Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..69
tomy Reģ.: 25.08.2004
0 0 Atbildēt

Tas kas augstāk ir sarakstīts par pensiju 2. līmeni ir pilnīgas muļķības!

Bankas šo naudu iegulda atbilstoši likuma prasībām, nevis izsniedz kredītos privātpersonām! Vajag taču pašiem painteresēties!

Bez tam, nodokļus mēs maksājam latos, bet lielākais kredītu daudzums ir izsniegts EUR.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

..ne jau visiem patiik kjimereeties

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tas jaa....

bet cik daudz nenopeerk maaju(apsaubaamas kvalitaates) un tad tikai secina, ka nevar tajaa dziivot Viena pazinja 3 gadus mociijaas...Tiesa gan, tagad ir pieradusi

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Novirzot tēmu, varbūt kāds baņķieri var izstāstīt kamdēļ tik lieli (kopējie) bankas % jāmaksā?

Pēc manas saprašanas banka pasmeļas no lielā katla piķi, ko dot aizdevumus (kredītus), tādēļ parādās šie eiribori, libori utt. + bankas %. Tipa viss skaidrs, katrs kaut ko uzvāra.

BET tā jautājuma sāls ir tajā, ka banka uzrāda x milj. peļņu gadā, es kā praktiskais uzskatu, ka šī nauda ir bankas nauda (nevis aizņemtā) un savukārt ņemot kredītu no šīs iegūtās peņas būtu jāmaksā tikai bankas % (bez eiribor utt.)

Ja fantazē dzīļāk, tad var pat sanāk tā, ka banka jau izsniedz kredītu no šīs peļņas, bet uzdiot to kā no kopējā katla ņemto un pieliek eiribora likmi klāt un iebāž kopējās likmes % sev kabatā.

Latvietis parktiskais kreditētais.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vai ta pelnlju dala krediitos dalju peljlnas noziedo labdariibai (liidz 20%) , dalju - investee bankaa - remonti, jaunas filiaales, darba algu pielikumi, preemijas, izgliitiba, daljju - sadala akcionaari..

ja man buutu banka, es taa dariitu... kaapeec lai es daliitos peljlnaa ar .. klientiem

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

ja man buutu banka, es taa dariitu... kaapeec lai es daliitos peljlnaa ar .. klientiem

Banka jau nedalās, bet aizdod kredītā, nav sasitības ar citu banku (katlu). Laikam jau šāds modelis neiet cauri ...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: vai ta pelnlju dala krediitos dalju peljlnas noziedo labdariibai (liidz 20%) , dalju - investee bankaa - remonti, jaunas filiaales, darba algu pielikumi, preemijas, izgliitiba, daljju - sadala akcionaari..

ja man buutu banka, es taa dariitu... kaapeec lai es daliitos peljlnaa ar .. klientiem

Tiiri teoreetiski bankas pienjem noguldiijumus un maksaa procentus....Tikai, diemzheel mazaakus kaa inflaacija, taapeec zuud dajebkaada jeega....

Vienai pazinjai bij kuskjiits naudas, un vinja speeleejaas ar valuutas pirksanu/paardosanu bankai peec kursa

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

ja man buutu banka, es taa dariitu... kaapeec lai es daliitos peljlnaa ar .. klientiem

Banka jau nedalās, bet aizdod kredītā, nav sasitības ar citu banku (katlu). Laikam jau šāds modelis neiet cauri ...

nu jaa, bet vai kaads kaut kur kaut kad ir samazinaajis preces cenu taapeec, ka tam ir bijusi liela peljlna cenu jau nosaka maksaatspeejiigs pieprasiijums..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Nezinite rakstīja: vai ta pelnlju dala krediitos dalju peljlnas noziedo labdariibai (liidz 20%) , dalju - investee bankaa - remonti, jaunas filiaales, darba algu pielikumi, preemijas, izgliitiba, daljju - sadala akcionaari..

ja man buutu banka, es taa dariitu... kaapeec lai es daliitos peljlnaa ar .. klientiem

Tiiri teoreetiski bankas pienjem noguldiijumus un maksaa procentus....Tikai, diemzheel mazaakus kaa inflaacija, taapeec zuud dajebkaada jeega....

Vienai pazinjai bij kuskjiits naudas, un vinja speeleejaas ar valuutas pirksanu/paardosanu bankai peec kursa

un pazaudeeja kushkjiiti

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kuskjiiti nepazaudeeja..tkai maigi starp pukjeem pazinjoja, ka vairaak ar vinju taa nedariis....

Laikam pareekjinaaja, ka bankai tas nav izdeviigi...Taa persona bija tikpat labi kaa banka informeeta par valuutas svaarstiibaam

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

nu jaa, bet vai kaads kaut kur kaut kad ir samazinaajis preces cenu taapeec, ka tam ir bijusi liela peljlna cenu jau nosaka maksaatspeejiigs pieprasiijums..

Neiet runa jau par bankas peļņas % smazināšanu. Iespējams nepareizi vai neprecīzi attēloju savu garo savārstījumu.

Pieņemtot ka eribor ir 3,5 % un bankas % likme ir 0.5 % (kopā 4%, ja nu aritmētika aizmirsusies )

Ņemot kredītu summa x, ko banka aizņemas no citas, maksājam šo 3.5 % savai bankai, lai tā atdotu tos citai.

Mana doma bija, ka banka pati aizdod šo x summu no peļņas ar 0.5 % (līdz ar to banka neko nezaudē peļņā), un man kā praktiskajam, nav jāmaksā satrpbanku likme (3,5 %) kredīta summa atmaksa paliek krietni mazāka. Nu kaut kā tā.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

aciimredzot bankaam nav taas "savas" aizdodamaas naudas - klienti tik daudz neiegulda...

shis viss ir tikai pratuljojums - nav ne jausmas kaa straadaa banka

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: aciimredzot bankaam nav taas "savas" aizdodamaas naudas - klienti tik daudz neiegulda...

Kā nav nauda!? Kur tad paliek peļņa!?

Tāpēc jau sava texta sākumā jautājumu uzdevu, varbūt kāds baņķieris var pastāstīt, lai nav "gudri" jāprātuļo ...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

peljnja tak nav aktiivi

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: peljnja tak nav aktiivi

A man vienalga ir vai nav, bet redzu tur zemāku %

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

Nezinite rakstīja: peljnja tak nav aktiivi

A man vienalga ir vai nav, bet redzu tur zemāku %

Tad Tev nevajag banku, bet labdariibas fondu

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Kā nav nauda!? Kur tad paliek peļņa!?

Kāpēc gan lai banka tev aizdotu savu peļņas naudu, ja tā var paņemt priekš tevis uz procentiem naudu no lielās bankas - jo tos 3,5% lielajai bankai takš nomaksāsi tu, ne jau banka. Turklāt tu vēl samaksāsi savai bankai tos 0,5% par to, ka tā priekš tevis ir aizņēmusies naudu.

Neesmu baņķieris - arī tikai tā prātuļoju...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tiko panjemu krediitu. esmu bagaats (bagataaks nekaa edzulis, daudz bagataaks)

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja: Kāpēc gan lai banka tev aizdotu savu peļņas naudu, ja tā var paņemt priekš tevis uz procentiem naudu no lielās bankas - jo tos 3,5% lielajai bankai takš nomaksāsi tu, ne jau banka. Turklāt tu vēl samaksāsi savai bankai tos 0,5% par to, ka tā priekš tevis ir aizņēmusies naudu.

Neesmu baņķieris - arī tikai tā prātuļoju...

Nu re, te jau tā realitāte parādās...

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: tiko panjemu krediitu. esmu bagaats (bagataaks nekaa edzulis, daudz bagataaks)

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

raimondsm rakstīja: Tā jau gan, bet vai ražotājs, kurš nopērk angāru, ieliek tur 2006. gadā ražotus koka vai metālapstrādes agregātus un apmāca 10 strādniekus ar tiem strādāt - vai tas nav gudrāks un tālredzīgāks?

ar idiotisku smaidu sejaa un infantiilu ceriibu, ka straadnieki straadaas, un pirceeji pirks to,. ko Raimis sarazhojis.....

Un tad viens no debiilikjiem pa smigai nozaagjee sev roku, un paareejie 9 to veselu nedeelju atziimee

viens no 9

tā problēma jau tur ir, ka konkurētspēja LV ražojumiem īpaši strauji, katrā ziņā, tik strauji, kā kopprodukts, neaug

tur jau tā lieta, ka maz kas ražo un pārdod citās valstīs, toties tirgojamies un pakalpojam ka vai nu

ārējās tirdzniecības deficīts, vai kā viņu tur

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: tiko panjemu krediitu. esmu bagaats (bagataaks nekaa edzulis, daudz bagataaks)

Tikko tač biji pret kredītiem, lai pie ventiņiem varētu alu dzert?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Novirzot tēmu, varbūt kāds baņķieri var izstāstīt kamdēļ tik lieli (kopējie) bankas % jāmaksā?

Pēc manas saprašanas banka pasmeļas no lielā katla piķi, ko dot aizdevumus (kredītus), tādēļ parādās šie eiribori, libori utt. + bankas %. Tipa viss skaidrs, katrs kaut ko uzvāra.

BET tā jautājuma sāls ir tajā, ka banka uzrāda x milj. peļņu gadā, es kā praktiskais uzskatu, ka šī nauda ir bankas nauda (nevis aizņemtā) un savukārt ņemot kredītu no šīs iegūtās peņas būtu jāmaksā tikai bankas % (bez eiribor utt.)

Ja fantazē dzīļāk, tad var pat sanāk tā, ka banka jau izsniedz kredītu no šīs peļņas, bet uzdiot to kā no kopējā katla ņemto un pieliek eiribora likmi klāt un iebāž kopējās likmes % sev kabatā.

Latvietis parktiskais kreditētais.

kur varka bankai SAVU piķi aizsist tev uz mazākiem procentiem kā eirobors, ja jamā var aizdot citai bankai pa eiriboru????

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kur varka bankai SAVU piķi aizsist tev uz mazākiem procentiem kā eirobors, ja jamā var aizdot citai bankai pa eiriboru????

Arī taisnība, bet kura banka LV aizsit piķi LV par eiribora %?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: tiko panjemu krediitu. esmu bagaats (bagataaks nekaa edzulis, daudz bagataaks)

pirksi maizi vai ieliesi benzīnu???

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..69
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti