Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

nomiks rakstīja: Mazliet par tēmu!

Saņēmu jauno trīs mēnešu grafiku kredīta maksājumam par dzīvokli un biju patīkami pārsteigts - kredīta maksājums ir samazinājies par 34 eiro (-0,8 %), kas ir aptuveni 11 % no kredīta maksājuma. Arī par mašīnu ikmēneša ļīzinga maksājums ir samazinājies par kādiem 5 eiro.

Patīkami, ka nu jau degviela arī zem 60 santjikiem litrā.

par to pašu tēmu mīnus 700eur šomēness

eiribors nokritis???

MAn kā reizi decembrī beidzas 3 gadu fiksētā likme un esmu jau sagatavojies maksājuma lēcienam par kādiem 30%...

AB.lv teica, ka vairāk fiksētās likmes nepiedāvājot kas sux principā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

eiribors nokritis???

www.euribor-rates.eu/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

6mēnešnieks par 1,5% lejā. Nais.

Cerams ka noturēsies tādā vai zemākā līmenī līdz decembrim. Palīdzētu ietaupīt ciparu, lielāku par vwfana degvielas tēriņiem.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nevis vienkārši nais, bet verī nais. Man lonis ar fiksēto maksājumu par veselu gadu saīsinājies.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Aizņemsies miljardu...

A vot i neuzminēji

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Brīnos, kāpēc pierīgā mājām cenas joprojām turās ap 100 000 latu (neskaitot mazdārziņu apbūvi)

Par 50 000 es labprāt iegādātos kādu normālu īpašumu Rāmavā, Katlakalnā vai Mārupē.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Master_D

Negribu tevi apbēdināt, bet tāda cena nekad nebūs iespējama

Da jebkādā krīzē.

Es sev šobrīd būvēju māju, nelielu, uz 120m2 dzīvojamā platība. Būvēju ļoti kvalitatīvi, netaupot uz lietām, uz ko taupīja tie, kas cēla priekš pārdošanas. Un pašizmaksa nesanāks mazāk par 70 000 latu.. Bez zemes, ja kas.

Tas gan ar pilnībā iekārtotu virtuvi, vannas istabu. Nu jā, arī žogs un bruģis tajā cenā iekļausies.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Master_D

Negribu tevi apbēdināt, bet tāda cena nekad nebūs iespējama

Da jebkādā krīzē.

Es sev šobrīd būvēju māju, nelielu, uz 120m2 dzīvojamā platība. Būvēju ļoti kvalitatīvi, netaupot uz lietām, uz ko taupīja tie, kas cēla priekš pārdošanas. Un pašizmaksa nesanāks mazāk par 70 000 latu.. Bez zemes, ja kas.

Tas gan ar pilnībā iekārtotu virtuvi, vannas istabu. Nu jā, arī žogs un bruģis tajā cenā iekļausies.

Nu re - ja panjem nost visu majas tehniku, zhogus brugjus un uzskata ka oeksha avele nav pilniibaa par 100% pabeigta baltaa apdare tad mieriigi vareetu arii iehavot par tiem Ls 50 000 ! Un ne jau nu gluzhi 120m2 arii bet drusku mazaaku !

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Paziņa driz bus pabeidzis maju un pašizmaksa 35tk.Bez zemes protams

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šodien tirgus dienā pirmajā lapā Aeroc bloki pa 45ls kubā no viena būvmateriālu veikala.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Paskatīsimies, kas būs martā.

Viena lieta ir ierubīt ciparu par nekustamo īpašumu. Otra - maksāt bankai līzingu, kamēr ēka stāv tukša.

To, protams, var darīt, bet ne jau gadiem.

Trešā - lielākā daļa māju 4 sale ir būvēta pa lēto. čoms uzbūvēja vispār pa lēto - materiālos iztējēja nedaudz virs 10 000. Ok, viņš pats piestrādā celtniecībā, pizģī materiālus, uz jumta onduline, māja apšūta ar plastmasas saidingu, malkas katls utt. Turklāt cēla savām rokām visu.

Bet tā kā viņa pamatdarbs ir būt skolotājam, neko labāku viņš nevar atļauties.

Un es neteikšu, ka iekšpusē tā māja būtu sliktāka par tām, ko tirgo par 100000+ latiem

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Paskatīsimies, kas būs martā.

Viena lieta ir ierubīt ciparu par nekustamo īpašumu. Otra - maksāt bankai līzingu, kamēr ēka stāv tukša.

To, protams, var darīt, bet ne jau gadiem.

Trešā - lielākā daļa māju 4 sale ir būvēta pa lēto. čoms uzbūvēja vispār pa lēto - materiālos iztējēja nedaudz virs 10 000. Ok, viņš pats piestrādā celtniecībā, pizģī materiālus, uz jumta onduline, māja apšūta ar plastmasas saidingu, malkas katls utt. Turklāt cēla savām rokām visu.

Bet tā kā viņa pamatdarbs ir būt skolotājam, neko labāku viņš nevar atļauties.

Un es neteikšu, ka iekšpusē tā māja būtu sliktāka par tām, ko tirgo par 100000+ latiem

Tur jau ta lieta.Ne jau dargs vienmer nozime labs.Tak tam majam ir 100% uzcenojums ka minimums

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Drīz jau viņas parādīsies banku piedāvājumos , tad arī parunāsim par cenām

S_2 Reģ.: 17.11.2005
0 0 Atbildēt

Master_D, nekaa personiiga, bet izskatas tu pilniigi neko nejeedz no maajaam, celtnieciibas, cenaam un nekustamaa iipashuma kaa taada. Kad kaadreiz sanjemsies, dabuusi liizi/sakraasi/whatever un saaksi lietaa iedziljinaties tad pasham savi tagadeejie teksti liksies smiekliigi.

S_2 Reģ.: 17.11.2005
0 0 Atbildēt

sorru, hipokrediitu nevis liizingu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

S_2 rakstīja: Master_D, nekaa personiiga, bet izskatas tu pilniigi neko nejeedz no maajaam, celtnieciibas, cenaam un nekustamaa iipashuma kaa taada. Kad kaadreiz sanjemsies, dabuusi liizi/sakraasi/whatever un saaksi lietaa iedziljinaties tad pasham savi tagadeejie teksti liksies smiekliigi.

Sorry, bet es visnotaļ sajēdzu vairāk, nekā tu, vai vispār lielākā daļa šā foruma apmeklētāju

Škiet, arba to var apliecināt.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Runa ir par nekustamajiem īpašumiem un celtniecību, gan teorētiskā, gan praktiskā aspektā.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Jel, piedodiet manu lepnību, bet tas tā tiešām ir

peace.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Paskatīsimies, kas būs martā.

Viena lieta ir ierubīt ciparu par nekustamo īpašumu. Otra - maksāt bankai līzingu, kamēr ēka stāv tukša.

To, protams, var darīt, bet ne jau gadiem.

Trešā - lielākā daļa māju 4 sale ir būvēta pa lēto. čoms uzbūvēja vispār pa lēto - materiālos iztējēja nedaudz virs 10 000. Ok, viņš pats piestrādā celtniecībā, pizģī materiālus, uz jumta onduline, māja apšūta ar plastmasas saidingu, malkas katls utt. Turklāt cēla savām rokām visu.

Bet tā kā viņa pamatdarbs ir būt skolotājam, neko labāku viņš nevar atļauties.

Un es neteikšu, ka iekšpusē tā māja būtu sliktāka par tām, ko tirgo par 100000+ latiem

mnja... IIGolfs arī nogādā no punkta A līdz B...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

raimondsm rakstīja: Aizņemsies miljardu...

A vot i neuzminēji

ja, laikam 3

bet, ka jau teicu topika sākumā s...i būs

Latvijas reklāmas avīzē paradījusies sadaļa - izsoles

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: ...

Latvijas reklāmas avīzē paradījusies sadaļa - izsoles

un kas Tevī prieku raisa?

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

ss.lv ādažos saulespļavā (trizak odupurva) tiek tirgota maja zem jumta ar zemi - 45 un 60 kLs. Nem tik labak nevajag

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Es jau teicu, ka būs

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: ss.lv ādažos saulespļavā (trizak odupurva) tiek tirgota maja zem jumta ar zemi - 45 un 60 kLs. Nem tik labak nevajag

kizjaks par saistvielu?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ne - celtnieka godavārds

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti