BMW

BMW pa grāvjiem vien

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Vakar ap plkst.19 Valmieras rajona autoceļa Valmiera-Brenguļi-Bikseja 6.kilometrā 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW 523" nobrauca no ceļa un apgāzās.

Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām notikuma vietā mira automašīnas pasažieris 1983.gadā dzimušais vīrietis. Savukārt automašīnas vadītājs un automašīnas pasažiere 1987.gadā dzimusī jauniete ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Ap plkst.19.30 Rīgas rajonā autoceļa Salaspils-Babīte 11.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs, vadot automašīnu "BMW 525" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1985.gadā dzimis vīrietis, 1990.gadā un 1988.gadā dzimušas jaunietes.

Ap plkst.15.30 Rīgas rajonā uz autoceļa Saulkrasti-Murjāņi pagaidām neidentificēts automašīnas vadītājs, vadot automašīnu "BMW 318" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1980.gadā un 1985.gadā dzimuši vīrieši un 1987.gadā dzimis jaunietis.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..34
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ooluhu bars

atgriezjamies pie vecumvecas teemas rullee gurkji.. vai aadeli

auto labs jebkurs kas patiik pasham

ar jebkuras markas auto brauc daunji

par gaumi nestriidaas... it sevishkji par sliktu...

utttttt

P.S. Steel- ir tak 99 citas lapas kas pieraadiis preteejo

P.P.S. a man PO

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja: Tie kuri raud un gaužās naf braukuši ar normālu BMW. Te ir domāta E-39 bundža.

Edzuli! Neņem pierē "zīdaiņu" šņukstēšanu. Kad puikas paaugsies sapratīs savu šībrīža kļūdu.

BMW rulzz!

E39 jau ir vecs

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: ta neko sev Steels parasti alu dzer

2litrīgo īpaši stipro Euro vai TurboDiesel... Tur defaultā klāt ir ne tikai 'vaivoriņi, DUSTs un toboka', bet arī spirts...

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Jau pirms vairākiem gadiem man pazīstams vīrs no CSDD teica, ka Latvijā e-30 modelis esot populārākais auto , kurš tiekot noņemts no uzskaites sakarā r crachu . Izskatās, ka drīz vairs nevienu e-30 neredzēsim vispār, jo visi būs sasisti.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja:

sinhro rakstīja: Tie kuri raud un gaužās naf braukuši ar normālu BMW. Te ir domāta E-39 bundža.

Edzuli! Neņem pierē "zīdaiņu" šņukstēšanu. Kad puikas paaugsies sapratīs savu šībrīža kļūdu.

BMW rulzz!

E39 jau ir vecs

Nevar nepiekrist!

E39 pirms facelift izsktās pēc sūda

krismas Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

kvatra rakstīja:

sinhro rakstīja: Tie kuri raud un gaužās naf braukuši ar normālu BMW. Te ir domāta E-39 bundža.

Edzuli! Neņem pierē "zīdaiņu" šņukstēšanu. Kad puikas paaugsies sapratīs savu šībrīža kļūdu.

BMW rulzz!

E39 jau ir vecs

Nevar nepiekrist!

E39 pirms facelift izsktās pēc sūda

nu,nu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kā pēc facelift ?

pēc dekorēta sūda?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

krismas rakstīja:

nu,nu

Visiem kā likts aizsmakušas optikas, pretīgi pagriezieni utt Kad meklēju savējo, speciāli pēc facelift meklēju...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

kvatra rakstīja:

sinhro rakstīja: Tie kuri raud un gaužās naf braukuši ar normālu BMW. Te ir domāta E-39 bundža.

Edzuli! Neņem pierē "zīdaiņu" šņukstēšanu. Kad puikas paaugsies sapratīs savu šībrīža kļūdu.

BMW rulzz!

E39 jau ir vecs

Nevar nepiekrist!

E39 pirms facelift izsktās pēc sūda

atlauj soreiz tev nepiekrist

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

krismas rakstīja:

nu,nu

Visiem kā likts aizsmakušas optikas, pretīgi pagriezieni utt Kad meklēju savējo, speciāli pēc facelift meklēju...

tu pasakties uz manu un pastasti kur ir aizsvidusi optika, vai kaukas cits vis orginalais hellas baltaa optika, es protams nerunaju par depo brinumiem kas uz visiem auto izskatas pec suda

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

edzulis rakstīja:

krismas rakstīja:

nu,nu

Visiem kā likts aizsmakušas optikas, pretīgi pagriezieni utt Kad meklēju savējo, speciāli pēc facelift meklēju...

tu pasakties uz manu un pastasti kur ir aizsvidusi optika, vai kaukas cits vis orginalais hellas baltaa optika, es protams nerunaju par depo brinumiem kas uz visiem auto izskatas pec suda

A tu bl_ja apskaties uz ielām apkārt kādi šroti E39 daudzi braukā! Neuztver visu personiski. Ir dafiga nodzītu E39 šrotu kur gaismas caur priekšējiem stikliem cauri nespīd... Cik neesmu urļikus permalatā redzējis kuri prasa lai viņam nopet inspection. Da nu nah.

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Nu esmu ticis pie rakstīšanas un ir atkal palasot jūsu komentārus žults sakrājusies!

Par gadiem runājot- esmu vel spēka gados!

Par BMW runājot- ja normāli cilvēks ar vinju brauc nav iebildumu, bet ja pumpains tinis kurš klusītēm norāvis ķepā, par pēdējo naudu nopircis 80to gadu 3 vai 5 sērijas bembi un domā ka viņš ir brālēns šumaheram un ka viņam liekas ka ar viņu nekas nenotiks, jo brauc "LABI" tad nesaki ka priekštats ir sačakarēts! Nekas nav iebilstams pret BMW, arī citām markām, ja cilvēki braucot ir kulturāli uz ceļa!

Saki ko gribi bet laukos veljo projām uzskata ka BMW ir pati krutākā neskatoties ka lai dabūtu apskati ir jāieliek normāla auto cipars! Bet tas tak ir BMW!

Ai vairaak slinkums rakstiit!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

to tekstu vari sev toletē pie sienas piekarināt

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

edzulis = pālis

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

PĀLI ,tev pakaļa nesāp? Te ir tik daudz Tev tirsā līdēju un sūkātāju.

Detskij sad No. 8.

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Edzuli sory, bet neko citu kaa pateikt to ka esi pilnīgs id1ots es nespēju!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

mieru tauta, mieru!

nu jau aizgāja offtopic - priekš šitā ir edzulis pret visiem www.iauto.lv/...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja: Edzuli sory, bet neko citu kaa pateikt to ka esi pilnīgs id1ots es nespēju!

Nu jā, tu jau no laukiem kur visi braukā ar 800 eur vērtiem BMW ES gan esmu no Rīgas un mani nekādi 80to BMW netraucē.

Labāk pastāsti kā nopirki MB ar motorshaden : shura :

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Vienkaarssi! Piezvaniija man un piedāvāja!

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

A vot edzuli nespēju saprast kapēc Tev kā piemin BMW saceļas un Tu sāc nesakarīgi runāt?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja: A vot edzuli nespēju saprast kapēc Tev kā piemin BMW saceļas un Tu sāc nesakarīgi runāt?

Ko tieši nesakarīgu es runāju???

Vai \'portālā\' kur parādās šādi raksti:

www.iauto.lv/...

var vispār ko sakarīgu parunāt?

Vai tiešām jums šķiet ka iauto var ko nopietnu parunāt?

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Bet beztolkā cepties un matus plēst no dupša izdzirdot BMW ar nav prāta darbs!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

es plēšu matus? Teiksim šodien ieņirdzu par urlēnu kurš ar mk1 eclispi kaut kur izlīda un skrēja man garām. Pat 5 robā uz 60 jutu, ka varu viņam neatļaut sevi apdzīt, bet lai jau bērniem tiek Protams, pēc tam vilkās stulbais daunis

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja: Bet beztolkā cepties un matus plēst no dupša izdzirdot BMW ar nav prāta darbs!

Jociigi dzirdeet no Edgara liidziigus vaardus.. bet laikam katrs paliek pieaudzis beidzot

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

150zs rakstīja: Bet beztolkā cepties un matus plēst no dupša izdzirdot BMW ar nav prāta darbs!

Jociigi dzirdeet no Edgara liidziigus vaardus.. bet laikam katrs paliek pieaudzis beidzot

blja... tad bij domaats par Edzjuli un mk1 elipseenu

1 2 3 4 5 6 7 8 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti