KUR ASTRAI TERMOSTATS?

mdude Reģ.: 06.01.2004

ir bijusi darishana ar audi bet tagad vaig nomainit termostatu vienai astrai. audi bija gruti tikt klat (janem nost stures stiprekla suknis).

kur atrodas termostats OPEL ASTRA (1,8 benzins, 1993 gads). ir kaukas prieksha vai var labi tikt klat?

m

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

zem kapota

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: zem kapota

mulkjis. opel sadala tieshaam atbilst nosaukumam. jeder poppel faert ein opel.

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: termostats noteikti nebūs dzesēšanas sistēmas trubu rajonā

es prasiju kur ir nevis kur nav. nesen mainiju b4 termostatu un baigi nonemos. tagad taisos palidzet vienai astrai un pirms tam gribeju zinat cik man laiku rezervet.

izstaas ka te vieni vienigi skolnieki un klerki spameri kas brauc ar opel.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tai astrai vajadzetu but aiz zobsiksnas tam termostatam.2stundas iekļausies

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

mdude rakstīja:

anonimikis rakstīja: zem kapota

mulkjis. opel sadala tieshaam atbilst nosaukumam. jeder poppel faert ein opel.

hmm, opeļiem termostats bagažniekā , ja nav zem kapota?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

mdude rakstīja:

Magistrs rakstīja: termostats noteikti nebūs dzesēšanas sistēmas trubu rajonā

es prasiju kur ir nevis kur nav. nesen mainiju b4 termostatu un baigi nonemos. tagad taisos palidzet vienai astrai un pirms tam gribeju zinat cik man laiku rezervet.

izstaas ka te vieni vienigi skolnieki un klerki spameri kas brauc ar opel.

Precīzi nezinu kur ir, bet meistars kad mainīja manai 1991.g.astrai teica, ka salīdzinoši ar audi esot grūti pieejamā vienā un esot nedaudz jāpačakarējas....

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Precīzi nezinu kur ir, bet meistars kad mainīja manai 1991.g.astrai teica, ka salīdzinoši ar audi esot grūti pieejamā vienā un esot nedaudz jāpačakarējas....

blin ... sudigi. paies pus-sestdiena. man jau likas ka audi ir dir** jo nemu nost suukni bet ja jums var ticet tad opelim vel trakaak ...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

mdude rakstīja:

Precīzi nezinu kur ir, bet meistars kad mainīja manai 1991.g.astrai teica, ka salīdzinoši ar audi esot grūti pieejamā vienā un esot nedaudz jāpačakarējas....

blin ... sudigi. paies pus-sestdiena. man jau likas ka audi ir dir** jo nemu nost suukni bet ja jums var ticet tad opelim vel trakaak ...

Klau! Tu zobus arī pats sev remontē?

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

mdude rakstīja:

Precīzi nezinu kur ir, bet meistars kad mainīja manai 1991.g.astrai teica, ka salīdzinoši ar audi esot grūti pieejamā vienā un esot nedaudz jāpačakarējas....

blin ... sudigi. paies pus-sestdiena. man jau likas ka audi ir dir** jo nemu nost suukni bet ja jums var ticet tad opelim vel trakaak ...

Klau! Tu zobus arī pats sev remontē?

jā, un klizmu aizvakar ar esot izveicis.

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ja jau nevar atļauties taisīt auto servisā, tad kādēļ to pirkt un čakrēt savu brīvo laiku?

jums klerkiem to nesaprast. jus braucat ar sawiem opeliem snowot un atdauziit smadzenes - es 2-3 reizes gada pajaucu mashinas vai uz copi.

jus klokja raustitaji pat nezinat kur jums termostats ...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

mdude rakstīja:

Magistrs rakstīja: Ja jau nevar atļauties taisīt auto servisā, tad kādēļ to pirkt un čakrēt savu brīvo laiku?

jums klerkiem to nesaprast. jus braucat ar sawiem opeliem snowot un atdauziit smadzenes - es 2-3 reizes gada pajaucu mashinas vai uz copi.

jus klokja raustitaji pat nezinat kur jums termostats ...

Tu jau pats nezini ........raustītājs

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

mdude rakstīja: . man jau likas ka audi ir dir** jo nemu nost suukni

Un bija tik grūti 2 skrūves atskrūvēt

Tev labāk nevajadzētu nodarboties ar auto remontēšanu.

mulkis. es kautkaa visu laiku domaju ka tu te foruma esi tads ka spechuks. izradas tads pats mulkis ka daudzi citi. 2 skruves bija B3 vecajiem. B4 ir 6 skruves lai tikai noemtu sukni. un tad ir taas TAWAS 2 skruves tikai. ja neesi to darijis tad nedir*.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

mdude rakstīja:

jus klokja raustitaji pat nezinat kur jums termostats ...

Tici vai nē, bet man tas ir kaut kā poxui

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

mdude rakstīja:

jus klokja raustitaji pat nezinat kur jums termostats ...

Tici vai nē, bet man tas ir kaut kā po*******

Pievienojos

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

es pamaniju ka pateici magistr, par to paldies bet zem shitas opel sadalas parak daudz dir*eju. tas stulbi. jus klerki tagad kjeraties pie darbiem vai ieejat labaak draugiem.lv.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

93. gada astrai kapots jau būs norūsējis, vajadzēs tikai plēvi pavilkt nost un pēc tam pieskočot atpakaļ

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Jā - spamotāju šeit netrūkst....

Es gan ieteiktu iekš google vai yandex pameklēt remonta manuāli - opelim var bez problēmām atrast. Un tad jau pēc zīmējuma būs skaidrs kas un kā.

Jo diezgan grūti aprakstīt kur kāda detaļa atrodas.

Piemēram nez ko palīdzes teksts - motora labajā pusē ir tāda trubiņa, jaatskrūve 6 skrūves, jānoņem vāks, tad vēl 3 homuti un vēl 2 skrūves jāatskrūvē....

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Termostatam astrai jaabuut no priekshas skatoties dzineeja kreisajaa pusee uzreiz zem galvas. tanii pusee kur ir zobsiksna. Tur kur no motora augshpusee iziet lielaa radiatora truba, tur pie motora ir tads korpuss ar patruboka galu. to skruvejam nost un tur ir iekshaa termostats

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Ja nesapratam, tad rekur var paskatities kur un kas:

www.elcats.ru/...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: vot tā jau ir opelistu runa

Opels nemeraa rulz bļ...ja

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Vispār ja pats taisi auto - iegādājies atttiecīgu manuāli. Latvijā ir pieejams AStras manuālis ar visām bildēm krievu valodā. Lasījis gan neesmu un pēc tā kaut ko taisījis pēc apraksta. Man tā grāmata smukumam stāv Parasti servisā tika veikli cauri....

Termostata maiņa pagājušajā ziemā man izmaksāja 10-15LVL. Nav lustes pašam čakarēties....

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Vispār ja pats taisi auto - iegādājies atttiecīgu manuāli. Latvijā ir pieejams AStras manuālis ar visām bildēm krievu valodā. Lasījis gan neesmu un pēc tā kaut ko taisījis pēc apraksta. Man tā grāmata smukumam stāv Parasti servisā tika veikli cauri....

Termostata maiņa pagājušajā ziemā man izmaksāja 10-15LVL. Nav lustes pašam čakarēties....

Kāpēc jāpērk, redz pajautā iAuto, te visu veči uz paplātītes iedos, bet ja nē tad nolamās ka vieni lohi te ganās, kas neko nejēdz no autiņiem!

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Jā - spamotāju šeit netrūkst....

Es gan ieteiktu iekš google vai yandex pameklēt remonta manuāli - opelim var bez problēmām atrast. Un tad jau pēc zīmējuma būs skaidrs kas un kā.

Jo diezgan grūti aprakstīt kur kāda detaļa atrodas.

Piemēram nez ko palīdzes teksts - motora labajā pusē ir tāda trubiņa, jaatskrūve 6 skrūves, jānoņem vāks, tad vēl 3 homuti un vēl 2 skrūves jāatskrūvē....

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja:

Ronalds_ rakstīja: Jā - spamotāju šeit netrūkst....

Es gan ieteiktu iekš google vai yandex pameklēt remonta manuāli - opelim var bez problēmām atrast. Un tad jau pēc zīmējuma būs skaidrs kas un kā.

Jo diezgan grūti aprakstīt kur kāda detaļa atrodas.

Piemēram nez ko palīdzes teksts - motora labajā pusē ir tāda trubiņa, jaatskrūve 6 skrūves, jānoņem vāks, tad vēl 3 homuti un vēl 2 skrūves jāatskrūvē....

likumsakarīgi - kur opel tur spams

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

mdude rakstīja: es pamaniju ka pateici magistr, par to paldies bet zem shitas opel sadalas parak daudz dir*eju. tas stulbi. jus klerki tagad kjeraties pie darbiem vai ieejat labaak draugiem.lv.

Paziidi pupu jau??

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti