Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..69
F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Vakar man pastāstīja tipiskā latvieša kreditētā santīmjārēšanas stāstu.

Viens paziņa sapņojis par jaunu džipu. Nu i nopircis jaunu..... KIA Sportage, tikai pat no radio atteicies, lai mēnešreize mazāka

Es pat te neko sliktu nesaredzu, ja viņam ir DIN1 izmērs, tad es ar neņemtu orģinālo, bet pēc tam ieliktu tādu, kādu gribētu, jo orģinālais maksā salīdzinoši lielu naudu, taču kvalitāte un skaņa nekāda.., bet par to ietaupīto naudu nopērk labu aftermarket maģīti..

Par tiem diskiem varētu būt cits stāsts..

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Uggga rakstīja: Vakar man pastāstīja tipiskā latvieša kreditētā santīmjārēšanas stāstu.

Viens paziņa sapņojis par jaunu džipu. Nu i nopircis jaunu..... KIA Sportage, tikai pat no radio atteicies, lai mēnešreize mazāka

Es pat te neko sliktu nesaredzu, ja viņam ir DIN1 izmērs, tad es ar neņemtu orģinālo, bet pēc tam ieliktu tādu, kādu gribētu, jo orģinālais maksā salīdzinoši lielu naudu, taču kvalitāte un skaņa nekāda.., bet par to ietaupīto naudu nopērk labu aftermarket maģīti..

Par tiem diskiem varētu būt cits stāsts..

shim konkretajam ir DIN1 izmeers. neviens normals cilveks neliks ieksh KIA origjinalo raadzhu. cena/kvalitate vienkarshi neatbilst, jo pa to naudu var iegadat augstas klases aftermarket aparaatu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Viņam nav nekāda rādža un komplektācija viss viss plikāka no iespējamajām, ka tik DŽIPS

Uz darbu brauc pirms 7iem, kaut gan darbs sākas 8:30 un majās brauc pēc 19iem vai pat ap 20iem, lai sastrēgumos mazāk jāsēž un degviela mazāk nodeg.

aanuss Reģ.: 31.10.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Viņam nav nekāda rādža un komplektācija viss viss plikāka no iespējamajām, ka tik DŽIPS

Uz darbu brauc pirms 7iem, kaut gan darbs sākas 8:30 un majās brauc pēc 19iem vai pat ap 20iem, lai sastrēgumos mazāk jāsēž un degviela mazāk nodeg.

???? nu jau palku peregnul es ar braucu 7 aaraa, bet nevis taadeelj, ka taa bendzu mazaak noteereshu, bet gan, ka neveelos tuseet korkjii kopaa ar cilveekiem, ar kuriem to neveelos dariit.

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

kāds tur brīnums- vakar pacilāju avīzes un izlasīju, ka to sportage var dabūt- lasi iegādāties par 16200 euronaudām.

tur jau arī tas rādža nav un tas auto ir bezpiedziņas- tikai priekša, tomer standartā ir krīzs, AC, lietie diski... (katrs pats var paskatīt)

bet tomēr- ja ir doma iegādāties jaunu auto- šī iespēja, manuprāt ir apsverama.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Interesanti, cik autokredītņēmāju ir starp tiem 80 000, kas ir parādnieki???

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Interesanti, cik autokredītņēmāju ir starp tiem 80 000, kas ir parādnieki???

Skaitliski diezgan daudz, bet procentuāli (personīgais pareģojums) domāju, ka līdz 10% no kopskaita. Tas domāts gadījumos, kad ar terminu "parādnieks" apzīmējam fizisku personu, kuras parādu saistības reģistrētas LB Parādnieku reģistrā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

aanuss rakstīja:

Uggga rakstīja: Viņam nav nekāda rādža un komplektācija viss viss plikāka no iespējamajām, ka tik DŽIPS

Uz darbu brauc pirms 7iem, kaut gan darbs sākas 8:30 un majās brauc pēc 19iem vai pat ap 20iem, lai sastrēgumos mazāk jāsēž un degviela mazāk nodeg.

???? nu jau palku peregnul es ar braucu 7 aaraa, bet nevis taadeelj, ka taa bendzu mazaak noteereshu, bet gan, ka neveelos tuseet korkjii kopaa ar cilveekiem, ar kuriem to neveelos dariit.

Pats savu palku peregnul. Es runāju par kokrētu cilvēku, kuru pazīstu nevis par kādu mistisku aanussu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja: Pats no sevis nekas neplīst, arī cenu burbuļi.

Šovs sāktos, ja pēkšņi būtu, kā normālās valstīs, visiem līzingu ņēmējiem/maksātājiem jāpierāda tērējamo summu legalitāte. A to kādi 70% "līzingotāju" mēnesī oficiāli saņem mazāk, nekā nomaksā rēķinos

Šobrīd par katastrofas tuvošanos nekas neliecina

He... reku pašā sākumā atradu gadu vecu viedokli. Neticami, bet katastrofa ir pietuvojusies bez liecinasanas

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Par šābrīža situāciju jāpateicas ģeniālā pretinflācijas plāna ieviesējiem.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Kas vainas situācijai - vismaz ir kaut kāds "stimulus" ātrāk parādus atdod. Es ar paņēmu drūmos tūkstošus uz 10 gadiem zemes pirkšanai. Tagad tā parēķināju - mopcik, gads apkārt, bet 1/4 jau atdots, pie tā visa, ka pusgadu neielūrēju, kas tur pa to dīlu darās un izrādījās, ka gandrīz 3/4 sakarā ar pereboru ir gājis uz procentiem.

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Bišku nesapratu - sanāk, ka pārmaksāta daļa tiek ieskaitīta ieņēmumos, nevis pamatsummas dzēšanai? Vai pareizi sapratu?

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Ar pārmaksu domāju to summas daļu, kura ir lielāka, kā maksājuma grafikā uzrādīta.

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

atlikusī vērtība dzēšas tikai no pamatsummas maksājuma pie rigibora piemēram ja pamatsumma ir 65 ls, tad kopējais maksājums ir 196, dzēšas ,protams, katru mēnesi tikai tie 65 ls

krīze tuvojas, bankām arvien vairāk tiek atgriezti neizmaksāti īpašumi, celtniekiem nav darba, jo nav ko celt, tie meklē darbu dajebkru, kautgan, cenas vēl zemē nelaiž. bankas meklē celtnieku firmas, kuras atpirktu neizdevušos projektus, krhc viss ir slikti, vismaz 3 gadus neiesaku ņemt hipo, jo tūliņ viss būs slikti..

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Jā, jā, būs baigā krīze - dolbajobi vairs nevarēs lekt debesīs un viss maksās tik, cik tas maksās.

Vismaz 50% luksus auto segmentā mainīsies īpašnieki, tas skaidrs.

Normāliem cilvēkiem tā būs kārtības ieviešana, pārējiem - krīze. Vienkārši cilvēkam teica - neņem, padomā, bet viņš iecirtās un teica "nē, nedomāšu un ņemšu".

Bizness būs tagad vest mašīnas otrā virzienā - no Latvijas uz citām valstīm, pārdot.

jo tūliņ viss būs slikti..

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

bembermember rakstīja: Jā, jā, būs baigā krīze - dolbajobi vairs nevarēs lekt debesīs un viss maksās tik, cik tas maksās.

Vismaz 50% luksus auto segmentā mainīsies īpašnieki, tas skaidrs.

Normāliem cilvēkiem tā būs kārtības ieviešana, pārējiem - krīze. Vienkārši cilvēkam teica - neņem, padomā, bet viņš iecirtās un teica "nē, nedomāšu un ņemšu".

Bizness būs tagad vest mašīnas otrā virzienā - no Latvijas uz citām valstīm, pārdot.

Piekrītu.

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

Kāds ir informēts? Man kā ES (LV) pilsonim kādas iespējas paņemt kredītu ārzemēs - piemēram Vācijā ar viņu foršajiem 6%.

Pats vāciski nerubīju, tāpēc grūti pašrocīgi pasmelties info piemēram no Postbank.de vai easycredit.de

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

ari latvija tev iedos uz 6% pat veel zemak. protams ja tev ir oficiali ienakumi.

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Lai izvairītos dzīvē no fin. probl. jādzīvo pēc likuma-auto jāpērk ,kas maksā

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

--------------------------------------------------------------------------------error

Lai izvairītos dzīvē no fin. probl. jādzīvo pēc likuma-auto jāpērk ,kas maksā

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

---turpin:

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

3 mēn. tīr. ienāk.,māja(dzīv.)< 3g. tīr. ienāk.

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

rēķiniet paši,ko varat atļauties.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

un ja to pašu mēģinātu lēnāk un latviski izstāstīt??

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Vinstrols sapīpējies!!!

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..69
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti