Honda NX650 Dominator

fokz Reģ.: 22.05.2006

Sveicināti moču fani un ne tikai... Tātad jautājums man sekojošs... Jūsu domas par šo Hondiņu...nu tā īsumā plusi un mīnusi, kā arī labāki varianti no šīs "zortes"..

Paldies..

 
1 2
Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Nu Jūs man te jau galvu sagriezāt..) Man to moci vajag ar ko no Teikas līdz Cēsu ielai aizbraukt un reizi mēnesī uz laukiem aizgāzt lai var paārdīties ar! lauki 200 km no Rīgas...) Thats it!

nu vecit, no Teikas lidz Cesu ielai tu ar riteni atrak aizbrauksi, ka ar moci (kamer aiziesi uz stavvietu, sagerbsies). Un nemaz nemini argumentu par sasvisanu - ja, nobraucot 3 km, Tev ar to ir problemas, tad ar steigu jadodas pie kardiologa.

Bez jokiem.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tad vienu kaut kadu perc un brauka tapat ar pirmo reizi nenopirksi isto moci.Pabraukasi un sapratisi kadu vajag.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

nu labi....tik traki jau nemaz nav.. mocis ar nav pirmais.. bet tapat paldies.. skatos ka vienpodniekus atbalsta tikpat cik divpodniekus..

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vienpodniekus un edzuli vajag aizliegt ar likumu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

katram savs

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Man reāli pašam ir 250 ccm Honda NX-250 (tas pats vien Dominator 250). Nu nav ne vainas mocītim. Priekš manis labs. Iet labi, nesūdzos. Pa mežu, lauku ceļiem ideāli. Viegls - 130 kg. Uz šosejas jauda par maz. Max. ātrums 115 km/h. Motors ir labs, labs griezes moments, ūdens dzese. Diemžēl nav ar ko salīdzināt, jo šis ir mans šāds pirmais mocis pēc Iža. Izturīgs pēc vella. Domāju, ka 650 ccm Dominatoram arī jābūt labam.

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Pa pilsētu točna labāk braukt ar riteni, kad sagribēsi laukos ārdīties būs labāka fiziskā forma.

200km uz laukiem noteikti foršāk ar Transalpu, pavizināties pa lauku un mežu ceļiem arī būs Ok. Nekāda ārdīšanās un riktīgs bezceļš gan nesanāks.(Zemāks, smagāks par dominatoru un vel vairāk plastmasas pribambasu ko aplauzt)

Ar dominatoru varēsi gan +- nobraukt 200km un mācīties ārdīties, iepazīties ar bezceļa motosex un saprast vai Tas tevi saista.

Ja gribi ārdīties meklē krosinieku, bet 200km diez vai ar tādu brauksi.

P.S.Kikstarteris ir laba fīča klāt pie parastā startera, jo mežā var visādi gadīties. Kāds gudrinieks gribēja uzstumt moci -pamēģini to izdarīt izcirtumā!

Pavasaris nav jāgaida. Tiem kam gribās braukt brauc arī tagad.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti