BMW

BMW vo tas ir autiņš!!!

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007

Ņemot vērā pēdējo gadu divdomīgo attieksmi pret a/m marku BMW, gribētu izteikt savu viedokli:

Ejiet jūs visi tur un tur.

Bet ja nopietni, tad iesēžoties šajā markas a/m subjekta pašapziņa, spēks un dzīvesprieks pieaug vairākas reizes.

Protams katrs sava maciņa biezumam var atļauties noteiktas kategorijas, izlaiduma gada, un “nojātības “ pakāpes BMW, kas ļauj viņam justies par krutāko džeku savā rajona robežās.

Bet meitenes, meitenes iesēžoties tāda džeka a/m jūt seksuālas dabas spēka pieplūdumu.

Protams, ar BMW vien nepietiek. Stilu varētu papildināt, LEWIS džīnas,normālas NIKE botas,ādas jaka, VERSACE saulenes, un trenēts sitiens…lai varētu ik pa brīdi tikt galā ar visādiem raikiniem kuri iedomājas nelaist bembi vai nogriezt tam ceļu.Skaidrs ja?

 
1 2 3 4 5 6 7 ..14
garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja: Padalies ludzu pieredze vairak,jo nekad neviena Bavarijas M***u Waagi neesmu lidinajies,esmu tik dzirdejis nostastus par dzivniekiem,kuri cen$as savaldit tos?!!!! Vai tas kranelis isti paliek garaks sezot pie stures tiem??????????

Aha. Manāmi stingrāks ar tajā brīdi paliekot...

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

kopš braucu ar BMW, krāns man ir nevaldāms

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Ebal, kaut ko tik stulbu no rīta vēl nebiju lasījis!

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: kopš braucu ar BMW, krāns man ir nevaldāms

JLo, vot šitais ir kaut kas jauns!

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Bmw kā mašīnas nav sliktas, bet paredzētas diezgan agresīvai braukšanai. Esmu redzējis solīdus cilvēkus, kuri brauc ar šo modeli un zolīdi gan palaiž, gan brauc prātīgi, bet ir redzēti tādi braucēji, kurus, kā ieminējās autors, gribās slānīt un pie tam publiski. Tapēc laikam šoreiz ir svarīgāk, kas sēž pie stūres, nevis kāds autiņš. Citi fano par BMW, es atkal par citu. Katram savs.

P.S. piebilde autoram, tie brendi, kurus nosauci ir vidējais vai zem vidējā līmeņa modes vidū. Bet to tu varēji arī nezināt.

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Loxs pie stūres arī Getzā būs loxs

Kāpēc visi vienmēr bļauj, ka bmw agresīvs, bmw atkal izraisa avāriju utt????

TIKAI TĀPĒC, ka lielākā daļa auto uz ielām ir BMW! Loģiski, ka visbiežāk visur līdz ar to redzēsim bmw. Latvijā ir 10 maybach - uz visa fona proporcionāli tas nav nekas.... līdz ar to kamēr nebūs tūkstošiem maybachu, mums ir ļoooooooooooooooooti maza iespēja redzēt nocrashojušos maybachus, ne?????

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

JLo rakstīja: kopš braucu ar BMW, krāns man ir nevaldāms

JLo, vot šitais ir kaut kas jauns!

mani pašu šī reakcija uz BMW pārsteidza

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja:

TIKAI TĀPĒC, ka lielākā daļa auto uz ielām ir BMW!

nemelo, lielaka dalja ir GETZI

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: P.S. piebilde autoram, tie brendi, kurus nosauci ir vidējais vai zem vidējā līmeņa modes vidū. Bet to tu varēji arī nezināt.

pats ar ko parvietojies ?

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

JLo rakstīja:

TIKAI TĀPĒC, ka lielākā daļa auto uz ielām ir BMW!

nemelo, lielaka dalja ir GETZI

nupat jau toč būs

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Pats pārvietojos ar SAAB 9-5 aero

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Pats pārvietojos ar SAAB 9-5 aero

un kurai klasei tu vinju pieskaiti ?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Pats pārvietojos ar SAAB 9-5 aero

tas laikam pie DG piekritiigs - DOROGO i GLUPO

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Darbs un Godīgums

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Esmu novērojis interesantu paradību 90% BMW vadītāji (tie kas brauc ar BMW cenu kategorijā līdz ~10k/eur) vienmēri ir ar cepuri galvā, ziema ar adīto, tādu pieguļošu kā prezītis, vasarā ar naģeni.

Vai tiešām tajās mašīnās ir auksts? Vai tomēr kaut kas atsaldēts?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

sakaraa ar to, ka nebraucu ar BMW, bet gribas taapat garu kraanu kaa iistajiem BMW brauceejiem, vadaaju sev liidzi falla imitatoru un juutos tikpat kruts!

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Esmu novērojis interesantu paradību 90% BMW vadītāji (tie kas brauc ar BMW cenu kategorijā līdz ~10k/eur) vienmēri ir ar cepuri galvā, ziema ar adīto, tādu pieguļošu kā prezītis, vasarā ar naģeni.

Vai tiešām tajās mašīnās ir auksts? Vai tomēr kaut kas atsaldēts?

man liekas, tev DESPERATELY vajag brilles

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

JO - 100% visu bmw vadītāji brauc ādas prežos ziemā un keponu vasarā, turklāt kruta ir vasarā nodzīt lisaku..

Vēl mums stilīgi skaitās nēsāt milzīgu ķēdi un krustu galā. tā, lai gar pupiem berzējās un paiet grūti. Ziemā, kad mugurā noteikti bītlene, tad mēs mēdzam izkarināt to krustu ar ķēdi ārpusē, lai visi redz un baidās.

Tā mēs darām jo tā ir kruta

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: JO - 100% visu bmw vadītāji brauc ādas prežos ziemā un keponu vasarā, turklāt kruta ir vasarā nodzīt lisaku..

Vēl mums stilīgi skaitās nēsāt milzīgu ķēdi un krustu galā. tā, lai gar pupiem berzējās un paiet grūti. Ziemā, kad mugurā noteikti bītlene, tad mēs mēdzam izkarināt to krustu ar ķēdi ārpusē, lai visi redz un baidās.

Tā mēs darām jo tā ir kruta

Forši, ka kāds, to visu normāli paskaidro.

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Esmu novērojis interesantu paradību 90% BMW vadītāji (tie kas brauc ar BMW cenu kategorijā līdz ~10k/eur) vienmēri ir ar cepuri galvā, ziema ar adīto, tādu pieguļošu kā prezītis, vasarā ar naģeni.

Šī lieta točna ir novērota, pārsvarā jaunēkļiem, kuri vizinās ar e36 troikām. Pilla Rīga ar šitām kastēm, bet purčikā tāpat skaitās kruta.

Kas attiecas uz BMW braukšanas stilu, pēdējā laikā ir gadījies uz ceļa sastapties ar vairākiem pieklājīgiem e39 un semjorku (ap 2000g.) braucējiem. Tā ka ir arī tāds zolīdo BMW braucēju slānis. Kopējais secinājums - kā kingi uz ceļa parasti uzvedās lētā gala un visjaunāko BMW īpašnieki.

Ivas_Tudazhe Reģ.: 08.05.2006
0 0 Atbildēt

Jā jā! Man arī vienubrīd bija BMW. Tas bija sen.

Tas bija '85. gada 520i.

Kopš viņš vairs man nav (nu jau nepilni 10 gadi), es nereizi vairs neesmu juties tik kruts ka tajos labajos laikos!

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja:

Tu aizmirsi pieminet, ka toneti stikli aridzan automatiski pataisa par banditu un zagli un ka virezhenijie " Chjo te nado? " ari ir 100% visiem BMW braucejiem...

nabaga tautinja...baidieties, kad jums tuvojas BMW

Tevī jūtu kādu savējo

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja: man reizem ar gadas braukt ar 5. Behu, dizeli gan......525 D

bet tad, kad izkapju no ta, man papriekshu jasarulle savs krans ieksh bikshu kabatas, citadi pa zemi velkas......

tik neaizmirsti vispirms izlaist gaisu!

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja: tatad- visi Bembisti ir atsaldeti

Ja vārdu atsaldēti lieto, kā sinonīmu vārdam kruti, tad jā.

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

ar BMW brauc arī pavecāka gada gājuma cilvēki, no tiem arī jābaidas? parasti auto ir no 80 gadu beigām.

1 2 3 4 5 6 7 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti