Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga: jams jau provēja izrādījās pat par stulbu lai kaut tur varētu izpausties...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Aptuvenā banku krīzes vēsture.

Mediju topa jautājumi. Pirms dažiem gadiem :

1. visādi

2.

3. citādi

4. jautājumi

...

apmēram 45. Kredītu struktūra - apēšanas, patēriņa, nekustamie, razošanas, inovāciju.

Tagad:

1. tas, kas tagad ir.

Jautājums - nezināšana vai ļaunprātīga cenzūra???

MIG/MAG metināmā labošanai nepieciešamā pamatiformācija nekādi nav saistīta ar krīzēm.

Kā var par lētu naudu tikt līdz šai stadijai

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: šīns runāja jau no 2006.gada. bankas lielās arī visus īpašumus tad nometa ...

nu ja, bet bija tak svarīgākas lietas

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Uggga: jams jau provēja izrādījās pat par stulbu lai kaut tur varētu izpausties...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:...

Kā var par lētu naudu tikt līdz šai stadijai

labāk nemēģinii... tas ir neatgriezenisks process...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Man vislabāk patika vakardienas Jura Paidera komentārs. Īss un kodolīgs.

"Mēs ievēlot saeimu nedevām tai tiesības glābt privātu banku, iegrūžot tajā miljardus valsts naudas"

Nu kautkā tā...

p.s. es jau visu naudu no parexa izņēmu, tagad jāiet slēgt kontus un atteikties no kartēm

nu un ? paņitkovskis xrenoff .

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kaksīt diez vai tu gribētu izjust tās sekas, kas iestātos rexim bankrotējot.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Man vislabāk patika vakardienas Jura Paidera komentārs. Īss un kodolīgs.

"Mēs ievēlot saeimu nedevām tai tiesības glābt privātu banku, iegrūžot tajā miljardus valsts naudas"

Skandināvi jau cer uz LS devalvāciju, un mūsu bāleliņi protams bariem skrien mainīt Ls pret Eirām, tādā veidā veicinot spiedienu uz latu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Un vēl tāds sīkums par tāv valsts itkā garantijām noguldījumiem lidz 50 000. Summu ta viņi garantē, bet izmaksu termiņu nē. Var maksāt pa 100 Ls mēnesī kaut 100 gadus.

zini , savac savus 'ņeposiļņim trudom' iegūtos iekrājumus un sip no Latvijas xunaj .

Latvijai tādi ..... , kā tu , nau vajadzīgi .

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kaksīt diez vai tu gribētu izjust tās sekas, kas iestātos rexim bankrotējot.

reiz jau tika baudīts...

Mamma un Tēvs nedaudz ātrāk aizgāja... un viena vīriešu dzimtas vista apceļoja pasauli....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

skandināvu bankas nevar aiziet no latvijas. tāpēc ka viņām te ir pārāk liela ekspozīcija. un neviena no viņām to nekad nav paziņojusi. nevajag jaukt visādu kakuču interpretācijas ar bankas paziņojumiem

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tu varētu aiziet

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

un viena vīriešu dzimtas vista apceļoja pasauli....

Kura pēc tam pa TV kladzināja

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja mēs visi , savu naudu , par prieku swēdiem un tamlīdzīgiem 'draugiem' , parcelsim no savas valsts komercbankām uz filiāļu bankām vai 3litru bankām pagultēs un žogmalēs , tad toč būs zvizdohens

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Ja mēs visi , savu naudu , par prieku swēdiem un tamlīdzīgiem 'draugiem' , parcelsim no savas valsts komercbankām uz filiāļu bankām vai 3litru bankām pagultēs un žogmalēs , tad toč būs zvizdohens

vispār jau to nemaz nav iespējams izdarīt

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Un vēl tāds sīkums par tāv valsts itkā garantijām noguldījumiem lidz 50 000. Summu ta viņi garantē, bet izmaksu termiņu nē. Var maksāt pa 100 Ls mēnesī kaut 100 gadus.

Fizisko personu noguldījumu garantiju likumu lasīji?

Ja nē, iesaku.

Tur, 3. nodaļā, ir rakstīts viss par izmaksu termiņiem.

Maksimālais, cik ilgi pēc likuma var novilkt izmaksu - līdz 1 gadam.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nez vai smieties vai raudāt, bet nu tehniski ko iegūst tie kas ir izgrābuši naudo no bankam āra un samainījuši cittautu valūtās ir tas ka viņi samazina riksu zaudēt savu iekrato kapitālu ( kas saprotams nav pats par sevi slikti). Taču principiāli skatoties mazliet dziļāk vienīgie kas šādā situācijā var iegūt ir cilvēķi kuru darbs vispār nesaistās ar LV tirgu, visi pārējie jebkurā gadījumā smagi cietīs ( neatkarīgi vai būs saglābuši uzkrajumus vai nē). Principā šī te valūtas pirkšana patreiz konkrēti čakarē LVL stabilitāti ( tobiš protams LB ir pietiekamas rezerves, bet kopumā protams tas rada tirgū nervozitāti). Tālāk, ja reiz cilvēkam ir lērums teiksim EUR, visdrīzāk ka jams tos uz LVL nemainīs tik drīz, un tas nozīmē ka jams iepirksies krietni mazāk, nekā tas varbūt ir ierasts + situācija jau arī liek mazliet tā kā piesargaties no relatīvi bezjēdzīgu prikumu izdarīšanas. Kur tas ved es domāju arī ir diezgan skaidrs. Bet nu ņemot vērā ka dubens tā pat ir dziļs laikam ir pilnīgi PH, ko darīt vai nedarīt - par laimi es savus uzkrājumus būšu vairāk vai mazāk lietderīgi iztērējis, un līdz ar to īsti mani nerausta tas kas notiks, jo vēl kādi pāris mēneši musm izskatas ka ir. Pec tam anybody's guess kas notiks.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

WALA Tagad cilvēki cenšās ietaupīt nevis izdot, jo nezin kā būs ar darbu turpmāk. dziļš ir bet dibens vēl nav sasniegts.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: WALA Tagad cilvēki cenšās ietaupīt nevis izdot, jo nezin kā būs ar darbu turpmāk. dziļš ir bet dibens vēl nav sasniegts.

Jā tas ir pareizi, taču ņemot vēra ka man ir savas vajadzības dzīvoklim - skapji, galdi utt. - būtu stulbi jamos nepirkt. Un vēl vien lieta, ja viss ir galīgā D, un darba nav, es dodos uz laukiem slaukt govis, rakt grāvjus, cirst malku utt. - īsāk sakot nenomiršu !!! Bet lūk 100% pilsētniekam bez darba gan var iestāties situācija ka jāziepē striķis.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaut kaa vakar domburšovaa nedzirdeeju Biivisa un Batheda paardomas par teemu- kaa paliidzeet pilsonjiem un darba deveejiem....

šodien atkal lasu- tam pacels cenu, šitam pacels cenu....

ja jau taa dziljaa dirsa buus- kurš tad vispaar kaut ko pirks

manupraat tiesi otraadi - vajadzeeja palaist nodokljus svabadaak, lai cilveekiem ir ko teereet- attieciigi citiem buutu iespeeja nopelniit un nomaksaat nodoķļus...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaa nebuus naudas

kaa reiz taa nauda naaks atpakalj ar visaadu uzražotu papildveertiibu, nevis tiks truli konfisceeta...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Cik noprotu, ParEx izcēla tikai lai krievu bandīti varētu žigli izcelt savu piķīti, par ko, savukārt, samaksāsim mēs visi kopā.

Paldies, Tev, Mākoņtēv, par mana dēla saulaino bērnību jo tētim būs turpmākos XX gadus jāatmaksā 13 miljardu kredīts valūtas fondam

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja: kaa nebuus naudas

kaa reiz taa nauda naaks atpakalj ar visaadu uzražotu papildveertiibu, nevis tiks truli konfisceeta...

Kur tad ir tā uzražotā papildvērtība?

papildus darbavietas, sakopta vide, attiistiiba...

ja man ir 5 lati tad es pašreizeejaa situaacijaa varu vienu dienu to un to peec pašreizeejaas situaacijas.

ja nodokļu slogu samazina, tad es varu arii aizbraukt ekskursijaa uz Auci pie Yonasa, padzert kafiju pa ceļam un apeest būlciņu.

taatad manas ekskursijas rezultaataa

a)DUS ceļas apgrozījums

b)Auces anklāvam ienaakas gan PVN par kafiju un bulciņu, gan ir darbs cepeejam/vaariitaajam, gan Latvenergo straavas pateeriņš utt utjp...

c)un veel notraucu putekļus no sen nebrtauktā Auces ceļa

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

viss ok! jo tas savukārt nopērk cukuru un raugu, samaksājot nodokļus

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti