Orgānu donori uz priekšu !!!

drags Reģ.: 15.10.2003

Ir jau zināms, ka motociklu sezona ir atkal klāt un orgānu donori, jeb daži trakie motociklisti atkal šķiet norāvušies no ķēdes.

Situācija tāda: braucu pa Mūkusalas ielu garām "Dienas" kantorim pa otro joslu. Pa pirmo no pieturas atgājis maršruta autobuss - tā cēli... Redzu, ka no "Plazas", pirmajā joslā pirms autobusa izgriežas auto. Es pats tad jau biju blakus autobusam, kad pēkšņi no tās pašas "Plazas" iznesas ārā motociklists, un uzreiz otrajā joslā (jo pirmajā jau bija iepriekšminētais auto) - man tieši priekšā !!! Pēc tam jau protams līku-loču pa abām joslām aiznesās, pilnīgā pof.gā.

Secinājumi: Paveicās, ka man ir normāla reakcija, ka bremzes ir OK, ka ātrums tiešām bija 50 km/h un ka man aizmugurē neviena nebija.

Ieteikums motociklistiem: vadājiet līdzi vairākos eksemplārosun dažādās vietās noliktus savu analīžu rezultātus un zīmi, ka ziedojat savus pāri palikušos-veselos orgānus pārstādīšanai citiem cilvēkiem. Būs vismaz kāds labums no tādiem braucējiem.

 
1 2 3 4 5
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

A wot sviescu Tu zrja apdzini , gaidi wendetu

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Uzaicinu visus kļūt pieklājīgākiem savstarpējās attiecībās uz ceļa, padomāt arī par citiem nevis tikai par sevi.

(arī uz mani tas attiecas, es nemoralizēju, pats reizēm neesmu daudz labāks).

Ticiet man - pasaule kļūs gaišāka.

Pilnīgi un galīgi pievienojos.

Sāksim jau ar šodienu!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Uzaicinu visus kļūt pieklājīgākiem savstarpējās attiecībās uz ceļa, padomāt arī par citiem nevis tikai par sevi.

(arī uz mani tas attiecas, es nemoralizēju, pats reizēm neesmu daudz labāks).

Ticiet man - pasaule kļūs gaišāka.

Lai gan balss no visdziļākās provinces tomēr viedoklis ir racionāls un atbalstāms. Pievienojos.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

paveero tos sitinjxuutiishu muuljus VAZos un Golpos -90% gadiijumu vinji skataas uz tawu megarulzu ar TAADU naidu , itkaa tu vinjiem ko nozadzis buutu un vinju vieniiga iespeeja teu atriebt par paaridarijumu ir trauceet satiksmi

Viens tāds uz Tallinas šosejas atrada gāzes pedāli,, kad viņu sāku apdzīt. Sirmais onka no 80km/h pacēla līdz 120km/h, lai tik es nevarētu viņu apdzīt (pretī neivens nebrauca, ceļš ļoti labi pārredzams). Es viņu apdzinu, bet dusmas bija lielas..

jejbogu, nesaprotu tādus cilvēkus, kas piedod gāzi, ka tikai lai viņu neapdzen..

P.S. - nu priekš penžas nebija nemaz tik slikta mašīna - audi burbulis.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

golpi 2-3 , burbulji , kastras utt. lauku novados ir biistami vazus un zazus 'samo soboj' ir jaarespektee

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Agnia rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

paveero tos sitinjxuutiishu muuljus VAZos un Golpos -90% gadiijumu vinji skataas uz tawu megarulzu ar TAADU naidu , itkaa tu vinjiem ko nozadzis buutu un vinju vieniiga iespeeja teu atriebt par paaridarijumu ir trauceet satiksmi

Viens tāds uz Tallinas šosejas atrada gāzes pedāli,, kad viņu sāku apdzīt. Sirmais onka no 80km/h pacēla līdz 120km/h, lai tik es nevarētu viņu apdzīt (pretī neivens nebrauca, ceļš ļoti labi pārredzams). Es viņu apdzinu, bet dusmas bija lielas..

jejbogu, nesaprotu tādus cilvēkus, kas piedod gāzi, ka tikai lai viņu neapdzen..

P.S. - nu priekš penžas nebija nemaz tik slikta mašīna - audi burbulis.

Es vienreiz vienu omegu šitā atstāju pretējā joslā. Kautkā nogulēju apdzīvotās vietas beigas un braucu tā uz 55, skatos garām ies omega. Ble kā iepirdu grīdā, tā aizgāja kā raķete. Opelis palika putekļos.

Vairāk gan tā nedarīšu, sirdsapziņa moca.

iedzer indi lox

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

ursis rakstīja:

Galvenais rakstīja: Atkal autovadītāji cepās, labāk no komentāriem atturēšos.

Labāk pastāstiet, mani divriteņotie draugi, kāpēc šogad ne visi motobraucēji atņem sveicienu? Varbūt sezonas sākumā vienkārši pa daudz uzmanīgi brauc, skatās uz mašīnām, mēģinot prognozēt to neprognozējamos manevrus, un neierauga citus brālības locekļus? Kā tā? Lūk tā ir lieta, kas mani reāli uztrauc.

tak ir jaaizskjir,vai tu brauc baudi celju. vai VISU laiku uzmanies ka kaadu neapvaino ka nesveicinaaji????

ceļa baudīšanas procesa neatņemama sastāvdaļa kā reiz jau arī ir sveicināšanās ar citiem.

Es nekad nesveicinos, ja ir sūdīgs laiks, piemēram lietus vai sniegs vai arī tumsa.

Vēl otrs iemesls nesveicināt ir tad, ja abas rokas ir aizņemtas pie uzrāviena, tas ir pie sajūga un gāzes rociņas.

un tikai trešajā vietā es lieku iemeslu, ka esi norūpejies par dīvainajiem manevriem, ko veic vidēji statistiskais pisuāra vadītājs

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

www.atverts.lv/...

redzkā, arī autobraucēji ir orgānu donori

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti