Brembo bremzes

kalvissalins Reģ.: 07.02.2007

Sveiki! Mainai 406 kupejai bremzes čīkst kā nelabās. Mainīju vairākkārt gan diskus, gan uz uzlikas, čīkst tāpat. Vai kādam nav sanācis saskarties ar šo problēmu un veiksmīgi atrisināt?

 
rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

ja tevi tas interesē, varu parādīt to vietu kur tas notika. Tikai tagad viss sasalis, jāpagaida atkusni.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

kalvissalins rakstīja: Sveiki! Mainai 406 kupejai bremzes čīkst kā nelabās. Mainīju vairākkārt gan diskus, gan uz uzlikas, čīkst tāpat. Vai kādam nav sanācis saskarties ar šo problēmu un veiksmīgi atrisināt?

mainot kalodkas un diskus ir jaaveic arii suportu profilakse , uz ko daudzi 'kladut s priborom' - rezultaataa sanaak 'nedobzdjekj' un prieka par izteereetajiem $$$ nau nekaada

kalvissalins Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Man jau radās nelabas aizdomas, ka vainīgi ir supporti. Gudrās galvas gan visos servisos apgalvo, ka sakara nekāda

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

100 % suportu vaina. Nekas nav jālabo vai jāmaina, vienkārši jāveic profilakse - jāiztīra no visādiem putejkļiem, maziem akmentiņiem utml.

Savam C3 reiz gadā šādu profilaksi veicu (pirmo reizi to darīja VEHO par 12 !!! Ls, bet otrajā reizē meistars tjipa Vasja to pa'šu paveica par 2 Ls).

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

copper grease starp supportiem un kluchiem un nechiikstees vairaak

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Suportisti....es atkārtoju vēlreiz - manam JAUNAJAM renim no rūpnīcas čīkstēja. Līdz brīdim, kamēr izmalu pa dubļiem.

Tad ko - jaunai mašīnai suportus jāpārlasa?

ew Yon , Tu toksh pats raxti- RENIM !!!!

a ja nopietni , tad BeeUuu autoo gadiijumaa , biezji tiek ignoreeta suportu paarlasiishana pie kluchu/disku mainjas un tad gadaas chiikstoshi waj citaadi nejauki rezultaati , man par piemeeru tapa sachakareets 'baudaams' Brembo/Ferrodo kompleektinjsh

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kopš uzliku savam Volvo oriģinālus diskus un uzlikas par kosmiskām MM cenām - vairs nekas nečīkst.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

danearko , bet shas nau jauns !

P.S. kaa saanu dures kangai pie shiem miinusiem

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

vot pie taas sheemas arii jaapieturaas

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

tak brembo esot baigais brends tik krutiem vaaggiem naak

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Tā ir Brembo bremžu raksturīga īpašība - čīkstēšana

Ja kāds nezin 406 kupeja ir tikai daļēji franču auto, viņu ražoja Itālijā Pininfarinas rūpnīcā.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: sveiks! manam jaunajam Renaultam bija tieši tā pati problēma. bet tā kā auto jauns, tad neko nemainīju. Gadījās man ierakties ar viņu kārtīgos mālos līdz slieksnim. kārtīgi izbuksēja pa tiem māliem, nosmirdināja sajūgu, pietrina kolodkas un tagad nekas vairs nečīkst.

ja tevi tas interesē, varu parādīt to vietu kur tas notika. Tikai tagad viss sasalis, jāpagaida atkusni.

Vai man arī parādīsi man to vietu ar dubļiem? Domāju varbūt arī man būtu vērts profilaksei izbraukt caur tiem dubļiem. Pie reizes dursku sajūgu pasvilinātu. Tā teikt nodrošināties jau laicīgi pret čīkstēšanu

kalvissalins Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Tā ir Brembo bremžu raksturīga īpašība - čīkstēšana

Tas tā kā būtu loģiski, ka jaudīgākām bremzēm ir tendence čīkstēt vairāk kā parastajām. Vai kāds nezin labu servisu, kam uzticēt suportu apskati un sakopšanu?

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

droom rakstīja:

Yonas rakstīja: sveiks! manam jaunajam Renaultam bija tieši tā pati problēma. bet tā kā auto jauns, tad neko nemainīju. Gadījās man ierakties ar viņu kārtīgos mālos līdz slieksnim. kārtīgi izbuksēja pa tiem māliem, nosmirdināja sajūgu, pietrina kolodkas un tagad nekas vairs nečīkst.

ja tevi tas interesē, varu parādīt to vietu kur tas notika. Tikai tagad viss sasalis, jāpagaida atkusni.

Vai man arī parādīsi man to vietu ar dubļiem? Domāju varbūt arī man būtu vērts profilaksei izbraukt caur tiem dubļiem. Pie reizes dursku sajūgu pasvilinātu. Tā teikt nodrošināties jau laicīgi pret čīkstēšanu

Ņem polšu un brauc šurp.

Es arī varu braukt?

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Es takš viņai neteikšu, uz kurieni īstenībā braucu. Tas būs noslēpums...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti