Anekdote ... :)

Dzēsts lietotājs Reģ.: 18.05.2024

sodien sudigi ar jokiem..

 
NorX Reģ.: 07.11.2002
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: Rīgā, Pērnavas un Brīvības ielu krustojumā sakrējušies ceļu policijas un militāºās policijas automašīnas - abas braukušas ar ieslēgtiem skaņas signāliem un mirgojošām bākugunīm. Sakiet, kam bija priekšroka: ceļu policija ir krutāka par militāro policiju vai otrādi? Un kurš drīkst braukt pirmais? Tam, kam ir sarkanais luksofotra signāls vai zaļais?

Es šo cirku tieši redzēju, biju pie Autoringa izgājis uzpīpēt, kamēr mazgāja manu auto

Pa Brīvībeni, centra virzienā brauca MP kollona (lielais SUV un 2-3 kautkādi mazie bobiki aiz viņa) ar mirgalkām un skaņas signālu, krustojumā dežūrēja arī CP, kurš apturēja intensīvāko satiksmi no Barona ielas puses (no Valdemāra puses tanī brīdi neviens nebrauca) un gaidija kollonu, tad parādijās policijas busiņš (bez mirgalkām) un nedaudz aiz viņa kautkāds vieglais, zaļais sāka mirgot un vieglais nobremzēja, bet buss piedeva un vālēja pāri..... tad sekoja labs BUMs

Tā lūk tur bija, žēl ka nebija kameras līdzi

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Drīz būs skodu \'\'nulītes\'\' pievedums gaidāms,par labām cenām

www.autonews.lv/...

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: Drīz būs skodu 'nulītes' pievedums gaidāms,par labām cenām

www.autonews.lv/...

Nu šitās bildes ir no vecajiem laikiem, t.i., 2002. gada. To toč atceros. autonews.lv sucks, gramatika pilnīgs 3.14

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

nez ko liek tik vecas bilde

bet sis auto laps un ar dizeli FANAM patiktu,ar ekonokisku dīzeli

www.autonet.lv/...

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Nopluudusii Škodu noliktava ir tagad. Taa kaa nevajag - braukt augumaa par vecu reportaazhu. Dienvidu Eiropā plūdi ir normāla parādība. Un cieš no tie, tika apdrošināšanas kompānijas.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Anekdote ir peedeejais posts, nah ir jaalien kaut kaados meedijos, ja nejeedz iisti rakstiit ??

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

īsti nezināju kur likt,pie avārijām vai anekdotēm.Ideots ar tādu pašu satikās,bet žēl ka paķēra līdzi vēl kādu bessmadzeņu meiteni.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

У проктолога застряла рука в заднице у пациента. Ни туда, ни сюда. Пациенту больно, надо бы вынуть, так вынуть тоже больно. Ужас, короче.

Прибывают они в травмопункт, поза - пациент на каталке в позе "по грибы", рядом с ним проктолог с рукой в жопе. Выходит врач в приемный покой, некоторое время смотрит на эту картину. Потом выдает:

- Ребята, а вы не ошиблись адресом? У нас больница, а не кукольный театр!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Любовница предлагает своему другу попробовать секс с Ляпсиком.

- Это как?, спрашивает друг...

- Тебе понравится, говорит любовница...

Они раздеваются и друг ложится сверху. Любовница свистит и зовет:

- Ляпсик, Ляпсик...

Из соседней компаты прибегает маленькая болонка и начинает в такт движениям лизать мужику жопу... Чем быстрее "работает" мужик, тем быстрее лижет Ляпсик. Любовница собралась кончить и тут друг скатывается с нее и начинает громко смеяться и кататься по полу.

Любовница спрашивает - что случилось, а друг отвечает:

- А я не знаю как поступить по справедливости - толи в тебя кончить, толи Ляпсику в рот насрать?...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Лето. Стандартная семья - папа, мама и маленький мальчик - отдыхает на природе. Папа с сыном ловят рыбу. Вдруг у папы клюет и он вытаскивает Золотую Рыбку.

Рыбка:

- Так, хрен с вами, давайте по-быстрому ваши три желания. Но тока БЫСТРО! а то я сдохну тут на раз.

Сын - Хомячка!

Папа - В пи*ду хомячка!!

Мама - ИЗ ПИ*ДЫ ХОМЯЧКА!!!!!!!!!

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Mazais deeleens jau nez kuro reizi prasa teetiim

- Teet, teet, vai driikst iet paarie ielai, ja deg sarkanaa gaisma?

a faaterim shitais jautaajums ir piegriezies...

- Protams, deelinj. Tikai rocinjas pacel gaisaa.

- Kaapeec???

- Lai morgaa kreklinju vieglaak novilkt.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Eju garām Statoil benzīntankam, skatos un brīnos: pie benzīntanka ēkas sienas ir neliels metāla būrītis ar stiklotām durtiņām, kur iekšā var paņemt pumpi ar ko piepumpēt patukšu mašīnas riepu un arī lejkanna ar ūdeni priekšējo stiklu mazgāšanai, BET! šo lejkannu ar ūdeni ir paņēmis vīrietis ar bērnu ratiņiem un viņš ar lejkannu apmazgā bērnu ratiņiem ritenīšus!

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Pasaka par sarkangalvīti musdienu versija

Reiz dzīvoja maza čiksīte, kurai bija sarkana kloze, ar kuru viņa iestiloja vienmēr un visur. Tādēļ visi viņu iesauca par Sarkanķobīti.

Kādu rītu Sarkanķobītes mutere saņēma mesidžu:

"Tā ir no sencenes!" muča teica. "Bāc, a zini kas ir? Viņai ir besis, slikts fīlings. Aizej ieposī, kas ar viņu, Sarkanķobīt,bet neaiztusē prom no taciņas un pa ceļam ne ar vienu nebazarē!"

I vot Sarkanķobīte rullēja uz vecmuteres būdu mežā, kas atradās riktīgākajā čuhņā.Diena bija superīga. Karoče, drīz vien Sarkanķobīte iečekoja reaļnās puķes. Tad viņa izfiškoja, ka varētu noraut dažas, bet ieraudzīja, ka aiz koka lupī vilks. "Čiv riv, mazā!"

viņš teica. "Vou, kas par puķēm! Nezini kādu tusu, kur var ietusēt šovakar?"

"Sorry, es nevaru sist klaču ar frīkiem, es močīju pie vecmuteres un nedrīkstu nokavēt strelku!" šāmējā pasacīja un aizvaļīja prom, jo saprata,ka vilks šai sita kanti.

A pēc stundas Sarkanķobīte jau bija pie vecmuteres hausa. Vecmučai bija galīgs pofigs uz visu un šī durvis bija atstājusi vaļā, tāpēc Sarkanķobīte ietresīja žigli iekšā bez klauvēšanas. Vecmuterei čista izskatījās, ka ir čābīgi.

"Bļin, kas tev par ausīm?! Čo tik lielas?" pārsteigti prasīja Sarkanķobīte.

"Galīgākā aita esi?! Lai labāk tevi sadzirdētu!"atcirta vecmutere.

Sarkanķobīte neko nerubīja un ieskatījās ciešāk.

"O bože, kas par lielām acīm!"nerimās Sarkanķobīte.

" Da labi, tas ir tāpēc, lai es tevi labāk varētu redzēt!"atteica vecmutere.

Bet Sarkanķobīte nebija galīgākā lose,tāpēc šai bija tāds čujs, ka kaut kas nav riktīgi.

"Oi, kāds tev liels klabeklis!" izdvesa džanga.

"Jeibogu,tu čist esi galīgi tupa, kas tev nedalec,ka esmu vilks.

Ablomījies?!" jautāja vilks un lielā džampā izleca ārā no gultas.

Par laimi mežsargs, kurš bija reāls kačaks, ienesās ar saviem garajiem kātiem būdā un ar striķi piebeidza vilku.

Vīī, Sarkanķobīte bija glābta, bet šī nekādīgi nevarēja iebraukt, kur palika vecmutere. Izrādījās, ķipa šī ir aizmaukusi uz tuvējo tuc-tuc

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt
hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

bet paskaties, nevienā brīdī neradījās kaut kādas bīstamas situācijas.. visi brauc kā grib, bet sakārtoti - viens otru laiž un tā. un tagad padomājam, kas notiktu, ja tur uzliktu latvian style luksaforu

sastrēgumi no visām pusēm

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

auto.lenta.ru/...

vislābāk man patīk disciplīna ko apzīme - paātrinajums 100 metru gatrajā posmā uz laiku... vot tas MŪSU \"bremzēm\"riktīgi noderētu!!!!!

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Pēdējā laikā jau gandrīz katrai auto markai un modelim ir kāds internet-forums. Šeit mazs ieskats pēdējās tur apspriestajās tēmās:

*Lamborghini forums:

Vēja trokšņi pie 330km/h, nezinu ko lai tālāk dara!

*Audi A8 forums:

Kur lai remontēju savu Rolex?

*Fiat forums:

Hallo? Vai es te esmu vienīgais?

*Mercedes C-klases forums:

Mans Mercedes svētdienas tūrē pakaļ maizītēm saslapinājās - ko darīt?

*MX-5 forums:

Kautkāds sasodīts austrumvācietis ar VW Touareg pārbrauca pāri manam auto.

*VW Touareg forums:

Man zem šasijas iesprūdis kautkāds MX-5. Kā lai viņu dabon ārā?

*Renault forums:

Pārdodu autobusa mēnešbiļeti. Auto no darbnīcas atnāca ātrāk, kā bija gaidīts.

*Bentley forums:

Šodien izmanotju pelntrauku. Kā to nomainīt?

*Porsche Cayenne forums:

Patēriņš zem 40l/100km - dzinēja defekts?

*Smart forums:

Iemontēju motocikla dzinēju. Beidzot vairāk jaudas!

*Camaro forums:

Mana draudzene pārgulēja ar manu brāli un viņa sievu. Kā lai viņus nogalina? Esmu jau iepriekš sodīts un nekādā gadījumā netaisos atgriesties cietumā.

*Mustang forums:

Kautkāds idiņš Civic-ā centās mani šodien apdzīt.

*Civic forums:

Kautkāds idiņš Mustang-ā centās mani šodien apdzīt.

*Opel forums:

Manai Corsa-i nav rūsas.GODĪGI! (Admins dzēsa topiku)

*Mazda MX-5 forums:

Vai es kā vīrietis drīkstu braukāt ar sieviešu auto?

*BMW M3 forums:

Kur pie velna lai dabon Golf III spoguļus?

*Viper forums:

Smārts gaisa savācējā. Kā lai to dabon ārā?

*Ford Fiesta forums:

Palīdziet - man zem haubes ir šujmašīna!

*Seat Marbella forums:

Šodien spēju turēt līdzi smagajam!

*Honda forums:

Mana Integra virs 9000apgr/min vairs neceļ apgriezienus - dzinēja defekts?

*Honda CRX forums:

Palīgā, kaimiņa suns guļ manā izpūtējā. Vai drīkst iedarbināt dzinēju?

*BMW 3-ās sērijas E36 forums:

Kur te pilsētā ir kāds mega rullzīgs kebabu ūķis, a?

*Hummer forums:

Šodien iebuktēju bamperi. 24 cietuši, 10 miruši. Vai melnā krāsa obligāti jāpērk pie dīlera? Dīleris ir 25km attālumā. Tas ir 35Eur benzīnā vien!

*Mercedes 190D forums:

Mans pircējs grib man kautko prasīt - vai kāds te prot Kisuaheli valodu?

Edzuss Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

George: Condi! Nice to see you. What's happening?

Condi: Sir, I have the report here about the new leader of China.

George: Great. Lay it on me.

Condi: Hu is the new leader of China.

George: That's what I want to know.

Condi: That's what I'm telling you.

George: That's what I'm asking you. Who is the new leader of China?

Condi: Yes.

George: I mean the fellow's name.

Condi: Hu.

George: The guy in China.

Condi: Hu.

George: The new leader of China.

Condi: Hu.

George: The Chinaman!

Condi: Hu is leading China.

George: Now whaddya' asking me for?

Condi: I'm telling you Hu is leading China.

George: Well, I'm asking you. Who is leading China?

Condi: That's the man's name.

George: That's who's name?

Condi: Yes.

George: Will you or will you not tell me the name of the new leader of China?

Condi: Yes, sir.

George: Yassir? Yassir Arafat is in China? I thought he was in the Middle East.

Condi: That's correct.

George: Then who is in China?

Condi: Yes, sir.

George: Yassir is in China?

Condi: No, sir.

George: Then who is?

Condi: Yes, sir.

George: Yassir?

Condi: No, sir.

George: Look, Condi. I need to know the name of the new leader of China. Get me the Secretary General of the U.N. on the phone.

Condi: Kofi?

George: No, thanks.

Condi: You want Kofi?

George: No.

Condi: You don't want Kofi.

George: No. But now that you mention it, I could use a glass of milk. And then get me the U.N.

Condi: Yes, sir.

George: Not Yassir! The guy at the U.N.

Condi: Kofi?

George: Milk! Will you please make the call?

Condi: And call who?

George: Who is the guy at the U.N?

Condi: Hu is the guy in China.

George: Will you stay out of China?!

Condi: Yes, sir.

George: And stay out of the Middle East! Just get me the guy at the U.N.

Condi: Kofi.

George: All right! With cream and two sugars. Now get on the phone.

(Condi picks up the phone.) Condi: Rice, here.

George: Rice? Good idea. And a couple of egg rolls, too. Maybe we should send some to the guy in China. And the Middle East. Can you get Chinese food in the Middle East?

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Pēdējā laikā jau gandrīz katrai auto markai un modelim ir kāds internet-forums. Šeit mazs ieskats pēdējās tur apspriestajās tēmās:

Lamborghini forums:

Vēja trokšņi pie 330km/h, nezinu ko lai tālāk dara!

Audi A8 forums:

Kur lai remontēju savu Rolex?

Fiat forums:

Hallo? Vai es te esmu vienīgais?

Mercedes C-klases forums:

Mans Mercedes svētdienas tūrē pakaļ maizītēm saslapinājās - ko darīt?

MX-5 forums:

Kautkāds sasodīts austrumvācietis ar VW Touareg pārbrauca pāri manam auto.

VW Touareg forums:

Man zem šasijas iesprūdis kautkāds MX-5. Kā lai viņu dabon ārā?

Renault forums:

Pārdodu autobusa mēnešbiļeti. Auto no darbnīcas atnāca ātrāk, kā bija gaidīts.

Bentley forums:

Šodien izmanotju pelntrauku. Kā to nomainīt?

Porsche Cayenne forums:

Patēriņš zem 40l/100km - dzinēja defekts?

Smart forums:

Iemontēju motocikla dzinēju. Beidzot vairāk jaudas!

Camaro forums:

Mana draudzene pārgulēja ar manu brāli un viņa sievu. Kā lai viņus nogalina? Esmu jau iepriekš sodīts un nekādā gadījumā netaisos atgriesties cietumā.

Mustang forums:

Kautkāds idiņš Civic-ā centās mani šodien apdzīt.

Civic forums:

Kautkāds idiņš Mustang-ā centās mani šodien apdzīt.

Opel forums:

Manai Corsa-i nav rūsas.GODĪGI! (Admins dzēsa topiku)

Mazda MX-5 forums:

Vai es kā vīrietis drīkstu braukāt ar sieviešu auto?

BMW M3 forums:

Kur pie velna lai dabon Golf III spoguļus?

Viper forums:

Smārts gaisa savācējā. Kā lai to dabon ārā?

Ford Fiesta forums:

Palīdziet - man zem haubes ir šujmašīna!

Seat Marbella forums:

Šodien spēju turēt līdzi smagajam!

Honda forums:

Mana Integra virs 9000apgr/min vairs neceļ apgriezienus - dzinēja defekts?

Honda CRX forums:

Palīgā, kaimiņa suns guļ manā izpūtējā. Vai drīkst iedarbināt dzinēju?

BMW 3-ās sērijas E36 forums:

Kur te pilsētā ir kāds mega rullzīgs kebabu ūķis, a?

Hummer forums:

Šodien iebuktēju bamperi. 24 cietuši, 10 miruši. Vai melnā krāsa obligāti jāpērk pie dīlera? Dīleris ir 25km attālumā. Tas ir 35Eur benzīnā vien!

Mercedes 190D forums:

Mans pircējs grib man kautko prasīt - vai kāds te prot Kisuaheli valodu?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

a vot apmeeram stundas laikaa 2 vienaadi posti, tas ir piisec

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Звонит студент оператору пейджинговой компании (девушке с прекрасным голосом, сказал номер абонента и говорит текст:

- Я, сейчас сижу в прекрасном нижнем белье. Оно такое белое и кружевное. Я немножко припотела, и сижу в ожидании тебя, как я хочу тебя! Я плавно снимаю свой лифчик, бросаю его в сторону, теперь я снимаю трусики, они упали на пол. Теперь я хочу, чтоб ты обнял меня, аааа, я хочу тебя, давай!

Оператор:

- Это все?

- Да, продиктуйте, пожалуйста.

Оператор:

- Я, сейчас сижу в прекрасном нижнем белье. Оно такое белое и кружевное. Я немножко припотела, и сижу в ожидании тебя, как я хочу тебя! Я плавно снимаю свой лифчик, бросаю его в сторону, теперь я снимаю трусики, они упали на пол. Теперь я хочу, чтоб ты обнял меня, аааа, я хочу тебя, давай!

Студент:

- Аааа-а-а-а, можете не отправлять...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Gadījums iz dzīves, vai \"kā rodas leģendas par aroda pārstāvju raksturīgajām īpašībām\" (gandrīz nobeidzos no smiekliem):

Vienam no Latvijas kikbokseriem šosestdien paredzēta cīņa Somijā. Lai turp nokļūtu, viņam nepieciešama vīza. Tad nu viņš nolēmis tikai vakardien to jautājumu sākt kārtot.

Viņa vārdi vakarvakarā:

- Es veselas 2 stundas nosēdēju rindā, un tikai tad man paziņoja, ka tā nemaz nav Somija vēstniecība!

Pats stasta varonis:

www.fightclub.lv/...

andrix Reģ.: 21.07.2004
0 0 Atbildēt

iauto biezi tiek uzdots aktuaals jautaajums: kaadu auto labak iepirkt?

ВАЗ 2111

Купил машину 31.12.2004, так как была скидка $100. Взял люксовую комплектацию, сразу поставил электростеклоподъемники, гидроусилитель руля, сигналку, музыку, проклеил кузов, коврики новые резиновые купил, щетки поменял у дворников, ну, там, диски, резину — это понятно, и поехал! Что и говорить, машина — люкс! Может, мне повезло, но за 7253 км я поменял только опорный подшипник, пару стоек, рабочий цилиндр сцепления, карбюратор, масляный насос, свечи и головку блока цилиндров. Ну, тормоза не в счет. И все!!! Я считаю, ВАЗ 2111 рулит! Да, и всего одна капиталка была.

Volkswagen New Beetle

В принципе, мы шли покупать совсем другое. Мы шли покупать мне лифчик, но я увидела этот «Жуг», и сердце мое рухнуло.

Купили сразу. Цвет прикольный, ярко-желтый, в тон к босоножкам.

Проходимость отличная! Уже два раза ездила на природу, так машинка легко помещается в кузов «Урала» и едет там, где остальные вязнут. Прикольный руль — не толстый и не тонкий, а как раз такой, как я люблю, им очень легко вращать в разные стороны. Очень много кнопочек, и все что-то включают. Мне бы хватило двух. В общем, девчонки, всем рекомендую. А что лифчик не купила — так на такой машине можно ездить и без лифчика!

ВАЗ 11113

Пять лет ездил на «Оке», потом отдал ее сыну. Только он пока маленький, но я ее сделал радиоуправляемой, с пультом, ездит на батарейках «Крона». Пацан счастлив!

ГАЗ М20

В 1954 г. купил «Победу». После покупки застучал сосед, пришлось сменить, больше проблем с машиной не было.

andrix Reģ.: 21.07.2004
0 0 Atbildēt

Hummer H2

Соседи по коммуналке предложили купить у них недорого «Хаммер»…

«Лэндкрюзер»

Шел в магазин покупать автомобиль «Тойота Королла». Менеджер убедил, что нужно покупать только «Лэндкрюзер». Продал квартиру, купил. Прожил в ней пока два с небольшим месяца, поделюсь первыми впечатлениями. Машина хорошая, просторная (после квартиры, конечно, тесновата, но привыкаешь быстро. Немного не удобен руль, все время за него цепляюсь, когда выхожу мусор вынести, но, вроде, на любом фирменном автоцентре его можно снять. Люстру ногами иногда задеваю… Главный плюс: сильно экономлю на квартплате.

ВАЗ 2106

В России надо ездить на отечественных машинах! У меня вот «шестерка», и я её могу хотя бы отремонтировать где угодно и когда угодно. Я её и утром ремонтирую, и днем, и вечером, и ночью. И сам, и в сервисе, и на трассе, и в гараже. Всем рекомендую проверенную «шоху».

Mersedes-Benz S500

С ваших слов я понял, что после чип-тюнинга на вашем «Мерине» остался оригинальный ЭБУ с двигателем, а такие опции, как расход CO4NO не были рассчитаны в том варианте прошивок, которыми оснащаются мерсовские перепрошитые движки. А ресурс такого двигателя практически не ограничен без дополнительных наддувов. Сам я уже 20 лет езжу на «копейке» и в ус не дую!

ВАЗ 2120

Прошло чуть больше месяца со дня покупки. Пробег 6125 км. В целом машина неплохая, удобная, большой багажник. Минусы: угнали. Обратился в Кировское ГАИ, сказали – будут искать. Обратился в Ленинское ГАИ, сказали, что искать не будут, так как уже ищут в Кировском… А так-то машина неплохая.

Москвич-412

Старый «Москвич» хорош тем, что его не жалко! Оставляю его под окнами круглый год — никто даже не думал угнать. Так парни с девками побалуют в салоне, маленько нагадят, презервативов набросают, а чтоб угонять — нет!

andrix Reģ.: 21.07.2004
0 0 Atbildēt

ВАЗ 2110

Взяли с пацанами «десятку». Был еще выбор – новый «RAV-4», но уж больно машина броская, боялись, что спалят. Проездили на машине целый день, поделюсь впечатлениями. Машина надежная, хотя все, вроде, ругают. Но не подвела, даже когда уходили от ментов через газоны. Наверно, был хороший хозяин. Причем, один. А про «RAV-4» ничего не могу сказать — там два хозяина было в кабине.

ИЖ-2126

На «Иже» делаю всех на светофоре! И это на ручнике!

ВАЗ 2107

Езжу на «семерке» и горя не знаю. Поначалу, правда, немного погоревал. Были проблемы с коробкой передач (машина с завода пришла без коробки, а потом коробку поставили, но забыли завинтить. Но потом я всё доделал сам и даже научился, как переключать скорости (надо к поступательным движениям добавить немного вращательных и чуть-чуть трясти рычаг. Очень всем рекомендую!

Audi A6

Пригнали недавно «Ауди А6» из Германии. Поначалу была небольшая проблема: в багажнике обнаружился бывший владелец машины, немец. Пришлось потратиться на ж/д билет ему до Дюссельдорфа. А так машина замечательная!

Porshe Cayenne Turbo

Купил «Порш Кайен турбо», проехал на ней 800 м, после чего потребовалось заменить оба передних крыла, бампер, всю светотехнику, крышу капота, стекло, радиатор, двигатель, переднюю подвеску. Ну и в здании автоцентра по мелочи. И это хваленое немецкое качество?!

Chevrolet Niva

Свою «Шеви-Ниву» по предоплате я ждал полгода. Но когда получил машину, понял, что эти месяцы были самыми счастливыми в моей жизни. Как мне вернуть деньги?

А мне нравится пустой гараж. Я в него сидения самолетные поставил, суперзвук, кондишен, всё проклеил. Всё просто супер! Люди, продавайте тачки! Покупайте гаражи!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti