Orgānu donori uz priekšu !!!

drags Reģ.: 15.10.2003

Ir jau zināms, ka motociklu sezona ir atkal klāt un orgānu donori, jeb daži trakie motociklisti atkal šķiet norāvušies no ķēdes.

Situācija tāda: braucu pa Mūkusalas ielu garām "Dienas" kantorim pa otro joslu. Pa pirmo no pieturas atgājis maršruta autobuss - tā cēli... Redzu, ka no "Plazas", pirmajā joslā pirms autobusa izgriežas auto. Es pats tad jau biju blakus autobusam, kad pēkšņi no tās pašas "Plazas" iznesas ārā motociklists, un uzreiz otrajā joslā (jo pirmajā jau bija iepriekšminētais auto) - man tieši priekšā !!! Pēc tam jau protams līku-loču pa abām joslām aiznesās, pilnīgā pof.gā.

Secinājumi: Paveicās, ka man ir normāla reakcija, ka bremzes ir OK, ka ātrums tiešām bija 50 km/h un ka man aizmugurē neviena nebija.

Ieteikums motociklistiem: vadājiet līdzi vairākos eksemplārosun dažādās vietās noliktus savu analīžu rezultātus un zīmi, ka ziedojat savus pāri palikušos-veselos orgānus pārstādīšanai citiem cilvēkiem. Būs vismaz kāds labums no tādiem braucējiem.

 
1 2 3 4 5
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

shearer rakstīja:

Galvenais rakstīja:

shearer rakstīja:

Galvenais rakstīja: Atkal autovadītāji cepās, labāk no komentāriem atturēšos.

Labāk pastāstiet, mani divriteņotie draugi, kāpēc šogad ne visi motobraucēji atņem sveicienu? Varbūt sezonas sākumā vienkārši pa daudz uzmanīgi brauc, skatās uz mašīnām, mēģinot prognozēt to neprognozējamos manevrus, un neierauga citus brālības locekļus? Kā tā? Lūk tā ir lieta, kas mani reāli uztrauc.

nu es vienmer censhos pasveicinat, bet ir situacijas kad jabremze un vai kad kaukada slima kuce pa priekshu brauc, ka nevar no stures roku atraut.

tak ar galvu var pamāt vienmēr!

ar galvu ar tiek maac un rokas vicinaatas visados veidos starp citu kad taisam iauto mocistu saietu?

pēc iespējas drīz!

nu davai tad runajam kautkad uz 5dienas vakaru! atsuti man savu tel. nr. uz hellsings@inbox.lv

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

FAR rakstīja: Visi pārliecinošie braucēji..

Brauciet ar moci, ferrari vai ar kuģi pa bruģi, man dziļi po! Bet brauciet ar prātu un, cienot citus satiksmes dalībniekus! Nevis no sērijas - man uzd... visiem, jo mocis raķete (3 sek līdz sotakam), es tāpat esu ātrāks (bet tie loši, tie pārējie, jau nejēdz pavākties malā), iedomātā meistarība vismaz kā Šūmaheram utt.. Un, vai man ar cieņu būtu jāskatās uz baikistiem, kas centrā pa visām iespējamajām joslām, malām un šķirbām plēš acis pārgriezuši Nu tak plēs uz tiem 200km/h, ja vari, bet ne dzīvā satiksmē, lai tikai pavicinātu savu garo krānu..

Nu nevar nepiekrist.

Visiem kas ir uz ceļa vienkārši ir jārespektē visi pārējie, kas ir uz ceļa.

IronGuard Reģ.: 02.06.2003
0 0 Atbildēt

Lasu visu šito padarīšanu un tikai brīnos priekškam tērēt laiku un textu ja varētu to nokopēt visu no pagājušās sezonas topica par moču bezadbildību. Personāži tie paši tikai varbūt zavaģila (inicaiators ir mainījies) a tā viis tas pats.

par to satiksmi. pats braucu ar auto un teiksmi tā pamanot moci vienmēr mazliet iespringstu jo zinu ka viņa paātrinājums un joslu maiņa ar normālu cilvēka aci nav fiksējams, jo tikao viņš bija 300 m aiz muguras un re jau gar spoguli nosfilpa, bet ne par to ir stāsts.

Gribēju tikai pajautāt - kad moči sapratīs to ka uz viņiem tāpat kā uz pārējiem satiksmes dalībniekiem attiecas ātruma ierobežojumi, kustība pa joslām (neiet runa par korķa apbraukšanu, bet par lidošanu pa trešo izdomāto joslu), pagriezienu rādīšana utt.

Saprotu ka ar R1 ir grūti uz 50-70 pabraukt, bet varbūt tad nepērkam tādas lidmašīnas ikdienas lietošanai kopējā satiksmē.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

mapo rakstīja: Baigi gribētos tam dragam pa j.i.b.a.l.u uzšaut ! (šodien vnk tāda skaista diena, ka gribas kaut ko labu izdarīt) Kā tādu dauni zeme nes ?

P.S. ...ja kādam ir kādi variantiņi man izpalīdzēt atraxtiet PM !

ai,ai,ai...vai tad tas uzraksts(tautā dēvēts par palamu),kas rotā Tavu muguru vienā no bildēm neuzliek kādu,vismaz morālu atbildību?

Remus Reģ.: 13.09.2001
0 0 Atbildēt

IronGuard rakstīja:

Gribēju tikai pajautāt - kad moči sapratīs to ka uz viņiem tāpat kā uz pārējiem satiksmes dalībniekiem attiecas ātruma ierobežojumi, kustība pa joslām (neiet runa par korķa apbraukšanu, bet par lidošanu pa trešo izdomāto joslu), pagriezienu rādīšana utt.

Ar moci tieši nevajag iekļauties satiksmē, jābrauc ir ātrāk par auto plūsmu, lai var kontrolēt situāciju. Ja brauksi plūsmā, tad točna, kāds buss nokantēs.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Remus rakstīja:

IronGuard rakstīja:

Gribēju tikai pajautāt - kad moči sapratīs to ka uz viņiem tāpat kā uz pārējiem satiksmes dalībniekiem attiecas ātruma ierobežojumi, kustība pa joslām (neiet runa par korķa apbraukšanu, bet par lidošanu pa trešo izdomāto joslu), pagriezienu rādīšana utt.

Ar moci tieši nevajag iekļauties satiksmē, jābrauc ir ātrāk par auto plūsmu, lai var kontrolēt situāciju. Ja brauksi plūsmā, tad točna, kāds buss nokantēs.

Nū, tik traki jau nav. Dažreiz man tie autovadītāji piegriežas un es braucu konstanti uz 50, vajag jums redzēt viņu izvalbītos redzokļus un neizpratnes pilnos skatienus, kad visi kā viens mani apdzen. Ķipa, es esmu sēne ar moci un aizkavēju visu traffiku Nav viņiem labi ne tā, ne šitā.

IronGuard Reģ.: 02.06.2003
0 0 Atbildēt

Remus rakstīja:

Ar moci tieši nevajag iekļauties satiksmē, jābrauc ir ātrāk par auto plūsmu, lai var kontrolēt situāciju. Ja brauksi plūsmā, tad točna, kāds buss nokantēs.

Un man laikam ir jaabuut Nostradamusam lai es paredzeetu pa kuru pusi tu man taisies lekt garaam nemaz nerunajot par to vai taa buus josla vai liinija. Piedod es arii satiksmee neesmu nekaads leenais un arii leekaaju pa joslaam bet mani vismaz var redzeet un liidz ar to ari paredzeet un tas nenotiek ar 3 sec paaatrinaajuma paliidziibu atshkjiriibaa no Jums.

Nestriidos ka uzkaapjot uz mocha paarnjem paaraakuma sajuuta paar visu pasauli, jo esi nenotverams pateicoties saviem tehniskajiem dotumiem. Nedomaaju ka brauceejam ar Ferrari vai Lambo sevishkji patiik braukt uz 50, jo visiem tachu jaaredz kaa viņam veras auto.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

izradas visadi aklie pilna pakalja uz ielaam. jums visiem vajag izdalit okularus. nez kapec es vienmer moci redzu spogulii. moshka vajag paskatities spogulii pirms izdarit manevru. ir tikai viens punkts kur nevar redzet moci, bet tas ir jau kad mocis ir gandriz blakus autinjam. parasti tad to var dzirdeet. tak shto nav ko te ljalja, sakiet ka ir, neskataties spoguljos vienkaarshi un viis. un tapec ari shita vaideeshana.

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: izradas visadi aklie pilna pakalja uz ielaam. jums visiem vajag izdalit okularus. nez kapec es vienmer moci redzu spogulii. moshka vajag paskatities spogulii pirms izdarit manevru. ir tikai viens punkts kur nevar redzet moci, bet tas ir jau kad mocis ir gandriz blakus autinjam. parasti tad to var dzirdeet. tak shto nav ko te ljalja, sakiet ka ir, neskataties spoguljos vienkaarshi un viis. un tapec ari shita vaideeshana.

Absoluta taisniiba - tikai tie dzelzskastes brauceeeji to nesaprot

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: izradas visadi aklie pilna pakalja uz ielaam. jums visiem vajag izdalit okularus. nez kapec es vienmer moci redzu spogulii. moshka vajag paskatities spogulii pirms izdarit manevru. ir tikai viens punkts kur nevar redzet moci, bet tas ir jau kad mocis ir gandriz blakus autinjam. parasti tad to var dzirdeet. tak shto nav ko te ljalja, sakiet ka ir, neskataties spoguljos vienkaarshi un viis. un tapec ari shita vaideeshana.

respekt, Šīri, izrāvi vārdus no mutes. Braucot ar auto es vienmēr kautkā redzu moci un laicīgi pabraucu malā. Un nekādu problēmu.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: moshka vajag paskatities spogulii pirms izdarit manevru.

Dārgais... Ja es paskatos spogulī un redzu moci 50 metrus aizmugurē, es nevaru uzminēt, ka viņš ir atvēris ručku un pēc 2 sekundēm sasniegs 150kmh. Par to ir stāsts. Ja es redzu sev aiz muguras auto, es par 99% noprognozēšu kur viņš būs pēc 5 sekundēm - visticamāk, ka tajā pašā 50m attālumā. Ieraugot baiku, ja es viņu vispār pamanu, es nekad neņemos spriest par to kur viņš būs pēc 5 sekundēm - turpat, man blakus vai 200m priekšā.

Cieniet autobraucējus un tad mēs cienīsim jūs, nevis nēsājaties pa Salu tiltu vai krasteni starp otro un trešo joslu uz 120-140, kad pārējie brauc uz 80-90.

Ja tik ļoti gribas pastaipīt gunāriņu, tad dariet to Biķerniekos nevis taisiet gonkas pa pilsētas ielām.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

shearer rakstīja: moshka vajag paskatities spogulii pirms izdarit manevru.

Dārgais... Ja es paskatos spogulī un redzu moci 50 metrus aizmugurē, es nevaru uzminēt, ka viņš ir atvēris ručku un pēc 2 sekundēm sasniegs 150kmh. Par to ir stāsts. Ja es redzu sev aiz muguras auto, es par 99% noprognozēšu kur viņš būs pēc 5 sekundēm - visticamāk, ka tajā pašā 50m attālumā. Ieraugot baiku, ja es viņu vispār pamanu, es nekad neņemos spriest par to kur viņš būs pēc 5 sekundēm - turpat, man blakus vai 200m priekšā.

Cieniet autobraucējus un tad mēs cienīsim jūs, nevis nēsājaties pa Salu tiltu vai krasteni starp otro un trešo joslu uz 120-140, kad pārējie brauc uz 80-90.

Ja tik ļoti gribas pastaipīt gunāriņu, tad dariet to Biķerniekos nevis taisiet gonkas pa pilsētas ielām.

Respect Tavam viedoklim!!!

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

shearer rakstīja: moshka vajag paskatities spogulii pirms izdarit manevru.

Dārgais... Ja es paskatos spogulī un redzu moci 50 metrus aizmugurē, es nevaru uzminēt, ka viņš ir atvēris ručku un pēc 2 sekundēm sasniegs 150kmh. Par to ir stāsts. Ja es redzu sev aiz muguras auto, es par 99% noprognozēšu kur viņš būs pēc 5 sekundēm - visticamāk, ka tajā pašā 50m attālumā. Ieraugot baiku, ja es viņu vispār pamanu, es nekad neņemos spriest par to kur viņš būs pēc 5 sekundēm - turpat, man blakus vai 200m priekšā.

Cieniet autobraucējus un tad mēs cienīsim jūs, nevis nēsājaties pa Salu tiltu vai krasteni starp otro un trešo joslu uz 120-140, kad pārējie brauc uz 80-90.

Ja tik ļoti gribas pastaipīt gunāriņu, tad dariet to Biķerniekos nevis taisiet gonkas pa pilsētas ielām.

Ja jau sakies redzam moci, tad esi tik rātns un netaisi debīlus manevrus. Tu droši vien esi no tiem brīnumbērniem, kuri uz Salu tilta un krastenes taisa slalomu ar mašīnu.

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

joop rakstīja:

Sinn rakstīja:

shearer rakstīja: moshka vajag paskatities spogulii pirms izdarit manevru.

Dārgais... Ja es paskatos spogulī un redzu moci 50 metrus aizmugurē, es nevaru uzminēt, ka viņš ir atvēris ručku un pēc 2 sekundēm sasniegs 150kmh. Par to ir stāsts. Ja es redzu sev aiz muguras auto, es par 99% noprognozēšu kur viņš būs pēc 5 sekundēm - visticamāk, ka tajā pašā 50m attālumā. Ieraugot baiku, ja es viņu vispār pamanu, es nekad neņemos spriest par to kur viņš būs pēc 5 sekundēm - turpat, man blakus vai 200m priekšā.

Cieniet autobraucējus un tad mēs cienīsim jūs, nevis nēsājaties pa Salu tiltu vai krasteni starp otro un trešo joslu uz 120-140, kad pārējie brauc uz 80-90.

Ja tik ļoti gribas pastaipīt gunāriņu, tad dariet to Biķerniekos nevis taisiet gonkas pa pilsētas ielām.

Respect Tavam viedoklim!!!

Jūsu abu viedoklim nerespect.

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

visiem pilnīgs respect!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

jus man su_kas zakaljibalji ja es tagad saktu stastit ar kadiem pidariem sastopos katru dienu uz ielas, tad jums mati izkristu. vakar pat, braucu no Jelgavas ar moci. Nu braucu ka jau braucu, vietam 140, vietaam aaatraak. nu kas tur taads? te pekshnji brauc pa priekshu man kautads melns bmw. pie stures - vecene! shii pavaacaas uz labo joslu, es mieriga gara turpinu braukt. a es juutu, ka shii arii spiezh virsuu un tura man blakus. a nahujam tas vajadziigs? es tagad uzrauju pilnu pulksteni, cik nu tas dura iet - kautkadi 180 lai notiitos. iekartojos labajaa joslaa un braucu talak uz 140. pec kada kilometra vecene ar bmw man palido garaam, piebrauc priekshaa un brauc uz kadi 100km/h man acis uz katinjiem. es sho apdzenu atkal, un taa shii kautkur pazuda. nu kur ponts no taadiem gaajieniem? kuram tad te gribaas kraaninjus pastaipiit? mums vai? mums vinji ir pietiekoshi gari...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

shearer rakstīja: moshka vajag paskatities spogulii pirms izdarit manevru.

Dārgais... Ja es paskatos spogulī un redzu moci 50 metrus aizmugurē, es nevaru uzminēt, ka viņš ir atvēris ručku un pēc 2 sekundēm sasniegs 150kmh. Par to ir stāsts. Ja es redzu sev aiz muguras auto, es par 99% noprognozēšu kur viņš būs pēc 5 sekundēm - visticamāk, ka tajā pašā 50m attālumā. Ieraugot baiku, ja es viņu vispār pamanu, es nekad neņemos spriest par to kur viņš būs pēc 5 sekundēm - turpat, man blakus vai 200m priekšā.

Cieniet autobraucējus un tad mēs cienīsim jūs, nevis nēsājaties pa Salu tiltu vai krasteni starp otro un trešo joslu uz 120-140, kad pārējie brauc uz 80-90.

Ja tik ļoti gribas pastaipīt gunāriņu, tad dariet to Biķerniekos nevis taisiet gonkas pa pilsētas ielām.

nu kas Tu, čalīt, ar galvu galīgi nedraudzējies? Nu pagaidi tās 2 sek., tad tu redzēsi - 'tīs viņš ručku vai netīs! Un tad taisi savu manevru (parādot pagriezienu!!). Baigi steidzīgais atradies, daudz tev tās 2 sek. dos. Ja Tev būtu pilsētā ātri jāpārvietojas, sen pats brauktu ar efektīvāku transportlīdzekli, nevis auto

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Ja jau sakies redzam moci, tad esi tik rātns un netaisi debīlus manevrus. Tu droši vien esi no tiem brīnumbērniem, kuri uz Salu tilta un krastenes taisa slalomu ar mašīnu.

Ko vēl es nedrīkstu darīt ieraugot moci? Varbūt padalies, būs interesanti palasīt kapēc es, ieraugot moci, nedrīkstu pārkārtoties citā joslā, bet tu drīksti ne tikai to, bet ari pārsniegt ātrumu un radīt avārijas situācijas.

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Tie,kuriem viss kārtībā ar pašnovērtējumu, močus nelamā. Bet tie,kuri valdību var palamāt,vakarā zem segas palienot, tie gan lamākjas uz mocistiem kā erceni. Jo pašiem dūšas uz moča uzsēsties nav...

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

deksters rakstīja:

Ja jau sakies redzam moci, tad esi tik rātns un netaisi debīlus manevrus. Tu droši vien esi no tiem brīnumbērniem, kuri uz Salu tilta un krastenes taisa slalomu ar mašīnu.

Ko vēl es nedrīkstu darīt ieraugot moci? Varbūt padalies, būs interesanti palasīt kapēc es, ieraugot moci, nedrīkstu pārkārtoties citā joslā, bet tu drīksti ne tikai to, bet ari pārsniegt ātrumu un radīt avārijas situācijas.

Ja esi ieņēmis joslu, ņefig tev kursēt kā tādai apstūlbušai govij pa ceļu. Brauc savā joslā un neīdi. A ja tu lēkā kā makaks pa zariem, tad nemāci mocistus un nepārmet tiem neko, jo pats esi vēl sliktāks. Jasna?

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Fakts- jābūt korektai attieksmei no abām pusēm. Mocistiem jāatvelk tur,kur to var darīt un plūsmā jābrauc uzmanīgi un respektējot lielākos,kuri VAR neredzēt ( nevis tīšām neredz-tiem pa stikliem). Pats ar moci braucot skatos uz visiem 360 grādiem, jo galu galā mans pauris var ciest, nevis tā joslu līkloču karaļa Sinn ķirbis....

Bet autovadītājiem, kuriem ir problēmas ar redzi, jāčāpo pie daktera, jāpaņem briļļi, vai arī jāiet pie psihologa un jāiemācās cienīt mazākos...Tā lūk. Ja ne, var sanākt, ka tas mazākais iedod pa gurķi.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Ja esi ieņēmis joslu, ņefig tev kursēt kā tādai apstūlbušai govij pa ceļu. Brauc savā joslā un neīdi. A ja tu lēkā kā makaks pa zariem, tad nemāci mocistus un nepārmet tiem neko, jo pats esi vēl sliktāks. Jasna?

DD Un ar moci tu nevari sēdēt savā joslā [kā to prasa noteikumi] nevis pa vidu otrajai un trešajai? Gunāriņš sarausies?

Latīņiem ir labs teiciens - quod licet iovi, non licet bovi.

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

deksters rakstīja:

Ja esi ieņēmis joslu, ņefig tev kursēt kā tādai apstūlbušai govij pa ceļu. Brauc savā joslā un neīdi. A ja tu lēkā kā makaks pa zariem, tad nemāci mocistus un nepārmet tiem neko, jo pats esi vēl sliktāks. Jasna?

DD Un ar moci tu nevari sēdēt savā joslā [kā to prasa noteikumi] nevis pa vidu otrajai un trešajai? Gunāriņš sarausies?

Latīņiem ir labs teiciens - quod licet iovi, non licet bovi.

Tu nesapratīsi...nepiepūli smadzeni. Gan jau tev kāds paskaidros kas un kā. Šitādiem pielec tikai ar kurbuli, aizdedze slikti ieregulēta

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

ir normāli onkas ar Čoperiem, un ir atsaldētie ar Baikiem. kā jau vienmēr

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Fakts- jābūt korektai attieksmei no abām pusēm. Mocistiem jāatvelk tur,kur to var darīt un plūsmā jābrauc uzmanīgi un respektējot lielākos,kuri VAR neredzēt ( nevis tīšām neredz-tiem pa stikliem). Pats ar moci braucot skatos uz visiem 360 grādiem, jo galu galā mans pauris var ciest, nevis tā joslu līkloču karaļa Sinn ķirbis....

Bet autovadītājiem, kuriem ir problēmas ar redzi, jāčāpo pie daktera, jāpaņem briļļi, vai arī jāiet pie psihologa un jāiemācās cienīt mazākos...Tā lūk. Ja ne, var sanākt, ka tas mazākais iedod pa gurķi.

Klau,a ko tāda agresivitāte?Par kādu "gurķa došanu" Tu te runā???...sanāk tā,ka ja reiz Tu brauc ar baiku tad arī dūrēs spēks parādās?...žēl,bet Jums braucot ar moci nav kur ielikt bitiņu un gāzenīti...bet mums lūk ir

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti