Orgānu donori uz priekšu !!!

drags Reģ.: 15.10.2003

Ir jau zināms, ka motociklu sezona ir atkal klāt un orgānu donori, jeb daži trakie motociklisti atkal šķiet norāvušies no ķēdes.

Situācija tāda: braucu pa Mūkusalas ielu garām "Dienas" kantorim pa otro joslu. Pa pirmo no pieturas atgājis maršruta autobuss - tā cēli... Redzu, ka no "Plazas", pirmajā joslā pirms autobusa izgriežas auto. Es pats tad jau biju blakus autobusam, kad pēkšņi no tās pašas "Plazas" iznesas ārā motociklists, un uzreiz otrajā joslā (jo pirmajā jau bija iepriekšminētais auto) - man tieši priekšā !!! Pēc tam jau protams līku-loču pa abām joslām aiznesās, pilnīgā pof.gā.

Secinājumi: Paveicās, ka man ir normāla reakcija, ka bremzes ir OK, ka ātrums tiešām bija 50 km/h un ka man aizmugurē neviena nebija.

Ieteikums motociklistiem: vadājiet līdzi vairākos eksemplārosun dažādās vietās noliktus savu analīžu rezultātus un zīmi, ka ziedojat savus pāri palikušos-veselos orgānus pārstādīšanai citiem cilvēkiem. Būs vismaz kāds labums no tādiem braucējiem.

 
1 2 3 4 5
Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Tu nesapratīsi...nepiepūli smadzeni. Gan jau tev kāds paskaidros kas un kā. Šitādiem pielec tikai ar kurbuli, aizdedze slikti ieregulēta

Nuja, to nu es nesapratīšu, kapēc man uz ceļa būtu jāciena tie indivīdi, kas rupji pārkāpj noteikumus un vēl ir neapmierināti, ka viņiem to aizrāda. Un man ir pofigs ar ko šis indivīds staipa krāniņu - moci vai auto, visi vienādi.

/mani fascinē tā cilvēku pasuga, kuriem uz jebkuru jautājumu ir atbilde - dabūsi bietē Kā esi pamanījis - lomiks un došana bietē, kā arguments ir mocīšu braucēju mutēs. Jocīgi vaine?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Sinn rakstīja:

shearer rakstīja: moshka vajag paskatities spogulii pirms izdarit manevru.

.....

nu kas Tu, čalīt, ar galvu galīgi nedraudzējies? Nu pagaidi tās 2 sek., tad tu redzēsi - 'tīs viņš ručku vai netīs! Un tad taisi savu manevru (parādot pagriezienu!!). Baigi steidzīgais atradies, daudz tev tās 2 sek. dos. Ja Tev būtu pilsētā ātri jāpārvietojas, sen pats brauktu ar efektīvāku transportlīdzekli, nevis auto

ja tev buutu galva tad ko taadu nebuutu raxtiijis... saproti tak.. ja mociic buus uzraavis uz 150tajaa pashaa pilseetaa un kaadam buus ie3.14sis saanos.. vainiigs jau buus mociic nevis tas kuram zapadlo taas 2as sekundes pagaidiit

p.s. man pokuj.. seezju augstu un donori var piljiit saanos droshi

p.p.s. noteikumi visiem vieni... ja paarkaap tad taas i tavas probleemas... podljankas gan tiishaam netaisu ja vari maukt netrauceejot kaut 2as sekundes tad mauc.. ja nee.. tad piljii uz DE un pucee pa baani

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

shon uz salenieka nobrauktuves ,no centra puses , muukjenes aplii , otrajaa shljaukaa seedeej raams choperis -priekshaa autoo , p akaljaa autoo , viss kedaa . te ,protams , paraadijaas x y jaikeris ar schrottbaiku (tjipa kaa Deksterim) , tas toksh nestaavees rindaa , pee , ko juus iedomaajaties , kujak kujak , pa lab' , pa kreis' , gandriiz fuurei saanos un ''pirmais'' aplii nu un pastaastiet man , kaapeec man taads losis buutu jaaciena , ja vinjsh uz mani kraamee ''s priboro'' ?? kaapec choperonka var staaveet rindaa a visaadi mottovellookonjciki buutu ''vienliidziigaaki'' par paareejiem .

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: nu kur ponts no taadiem gaajieniem? kuram tad te gribaas kraaninjus pastaipiit? mums vai? mums vinji ir pietiekoshi gari...

Tak viņa varbūt vienkārši Tev uz desas prasījās

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

a shiiris taa sastresojaas ka 17.30 un izlikaas ka nesaprot

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

nu ko var atkal ņemties autovoģilas vs motociklisti!!!

Es varu pateikt, to, ka katrā pusē ir atsaldeņi.

Mans braukšanas stāžš nav liels, bet toties ļoti piesātināts. Braucu katru dienu un tomēr redzu, kas uz ceļiem notiek. Jāpiemin tas, ka es uz jūrmalenes ar saviem atļautais + 10 esmu sēne, 98% autovadītāji man nesās garām, citi spiežās pakaļā.

Tad kuļi kritizējat motociklistus, ja paši neesat labāki?

P.S. - es pasē ielikšu zīmogu, ka nevēlos būt donors pigu jums manus orgānus

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: nu ko var atkal ņemties autovoģilas vs motociklisti!!!

Es varu pateikt, to, ka katrā pusē ir atsaldeņi.

Mans braukšanas stāžš nav liels, bet toties ļoti piesātināts. Braucu katru dienu un tomēr redzu, kas uz ceļiem notiek. Jāpiemin tas, ka es uz jūrmalenes ar saviem atļautais + 10 esmu sēne, 98% autovadītāji man nesās garām, citi spiežās pakaļā.

Tad kuļi kritizējat motociklistus, ja paši neesat labāki?

P.S. - es pasē ielikšu zīmogu, ka nevēlos būt donors pigu jums manus orgānus

aprox. 3x dienaa esmu uz juurmalenes , sargi pakalju

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

deksters rakstīja:

Tu nesapratīsi...nepiepūli smadzeni. Gan jau tev kāds paskaidros kas un kā. Šitādiem pielec tikai ar kurbuli, aizdedze slikti ieregulēta

Nuja, to nu es nesapratīšu, kapēc man uz ceļa būtu jāciena tie indivīdi, kas rupji pārkāpj noteikumus un vēl ir neapmierināti, ka viņiem to aizrāda. Un man ir pofigs ar ko šis indivīds staipa krāniņu - moci vai auto, visi vienādi.

/mani fascinē tā cilvēku pasuga, kuriem uz jebkuru jautājumu ir atbilde - dabūsi bietē Kā esi pamanījis - lomiks un došana bietē, kā arguments ir mocīšu braucēju mutēs. Jocīgi vaine?

Lomiks un dūre tiešām ir stulbi argumenti. Jāciena vinam otrs. Bet autovadītājiem jālaiž moči kaut vai tādēļ, ka viņi savas pakaļas pārvietošanai tērē mazāk planētas resursu (kas it sevišķi ietaupās, nestāvot sastrēgumā, t.i. lienot starp mašīnām). Kā visādiem ībļiem nav kauns vieniem pašiem sēdēt džipā sastrēgumā!? Tas, lūk, ir tupuma kalngals. Ja bail braukt ar riteni, rolleri vai moci, tad vismaz kompaktklases auto būtu izvēlējušies.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: shon uz salenieka nobrauktuves ,no centra puses , muukjenes aplii , otrajaa shljaukaa seedeej raams choperis -priekshaa autoo , p akaljaa autoo , viss kedaa . te ,protams , paraadijaas x y jaikeris ar schrottbaiku (tjipa kaa Deksterim) , tas toksh nestaavees rindaa , pee , ko juus iedomaajaties , kujak kujak , pa lab' , pa kreis' , gandriiz fuurei saanos un ''pirmais'' aplii nu un pastaastiet man , kaapeec man taads losis buutu jaaciena , ja vinjsh uz mani kraamee ''s priboro'' ?? kaapec choperonka var staaveet rindaa a visaadi mottovellookonjciki buutu ''vienliidziigaaki'' par paareejiem .

saproti, čoperistiem zīmēties ir vēl būtiskāk kā baikeriem. Vajag, lai visi viņu apskatās, meičas apčurājas, un tādā garā. Tas arī ir iemesls, kādēļ viņi brauc lēni un joslās

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Kā visādiem ībļiem nav kauns vieniem pašiem sēdēt džipā sastrēgumā!? Tas, lūk, ir tupuma kalngals. Ja bail braukt ar riteni, rolleri vai moci, tad vismaz kompaktklases auto būtu izvēlējušies.

Tevi p.i.s kā kāds pārvietojas, idiņ?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Kā visādiem ībļiem nav kauns vieniem pašiem sēdēt džipā sastrēgumā!? Tas, lūk, ir tupuma kalngals. Ja bail braukt ar riteni, rolleri vai moci, tad vismaz kompaktklases auto būtu izvēlējušies.

Tevi p.i.s kā kāds pārvietojas, idiņ?

protams, es uzskatu, ka pārvietot savu resno pakaļu 2 tonnas smagā dzelzgabalā ir vistīrākā planētas - manas un tavas - resursu izšķērdēšana. Lūk, tādiem braucējiem gan prasītos iedot taurē.

Viens kolēģis Beļģijā stāstīja, ka, kopš viens cits ir nopircis džipu, pārējie ar viņu nesarunājas, jo viņam ir po uz dabu. Tā, lūk, ir normāla attieksme.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

galvenais tu i duraks , pakaljas ir dazjaadas , manai piem. vajag 2tonniigu autoo ar vieglaaku nepavilkt

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Napalms rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Kā visādiem ībļiem nav kauns vieniem pašiem sēdēt džipā sastrēgumā!? Tas, lūk, ir tupuma kalngals. Ja bail braukt ar riteni, rolleri vai moci, tad vismaz kompaktklases auto būtu izvēlējušies.

Tevi p.i.s kā kāds pārvietojas, idiņ?

Nu tak brauc uz Beļģiju!!!

protams, es uzskatu, ka pārvietot savu resno pakaļu 2 tonnas smagā dzelzgabalā ir vistīrākā planētas - manas un tavas - resursu izšķērdēšana. Lūk, tādiem braucējiem gan prasītos iedot taurē.

Viens kolēģis Beļģijā stāstīja, ka, kopš viens cits ir nopircis džipu, pārējie ar viņu nesarunājas, jo viņam ir po uz dabu. Tā, lūk, ir normāla attieksme.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

protams, es uzskatu, ka pārvietot savu resno pakaļu 2 tonnas smagā dzelzgabalā ir vistīrākā planētas - manas un tavas - resursu izšķērdēšana. Lūk, tādiem braucējiem gan prasītos iedot taurē.

Neba nu kāda motopele no marsa man kaut ko stāstīs par dabas aizsardzību. Dabu var sargāt 30987696 dažādos veidos, ne tikai samazinot iplūdes gāzes.

Es ar džipu braucu, kad vajag kaut ko vest vai mežā braukt. Kad vajag vienkārši kaut kur aizbraukt, braucu ar vieglo. Bet es nevizinos apkārt aiz nav ko darīt vai lai pazīmētos, kā to dara motociklisti.

Tā kā nesanāk nekādi dabassargātāji no hrenova močiem.

Darkman Reģ.: 10.04.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: shon uz salenieka nobrauktuves ,no centra puses , muukjenes aplii , otrajaa shljaukaa seedeej raams choperis -priekshaa autoo , p akaljaa autoo , viss kedaa . te ,protams , paraadijaas x y jaikeris ar schrottbaiku (tjipa kaa Deksterim) , tas toksh nestaavees rindaa , pee , ko juus iedomaajaties , kujak kujak , pa lab' , pa kreis' , gandriiz fuurei saanos un ''pirmais'' aplii nu un pastaastiet man , kaapeec man taads losis buutu jaaciena , ja vinjsh uz mani kraamee ''s priboro'' ?? kaapec choperonka var staaveet rindaa a visaadi mottovellookonjciki buutu ''vienliidziigaaki'' par paareejiem .

Luk ari problema izkristalizejas

Vinsh tev kaut ko patrauceja? NE

Tad hulji tu virini te tukshu?

Tev vienkarshi nenormali skauzh, ka vinsh tika talak jo izvelejas shauraku transportlidzekli. Noteikti vel pec tam centies panakt un piekantet, ne?

A choperonka stav tapec ka vinam gabariti plataki un tik netrauceti nevar starp rindam izbraukt kaa baiks, kuram sture shauraka par brauceja pleciem.

A brauktu tas baikists ar mashinu, tev korkis butu vel garaks.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Darkman rakstīja:

TDIOTS rakstīja: shon uz salenieka nobrauktuves ,no centra puses , muukjenes aplii , otrajaa shljaukaa seedeej raams choperis -priekshaa autoo , p akaljaa autoo , viss kedaa . te ,protams , paraadijaas x y jaikeris ar schrottbaiku (tjipa kaa Deksterim) , tas toksh nestaavees rindaa , pee , ko juus iedomaajaties , kujak kujak , pa lab' , pa kreis' , gandriiz fuurei saanos un ''pirmais'' aplii nu un pastaastiet man , kaapeec man taads losis buutu jaaciena , ja vinjsh uz mani kraamee ''s priboro'' ?? kaapec choperonka var staaveet rindaa a visaadi mottovellookonjciki buutu ''vienliidziigaaki'' par paareejiem .

Luk ari problema izkristalizejas

Vinsh tev kaut ko patrauceja? NE

Tad hulji tu virini te tukshu?

Tev vienkarshi nenormali skauzh, ka vinsh tika talak jo izvelejas shauraku transportlidzekli. Noteikti vel pec tam centies panakt un piekantet, ne?

A choperonka stav tapec ka vinam gabariti plataki un tik netrauceti nevar starp rindam izbraukt kaa baiks, kuram sture shauraka par brauceja pleciem.

A brauktu tas baikists ar mashinu, tev korkis butu vel garaks.

BMW ir s uu ds

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

BMW ir s uu ds

A BMW mocis

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

BMW ir s uu ds

A BMW mocis

protams , arii

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

BMW ir s uu ds

A BMW mocis

Neaiztieciet, lohi, manu moci.

Un nebrauciet ar sūda džipiem, tāds ir mans mesidžs.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Darkman rakstīja:

TDIOTS rakstīja: shon uz salenieka nobrauktuves ,no centra puses , muukjenes aplii , otrajaa shljaukaa seedeej raams choperis -priekshaa autoo , p akaljaa autoo , viss kedaa . te ,protams , paraadijaas x y jaikeris ar schrottbaiku (tjipa kaa Deksterim) , tas toksh nestaavees rindaa , pee , ko juus iedomaajaties , kujak kujak , pa lab' , pa kreis' , gandriiz fuurei saanos un ''pirmais'' aplii nu un pastaastiet man , kaapeec man taads losis buutu jaaciena , ja vinjsh uz mani kraamee ''s priboro'' ?? kaapec choperonka var staaveet rindaa a visaadi mottovellookonjciki buutu ''vienliidziigaaki'' par paareejiem .

Luk ari problema izkristalizejas

Vinsh tev kaut ko patrauceja? NE

Tad hulji tu virini te tukshu?

Tev vienkarshi nenormali skauzh, ka vinsh tika talak jo izvelejas shauraku transportlidzekli. Noteikti vel pec tam centies panakt un piekantet, ne?

A choperonka stav tapec ka vinam gabariti plataki un tik netrauceti nevar starp rindam izbraukt kaa baiks, kuram sture shauraka par brauceja pleciem.

A brauktu tas baikists ar mashinu, tev korkis butu vel garaks.

BMW ir s uu ds

Gribi ugunim piešaut benzīnu?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Napalms rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

BMW ir s uu ds

A BMW mocis

Neaiztieciet, lohi, manu moci.

Un nebrauciet ar sūda džipiem, tāds ir mans mesidžs.

sam durak

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

joop rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Darkman rakstīja:

TDIOTS rakstīja: shon uz salenieka nobrauktuves ,no centra puses , muukjenes aplii , otrajaa shljaukaa seedeej raams choperis -priekshaa autoo , p akaljaa autoo , viss kedaa . te ,protams , paraadijaas x y jaikeris ar schrottbaiku (tjipa kaa Deksterim) , tas toksh nestaavees rindaa , pee , ko juus iedomaajaties , kujak kujak , pa lab' , pa kreis' , gandriiz fuurei saanos un ''pirmais'' aplii nu un pastaastiet man , kaapeec man taads losis buutu jaaciena , ja vinjsh uz mani kraamee ''s priboro'' ?? kaapec choperonka var staaveet rindaa a visaadi mottovellookonjciki buutu ''vienliidziigaaki'' par paareejiem .

Luk ari problema izkristalizejas

Vinsh tev kaut ko patrauceja? NE

Tad hulji tu virini te tukshu?

Tev vienkarshi nenormali skauzh, ka vinsh tika talak jo izvelejas shauraku transportlidzekli. Noteikti vel pec tam centies panakt un piekantet, ne?

A choperonka stav tapec ka vinam gabariti plataki un tik netrauceti nevar starp rindam izbraukt kaa baiks, kuram sture shauraka par brauceja pleciem.

A brauktu tas baikists ar mashinu, tev korkis butu vel garaks.

BMW ir s uu ds

Gribi ugunim piešaut benzīnu?

saljarku lai dusmiigaak

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Neaiztieciet, lohi, manu moci.

Un nebrauciet ar sūda džipiem, tāds ir mans mesidžs.

A mans mesidžs ir tāds, ka man ir p.o.h.u.j uz tavu moci un uz visiem pārējim močiem, kamēr tie man netraucē un man arī ir p.o.h.u.j ko domā kaut kāds vēja appūsts mocists.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Neaiztieciet, lohi, manu moci.

Un nebrauciet ar sūda džipiem, tāds ir mans mesidžs.

A mans mesidžs ir tāds, ka man ir p.o.h.u.j uz tavu moci un uz visiem pārējim močiem, kamēr tie man netraucē un man arī ir p.o.h.u.j ko domā kaut kāds vēja appūsts mocists.

taads noputeejis un iesviidis weeja kinks

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Neaiztieciet, lohi, manu moci.

Un nebrauciet ar sūda džipiem, tāds ir mans mesidžs.

A mans mesidžs ir tāds, ka man ir p.o.h.u.j uz tavu moci un uz visiem pārējim močiem, kamēr tie man netraucē un man arī ir p.o.h.u.j ko domā kaut kāds vēja appūsts mocists.

šai jautājumā, skatos, mēs saprotamies. Tu ar savu īblisko džipu brauc pa saviem laukiem (kur Tev vieta), - man tātad netraucē, un es braukšu ar savu agresīvo moci pa pilsētu, kur es, savukārt netraucēšu Tevi. Un miers mājā, vai ne?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti