Kādu fotoaparātu lietojat?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

tunos rakstīja: gadiijuma kaads nelieto Canonu eos 400d??

kadu atsauksmi gribetu dzirdeet.....

Man jau gadu ir 400D. Manām vajadzībām pilnīgi ok, jo vēl neesmu pilnībā apguvis visas šī aparāta tehniskās spējas lai meklētu citu aparātu. Nofotogrāfējis esmu kādus 10-15k kadrus un nevaru sūdzēties par aparāta tehnisko kvalitāti. Par aparāta lietošanas (ergonomiskām un funkcionālām) ērtībām dzirdētas arī nevisai labas atsauksmes, bet man tas liekas pietiekami ērts.

+1

Pie mīnusiem - patumšas bildes un matricas putekļu tīrītāja 90% efektivitāte.

Bet tā - aparāts labs, sūdzību nav, lietoju gadu, 10 000 + bildes izblieztas.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

gribu pirkt spoguleni iesakiet kaut ko?Ap 500 ls...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

batka rakstīja: gribu pirkt spoguleni iesakiet kaut ko?Ap 500 ls...

variantu ir daudz - nikon, canon, sony (knapi bet sanāks).

kā man teica - palasi dpreview.com un izlem pats

+ aizej uz elkor un paturi viņas visas rokā

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: gribu pirkt spoguleni iesakiet kaut ko?Ap 500 ls...

Body jau var nopirkt līdz 500 latiem, bet kopā ar jēdzīgu objektīvu pa šādu summu jau grūti ko dabūt. Arējā zibspuldze vairs nesanāk pa šo trūcīgo limitu. Spoguļkameru pirku tikai tad, kad varēju nopirkt visu uzreiz.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Laikam naksies pacelt limitu

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

tunos rakstīja: gadiijuma kaads nelieto Canonu eos 400d??

kadu atsauksmi gribetu dzirdeet.....

Man jau gadu ir 400D. Manām vajadzībām pilnīgi ok, jo vēl neesmu pilnībā apguvis visas šī aparāta tehniskās spējas lai meklētu citu aparātu. Nofotogrāfējis esmu kādus 10-15k kadrus un nevaru sūdzēties par aparāta tehnisko kvalitāti. Par aparāta lietošanas (ergonomiskām un funkcionālām) ērtībām dzirdētas arī nevisai labas atsauksmes, bet man tas liekas pietiekami ērts.

zinu, ka spoguleneem zooomus nemera taa kaa digitaalajiem, bet tomeer kaads zin tam 400d apmeram salidzinot cik liels vinsh ir tas zooms?

shis modelis leetaakasi variants ap 450 LV var dabuut.

kaadas atsauksme spar akumulatoru-uzreiz veel vienu iepirkt vai saakumaa buus oki?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

Sunis rakstīja:

tunos rakstīja: gadiijuma kaads nelieto Canonu eos 400d??

kadu atsauksmi gribetu dzirdeet.....

Man jau gadu ir 400D. Manām vajadzībām pilnīgi ok, jo vēl neesmu pilnībā apguvis visas šī aparāta tehniskās spējas lai meklētu citu aparātu. Nofotogrāfējis esmu kādus 10-15k kadrus un nevaru sūdzēties par aparāta tehnisko kvalitāti. Par aparāta lietošanas (ergonomiskām un funkcionālām) ērtībām dzirdētas arī nevisai labas atsauksmes, bet man tas liekas pietiekami ērts.

zinu, ka spoguleneem zooomus nemera taa kaa digitaalajiem, bet tomeer kaads zin tam 400d apmeram salidzinot cik liels vinsh ir tas zooms?

shis modelis leetaakasi variants ap 450 LV var dabuut.

kaadas atsauksme spar akumulatoru-uzreiz veel vienu iepirkt vai saakumaa buus oki?

var gadīties, ka spogulene pārdodas vispās vispār ir bez objektīva, iemetis vismaz linku būtu!

Starp citu Canon parasti nāk ar vienu kit bibi - 18-55 mm (zoom ~3x) tomēr ir visai liels mēsls... Gribi labāku objektīvu - esi gatavs maksāt par to papildus...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

tunos rakstīja:

Sunis rakstīja:

tunos rakstīja: gadiijuma kaads nelieto Canonu eos 400d??

kadu atsauksmi gribetu dzirdeet.....

Man jau gadu ir 400D. Manām vajadzībām pilnīgi ok, jo vēl neesmu pilnībā apguvis visas šī aparāta tehniskās spējas lai meklētu citu aparātu. Nofotogrāfējis esmu kādus 10-15k kadrus un nevaru sūdzēties par aparāta tehnisko kvalitāti. Par aparāta lietošanas (ergonomiskām un funkcionālām) ērtībām dzirdētas arī nevisai labas atsauksmes, bet man tas liekas pietiekami ērts.

zinu, ka spoguleneem zooomus nemera taa kaa digitaalajiem, bet tomeer kaads zin tam 400d apmeram salidzinot cik liels vinsh ir tas zooms?

shis modelis leetaakasi variants ap 450 LV var dabuut.

kaadas atsauksme spar akumulatoru-uzreiz veel vienu iepirkt vai saakumaa buus oki?

var gadīties, ka spogulene pārdodas vispās vispār ir bez objektīva, iemetis vismaz linku būtu!

Starp citu Canon parasti nāk ar vienu kit bibi - 18-55 mm (zoom ~3x) tomēr ir visai liels mēsls... Gribi labāku objektīvu - esi gatavs maksāt par to papildus...

jaa jaa tas arii ir tas 18-55,

paldie spar info apr zoomu...

nu iesaakumaa jau taads objektiivs buus oki, ne?

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

nē nebūs labs, jo ir sūds !

man no pašas pirmās bildes jau nepatika, kamēr laimīgi pārdevu.

Labāk iekrāj un ņem Tamron 17-50mm F2.8.

Tas ir zvērā objektīvs, īpaši par to cenu.

Savukārt visiem 400D jau no rūpnīcas nāk netīra matrica.

Labs sākums iesācējam

Ja budžets atļauj, tad 40D ir labāks- ar mazākiem attēla trokšņiem, t.i. būs viss kūlāk utt.

400D jau pie ISO400 tas "punktainais" iemetas.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

nu re tauta 2 daljaa dalaas-kuriem patiik un kuriem nee

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Mashiic rakstīja: nē nebūs labs, jo ir sūds !

man no pašas pirmās bildes jau nepatika, kamēr laimīgi pārdevu.

Labāk iekrāj un ņem Tamron 17-50mm F2.8.

Tas ir zvērā objektīvs, īpaši par to cenu.

Es uzreiz pirku 400-to ar tamronu 17-50mm F2.8. Sākumam šāds variants ir ok. Šis tamrons ir labs telpu un ainavu objektīvs, man tas izmaksāja 280.- Ls (nezinu cik tagad). Telpās ļoti vēlama ārējā zibspuldze, man ir vienkāršā Canon Speedlite 430EX (pirku pa 130.- Ls), iesācējam šāda zibspuldze ir pavisam ok.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

par to naudu var dabūt labu ziepju trauku + pričendāļi (somas, baterijas, atmiņas u.t.t)

tjipa:

www2.220.lv/...

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Ja gribas būt oriģinālam un nav vēlme tālāk updatoties, var apsvērt iepirkt Sony R1- quelle.lv tādu pirms brīža pa 440ls tirgoja. tas gan ir ziepjutrauks pēc būtības, bet:

+ optika vien ir tās cenas vērta

+ ir 1.5crop matrica; nezinu, vai vēl kādam ziepim tāda ir.

Ir jau visādi mīnusi arī; kaut vai tas, ka jau 2.5 gadus vecs modelis; tad vēl resni raw faili, bet tādam pusadvancētam fotomīlētājam, kurš neplāno pirkt stiklu kolekciju, varētu būt puslīdz ok.

p.s. man pašam ir pentax 100d super.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ko tauta saka par šito:

www.m79.lv/...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ko tauta saka par šito:

www.m79.lv/...

Nu tas luži nav fotoaparāts!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Gluži nav, bet negribējās taisīt jaunu topiku. Ir foto funkcija.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Gluži nav, bet negribējās taisīt jaunu topiku. Ir foto funkcija.

tagad pat mikserim ir foto funkcija...

un kāda problēma uztaisīt topiku par video?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja: Ja gribas būt oriģinālam un nav vēlme tālāk updatoties, var apsvērt iepirkt Sony R1- quelle.lv tādu pirms brīža pa 440ls tirgoja. tas gan ir ziepjutrauks pēc būtības, bet:

+ optika vien ir tās cenas vērta

+ ir 1.5crop matrica; nezinu, vai vēl kādam ziepim tāda ir.

Ir jau visādi mīnusi arī; kaut vai tas, ka jau 2.5 gadus vecs modelis; tad vēl resni raw faili, bet tādam pusadvancētam fotomīlētājam, kurš neplāno pirkt stiklu kolekciju, varētu būt puslīdz ok.

p.s. man pašam ir pentax 100d super.

Viņš tiešām nav slikts BET starp cilvēkiem kuriem būs spogulenes tu visticamāk jutīsies kā zviedru pedofīls

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

niekalbis rakstīja: Ja gribas būt oriģinālam un nav vēlme tālāk updatoties, var apsvērt iepirkt Sony R1- quelle.lv tādu pirms brīža pa 440ls tirgoja. tas gan ir ziepjutrauks pēc būtības, bet:

+ optika vien ir tās cenas vērta

+ ir 1.5crop matrica; nezinu, vai vēl kādam ziepim tāda ir.

Ir jau visādi mīnusi arī; kaut vai tas, ka jau 2.5 gadus vecs modelis; tad vēl resni raw faili, bet tādam pusadvancētam fotomīlētājam, kurš neplāno pirkt stiklu kolekciju, varētu būt puslīdz ok.

p.s. man pašam ir pentax 100d super.

Viņš tiešām nav slikts BET starp cilvēkiem kuriem būs spogulenes tu visticamāk jutīsies kā zviedru pedofīls

meibī

es droši vien būtu ierakstījies zviedru pedofilos, bet, tā kā veikalos šis verķis vairs netirgojas, tad izvēlējos tomēr pentaxu. nu gribas tomēr pirms iegādes paturēt rokā.

vislabāk parosīties lielajās elektronikas bodēs- mediamarkt un tamlīdzīgās- tur visas kameras rindiņā, ņem, skaties, domā- nav nekādi idiotiski pārdevēji, kam jāprasa parādīt un kas tāpat neko jēdzīgu nevar izstāstīt.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ir foto funkcija.

kura ir drausmīga

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

niekalbis rakstīja: Ja gribas būt oriģinālam un nav vēlme tālāk updatoties, var apsvērt iepirkt Sony R1- quelle.lv tādu pirms brīža pa 440ls tirgoja. tas gan ir ziepjutrauks pēc būtības, bet:

+ optika vien ir tās cenas vērta

+ ir 1.5crop matrica; nezinu, vai vēl kādam ziepim tāda ir.

Ir jau visādi mīnusi arī; kaut vai tas, ka jau 2.5 gadus vecs modelis; tad vēl resni raw faili, bet tādam pusadvancētam fotomīlētājam, kurš neplāno pirkt stiklu kolekciju, varētu būt puslīdz ok.

p.s. man pašam ir pentax 100d super.

Viņš tiešām nav slikts BET starp cilvēkiem kuriem būs spogulenes tu visticamāk jutīsies kā zviedru pedofīls

Nu viss jau atkarīgs no tā, ko gribas - zīmēties ar maināmiem krāniņiem, vai radī fotogrāfijas sev, vai ko...

Reizēm es apskaužu tos, kam līdzi ir vienkāršs pocket size megathin ziepis...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

Nortel rakstīja: Ir foto funkcija.

kura ir drausmīga

Bet pati kamera kā tāda?

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Bet pati kamera kā tāda?

ņem ar HD

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

Nortel rakstīja:

Bet pati kamera kā tāda?

ņem ar HD

Kas ir HD? Es no tām kamerām neko nerubīju, bet man uzticēja pirkšanu.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Master_D rakstīja:

niekalbis rakstīja: Ja gribas būt oriģinālam un nav vēlme tālāk updatoties, var apsvērt iepirkt Sony R1- quelle.lv tādu pirms brīža pa 440ls tirgoja. tas gan ir ziepjutrauks pēc būtības, bet:

+ optika vien ir tās cenas vērta

+ ir 1.5crop matrica; nezinu, vai vēl kādam ziepim tāda ir.

Ir jau visādi mīnusi arī; kaut vai tas, ka jau 2.5 gadus vecs modelis; tad vēl resni raw faili, bet tādam pusadvancētam fotomīlētājam, kurš neplāno pirkt stiklu kolekciju, varētu būt puslīdz ok.

p.s. man pašam ir pentax 100d super.

Viņš tiešām nav slikts BET starp cilvēkiem kuriem būs spogulenes tu visticamāk jutīsies kā zviedru pedofīls

Nu viss jau atkarīgs no tā, ko gribas - zīmēties ar maināmiem krāniņiem, vai radī fotogrāfijas sev, vai ko...

Reizēm es apskaužu tos, kam līdzi ir vienkāršs pocket size megathin ziepis...

Ar ziepi nav iespējams nofotogrāfēt, piemēram, ziemassvētku pasākumu bērnudārzā.

Tos, kas zīmējas ar maināmajiem krāniņiem, var viegli atpazīt, jo tie parasti fotogrāfēšanai lieto automātisko režīmu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti