Auto jaunajai maaminjai

bizjele Reģ.: 12.10.2006

Sveiki!

Varbuut kaads var padaliities pieredzee, kaads auto buutu ieteicams jaunajai maaminjai. Nepiecieshamiibas - ratinju ievietoshana bagazjniekaa, beerna seedekliisha stiprinaajumi, automaats.

Esmu ieveerojusi Chevrolet Captiva. vai ir kaads iipashnieks vai zinaataajs, kas vareetu pakomenteet shii auto priekshrociibas un truukumus? Paldies

 
1 2 3 4
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU un ko ta jauna maaminja ir paspeejus i apkstaiit un varbuut arii nopirkt ????

P.S. Voyageriem toch bija baigi labaas cenas. Un opcijas ar jamiem tiiri feinas gan elektriski aizveramas durvis gan veel visaadi prichendaalji. Diizelji arii IMO tagad tiiri neko.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: NU un ko ta jauna maaminja ir paspeejus i apkstaiit un varbuut arii nopirkt ????

P.S. Voyageriem toch bija baigi labaas cenas. Un opcijas ar jamiem tiiri feinas gan elektriski aizveramas durvis gan veel visaadi prichendaalji. Diizelji arii IMO tagad tiiri neko.

Pa 20 eur liekas nesanaaks, ja nu baaziite vieniigais.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

BMW 530D touring, X3

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Bembis nebūs tā praktiskākā izvēle. Vismaz izmaksu ziņā noteikti Un jaunai ģimenei reti, kad atliek daudz brīvu līdzekļu autiņa apkopēm, remontiem utt. Tīri manas domas.

P.S. Lai arī pašam man E39 patīk pat ļoti

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Bembis nebūs tā praktiskākā izvēle. Vismaz izmaksu ziņā noteikti Un jaunai ģimenei reti, kad atliek daudz brīvu līdzekļu autiņa apkopēm, remontiem utt. Tīri manas domas.

P.S. Lai arī pašam man E39 patīk pat ļoti

Protams, ka nav! Bet es jau nezinu cik kura māmiņa turīga

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bizjele rakstīja: Teetis saka, ka pilniigi izsleegts kaads no sporta variantiesm un jaapeerk laba un drosha mashiina)

eiropas ševrolets nekad nav bijis un tuvāko 5 gadu laikā arī netaisās būt DROŠA mašīna

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja:

WALA rakstīja: NU un ko ta jauna maaminja ir paspeejus i apkstaiit un varbuut arii nopirkt ????

P.S. Voyageriem toch bija baigi labaas cenas. Un opcijas ar jamiem tiiri feinas gan elektriski aizveramas durvis gan veel visaadi prichendaalji. Diizelji arii IMO tagad tiiri neko.

Pa 20 eur liekas nesanaaks, ja nu baaziite vieniigais.

A te viss atkariigs kaa runaasi, it iipashi ja vari uzreiz noamaksaat, bet ja uz liizi, tad 4-5kEUR neko neizshkjirs.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti