Subaru Outback 3.0

Motorolers Reģ.: 19.07.2002

Ir kādam nācies sastapties ar šādu auto?? 2004.gada navaroti it kā visi...

Gribētos dzirdēt kaut ko vismaz. (sakarīgu) Skatos uz A6 3.0 TDI, bet iekrita acīs šis... (mazliet lētāks)

 
1 2 3 4
Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Ir braukts ar tādu kā darba auto - ir OK. Tik ja sabojāsies Outback regulējamā piekare - būs remonts pa dārgo.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

+ navigācijas iekārtai Outbackam nav Latvijas kartes

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

domaajams ka H6 motoriits to starpiibu aatri noeediis...degvielaa

www.avtomarket.ru/...

www.avtomarket.ru/...

plashajaa krievzemee tautai kaa vienmeer i ko teikt...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: domaajams ka H6 motoriits to starpiibu aatri noeediis...degvielaa

www.avtomarket.ru/...

www.avtomarket.ru/...

plashajaa krievzemee tautai kaa vienmeer i ko teikt...

Audi tomēr soli priekšā, pārsteidz, ka Subary griezes moments ir tikai 297 Nm, tad jau man 300 jam ir 340Nm, bet Audi ir 450!

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Arī ieskrējiens audi 7.1, Subaru 8.5, kaut ir vieglāks par 250 kg!!!!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nu tak jaskatas konkretais auto. visiem jau nav ta galjimaa piekare, ir arii ar parasto. shaja gadijuma es noteikti izveletos outbacku, jo tas ir daudz izsturigaks un pamatigaks.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Es ar ir ar taadu braucis, iet labi, klusi, un sasodiiti garsho degviela, auto daudz tiek dziits pa pilseetu un videjais degvielas paterinsh gandriz 19l/100, uz shosejas pie 110 km/h rada akurat 10 l/100. Auto 2 gadu laikaa kopsh iegaades nekas nav remonteets, noskrejiens jau 80tkm. Tikai remonts tik tieshaam buus pa daargo, auto saimnieks saka ka veel drusku liidz 100tkm un viss, jaapaardod.

Vienigi salons taads diktaam shaurs man liekas, tracina benkis, vinam mugras atbalstishana tada shaura ira, kaa kautkaadaa silee seedi, nu nekadi nevar eerti iekaartoties, bet tas jau vairaak peec pieraduma. Veel saulessargs kad atlociits pieree baksta.

Ja skatities uz 2004 gadu, jaaskataas kaads ir noskreejiens, tur ap 100 tk ir domata lielaa apkope kas cenai var piemest veel kaadus 10% auto vertibas.

Manupraat ka A6 buss ertaaks, tikai pirms iegaades kaartigi paarbaudi to 3.0 dizeli, ka netraapaas jau nomociits, un degvielu varees ar paekanomet. Vispaar jau A6 remonts nemaz nebuus letaaks par Subaru remontu, ja visur izmanto originaalaas detalas.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Arī ieskrējiens audi 7.1, Subaru 8.5, kaut ir vieglāks par 250 kg!!!!

Tu ko salīdzini 3.0 benzīna ar 3.0 dīzeļa griezes momentus?Ja jau esi tik advancēts tad tam 3.0 subaram noliec pretī kadetu.

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

Neaizmirstat arī CASCO izmaksas, kas šiem te 2 apskatītajiem modeļiem var atšķirties līdz pat X2, kas gala rezultātā pie kopējām uzturēšanas izmaksām veido ļoti smuku summiņu.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Un stūres reika subāram nav regulējama, jāmaina sborā. Cenas sākot no 400 Ls (imprezai) līdz

kadu hu.i.n.j.u tu te dzen!

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

shearer rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Un stūres reika subāram nav regulējama, jāmaina sborā. Cenas sākot no 400 Ls (imprezai) līdz

kadu hu.i.n.j.u tu te dzen!

viens bmw fans nolēma nopirkt imprēzu, nopirka un iegrābās uz reikas maiņu, jo gandrīz visiem japīšiem tā nav regulējama kad izdilst, spļaudīdamies nomainīja un pārdeva to sūdu

jauna reika 400 ... 600 Ls

un kuram auto tad to var regulēt?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Pieregulēt var de jebkam,bet tāpat pēc kāda laika jāmaina.Jo regulējot/pievelkot izdilums tikai progresē.

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Ir kādam nācies sastapties ar šādu auto?? 2004.gada navaroti it kā visi...

Gribētos dzirdēt kaut ko vismaz. (sakarīgu) Skatos uz A6 3.0 TDI, bet iekrita acīs šis... (mazliet lētāks)

Starp šīm mašīnām ir pārāk lielas atšķirības, lai viņas salīdzināt.

TDI ar benzīnmotoru!!!!!!!!!!!!!!!!!

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

22 litri? sti? oi jopcik kādam tur regulējumam jābūt vai arī visu laiku jāgriež galā..

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Par STI komforta līmeni zinu vienam džekam tagad ir, puisis saka ka braukšana perversa, ja gribi piedalīties sacensībās OK, bet komforts 0 līmenī, pilnīga konservbundža!

Ok ir nekorekti salīdzināt dīzeli ar benzīnu, bet uz dīzel velk, jo sievai paņēmām A4 diesel un ir ļoti ok patēriņa ziņā (pa šosi ap 5L, ar automātu un 235 riepām), arī iet labi, pie krusta pēdējais noteikti nepaliksi.

īsāk sakot skaidrs, Subaru nejēgā rij, tāpat kā mans 300 Audi būs dārgāks + uzturēšana varētu būt sālītāka uz Kasko rēķina...

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Par STI komforta līmeni zinu vienam džekam tagad ir, puisis saka ka braukšana perversa, ja gribi piedalīties sacensībās OK, bet komforts 0 līmenī, pilnīga konservbundža!

Ok ir nekorekti salīdzināt dīzeli ar benzīnu, bet uz dīzel velk, jo sievai paņēmām A4 diesel un ir ļoti ok patēriņa ziņā (pa šosi ap 5L, ar automātu un 235 riepām), arī iet labi, pie krusta pēdējais noteikti nepaliksi.

īsāk sakot skaidrs, Subaru nejēgā rij, tāpat kā mans 300 Audi būs dārgāks + uzturēšana varētu būt sālītāka uz Kasko rēķina...

Cik es saprotu tu skaties uz šo auto www.autonet.lv/...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja:

Motorolers rakstīja: Par STI komforta līmeni zinu vienam džekam tagad ir, puisis saka ka braukšana perversa, ja gribi piedalīties sacensībās OK, bet komforts 0 līmenī, pilnīga konservbundža!

Ok ir nekorekti salīdzināt dīzeli ar benzīnu, bet uz dīzel velk, jo sievai paņēmām A4 diesel un ir ļoti ok patēriņa ziņā (pa šosi ap 5L, ar automātu un 235 riepām), arī iet labi, pie krusta pēdējais noteikti nepaliksi.

īsāk sakot skaidrs, Subaru nejēgā rij, tāpat kā mans 300 Audi būs dārgāks + uzturēšana varētu būt sālītāka uz Kasko rēķina...

Cik es saprotu tu skaties uz šo auto www.autonet.lv/...

Jā!

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 1 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

janitis9 rakstīja:

Motorolers rakstīja: Par STI komforta līmeni zinu vienam džekam tagad ir, puisis saka ka braukšana perversa, ja gribi piedalīties sacensībās OK, bet komforts 0 līmenī, pilnīga konservbundža!

Ok ir nekorekti salīdzināt dīzeli ar benzīnu, bet uz dīzel velk, jo sievai paņēmām A4 diesel un ir ļoti ok patēriņa ziņā (pa šosi ap 5L, ar automātu un 235 riepām), arī iet labi, pie krusta pēdējais noteikti nepaliksi.

īsāk sakot skaidrs, Subaru nejēgā rij, tāpat kā mans 300 Audi būs dārgāks + uzturēšana varētu būt sālītāka uz Kasko rēķina...

Cik es saprotu tu skaties uz šo auto www.autonet.lv/...

Jā!

Nu izvēle nebūtu slikta. Protams izmaksas servisos es domāju būs vienādas, bet liela atšķirība būs uz KASKO. Degvielas patēriņš naudas izteiksmē būs arī daudz maz vienādas.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Ja rūpīgi palasa autu aprakstu tad figurē teksts "gāze" - tātad degvielas izmaksas krītas 2x

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Ja rūpīgi palasa autu aprakstu tad figurē teksts "gāze" - tātad degvielas izmaksas krītas 2x

Nu par to autoram vajadzēja uzreiz raksīt.

Gāze vai dīzelis!!!!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ar man interese par Subaru Outback 3.0R AWD VDC ZV 5AT Universāls.

varbut kadam ir un var padalities pieredze ?

Man jau liekas ka caurgajiba Subaru nu iekabina gan Audi Allroad gan Volvo XC.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

iet jau jams labi, bet benja garšo kā ogles ātrvilciena lokomotīvei...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ja videjais 10l ka uzrada razhotajs tad jau nav nemaz daudz ja nu vienigi razhotajs stipri melo?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ražotājs STIPRI melo

ziemā brauciens uz Daugavpili - vidējais rādījums pēc apnulēšanas - 12,7 Litri

pilsētā tā ap 17, ja brauc dakteru režīmā tad ir bikuc pāri 19

tā jau ērtc, bet mēdz kaukas apnicīgi grabināt/vidžināt pakaļvāka plastmasās

un salonam nav nekāda dižā skaņas izolācija pret vēja trokšņiem

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

piebildīšu - vasarā ir biku mazāks patēriņš...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti