Orgānu donori uz priekšu !!!

drags Reģ.: 15.10.2003

Ir jau zināms, ka motociklu sezona ir atkal klāt un orgānu donori, jeb daži trakie motociklisti atkal šķiet norāvušies no ķēdes.

Situācija tāda: braucu pa Mūkusalas ielu garām "Dienas" kantorim pa otro joslu. Pa pirmo no pieturas atgājis maršruta autobuss - tā cēli... Redzu, ka no "Plazas", pirmajā joslā pirms autobusa izgriežas auto. Es pats tad jau biju blakus autobusam, kad pēkšņi no tās pašas "Plazas" iznesas ārā motociklists, un uzreiz otrajā joslā (jo pirmajā jau bija iepriekšminētais auto) - man tieši priekšā !!! Pēc tam jau protams līku-loču pa abām joslām aiznesās, pilnīgā pof.gā.

Secinājumi: Paveicās, ka man ir normāla reakcija, ka bremzes ir OK, ka ātrums tiešām bija 50 km/h un ka man aizmugurē neviena nebija.

Ieteikums motociklistiem: vadājiet līdzi vairākos eksemplārosun dažādās vietās noliktus savu analīžu rezultātus un zīmi, ka ziedojat savus pāri palikušos-veselos orgānus pārstādīšanai citiem cilvēkiem. Būs vismaz kāds labums no tādiem braucējiem.

 
1 2 3 4 5
Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Klausies, Galvenais, Tev kādreiz kāds džips nav pāri pārbraucis? Vai varbūt kāds no džipa, benčiku izmetot, Tev apenēs trāpījis? Izkalusās, ka Tev bijusi bērnības trauma saistībā ar džipiem

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Klausies, Galvenais, Tev kādreiz kāds džips nav pāri pārbraucis? Vai varbūt kāds no džipa, benčiku izmetot, Tev apenēs trāpījis? Izkalusās, ka Tev bijusi bērnības trauma saistībā ar džipiem

skaidrs, miers mājā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Napalms rakstīja: Klausies, Galvenais, Tev kādreiz kāds džips nav pāri pārbraucis? Vai varbūt kāds no džipa, benčiku izmetot, Tev apenēs trāpījis? Izkalusās, ka Tev bijusi bērnības trauma saistībā ar džipiem

skaidrs, miers mājā

Gavenais, tev gadijumaa nav zils F650GS??? un parasti openface kjivere galvaa?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Napalms rakstīja: Klausies, Galvenais, Tev kādreiz kāds džips nav pāri pārbraucis? Vai varbūt kāds no džipa, benčiku izmetot, Tev apenēs trāpījis? Izkalusās, ka Tev bijusi bērnības trauma saistībā ar džipiem

skaidrs, miers mājā

Gavenais, tev gadijumaa nav zils F650GS??? un parasti openface kjivere galvaa?

tagad jau ir full-face, open face paliks manam otram mocim - čoperim

Darkman Reģ.: 10.04.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: paliks manam otram mocim - čoperim

Ta tur ir 2x lielaks kaitnieks izradas

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Sinn rakstīja:

deksters rakstīja:

Tu nesapratīsi...nepiepūli smadzeni. Gan jau tev kāds paskaidros kas un kā. Šitādiem pielec tikai ar kurbuli, aizdedze slikti ieregulēta

Nuja, to nu es nesapratīšu, kapēc man uz ceļa būtu jāciena tie indivīdi, kas rupji pārkāpj noteikumus un vēl ir neapmierināti, ka viņiem to aizrāda. Un man ir pofigs ar ko šis indivīds staipa krāniņu - moci vai auto, visi vienādi.

/mani fascinē tā cilvēku pasuga, kuriem uz jebkuru jautājumu ir atbilde - dabūsi bietē Kā esi pamanījis - lomiks un došana bietē, kā arguments ir mocīšu braucēju mutēs. Jocīgi vaine?

Lomiks un dūre tiešām ir stulbi argumenti. Jāciena vinam otrs. Bet autovadītājiem jālaiž moči kaut vai tādēļ, ka viņi savas pakaļas pārvietošanai tērē mazāk planētas resursu (kas it sevišķi ietaupās, nestāvot sastrēgumā, t.i. lienot starp mašīnām). Kā visādiem ībļiem nav kauns vieniem pašiem sēdēt džipā sastrēgumā!? Tas, lūk, ir tupuma kalngals. Ja bail braukt ar riteni, rolleri vai moci, tad vismaz kompaktklases auto būtu izvēlējušies.

ej tak tu nah tirlinj.. turpini vien taadaa garaa un neaizmirsti pachiiksteet pat neko neredzoshajiem autobrauceejiem kas nav tevi: laviereetaaju-ekobriinumu pamaniijushi normaalaa aatrumaa neesaajoties ... i kuram tu iepiljiiji saanos

p.s. un tas ka tas notiks i skaidrs pa 100% ... do dies tev tikt galaa tikai ar moraalaam traumaam

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu cien.rakstnieki ja Jūsu braukšanas kūltūra ir līdzvērtīga šiem rakstu darbiem, tad atliek par Jums neko labu nedomāt.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Lomiks un dūre tiešām ir stulbi argumenti. Jāciena vinam otrs. Bet autovadītājiem jālaiž moči kaut vai tādēļ, ka viņi savas pakaļas pārvietošanai tērē mazāk planētas resursu (kas it sevišķi ietaupās, nestāvot sastrēgumā, t.i. lienot starp mašīnām). Kā visādiem ībļiem nav kauns vieniem pašiem sēdēt džipā sastrēgumā!? Tas, lūk, ir tupuma kalngals. Ja bail braukt ar riteni, rolleri vai moci, tad vismaz kompaktklases auto būtu izvēlējušies.

Un mocis tātad degvielu praktiski neterē? Apvidus auto ir drošākais pilsētas ielās, jo tās ir pilnas ar visādiem atseldētiem auto un moto braucējiem, kuriem pa katru cenu vajag pastaipīt un pagarināt locekli, ielienot jebkurā brīvā vietā un pārkāpjot ātrumu vairāk par +30km/h. Kāpēc lai autobraucēji baigi uztrauktos par motobraucēju velmi agresīvi pārvietoties pa koplietošanas ceļiem apdzīvotās vietās. Man personīgi ir samērā po tie "baikeri", lai jau sitas. Katram savs liktenis.

P.S. Quod licet Jovi, non licet bovi- kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Ko es gribēju pateikt? To,ka man mana dzīvība ir dārga un ar moci braucot es nelavierēju, bet braucu plūsmā,jo man ir bail nosisties. Ja es braucu ātri,tad uz leilceļa, nevis krastenes vai salenieka.

Un gribēju pateikt to,ka man nepatīk tie urodi,kuri saukā visus motociklistus par donoriem. Es nebraucu kā atsaldenis un mani paziņas ar tā nebrauc. Tāpēc, lūdzu, pieveriet savas dzirnavas.

Ko man pateikt tam leišu fūres šoferim, kurš mani šodien 'notrieca' no ceļa uz Bauskas šosejas,apdzenot citu fūri un nāca man tieši purnā???? Tādam nevajag zobus sist un atspārdīt??? Viņam ko, pirkstru pakratīt?? Potenciāls slepkava, tāpat kā tie urbji,kuri neskatās spoguļos un tādējādi notriec motociklistus, arī nepalaižot krustojumos, jo jābolās bija uz bābu īsos svārķeļos.....vai vienkārši bija pārākuma sajūta tāpat kā tam šodienas žirga galvai leitim.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Kh-khm... 600cc sporta rezhimaa rij ap 20L uz 100km

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ko es gribēju pateikt? To,ka man mana dzīvība ir dārga un ar moci braucot es nelavierēju, bet braucu plūsmā,jo man ir bail nosisties. Ja es braucu ātri,tad uz leilceļa, nevis krastenes vai salenieka.

Un gribēju pateikt to,ka man nepatīk tie urodi,kuri saukā visus motociklistus par donoriem. Es nebraucu kā atsaldenis un mani paziņas ar tā nebrauc. Tāpēc, lūdzu, pieveriet savas dzirnavas.

Ko man pateikt tam leišu fūres šoferim, kurš mani šodien 'notrieca' no ceļa uz Bauskas šosejas,apdzenot citu fūri un nāca man tieši purnā???? Tādam nevajag zobus sist un atspārdīt??? Viņam ko, pirkstru pakratīt?? Potenciāls slepkava, tāpat kā tie urbji,kuri neskatās spoguļos un tādējādi notriec motociklistus, arī nepalaižot krustojumos, jo jābolās bija uz bābu īsos svārķeļos.....vai vienkārši bija pārākuma sajūta tāpat kā tam šodienas žirga galvai leitim.

God. Dekster. Vai es kur minēju, ka visi ! motociklisti ir donori ??? Es runāju par "atsaldētajiem". Un uz ceļa es vienmēr cenšos, apzinoties, ka motociklists ir krietni neaizsargātāks par autobraucēju, ievērot viņu intereses. Tāpat kā ja stāvu pats korķī, izlaist no mazāksvarīga ceļa citu braucēju (arī motociklistu). Tikai kā man viņu saukt, ja pa Ķekavas ceļu no mehāniskajām darbnīcām (resp. tūlīt aiz līkuma) līdz pašai Ķekavai pa ass līniju, uz pakaļējā rata, ar ātrumu ~130 km/h panesas garām? Un ne jau par to ka garām, man po..., un pats arī esmu metis uz pakaļējā rata savulaik, bet ja akmens uz ceļa (un tur arī betona maisītāji labi nobirdina). Vopross - Tu spētu savākties ??? Domāju, ka es noteikti nē.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Mocim 100-130 nav nekads atrums un nejau tikai atsaldetos nokante.Ir ari normali keksi,kuriem kaut kadi sooda pendzhi,tupas babas vai kads staipitajs sachakaree dienu(soodigakaja gadijienaa dzivi). Atsaldetie pashi nokjers savus stabus.

Es piemeram neesmu atsaldets,bet manis veicamais celjsh no Juglas garazhas lidz Bikernieku trasei ari nav neko dzizhi drosh... Eizenshteina un Shmerla krusts arii ir izcili debils... tur jau 100m pirms ta krusta ir jaskatas,list tur klat vai pagaidit kameer lohi tur uztaisis rasasosnu.

Ptas kad mocistu ieraugu censhos pavakties mala.

Kad sezhu korki un redzu kaa visi roleristi un mocisti baruc kaa braukdami,pasham gribas to autinju nah erizet un kapt uz 2 riteniem.Bet tadus piterasus,kas pirms "lienoshajiem" roleristiem virina durvis,vajadzetu noshaut uz vietas.

Any way, kas nav ar musdienu moci(jawas,minskas utt neskaitas-MOPEDI) braucis pa musdienu ielam,nekad nesapratis,nah man vajag to mocistu tik ljoti respectet.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Vispār jau laikam man būs jāatsauc savi rupjie vārdi pret džipiem. Šodien braucu rindai pa vidu, un viens Rav4 vadītājs jau kādus 10 metrus pirms viņa apsteigšanas smuki nogrieza maliņā. Es pamāju viņam ar roku. Komums būs no tā mācīties?

1. Močus VAR ieraudzīt, ja grib;

2. VAR pabraukt malā, ja grib;

3. nevar vispārināt - visi moto braucēji ir lohi, vai otrādi (attiecībā uz autovadītājiem);

4. savstarpēja pieklājība - stūrakmenis labai noskaņai uz ceļiem. Pēc pieklājīgu žestu savstarpējas apmaiņas ar Rava vadītāju jau no paša rīta nemanot uzlabojas garastāvoklis.

Esmu runājis Man šī tēma ir izsmelta

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Mans vakardienas noverojums,kas tikai apliecina,ka ir ari duraki uz mochiem,kas savu pirmo pensiju nekad nesanjems,ja neiemacisies braukt.

Braucu leja no Ulmanja gatves tilta centra virzienaa pa labo joslu,ieraudziju mocistu kreisaja... it kaa jau normali brauca(leni) ,bet parsteidz vinja riciba... shis nobraucis notilta palaizh rokas valjaa un ripinas... (mashinu pilns) man uzreiz radas jautajums- Kaa vinjs bremzee? Un tachu logiski AR PAKALJEJO RATU un 2m pirms prieksha stavoshaa auto kjer pie stures un rauj starp 1 un 2 josu... tas vis bija leni un skietami nebistabi,bet ja tas kankars nepardomas savu braukshanas ideologiju un manieres,ilgi vinsh nebraukaas.

Piebildishu,ka es ar moci braucot pakaljbremzei vispar neesmu pieskaries,jo ar to ne sooda nevar nobremzeet... es domaju NOBREMZET.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

bij citi laiki un citi aatrumi , bet taa pati , Dekstera aprakstiitaa , situaacija uz Liepaajas shoses , es veel biju 2ataa - sieva (toreiz veel nesieva) liidzi bij . Nobremzeeju , apgriezos , panaacu , apdzinu , apstaajos , sagaidiiju fuurmani , un tad pa loboviku at 1/2kjiegjeli , tas pa dl a pat neapstaajaas , zinaaja 3,14dars par ko . Taadi siikumi kaa 'atspaardiiti ' 'akli' vazi ,zazi utt. pat nau saskaitaami .

Ir 100x likts 'sliipi' , lidoc graavii utt , 10gadus biju 'jaarijs' marsa mottopele ar megashkjuunetu sporta izju un jaffeli Man pietika zb tas autobrauceeju 'vaajredziigums' + sevis zjeel kluva+gjimenes 'ja nu kas atgadaas '. Mans motostaazjs , ieskaitot mopeljus , ir 18gadi.

man nau nekas pret 'normaaliem' motobrauceejiem , kuri neziimeejaas 'rattaa' pa Briiviibeni un neiedomaajaas ka ar baiku var izpildiit nezko .Bet tiem ibljiem , kas iedomaajaas sevi paari citiem esam , no respect un PN .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Atradies te sietinjhuutiishu fans

nevari paruljiit , deelj vecuma nespeeka , neruljii

runaajot par leishu vogjilaam - tie ir slaveni apdziishanas 'meistari' , 77% gadijumu leishu apdzineejiem pienaakaas pa muti . 1/2h apdzen un tad velkaas 0,5m priekshaa .

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Yonas, zelta vārdi !!!

Nav ko piebilst...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ok Yonas , tad Tu saki ka uz 89km/h pa shosejas vidu ir dikti ok un ar moci uz130km/h ir dikti pee ?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Ble, tie jebanie donori kādreiz tās tālās gaismas arī mēdz izslēgt? Vakar vakarā nācās diviem ielaist kārtīgu tālo gaismu acīs. Nekuja pa labam nesaprot. Vienreiz uzmirkšķinu, otreiz, reakcijas nekādas. Tad nu nācās žilbināt. Žēl ka nebija medību prožektors pie rokas.

briinos ka Tu neesi veel iepircis zenoona 'perenosku'

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

Dekster - objektīvi būtu , ja tu uzrakstītu ar kādu ātrumu pats brauci, citādi grūti spriest kurš bija pelnījis par ribām - leišu fūrenieks vai tu pats.

Mans ātrums bija ap 130 km/h. Bet...pa priekšu brauca džeta, kura tam fūriniekam jau nu toč bija jārespektē, tās ātrums nebija vairāk par 90 jau nu toč, es tuvojos džetai,kad tas pāsākums kļuva redzams. Un vēl kas,svarīgākais. Apdzina viņš to lēnāk braucošo fūri un trīs mašīnas aiz tās līkumā,kurā ir NEPĀRTRAUKTA ass līnija . Tā lūk.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Tedi, ja tev rimčikā rindā pie kases priekšā stāv kāds pensionārs, kuram visas kustības ir lēnākas nekā tev - vai tu viņam lien garām sacīdams - ja tev nav spēka, tad nelien bodē

Ar ko rinda pie kases atšķiras no rindas uz ielas?

Wot tamdeelj es censhps iepirkties SKY

Kad man ir nespeeks utt.marazms kjiimijterapijas iespaidaa , waj nu nebraucu wispaabaa , waj chunchinu peec iespeejas tuvaak celja labajai malai , lai netrauceetu citiem .

paveero tos sitinjxuutiishu muuljus VAZos un Golpos -90% gadiijumu vinji skataas uz tawu megarulzu ar TAADU naidu , itkaa tu vinjiem ko nozadzis buutu un vinju vieniiga iespeeja teu atriebt par paaridarijumu ir trauceet satiksmi

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Yonas rakstīja: Tedi, ja tev rimčikā rindā pie kases priekšā stāv kāds pensionārs, kuram visas kustības ir lēnākas nekā tev - vai tu viņam lien garām sacīdams - ja tev nav spēka, tad nelien bodē

Ar ko rinda pie kases atšķiras no rindas uz ielas?

Wot tamdeelj es censhps iepirkties SKY

Kad man ir nespeeks utt.marazms kjiimijterapijas iespaidaa , waj nu nebraucu wispaabaa , waj chunchinu peec iespeejas tuvaak celja labajai malai , lai netrauceetu citiem .

paveero tos sitinjxuutiishu muuljus VAZos un Golpos -90% gadiijumu vinji skataas uz tawu megarulzu ar TAADU naidu , itkaa tu vinjiem ko nozadzis buutu un vinju vieniiga iespeeja teu atriebt par paaridarijumu ir trauceet satiksmi

Pilnīgi,galīgi un visādi citādi pievienojos. Viedoklim, protams.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Dex man tawa izpratne kaa aspiriins uz poxaam

Bet ko dariisim ar Yonasu , vinjam steidziigi wajag spamoloogjisko paliidziibu , citaadi kljuust naidiigs uz 'fix brauceejiem' ( nejaukt ar zemu lidojoshiem shuumjiem)

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Dex man tawa izpratne kaa aspiriins uz poxaam

Bet ko dariisim ar Yonasu , vinjam steidziigi wajag spamoloogjisko paliidziibu , citaadi kljuust naidiigs uz 'fix brauceejiem' ( nejaukt ar zemu lidojoshiem shuumjiem)

Nuu, Yonas pats brauc agresīvi. Kā dabon pa nagiem, tā savā superpepelacā , jaudīgajā reinī iekšā un nēsājas pa aAuces ceļiem, kamēr lādiņš izskrien.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Jaa , Yonas , tieshi meerkjii , visapkaart , uz celjiem , vieni vieniigi sietinjmuulji . Un mums , eergljiem, nau kur spaarnus izveerst

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti