Mazda 6 dīzelis atsauksmes

Joekid Reģ.: 24.08.2001

Ir doma iegādāties Mazda 6 dīzeli. Kā ar lietotāju atsauksmēm? Vieni saka, ka rūsējot no apakšas baisi, citi biedē ar ksenona spuldzēm

 
1 2 3 4
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es vienkārši izteicu savu viedokli. Vismaz esmu ar to all new MAZDA 6 izbraucis

Neuzrunāja. Tad jau AVENSIS ir klusāks.

Visu gaišu

Aizejiet, izbrauciet un tad runājiet.

Iepriekšējā MAZDA 6 ir klusāka Ja nu kas...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

jaunais rakstīja: nav 6cd magjis un ar diskiem kraameeshanaas liekas jau driiz vareetu buutu pagaatne

Kvalitatīva mūzika arī varētu būt pagātne

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Nu pēc testa brauciena spriežot auto ir kļuvis kvalitatīvāks un klusāks - diemžēl arī dārgāks par iepriekšējo modeli. Nedaudz nepatika ka trūkst pāris sīkumu komplektācijā, lai arī nokomplektēts ļoti labi. Divu litru motors strādāja tīri labi, salons apmierina pilnībā, patika dizains, tas manuprāt ir izdevies ļoti labi. Manuprāt ka auto ļoti atbilst savai cenai. Te citiem liekas ka 17ls par šādu auto ir par daudz, gan Accords un Avensis nav lētāki. Protams var iegādāties arī nosaukumu, MB vai BMW sākotnējā standarta komplektācija pa 20ls, tur salons un aprīkojums ir vienkārši nožēlojams.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Sūcs tas janais macdas salons, lēts kā Akai maģis

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

batka rakstīja:

Nikaragva rakstīja: Skaļi?Kas skaļi? Radžotās riepas ir skaļas jā. Bet izskatās jūs esat nervozi tipiņi, kuriem pie katra troksnīša sākas caureja. Staigājiet ar tamponiem ausīs.

Tev moška liekas normali samaksat 17tkls par jaunu bet grabošu kasti,Tad labak ar vecu vacieti vismaz nav lieku trokšnu

Protams, ka nebuus trokshnju- servisaa staavot autish tak netrokshnjo.

B.la, ko var tirst, atbrauc ciemos iedoshu izgaazt un pasaki, kas grab

Shipenes protams ir skaljas, atradushi par ko briiniiities, ibio...

Nu vismaz 2007 gada grab ka skarda spainis.Uzbrauc uz gruntenes un brinies kada drapaka sedi.Vecs e34 vai MB divreiz klusaks.Ka var patikt tadi spaiņi

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

BMW ir labāks!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Protams ka labaks.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: BMW ir labāks!

nevaru nepiekrist.

Pat fofāgens pa šito ir labāks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

....Pat fofāgens pa šito ir labāks.

tu domā audī a8??? vai bugatti veyron????

tie arī visi ir fofāgeni

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Master_D rakstīja:

....Pat fofāgens pa šito ir labāks.

tu domā audī a8??? vai bugatti veyron????

tie arī visi ir fofāgeni

Pat bora ir labaka

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Nu jau gan aizpljuutiijushies nejeegaa.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Mašina sākas ar durvju atvēršanu un aizvēršanu.

Troksnis , ko izdod MAZDA aizverot durvis, nerada nekādu vēlēšanos viņā iekāpt

marinero Reģ.: 05.05.2007
0 0 Atbildēt

Kopš 2007.gada maija braucu ar jaunu Mazda 6 GT Sport Wagon no salona.Varu tikai teikt,ka mašīna ir ļoti laba un nekas negrab,kaut vasarā jūt 17" 215/45 riepas uz bedrēm.Protams,cenšos maximāli no tām arī izvairīties.Dzinēja dinamika ir lieliska,pilsētā īsos sprintus veic uz goda.Uz šosejas, kurinot 6. robā uz 110 km/h,patēriņš ir 7,2 l/100 km,pilsētā 10 l/100 km,tākā vidējais ierakstās uz 8,6 l /100 km.Neesmu mērijis,bet uz šosejas no 80 km/h līdz 120 km/h uzceļ bez liekas minstināšanās,pat ar 6. ātrumu. Salons ir plašs,vietas pietiek arī aizmugurē sedošajiem aiz manis,kaut es krēslu atbīdu uz aizmuguri nekautrējoties.Pilnīgi apmierina mani 6CD mūzikas aparāts,jo nealkstu pec MP3 iekārtas mašīnā,lai varētu klausīties mīļāko 10000 dziesmu izlasi no datu nesēja.Katrā ziņā esmu apmierināts ar Mazda 6 GT SW.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Katrā ziņā jākaunas nav Ir OK, nevar taču no Mazdas gaidīt to pašu, ko no Audi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

marinero rakstīja: Kopš 2007.gada maija braucu ar jaunu Mazda 6 GT Sport Wagon no salona.Varu tikai teikt,ka mašīna ir ļoti laba

Cik daudz esi nobraucis 8 mēnešu laikā. Vai mašīnai nekas neplīst?

marinero Reģ.: 05.05.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

marinero rakstīja: Kopš 2007.gada maija braucu ar jaunu Mazda 6 GT Sport Wagon no salona.Varu tikai teikt,ka mašīna ir ļoti laba

Cik daudz esi nobraucis 8 mēnešu laikā. Vai mašīnai nekas neplīst?

Pa 8 mēnešiem esmu nobraucis 11000 km,bet man tā braukšana neregulāra,jo atvaļinājuma laikā braucu ar mašīnu,bet darba laikā ar naftas tankkuģi.

Nu līdz šim nav bijusi vajadzība pēc remontiem,ko es arī pieņemu pēc noklusējuma,iegādājoties mašīnu no salona.

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Vecās (t.sk. feisliftotās versijas) Mazda6 tur nav kam īpaši līdz 100kkm plīst. Taisi tik apkopes, labo uz mūsu ceļiem sadauzītos diskus (man arī bija 215/45 R17) un lej zupu.

Bet pie 100kkm gan labāk mēģini spert gaisā - ieguldījumi vēl nebūs bijuši un pārdošanas cenas arī labas. A tālāk var gadīties i ārpusgarantijas piekares remonti (Inchape cenas ir "labas"), i ksenonam mūžš sāk beigties utt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja:

Bet pie 100kkm gan labāk mēģini spert gaisā - ieguldījumi vēl nebūs bijuši un pārdošanas cenas arī labas...

mja? cik gadu pie viņa nobraukuma, tad tam auto būs?

marinero Reģ.: 05.05.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Gasjs rakstīja:

Bet pie 100kkm gan labāk mēģini spert gaisā - ieguldījumi vēl nebūs bijuši un pārdošanas cenas arī labas...

mja? cik gadu pie viņa nobraukuma, tad tam auto būs?

Sarēķināju.Ja 8 mēnešos nobraucu 11k km,tad 12 mēnešu laikā būs 16.5k km,un 100k km es sasniegšu(teorētiski),kad auto būs 6 gadus vecs.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

marinero rakstīja:

Yetti rakstīja:

Gasjs rakstīja:

Bet pie 100kkm gan labāk mēģini spert gaisā - ieguldījumi vēl nebūs bijuši un pārdošanas cenas arī labas...

mja? cik gadu pie viņa nobraukuma, tad tam auto būs?

Sarēķināju.Ja 8 mēnešos nobraucu 11k km,tad 12 mēnešu laikā būs 16.5k km,un 100k km es sasniegšu(teorētiski),kad auto būs 6 gadus vecs.

tas ar darbā pavadīto laiku?

marinero Reģ.: 05.05.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

marinero rakstīja:

Yetti rakstīja:

Gasjs rakstīja:

Bet pie 100kkm gan labāk mēģini spert gaisā - ieguldījumi vēl nebūs bijuši un pārdošanas cenas arī labas...

mja? cik gadu pie viņa nobraukuma, tad tam auto būs?

Sarēķināju.Ja 8 mēnešos nobraucu 11k km,tad 12 mēnešu laikā būs 16.5k km,un 100k km es sasniegšu(teorētiski),kad auto būs 6 gadus vecs.

tas ar darbā pavadīto laiku?

Jā.Man tie reisi 12 nedēļas jūra,12 nedēļas krasta.Var teikt ka gada esmu 6 mēnēšus mājās un tad arī braucu.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Eh, kāda nostaļģija pārņem lasot vecos topikus

Nebija cilvēka izvēles nolikšana (lasi-ap.dirshana), draudzīgais iauto biedru kolektīvs palīdzēja izvēlēties,ieteikumi utt

Jauki paskatīties kā esam mainījušies, reku piemēram:

Kasinsh tā arī Getzu nenopirka (bet gribēja un slavēja)

"kasinsh79

Galerija

18.05.2004 08:45

Viss, man arī āķis lūpā! Šodien braucu skatīties jauno GETZ 1.5 CRDi"

vw fans, lai gan taupīgs, bet ar bez getza:

VWfans

Galerija

06.10.2005 22:35

Es gan Getz nepirkšu - pārāk augsta un neērta sēdēšana iekš šī auto ir.

F323F:

F323F

13.04.2004 14:13

Ņem jaunu to hundaju un brauksi bēdu nezinājis, garantija 5gadi - nekādas problēmas piecus gadus!!!

Beigsies garantija - ņem jaunu!!!

EH, tagad vēl bi tādu solidaritāti

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nenopirku gan. Un nevienam neieteikšu pirkt arīdzan.

Bija man iespēja vienu tādu GETZ nopirkt tirgošanai. Tīrā laimes spēle ar pilno lozi, pārdevu pirmajai un vienīgajai interesentei

Ja tā atklāti sacīt, reizēm ir vērts ieklausīties viedajos iauto biedru padomos. Labāk mācāmies no citu, nevis savām kļūdām

peleens Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

ibio rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Joekid rakstīja: Ir doma iegādāties Mazda 6 dīzeli. Kā ar lietotāju atsauksmēm? Vieni saka, ka rūsējot no apakšas baisi, citi biedē ar ksenona spuldzēm

KASKO 500 Ls gadā

A tā autiņš ideāls, labāks nekā A6. Par dīzeli nezinu, bet benzīns 2.3 iet labi.

kasko būs ap 400Ls

Stipri virs 400 Ls. Vien kolēģis ilgi skatījās Mazda 6 virzienā, bet tomēr nolēma piepildīt sapni par sapņu auto A6 4.2.

ej tirst tirliņ. Man Kasko ir 450Ls, bet mazda6 maksā lētāk par accordu, pie tam ne viena ne otra nav riska kategorijā kā piemēram OOOO

497 Ls tik es maksāju kasko par savu mazda 6 2oo3 gada

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

KASKO cenas jau sen ir cēlušās.Es ka zvanīju uz apdroš.kantori un paprasot ko tik augstas cenas ši man atbild a ko es tjipa gribu (laikam uzdevu muļķīgu jautājumu), tagad jau viss dārgs un cenas visur ceļās.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti