? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kāds tur sakars ar Krieviju,ja tas ir vācu auto ? Krieviem ir lada kaļina utt.

Pacenties izlasīt to rakstu.

Varu tev pastāstīt noslēpumu- nepietiek tikai lasīt, vajag saprast

'Автомобиль, разработанный немецкими инженерами, "

'был представлен абсолютно новый автомобиль немецкого концерна'

Ja kādam ir grūti saprotams, tad VW ir vācu koncerns un tas,ka tā mašīna ir radīta Krievijas tirgum, nekādi nenozīmē,ka tas ir krievu veidojums.

Lai skaļi paziņotu,ka tas ir krievu auto, tam jābūt pašu radītam ,pašiem piederošā rūpnīcā ražotam un ar lieliem panākumiem,peļņu nesošam. Kāda ir pašu krievu auto rūpniecība, m;es redzam. Nebūtu reno,VW, ševroleta un kā vēl tur, nekas vairāk viņiem par Lada Niva, bobiku un gaz 66 nebūtu. Ā, protams, nokopēts hummer,kuru pasniedz kā savu razrabotku

Tikai nevajag tagad taisnoties, labi?

"автомобиль немецкого концерна, который как ни странно является чисто российским. "

"она будет производиться и продаваться исключительно на территории нашей страны."

"Автомобиль, ... , будет на 50% состоять из российских комплектующих, поставляемых с 29 предприятий страны."

Runa ir par to, ka krieviem būs pašu ražots (saskrūvēts) labas kvalitātes auto par pieņemamu cenu. Turklāt vēl 50% sava ražojuma detaļu. Auto, kas izkonkurēs Ladu un arī Loganu.

"представители концерна VW гарантируют, что будет обеспечено высочайшее качество сборки и деталей. Даже выше чем в Германии."

"Базовая версия будет продаваться всего за 399 тысяч рублей."

"цена базовой «Приоры» составляет 349 000 рубчиков, а еще одного конкурента Renault Logan – 376 000 рублей."

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Latvijas avīzē par jauno Merivu ir pozitīva atsauksme:

www2.la.lv/... ..tehnika/?doc=83667

_____________________________

Atis Jansons. Nākamajā piektdienā uz Liepāju dosies arī jaunā \"Opel Meriva\". Mani pirmā brauciena iespaidi liek domāt, ka pirmo reizi mūsu \"Gada auto\" konkursā parādījies pretendents ja ne uz galveno titulu, tad vismaz uzvaru nominācijā \"komfortablākais\", kurš nav ne liels, ne uzpūtīgi grezns, ne pārlieku dārgs.

Gaita – lielisks kompromiss

Šis vērtējums attiecas ne tikai uz \"Merivu\". Līdzīgi vadāma ir arī tās lielākā un vecākā māsa \"Zafira\". Lūk, divas pagātnes ainiņas.

Pirmās \"Merivas\" starptautiskā prezentācija Maljorkas salā (2002. gads). Jauki, jautri kalnu celiņi, divi letiņi priekšējos sēdekļos, \"Opel\" publisko sakaru poliglots Pēteris Homola pakaļējā. Mērena eiforija, nevis brauciens, bet zems lidojums, kurā ar motora dziesmu disonē tikai dobji blīkšķi, kas rodas, Pētera 110 kilogramiem šļūkājot pa ādas dīvānu no labās atdures līdz kreisajai. \"Piesprādzējies taču beidzot!\" Tieši šeit dzima nu jau amata brāļu vidū folklorizējusies versija par suni, kurš šāda \"ģimenes minivena\" bagāžas nodalījumā pēc 100 kalnu kilometriem saglabājis vairs tikai divas dimensijas. Pavisam plakans kļuvis, nabadziņš... Izcili stūrējās autobusiņš. Īsts sportists. Vienīgais trūkums – bremžu sistēma nobraucienā gan izrādījās šādām izdarībām par vāju. Uzvārījās.

Un pretējs viedoklis. Pirms gadiem četriem, \"Auto akadēmijas\" raženākajā ziemā, mums pietrūka automobiļu. Ar mūsu tīrasiņu sportistēm fiestām \"ST\" un hondas taiperiem nespējām nogādāt uz \"Brīvkalnu\" trasi visus slidināties gribētājus. Iznomājām mazlietotu merivu. Ziniet, kādu titulu šim auto jau otrajā dienā piešķīra mūsu instruktori? Trolejbuss. Bez mazākās ironijas. Ar cieņu, ko radīja fantastiskā ietilpība, pārliecinātais miers un rāmums, ar kādu šis mazulis veica visus lietišķas pārvietošanās uzdevumus.

Visu teikto var attiecināt arī uz jauno merivu. Turklāt

Reklāma

– daļu, kas attiecas uz pārvietošanās komfortu – pārākajā pakāpē. Šī ir mazliet garāka (+20 cm), mazliet smagāka (pašmasa virs 1300 kg) un rezultātā ripo kā īsts ceļojumu kuģis.

Lādītes, kastītes...

Ziniet, par ko viens lepns kungs testa braucienā izbrāķēja \"Porsche Cayenne\"? – nu kur te lai brilles noliek? Un pudeli kur?...

Varētu gandrīz nopietni piedāvāt viņam merivu. Briļļu kastīte te ir. Pudeles var sastellēt katram no četriem ekipāžas locekļiem savu. Vieta starp sēdekļiem ar viltīgu sliežu, šarnīru un vāciņu sistēmu pārvērsta par mantu glabātavu, kurā ietilptu pat krietna bibliotēka. Bagāžnieks izmēros neatpaliek no mazākajiem \"džipiem\". Un pakaļējās durvis...

Kaut ko tādu pirms 50 gadiem virināju tēva 401. moskvičā. Kaut kas tāds redzēts milzu rolsroisa fotogrāfijās. Saucu izmēģināt savu māmuļu, kurai no parastiem auto jau izkāpt kļuvis pagrūti. Nevis izlien, bet iznāk smaidīga. Kā pa namdurvīm. Lieliski. Vienīgi stāvvietās durvju (arī priekšējo) vēršanās platie leņķi liks uzmanīties – var sabuktēt kādu kaimiņu. Bet, ja tādas atveras braucot, vējš nenoplēsīs? Neatvērsies. Šādas briesmas paredzot, konstruktori jau standarta aprīkojumā ielikuši automātisku atslēgu bloķēšanas sistēmu.

Kopumā – mīļš auto. Stilīgāks par priekšteci izskatā. Taupīgi, moderni dīzeļdzinēji (braucu ar \"automātu\", 1,7 litru 100 ZS motoru un pukojos vienīgi par kūtro startu pirmajos metros, tālāk – pilnīga spēka pietiekamība). Gaišs, plašs, neuzplijīgs interjers. Navigācijas iekārta, kura ir pietiekami informēta arī par Latvijas ceļiem. Vai Alpu kalniem. Braucam? Četratā iznāks krietni lētāk nekā lidot.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
1 0 Atbildēt

Nesen skatījos kādu no 2002. gada Top Gear sērijām, kur tika pieminēta tolaik jaunā Meriva- tad tas auto tika "nolikts" dēļ tā, ka ir opelis (vaukshals), bet, pieminot fīču, ka auto ir ērti nolaižami sēdekļi, kas izveido līdzenu grīdu, raidījuma vadītāji nāca klajā ar ierosinājumu, ka Opelim vajadzētu padomāt par pāriešanu uz mēbeļu biznesu! Jo tas gan būtu feini, ka gadījumā, kad tev sanāk mājās daudzāk viesu, tu vari paņemt un no grīdas izcelt vajadzīgos krēslus!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Laiks pakustināt tēmu

auto.delfi.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Jā, es arī tanī prezentācijā biju. Izbraucu ar dažādām mašīnām. Mani sajūsmināja Meriva ar 1,4 litru 120 zirgspēku benzīna turbomotoru - lieliska vadāmība, perfekta sēdēšanas pozīcija pie stūres, izcila plašuma sajūta salonā un benzīna patēriņš mana testa brauciena laikā tikai 6,0 litri uz 100 km. Silti iesaku iegādāties!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

No jaunās Merivas piedāvātajām komplektācijām man vistuvākā ir benzīna 120 zirgspēku 1,4 Turbo. 5.pārnesumā pie 90 km/h bija tikai 2200 apgriezieni, kas nodrošina klusu, patīkamu braucienu.

ursis Reģ.: 11.07.2002
1 0 Atbildēt

pirmais(?) tirgo? pēpē klaunam varam būt baudāms auto:

www.ss.lv/...

siamriP Reģ.: 19.02.2006
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: No jaunās Merivas piedāvātajām komplektācijām man vistuvākā ir benzīna 120 zirgspēku 1,4 Turbo. 5.pārnesumā pie 90 km/h bija tikai 2200 apgriezieni, kas nodrošina klusu, patīkamu braucienu.

man renaultam uz 120 km/h braucot apgriezieni ir ~2000

UBJU Reģ.: 14.11.2001
1 0 Atbildēt

he he a man pie 140 otraja robā ir 6300 , un teršajā pie tiem pašiem 6300 220km/h

nodrošina patikamu dzinēju skaņu , un netakartojamu sievasmates seju.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Te var noskatīties jauku video par jauno Merivu:

www.youtube.com/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
2 0 Atbildēt

aha

24ajā sekundē jau ir redzams nokritušais pakaļas buferis

uyn kad aizskatīju līdz cenai, kas 1.4 dzinējam pārsniedz 26000 eirikus, tad vispār pārgāja jebkāda vēlme

tieši tikpat maksā E87 bemberass

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Nav Meriva tik dārga - mana sapņu 1,4 Turbo maksā 11,5 tūkst. latu jeb 16,5 tūkst. eiro.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nav Meriva tik dārga - mana sapņu 1,4 Turbo maksā 11,5 tūkst. latu jeb 16,5 tūkst. eiro.

tavs video 4:06

cap Reģ.: 23.03.2004
2 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Nav Meriva tik dārga - mana sapņu 1,4 Turbo maksā 11,5 tūkst. latu jeb 16,5 tūkst. eiro.

tavs video 4:06

tur cenā ieskaitīta Opel bezmaksas palīdzība uz ceļa worldwide 24/7 (evakuators + velo kā pagaidu transportlīdzekļa piegāde)

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
2 0 Atbildēt

VWfan

ko ta dīzeļa vietā sagribēji benzīnu , varbūt pārdomāsi ?

www.iauto.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

rudens68

Prezentācijā izbraucu gan ar benzīnnieku, gan dīzeli, un benzīnnieks likās tāds maigāks, foršāks. Un 1,4 mazais Turbo arī ļoti ekonomisks - 6,1 litrs benzīna uz 100 km. Turklāt dīzeļi baigi dārgie kļuvuši. Tāpēc mana izvēle - 1,4 Turbo ar 120 zirgspēkiem.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 0 Atbildēt

UBJU rakstīja: he he a man pie 140 otraja robā ir 6300 , un teršajā pie tiem pašiem 6300 220km/h

nodrošina patikamu dzinēju skaņu , un netakartojamu sievasmates seju.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

>Tāpēc mana izvēle - 1,4 Turbo ar 120 zirgspēkiem.

Kur tik švaks dzinējs, no 1,4 un Turbo vismaz 140 lopus jau nu vajag izspiest vai arī viss cēliens tik sākumā.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

VWfan

Skatos esi tuvumā , cik jau noripojusi meriva , vai ir kas remontēts ?

Un varbūt jau pamanīji manu uzsākto diskusiju par auto stikla atbrīvošanu no ledus . Vai savai merivai atkausē vai skrāpē , ja skrāpē vai nav švīkas ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: VWfan

Skatos esi tuvumā , cik jau noripojusi meriva , vai ir kas remontēts ?

Un varbūt jau pamanīji manu uzsākto diskusiju par auto stikla atbrīvošanu no ledus . Vai savai merivai atkausē vai skrāpē , ja skrāpē vai nav švīkas ?

Nobraukums ir 114 tūkst.km, un tagad esmu pieteicies uz servisu, jo diemžēl brīžiem deg lampiņa ,,Dzinēja elektronika,, , bet pagājušajā nedēļā dega lampiņa ,,Izplūdes gāzes'. Vakar man servisā teica, ka uzrādot trīs kļūdas: 1) gaisa masas mērītājs; 2) EGR vārsts; 3) dzinēja vadības bloks. Nākamnedēļ diagnosticēs tālāk...

Man stiklu atkausēšana nav diez ko aktuāla, jo auto stāv garāžā pa nakti. Darba dienās pēc darba sieviņa mēdz ar skrāpīti skrāpēt, švīkas nav radušās...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Riit beigsies manas Merivas lietoshanas piektais gads. Nobraukums 120271 km. Izmaksas 8,35 santiimi uz nobraukto kilometru, neskaitot mashiinas veertiibas kritumu.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
2 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Riit beigsies manas Merivas lietoshanas piektais gads. Nobraukums 120271 km. Izmaksas 8,35 santiimi uz nobraukto kilometru, neskaitot mashiinas veertiibas kritumu.

Un tu vēl neesi nošāvies...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Riit beigsies manas Merivas lietoshanas piektais gads. Nobraukums 120271 km. Izmaksas 8,35 santiimi uz nobraukto kilometru, neskaitot mashiinas veertiibas kritumu.

Cik kilometrs maksātu ja nebūtu 600 Ls remonta ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Rudens68, tad kilometra izmaksas buutu 7,8 santiimi.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
1 0 Atbildēt

Sveiciens visiem opelistiem opel vārda dienā!!!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti