? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 25.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Hip-hip urā Rūsai un Rūsiņiem !!!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Vakar salonaa ,,Moller Auto Lidosta,, pie Spices redzeeju paardoshanaa JAUNAA MODELJA mazlietotu 2011.gada Opel-Meriva 1,7 CDTI ar 11 tuukst.km nobraukumu un 130 zirgspeeku nikno diizeljmotoru par kaardinoshu cenu - 10260 latiem.

www.ss.lv/...

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
2 1 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar salonaa ,,Moller Auto Lidosta,, pie Spices redzeeju paardoshanaa JAUNAA MODELJA mazlietotu 2011.gada Opel-Meriva 1,7 CDTI ar 11 tuukst.km nobraukumu un 130 zirgspeeku nikno diizeljmotoru par kaardinoshu cenu - 10260 latiem.

www.ss.lv/...

Nez kādēļ tad iepriekšējais "laimīgais" īpašnieks bija nolēmis no tā atvadīties? Varbūt kāds pensionēts mācītājs nolicis karoti?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
1 0 Atbildēt

mantojuma lietas ilgst apmēram gadu...

tas mācītājs būs norāvis infarktu pie pirmā maksājuma izdarīšanas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

kārdinoša cena būtu zem 3000 eiro

par 10000 latiem var sapirkties pulka dažādu mazlietotu miziņu un pārdevējs tev vēl atsūkās komplektā

tā pati meriva

1.7 CDTI ECOTEC® 96 kW/130 ZS pie žopeļdīlera jauna maksā tikai 12 504... fana atrastais "lētais" opelis ir ar 18% skidonu

ja atradīsi tajā žopeļkantorī degunu, kurš reāli nav tikai vienkāršs pārdevējs, tad izkauksi tos 18% skidkā un būs tev JAUNS žopelis par 10253 latiem

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Par 12504 latiem ir plika Meriva 1,7 CDTI 130 bez kondicioniera, bet komplektaacijaa ar kondicionieri shaada Meriva maksaa 13433 latus. Man sanaak vismaz 24% atlaide.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Turklaat 130 zirgspeeku diizeljMerivai ir cieniijami dinamiskie raadiitaaji - ieskreejiens liidz 100 km/h 9,9 sekundees, maksimaalais aatrums 196 km/h, bet videejais degvielas pateerinsh tomeer tikai 5,2 litri uz 100 km.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Jaunā meriva ir BEZ kondicioniera? Tu kaut ko tagad nejauc?

P.S. Cik zinu, opelim ir kādi 13%-15% uzcenojums. Ja neiet runa par kaut kādām īpašām akcijām, diezvai kāds tādu atlaidi dos. Pārdevējam ēst arī gribas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Jaa, baazes Selection komplektaacijaa jaunajai Merivai kondicioniera nav, bet to var dabuut, piemaksaajot 667 latus. Videejaa Enjoy komplektaacijaa un niknajaa Cosmo komplektaacijaa ir kondicionieris, bet par 142 latu piemaksu var dabuut klimatkontroli. Manas Merivas nobraukums tagad 138200 km, tai skaitaa shogad 21851 km, oktobrii nedaudz virs 2,4 tuukst.km. Degvielas izmaksas oktobrii 113 lati.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Ja njem jaunaas Merivas baaziiti un Selection Cool paketi, tad kondicionieris kopaa ar borta datoru dabuujams par 442 latu piemaksu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
2 0 Atbildēt

nu tad žopelļiem nekas nav mainījies.... Par cita ražotāja nopakotas versijas cenu var līzē paraut opeļa bāzīti

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Jaunajai Opel-Astra gan kondicionieris ir jau baazes apriikojumaa...

recluse Reģ.: 04.01.2003
2 0 Atbildēt

Par ko tur fanot? "Niknajā" komplektācijā tas žopels ir vienā līmenī ar hujdajiem u.c. lētajiem. Ja neņem vērā mazos izmērus, tad nokomplektēt "nikno" komplektāciju atbilstoši pašlaik lietotā Volvo aprīkojumam, papildus standartam vēl pāris tk jāatstāj. Patēriņš gan ir 2x lielāks, bet jauda arī vairāk un auto lielāks. Tad kāda var būt argumentācija pirkt to lietoto meriva pa 10tk LVL? Pieņemu, ka standarta apkopes (diski, eļļa, siksnas, riepas) nav diez ko lētākas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
3 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Par ko tur fanot? "Niknajā" komplektācijā tas žopels ir vienā līmenī ar hujdajiem u.c. lētajiem. Ja neņem vērā mazos izmērus, tad nokomplektēt "nikno" komplektāciju atbilstoši pašlaik lietotā Volvo aprīkojumam, papildus standartam vēl pāris tk jāatstāj. Patēriņš gan ir 2x lielāks, bet jauda arī vairāk un auto lielāks. Tad kāda var būt argumentācija pirkt to lietoto meriva pa 10tk LVL? Pieņemu, ka standarta apkopes (diski, eļļa, siksnas, riepas) nav diez ko lētākas.

argumentāciju gribi?

fans atkal grib pārbaudīt cik izmaksās 1.7 ķīsēļa galvas remonts 3gadīgam žopelim

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Par ko tur fanot? \"Niknajā\" komplektācijā tas žopels ir vienā līmenī ar hujdajiem u.c. lētajiem. Ja neņem vērā mazos izmērus, tad nokomplektēt \"nikno\" komplektāciju atbilstoši pašlaik lietotā Volvo aprīkojumam, papildus standartam vēl pāris tk jāatstāj. Patēriņš gan ir 2x lielāks, bet jauda arī vairāk un auto lielāks. Tad kāda var būt argumentācija pirkt to lietoto meriva pa 10tk LVL? Pieņemu, ka standarta apkopes (diski, eļļa, siksnas, riepas) nav diez ko lētākas.

Pārāk daudz ekstru nemaz nav vajadzīgs. Man svarīgas divas lietas - lai būtu kondicionieris un lai stūre un sēdekļi tā regulētos, lai varētu ērti apsēsties. Tad braukšana ir baudāma. Piemēram, sēdekļu apsildi, kruīzkontroli vai lietus sensoru man nevajag.

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kārdinoša cena būtu zem 3000 eiro

par 10000 latiem var sapirkties pulka dažādu mazlietotu miziņu un pārdevējs tev vēl atsūkās komplektā

tā pati meriva

1.7 CDTI ECOTEC® 96 kW/130 ZS pie žopeļdīlera jauna maksā tikai 12 504... fana atrastais "lētais" opelis ir ar 18% skidonu

ja atradīsi tajā žopeļkantorī degunu, kurš reāli nav tikai vienkāršs pārdevējs, tad izkauksi tos 18% skidkā un būs tev JAUNS žopelis par 10253 latiem

Šinī postā autors liek uzsvaru uz atsūkāšanu... mizas viņam mazsvarīgas.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Turklaat 130 zirgspeeku diizeljMerivai ir cieniijami dinamiskie raadiitaaji - ieskreejiens liidz 100 km/h 9,9 sekundees, maksimaalais aatrums 196 km/h, bet videejais degvielas pateerinsh tomeer tikai 5,2 litri uz 100 km.

Rādītāji tiešām cienījami - mana audī piecu katlu atmosfēriskais benzīnnieks ar trīs lopiem vairāk un kādiem simts ņūtonmetriem mazāk, kuri atrodas baisos augstumos, par spīti visai pareizajai piedziņai līdz tam sotakam ātrāk. Un man likās ka viņš nav īpaši ātrs...

P.N. Tās 1,3 štukas par kondišu - par kādu - kā žopelim pieklājas, viena podziņa ar ko ieslēdz un izslēdz, jeb tomēr klimatu?

robchix Reģ.: 04.03.2002
2 0 Atbildēt

Fanam liekaas ka noiet tikliidz vinjsh ierauga veel kaadu žopeli uz ielas vai placii, un par to sheit rakstot vinjsh vnk intensiivi dro_chii...

Citaadi es to nespeeju izskaidrot...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Fanam liekaas ka noiet tikliidz vinjsh ierauga veel kaadu žopeli uz ielas vai placii, un par to sheit rakstot vinjsh vnk intensiivi dro_chii...

Citaadi es to nespeeju izskaidrot...

noiet vienkārši no rakstīšanas... dročīt nemaz nevajag

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

puišeļi raksta uz sienām, fans te... kaut gan kuj viņu zin, varbūt ôdas opelim kādā ķemertiņā var atrast...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Mans uzskats ir taads, ka jaunaa Opel-Meriva 1,4 Turbo benziinnieks ir baudaamaakais jaunais auto cenu grupaa no 11 liidz 12 tuukstoshiem latu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 0 Atbildēt

Fans, nu ko tu kā dzenis truli dolbī vienu un to pašu? Rodas iespaids, ka tu ar pašsuģestiju nodarbojies, centies nevis kādu, bet pats sevi pārliecināt...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mans uzskats ir taads, ka jaunaa Opel-Meriva 1,4 Turbo benziinnieks ir baudaamaakais jaunais auto cenu grupaa no 11 liidz 12 tuukstoshiem latu.

Laimīgais jo zin ka akkal wajaga opli ,kurš iztur veselus 89234 km ,bez dzinēja kapitalkas

Es gan vairs nezinu ko vairs var gribēt Patīk MB un OOOO -bet nepatīk ka birst , kā opeļi, pie kam riktīgi pa dārgo Nepatīk ģešofkas apdare un dizains no 'made in japan' -bet patīk ka nebirst

Nu kad autoražotāji beidzot sāks ražot MeršLekšus waj AUDIyotas ?????

Kāāāāāāāāāāāāāāād ........

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Turklaat 130 zirgspeeku diizeljMerivai ir cieniijami dinamiskie raadiitaaji - ieskreejiens liidz 100 km/h 9,9 sekundees,

Manis pēc tā meriva var ieskrieties.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
2 0 Atbildēt

Ar VWfana parādīšanos vismaz kāda kustība parādās portālā , vienaldzīgo nav .Visiem intresē fana viedoklis tas nekas ,ka stabili gandrīz nemainīgs . Cilvēki meklē nianses viņa izteikumus . Vienreiz viņa komentā bij tāda apslēpta agresija ( jebkura cita šādi izteikumi nemanīti paslīdētu garām ) , ka vairāki to pamanīja ..tikai neatceros pie kuras tēmas tas bija .

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti