ?? Vienk. nevaru izshkjirties vaj shaadas kombinacijas saloons nepaarveertiisies par #$%^& no beernelju chipsiem un koolaam . 'vecaa' aada labi 'kopaas' ar 'dojas' spreju un 'baby oil' salveteem , bet taa 'jaunaa' ,ar alcatara zamsha apdari , mulsina..... ???

Tik sarežģīti uzrakstīji ka prasās apskatīt.

Atsūti kādu foto otto@is.lv , vai uzzvani 2 9388713

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Visu pulieru pulieri esmu saklausiijies labas atsauksmes par tavu datrbu, inteteresee, cik tui prasi par 190mb puleessanu aptuveni? Lai zinu ar cik reekkinaaties, un tad jau drossi vien ka arii piebraukssu!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

cybercannibal

vai mana sarkanā vāģīša bildes saņēmi?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti