Kādu fotoaparātu lietojat?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1 2 3 4 5 6 ..25
evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt
jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: No "kabatas " aperātiem vislabākais ir canon ixus 55

Cik ilgam laikam pietiek batereja??

Remus Reģ.: 13.09.2001
0 0 Atbildēt

Panasonic ražo labas pirkstiņu baterijas, ne fotoaparātus

Paliek Canon vai Fuji

Nezinu, kā latvijā ar Fuji servisu, bet tie kas ir pirmo fočuku nopirkuši Fuji, nākamo noteikti izvēlas Canon

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Ir doma iepirkt kādu fotoaparātu. Varētu kādu pieredzi izmantot.

Ja nezini ko pirkt palasi šito : www.kakao.lv/...

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Neko labāku amatierim par Nikon D2X nevaru iedomāties ...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

es bez domāšanas ņemtu canon 2 iemeslu dēļ:

1) jau gandrīz 2 gadus lietoju canon A95 un varu teikt tikai to labāko

2) ņo šiem 4 variantiem visvieglākais! kad pirkšu nākošo fočiku pirmkārt skatīšos uz izmēru un svaru.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: No "kabatas " aperātiem vislabākais ir canon ixus 55

Pilnībā piekrītu!

pašam gan ir IXUS 30, bet tas pēc būtības ir identisks, vienīgi atšķirās megapikseļu skaits (manm tik 3,2).

Lietošanā ir ļoti ērts, neliela izmēra, toteis ar lielu displeju. Tāpat arī bīlžu kvalitāte ir nevainojama!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: pirms 9 mēnešiem paņēmu sony dsc t-5. batereja tur pietiekami ilgi.

kvalitāte ir Ok. lai paliktu atmiņas pietiek.

galvenais ņem tādu kur ir lādejama batereja. nekādā gadījumā neņem kur ir AA vai AAA baterejas

Un kāpēc tādu neņemt? Nopērc lādējamos AA vai AAA akumulatorus un rullē! Pie tam, ja Tev kaut kur tālu no kruta veikala un lādētāja izbeigsies specifiskā baterija, tad varēsi ar savu kameru tikai voblu dauzīt, jo nofotografēt ar to neko nevarēsi. Savukārt AA un AAA baterijas ir nopērkamas katrā piparu bodē vai ielas kioskā.

Remus Reģ.: 13.09.2001
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

ibio rakstīja: pirms 9 mēnešiem paņēmu sony dsc t-5. batereja tur pietiekami ilgi.

kvalitāte ir Ok. lai paliktu atmiņas pietiek.

galvenais ņem tādu kur ir lādejama batereja. nekādā gadījumā neņem kur ir AA vai AAA baterejas

Un kāpēc tādu neņemt? Nopērc lādējamos AA vai AAA akumulatorus un rullē! Pie tam, ja Tev kaut kur tālu no kruta veikala un lādētāja izbeigsies specifiskā baterija, tad varēsi ar savu kameru tikai voblu dauzīt, jo nofotografēt ar to neko nevarēsi. Savukārt AA un AAA baterijas ir nopērkamas katrā piparu bodē vai ielas kioskā.

Tikai beigās izrādīsies, ka piparu bodes pirkstiņi nepavilks to fočuku, vai labākā gadījumā 50 kadri

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

ar piparu bodes baterijām(4gb.) Canon A95 z-svētkos nofočēja ~6 bildes(no prakses). varbūt viņam auksti bija

ar normālām lādējamām baterijām pietiek ~200 bildes safočēt, pa vidu iedot kādam paskatīties, pārkopēt uz kompi, un tad vēl ~100

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Man ir IXUS 55, naf ne vainas- ērts, viegls, mazs, elementāri saprotamas funkcijas. Vienīgais, kas man nepatīk-objektīva lēca. Neesmu fotogrāfs, tāpēc nezinu, kā to lēcas veidu pareizi sauc, bet punktieris tāds, ka šamējā ir kautkā īpaši izliekta, lai (cik nu es saprotu) varētu nobildēt daudz platakā leņķī, kā rezultātā bilde sanāk tāda kā šķība. Tas gan redzams ir tikai gadījumā, ja, piemēram, fotogrāfē logu vai istabu- tad redzams, ka logs vai sienas ķipa šķības. Bet no tā var izvairīties, fotografējot apzināti it kā neprecīzi.

Remus Reģ.: 13.09.2001
0 0 Atbildēt

No pieredzes ar Canon A610, lādējamās bačas 2500mah var uztaisīt 500 kadrus nesaspringstot.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Bija Canon A410 3.2Mpix

Bildēšana OK, kvalitāte so so (bildes lielākas par 10x15 nevar taisīt). Lielākais mīnuss bija pirkstiņbaterijas. Tas tika atrisināts nopērkot uzlādes ierīci ar 4 baterijām (kaut kas tāds www.euroshop.lv/... tikkai manām ir 2300mAh). Var nēsāt rezerves komplektu aparāta somiņā, 4x2300 baterijas dienā ir gandrīz neiespējami izbliezt. 0.15Ls baterijas pietiek pāris kadriem

No neuzmanīgas apiešanās tika saskrāpēts ekrāns un iebuktēts korpus (nomests zemē), bet neko, strādāja. Aparātu piebeidza atstāšana mašīnā saulē. Vairs strādā tikai video režīms un viens no fotogrāfēšanas režīmiem (panorāmas).

Tā kā biju jau nobriedis pirkt citu, īpaši nebēdāju un pat uz remontu nenesu. Tika nopirkts Pentax Optio A10 8Mpix. Izvēlējos, jo: Liels ekrāns (2.5\")

Lētas kartes (Kingston SD 1GB 19Ls ar mūža garantiju)

plāns, viegli ielikt kabatā

Salīdzinoši lēts (zem 200Ls)

Neko labāku manām vajadzībām nevajag

Vēl tika nopirkta rezerves baterija. Veikalos ap 20Ls, uzraku internetā pa 7Ls av.zb.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

varu piedāvāt Svema 6

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu var jau būt, ka digiziepji ir monstrozi enerģijas rijēji, ar tādām kamerām nekad neesmu darbojies. Man filmu spoguļkamera piparu bodes pirkstiņus akceptēja 11 lentu garumā, tātad tika noeksponēti 407 kadri.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kaa man pateica persona kas ir profs fotolietaas

ir divas peerkamas mantas. SONY un CANON,kur supernet ? superneto? interneta veikals sony ir uz K.B ielas....

pasjam sanaaca nelaaga saskarsme ar canon servisu... jo veel aizvien uzskatu ka ne manas vainas deelj uzradaas defekts...

paareejaas markas varbuut nav sliktas,bet cenas ,intrefeisa deelj nav pat apskataamas !

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

paklausi deelinj pieredzeejushu viiru un nenjem canon. canon taisa meeslus ne bildes. tiek kuriem ir canons un saka ka ir ok vinji nav pameegjinaajushi neko citu.

saprotu ka tu veelies kaut ko ar 200 ls+ atminjas karte. tad nu luuk ir divi fotoaparaati kas ir daudz labaaki par jebkuru canon shajaa cenu kategorijaa:

* olympus mju 700

* pentax optio a10

panjem palasi kaadus review googlee un redzeesi ka canon nod***. canon razho labas analogaas bet digitaalaas nesanaak.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: kaa man pateica persona kas ir profs fotolietaas

ir divas peerkamas mantas. SONY un CANON,kur supernet ? superneto? interneta veikals sony ir uz K.B ielas....

pasjam sanaaca nelaaga saskarsme ar canon servisu... jo veel aizvien uzskatu ka ne manas vainas deelj uzradaas defekts...

paareejaas markas varbuut nav sliktas,bet cenas ,intrefeisa deelj nav pat apskataamas !

NEKLAUSIES! SONY RAZHO VISU BET TU JAU ZINI KAA IR - JA TAS DER VISAM TAD TAS NEDER NEKAM! SONY NENJEM DIEVA DEELJ NEVAAJAG.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Ir vecais canon s50. Nu tā, diez kas nav galvenokārt dēļ švakā objektīva. Un cik esmu pētījis jaunie kompaktie canon ar sirgst ar'to pašu kaiti. Labākas bildes esmu novērojis mazajiem Nikoniem.

Ari panasoniki ar lieliem zūmiem nepārliecina, baigi ilgi fokusējas un zibspuldzes testa šāviens ir bezmaz kādu sekundi pirms galvenā.

Ja pirktu tagad , tad pirktu 2gab. Vienu spoguleni, varbūt pat jauno SOny. Otru plāno ultra slim. Nu tos , kuriem viss objektīvs noslēpts iekšā un darbojas pēc periskopa principa.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Principā profesionāls fotokameru vērtējums ir iegūstams pēc šādas adreses: www.photozone.de Es gan nezinu, vai tur ir digiziepju vērtējumi (teorētiski vajadzētu būt). Taču spoguļkameru, stobru un zibeņu izķidājums ir vairāk nekā pietiekams.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Canon PowerShot A610

LorDRameX Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

nu nez es tomeer uz FUJIFILM FinePix S5600

patreiz inet bode dabonasm pa smiekla naudu (www.1a.lv/...

ar 4x AA akumulatoriem 2600mha triis dienas neiespringstot var bildeet (un krietni dziivjoties - luurot ekraaninja bildes uttt)

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirms pāris nedēļām iepirku Sony DSC-W50 man patīk. Gana neliels, liels ekrāns, akumulators tur pāri par 300 kadriem. Cena zem 200 Ls + atmiņas karte.

LorDRameX Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

laigan iisti nesapratu ko cilveks grib iegaadaat tur no nosauktajiem variantiem

fotoaparatu vai ziepjutrauku

1 2 3 4 5 6 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti