žūpa

shmurger Reģ.: 29.10.2006

Žūpa!?

 
1 2 3
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: man tik vienmeer intereseejis... vai tad tieshaam TAUTA neko nevar dariit shaados gadiijumos?

Ja jau orgaani nevareeja, tad tauta neko taadu, kas nepaarkaaptu moraales un sabiedriibas normas-ne

ma924 Reģ.: 10.03.2004
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: man tik vienmeer intereseejis... vai tad tieshaam TAUTA neko nevar dariit shaados gadiijumos?

Ko tad Tu gribēji, lai tauta darītu? Sarīkotu linča tiesu? Neko te vairs nepadarīsi - tiesa noloxojās un tante paspruka.

Negribētu būt tā cilvēka vietā, kas nokļūdījās rakstot pavēsti....

Ivas_Tudazhe Reģ.: 08.05.2006
0 0 Atbildēt

Interesanti, vai pieļautās kļūdas tika materiāli atbalstītas, jeb arī tiešām pieļautas nejausi...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu man prieks, ka viena suuda papiirelja deelj (nekorekts uzaicinaajums) cilveekam var atcelt sitaadus smagus pantus....

Tur arii tiesnesim buutu sava teiksana...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ivas_Tudazhe rakstīja: Interesanti, vai pieļautās kļūdas tika materiāli atbalstītas, jeb arī tiešām pieļautas nejausi...

var visaadi izdariit-

apzinaati vai neapzinaati...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tikai neko daudz nav gan dzirdeets, ka parastajiem mirstiigajiem tiek atceltas nopietnas apsuudziibas kaut kaadu neprecizitaashu deelj...

ma924 Reģ.: 10.03.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Tikai neko daudz nav gan dzirdeets, ka parastajiem mirstiigajiem tiek atceltas nopietnas apsuudziibas kaut kaadu neprecizitaashu deelj...

Apskaties manis iepriekš norādīto linku par spriedumu lietā ar līdzīgu pārkāpumu.

Tajā gadījumā arī spriedums tika atcelts. Lūk nokopēju daļu no šī sprieduma motīvu daļas:

"Tāpat Administratīvo lietu departamenta ieskatā nav pamatots apgabaltiesas secinājums, ka pārējo divu liecinieku izsaukšanai uz tiesu nav pamata, jo no policistu liecībām izriet, ka administratīvā pārkāpuma konstatēšanas brīdī citu liecinieku nav bijis. Izdarot šādu secinājumu, apgabaltiesa pēc būtības nepamatoti izslēgusi šos pierādījumus un jau iepriekš piešķīrusi ticamību tikai policijas darbinieku liecībām, nemaz neuzklausot J.M. pieteiktos lieciniekus. Lai tiesa nonāktu pie secinājuma, vai konkrēto liecinieku liecības ir ņemamas vērā, tai vispirms bija jānopratina šie liecinieki un, ņemot vērā policijas darbinieku liecības un citus lietā esošos pierādījumus, jānovērtē šie pierādījumi atbilstoši APL 154.panta prasībām un, izdarot konkrētu secinājumu, jānorāda, kuriem pierādījumiem konkrētajā gadījumā dodama priekšroka salīdzinājumā ar citiem pierādījumiem."

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Eye rakstīja: Deadmaroz pareizi raksta. Bija tāda anekdote:

Kādā augstmaņu ballē kāds augstmanis kādai lēdijai piedāvā:

- Vai jūs būtu ar mieru ar mani šovakar pārgulēt par 50 000 paundiem?

- Es ar prieku pavadīšu jūs uz turieni, kurp jūs vēlēsieties doties!

- Vai jūs būtu ar mieru to pašu veikt par 5 dolāriem?

- Par ko jūs mani uzskatāt?!

- Par ko es jūs uzskatu, mēs jau noskaidrojām, tagad es tikai kaulējos par cenu.

Svarīga ir visatļautības sajūta, ka kāds likums nav jaievēro, jo varēs no situācijas "izlīst" ar nelielu sodu, kukuli, vai vispar bez ieguldījumiem. Un kurš no likumiem - nav svarīgi, jo katram tā mēraukla "cik smagam pārkāpumam tu pats atrod attaisnojumu savai pakaļai" atšķiras. Citam tas ir nošmaukts nodoklis, citam ātruma ierobežojums, citam invalīdu stāvvietas nepamatota aizņemšana, bet citam braukšana mazākā vai lielākā alkohola reibumā.

Morāle - lai akmeni met pirmais tas, kurš nekad nav ticis vaļā no kāda soda par savu tīšu vai nejaušu pārkāpumu, vai vismaz mēģinājis to darīt!

Metu dzirnakmeni neesmu ne sodīta, ne izbēgusi no soda, es vispār braucu pieklājīgi, nedzeru, invalīdu stāvvietās mašīnu nelieku, ievēroju rāvējslēdzēja principu, braucu atļautais +10

Vot tā

Ivas_Tudazhe Reģ.: 08.05.2006
0 0 Atbildēt

2 Ania...

Atļautais + 10...

1) Vai tas ir likumam atbilstoši?

2) Ņemot vērā, ka tas nav likumam atbilstoši, kāds ir iemesls un attaisnojums šādai rīcībai? (Cerība, ka ments piedos, negribēs ķēpāties, pieņems kukuli, vai arī oficiālais sods nav pietiekoši stingrs par šādu pārkāpumu, lai atturētu no tā?)

Matu skaldīšana... šinī gadījumā bezjēdzīga. Tomēr tieši par šo jau es runāju savā iepriekšējajā postā.

Tā ka paturi vien savu dzirnakmeni pie sevis - varbūt kur citur saimniecībā noderēs.

P.S. Ivas_Tudazhe = Eye

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Ivas_Tudazhe rakstīja: 2 Ania...

Atļautais + 10...

1) Vai tas ir likumam atbilstoši?

2) Ņemot vērā, ka tas nav likumam atbilstoši, kāds ir iemesls un attaisnojums šādai rīcībai? (Cerība, ka ments piedos, negribēs ķēpāties, pieņems kukuli, vai arī oficiālais sods nav pietiekoši stingrs par šādu pārkāpumu, lai atturētu no tā?)

Matu skaldīšana... šinī gadījumā bezjēdzīga. Tomēr tieši par šo jau es runāju savā iepriekšējajā postā.

Tā ka paturi vien savu dzirnakmeni pie sevis - varbūt kur citur saimniecībā noderēs.

P.S. Ivas_Tudazhe = Eye

~ +10 noteikti ir peec spidometra tad reaali tas vareetu buut ~ +4 atkariibaa no riepaam utt. utjp.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Ivas_Tudazhe,

Nav atbilstoši likumam.

Tie +10 ir uz radaru aptuvenās kļūdas rēķina. Vot i es brauc ar tādu domu, ka tas jau nav nekāds pārkāpums. Cik es tā esmu braukusi garām fēnotājiem, nesamazinot ātrumu, nav turējuši. Pat salīdzinoši nesen no K.Ulmana gatves griezos nost uz Lidostas viaduktu. Tur no 70 jānomet uz 50 (ko neviens nedara, bet ja darb, tad nervozi ļautiņi spiežās pakaļā), es nometu, bet ne līdz 60km/h. Tālāk stāvēja fēnotāji, bet tā arī neapstādināja, kaut gan spidometrā man rādīja ~63km/h, par ko mani varēja arī paņemt pie dziesmas.

Tā ka man nav pat bijusi iespēja piedāvāt kukuli Un ar atļauto + 10 diezvai arī kādreiz izdosies piedāvāt. Nu labi, šad tad apdzenot, pārsniedzu atļauto + 10

Es vienmēr esmu brīnījusiues, kāpēc citiem tie poliči ir tie sliktie utt. Man nav bijušas pilnīgi nekādas problēmas, visi tādi pieklājīgi un valsts valodā runājoši, šad tad gan kāds ar mani arī paflirtē.

Bez tam es tā jau ar saviem + 10 bremzēju satiksmi Ja braukšu ar atļauto, tad vēl vairāk bremzēšu

Tā ka lai lido mans dzirnakmens dzīvoklī tā vai tā man viņu nav kur likt

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

man tik tagad interese ta krupja Jaundžeikera liktenis?Dodu visus 100%ka nekadu sodu nesaņems.Ceru ka kļudišos ar tiem 100%.Bet nu nabadziņš slims ka jaiet uz tiesu,gaida kadu kļudu papiros droši

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

luugtums jaunumi m aukas veipas \'\'lietinjaa\'\' - www.tvnet.lv/...

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

galvenais jau ir labas paziisanaas...pareejais jau ir pie kaajas...

roka roku mazgaa

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti