auto noma

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003

Esmu ieplānojis jūnijā Spānijā paklejot tur ar nomātu mašīnu ,aviobiļetes jau ir . Vai kāds var padalīties pieredzē autonomas rezervēšanā netā Eiropā ,es pagaidām esmu noskatijis "Hertz", bet padārgi !!!

 
1 2 3
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

pagooglo cheep car rent

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

pac neesmu skatijies pazinja teica , ka caur shejieni ir sameklejis autinju--- www.travelsupermarket.com

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Atsūti kur tieši un kad Spānijā vēlētos saņemt auto . Un kādas klases auto ? Mēģināšu palīdzēt .

eksemplars@inbox.lv

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Šogad Spānijā īrējām HERTZ auto 9 dienas Renault ESPACE pa lagūnas cenu. Rezervējām Latvijā, maksājām Spānijā. Noteikti jāņem pilna apdrošināšana, jo ar lielu auto viņu pazemes stāvvietas ir neizbraucamas. Īpaši ar šo, kuram bija elektroniskā stāvbremze. Būs kāds skrāpējums- izģērbs... Dīzelis ar apeītīti ap 6-7 l. Ceļi labi, policija arī ) - 50 eur par it kā sarkano Barcelonā.

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 1 Atbildēt

Tas pasākums visām deviņām dienā maksāja ap 600 eur. Vietējais, kur mēs īrējām apartamentus teica, ka eurocar esot lētāks.

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

pamēģini tādu - www.amigosautos.lv vai tamlīdzīgu adresi. tiešām VISlētāk. auto klāsts - ierastais. nekādu probzu ar nebija. pagājušoruden Granadā īrējām.

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Kaneelis rakstīja: pamēģini tādu - www.amigosautos.lv vai tamlīdzīgu adresi. tiešām VISlētāk. auto klāsts - ierastais. nekādu probzu ar nebija. pagājušoruden Granadā īrējām.

.com

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Man vislētāk sanāca National, ja rēķina auto īre + pilna "pagarinātā" apdrošināšana. Pasūtot internetā noteikti izlasi noteikumus un noskaidro $ par apdrošināšanu un drošības depozītu, tas tā lai maksājuma summa nepārsniedz kredītkartes limitus. Arī drošības depozīts nebija liels salīdzinot ar Hertz un Avis. Valstis UK, DE.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

oi,es pirmo reizi ņemu auto nomā , vai kāds var pacietīgi neuzsprāgstot paskaidrot pamatnoteikumus par apdrošināšanu un drošības depozītu .

Es tieši esmu noslkatijis Renault Espace ,apmēram 40EUR dienā ,bet ar limitu km 2100 uz 8dienām !!

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Es rezervēju ar Visa karti Hertz Anglijas pārbraucienu vajadzībām. Nekādu garantiju papildus neviens nejautāja. Pēdējo reizi paņēmu pilno kasko,bez 500 ls pašriska,tas man maksāja 10 ls dienā papildus. pa 5 dienām 170 ls. Mašīna gan bija Fiat Grande Punto

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Negribas izplūst garā stāstījumā tā būtība ir apmēram tāda. Sākumā Tev vajadzīga kredītkarte, nu bez tās diez vai izdosies rezervēt auto . Nākamais kredītkartes limiti (dienas vispār), ja ņemsi uz ilgu laiku var palikt aktuāli. Nākamais ko Tu izvēlies apdrošināt savus riskus līdz pat 0 pašriska attiecīgi $ par apdrošināšanu, ja neņem apdrošināšanu (tā gan nedari, iemaksā drošības depozītu par iespējamiem bojājumiem, iespējams ka pilnā auto vērtībā, ja viss OK atgriežot saņem to atpakaļ (te sākas kredītkartes limits ) Ja esi kaut kur pa vidu attiecīgi maksājumi arī sadalās. Izlasi noteikumus pie nomas līguma. + tam visam būs depozīts par degvielu ja neatgriez auto ar pilnu bāku. Nju kaut kā tā. Vēlreiz lasi noteikumus.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

Visa clasic ir ,gan ar nelielu kredītlimitu , nebiju sapratis ka uzrādītā cena ir bez apdrošināšanas . cik tā varētu būt uz 8dienām ?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: Visa clasic ir ,gan ar nelielu kredītlimitu , nebiju sapratis ka uzrādītā cena ir bez apdrošināšanas . cik tā varētu būt uz 8dienām ?

Ieej hertz mājas lapā un tur Tev būs aprēķins.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: Visa clasic ir ,gan ar nelielu kredītlimitu , nebiju sapratis ka uzrādītā cena ir bez apdrošināšanas . cik tā varētu būt uz 8dienām ?

Aptuveni gadu atpakaļ UK National (Mondeo D grupa liekas) 7 dienas, kaut kādi 230 GBP + 60 GBP degvielas depozītam. Pašrisks bojājumiem ne gluži 0, bet tuvu tam. Hertz un Avis bija 20-30% dārgāki. Vari pazvanīt uz šo kantoru Rīgas birojiem šie Tev visu izstāstīs.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

es tā biju domājis darīt , bet kad griezos Hertza Rīgas ofisā man piedāvāja dārgāk nekā pats biju atradis Hertz Spanija netā un nevarot to cenu piedāvāt !!

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Spānijā ņēmu eurocar4easyjet.com - laicīgi rezervē, samaksā lētāk iznāk. Man vēl iedeva rezervētā Seat vietā dīzeļAlfu. Pirms 2 gadiem par 11 dienām samaksāju 400 EUR (auto nometu citur nekā paņēmu).

Pirms Horvātijā pusgada izmantoju economycarrentals.com

Šie ir starpnieki, kuri sadarbojas ar visādām vietējām firmām. Serviss un auto mani apmierināja.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: es tā biju domājis darīt , bet kad griezos Hertza Rīgas ofisā man piedāvāja dārgāk nekā pats biju atradis Hertz Spanija netā un nevarot to cenu piedāvāt !!

Netā pievērs uzmanību "country of residence" cenas mainīsies , ja būsi atstājis "by default" piem. Spain nekas nesanāks ja protams Tev nav Spānijā izdota kredītkarte ar spāņu adresi .

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

paldies visiem kuri centās/cenšas palīdzēt ,varbūt vel kādam ir pieredze auto nomā !!!!

Rudiz Reģ.: 10.04.2003
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: paldies visiem kuri centās/cenšas palīdzēt ,varbūt vel kādam ir pieredze auto nomā !!!!

pepecar.com

pirms gada tur stradaja viens puika no peterburgas, vins ari palidzeja aizpildit visas formalitates, ieteica letako un izdevigako variantu.

Piemeram:

a) cikos vajag masinu, cikos atdosi - man vienalga, tad tikos un tikos ir letak, pareja laika japiemaksaa;

b) pasutijusm, kas noformets interneta ir ar kaut kadu atlaidi;

etc.

Man vislabak patika piedavajums, kuru gan neesmu izmeginajis, bet 2 cilvekiem celoshanai iteals - mazais renautl/nissan/opel busins, kravenieks, 23 EUR/diena - ja divata brauc, tad nav jauztraucas par gultasvietam - grida taisna, matracitis+gulammaiss+skats uz juru garantets vienmer (ja brauc gar piekrasti ) Vinju kempingos gruti atrast kadu, kas saprot (par runashanu aizmirstam) angliski vai vaciski.

Apdrosinies uz pilnu klapi, tas atmaksajas, tur citi satiksmes noteikumi pilseta - piemeram lokveida krustojumos pa labi griez no visam (4) joslam, tapat ari taisni brauc no visam - rada tik pagriezienu un mauc virsu. Ka atrod vainigo nezinu. Un parkosanas stavajas ielinjas ir ekselenta - uz atduri.

Policija - teicu, lai runaju angliski, naudu nedevu, smaidiju, kamer pec 5 minutem atdeva dokjus un palaida.

Maksas baanis - aatri, daargi un maz ko redzesi. Principa ir ierobezojumi, bet neviens neievero, toties biezi jamaksaa (vai ari parak atri braucu) un sanaak padaargi. Atpakal braucu pa mazajiem celiem, krietni jaukaak, vietejos ciematos iepirku majas viinu, galju, augljus - ir OK

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

mjaaaaaaa ,baigi labie piedāvājumi šajā saitā , pagaidām vel mēģinu saprast kādas papildizmaksas !!!

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: čoms tikko kā atgriezās no Tenerifes (Kanāriju salas) autonomā ņēmis auto, maksājis ar karti (piedāvājis arī skaidrā maksāt, bet nomas īpašnieki izdomājuši visādas muļķības, lai viņš maksātu ar karti, uzreiz nav sapratis)... rezultātā: kāds viņa vietā noņēmis 600.-ls...

Nezinu, nezinu vismaz es neesmu sastapies ar autonomām kur kaut kas notiek pa skaidru naudu . A drošības naudas, kas rezervētas kartei, liekas ka atnāk atpakaļ mēneša laikā, kaut kā tā.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Te var salīdzināt cenas.

www.bahn.de/...

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: čoms tikko kā atgriezās no Tenerifes (Kanāriju salas) autonomā ņēmis auto, maksājis ar karti (piedāvājis arī skaidrā maksāt, bet nomas īpašnieki izdomājuši visādas muļķības, lai viņš maksātu ar karti, uzreiz nav sapratis)... rezultātā: kāds viņa vietā noņēmis 600.-ls...

Neticu , ka kāds būtu noņēmis tos 600 LVL . Drīzāk , ka tā naudiņa ir "iesaldēta" un viņš dabūs to atpakaļ kontā pēc apm.2 ned. Vai arī ātrāk , ja uzraksta iesniegumu bankai .

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Un karte kalpo tikai kā garants pret bojājumiem , tukšu bāku , sodiem , kuri pienāk vēlāk , total loss , pašrisku u.c.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

ja pareizi saprotu ,tad viņam rezervēts ir pašrisks par to auto

pagaidām vel pētu piedāvājumus ,bet laikam ņemšu no pepercar.com MB Vito ,viņi gan tā viltīgi pirmo cenu uzrāda dikti smuku ,bet kad pieskaita klāt 7EUR dienā par nobraukuma limita palilenāšanu uz 500km un 8EUR par pašriska samazināšanu ,tad cena sanāk gandrīz 40 EUR dienā ,bet komforta busiņš gan !!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti