izbeidzaas pecka

nopietnis Reģ.: 22.10.2004

luudzu paliidziet, A4 1.8 l, 95g. nobeidzaas pecka, saaka pazust pa vienam aatrumam, kameer beidzot nepuus vispaar, kaa apmainu drosinaataaju taa atkal izsit, kur vareet buut probleema?

 
Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

nopietnis rakstīja: luudzu paliidziet, A4 1.8 l, 95g. nobeidzaas pecka, saaka pazust pa vienam aatrumam, kameer beidzot nepuus vispaar, kaa apmainu drosinaataaju taa atkal izsit, kur vareet buut probleema?

Pretestībā vai slēdzī.

nopietnis Reģ.: 22.10.2004
0 0 Atbildēt

parastaa pecka bez klimas, bez kond, triis aatrumi. sleedzis darbojas, a kur mekleet pretestiibas? man te viens par kaut kaadiem rezistoriem iemineejaas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Man domat, ka vaina jamekle pasa motorina vai, piemeram, salona gaisa filtra, ja tads ir. Vismaz SAAB laicigi nenomainits filtrs maksa papildus tiesi rezistoru bloka nomainu. Ideja jau loti vienkarsa - sakot palielinaties gaisa pretestibai, ventilatotam pieaug slodze, lidz ar to tas sak teret vairak stravu un kaut kada bridi slodze pretestibai sanak pietiekami liela, lai to caursistu, pec tam jau kede ir noisintata lidz tiesam ventilatora pieslegumam, kas kopa ar palielinato slodzi jau ir iemesls drosinataju izsisanai. Lidzigi ari ja pats motorins ir kadu tinumu saisinajis - pretestiba mazaka un slodze rezistoriem lielaka - caursitis vinu regulari, lai gan pats motors itka normali stradas.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: . Vismaz SAAB laicigi nenomainits filtrs maksa papildus tiesi rezistoru bloka nomainu.

SAABs tak ir mēsls,kurš to nezin??

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

nopietnis rakstīja: parastaa pecka bez klimas, bez kond, triis aatrumi. sleedzis darbojas, a kur mekleet pretestiibas? man te viens par kaut kaadiem rezistoriem iemineejaas.

Ja tu nezini kas ir pretestība, kas rezistors un kur to visu meklēt, tad labākais, ko varētu izdarīt - aizdzen savu auto uz servisu un viss būs čikiniekā. Un nemaz nebūs tik dārgi, kā tad, kad nejauši pats grābstīdamies nosvilināsi vēl kaut ko.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nuja, ka mesls. A4 gan nesaubigi ir aprikots ar metala spiralitem, nevis mikreni

nopietnis Reģ.: 22.10.2004
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja:

nopietnis rakstīja: parastaa pecka bez klimas, bez kond, triis aatrumi. sleedzis darbojas, a kur mekleet pretestiibas? man te viens par kaut kaadiem rezistoriem iemineejaas.

Ja tu nezini kas ir pretestība, kas rezistors un kur to visu meklēt, tad labākais, ko varētu izdarīt - aizdzen savu auto uz servisu un viss būs čikiniekā. Un nemaz nebūs tik dārgi, kā tad, kad nejauši pats grābstīdamies nosvilināsi vēl kaut ko.

paldies par atbildeem. Sorry, bet ja tu zinaatu cik iirijaa izmaksaa taas servisa padariisanas, te nesen izpuuteju sametinaaju 3 cm suviiti uzlika nu 15 min darba, 100 eur nokaasa, ko tad es tur ar savu pecku dariisu, pus masiinas cenu nodiiraas taa kaa iesu vien paardiit, tad jau redzees kas buus riktiigi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kam tev tagad pecka? vasara nāk!

pabrauc kādu laiku bez, varbūt pāries.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nopietnis rakstīja:

paldies par atbildeem. Sorry, bet ja tu zinaatu cik iirijaa izmaksaa taas servisa padariisanas, te nesen izpuuteju sametinaaju 3 cm suviiti uzlika nu 15 min darba, 100 eur nokaasa, ko tad es tur ar savu pecku dariisu, pus masiinas cenu nodiiraas taa kaa iesu vien paardiit, tad jau redzees kas buus riktiigi.

pag, ja jau izpuuteeja metinaashana tik daudz maksaa, ta nebij leetaak uzlikt jaunu spooorta bunduli pashrociigi?!!? LV par to ciparu vareetu polju suu uzlikt pilnaa garumaa parastajiem shirpotrebiem

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nekas, nekas... Vajag to irijas laimi izbaudit

nopietnis Reģ.: 22.10.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kam tev tagad pecka? vasara nāk!

pabrauc kādu laiku bez, varbūt pāries.

tehniskaa apskate jaaiet, bez peckas neizlaidiis, un simts punkti ka nepaaries

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nesen kautkur bija publiceta informacija, ka LV esot vieni no stingrakajiem apskates noteikumiem. Bet nu to, ka kads kaut reizi butu pecku parbaudijis, gan nekad nav nacies piedzivot

nopietnis Reģ.: 22.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Nesen kautkur bija publiceta informacija, ka LV esot vieni no stingrakajiem apskates noteikumiem. Bet nu to, ka kads kaut reizi butu pecku parbaudijis, gan nekad nav nacies piedzivot

jaa es ar briinijos, starp citu te pat spiedienu riepaas nomeera, un ja logu mazgaajamais skidrums nav liimeni tad arii cau

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Man domat, ka vaina jamekle pasa motorina vai, piemeram, salona gaisa filtra, ja tads ir. Vismaz SAAB laicigi nenomainits filtrs maksa papildus tiesi rezistoru bloka nomainu. Ideja jau loti vienkarsa - sakot palielinaties gaisa pretestibai, ventilatotam pieaug slodze, lidz ar to tas sak teret vairak stravu un kaut kada bridi slodze pretestibai sanak pietiekami liela, lai to caursistu, pec tam jau kede ir noisintata lidz tiesam ventilatora pieslegumam, kas kopa ar palielinato slodzi jau ir iemesls drosinataju izsisanai. Lidzigi ari ja pats motorins ir kadu tinumu saisinajis - pretestiba mazaka un slodze rezistoriem lielaka - caursitis vinu regulari, lai gan pats motors itka normali stradas.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu gan satirsi riktigi .Slodze motoram samazinas jo nav gaisa ko pust.problema sakas tur ka ta pretestiba tiek dzeseta ar to pašu gaisu ko pūš ventilators...filtrs ciet nav gaisa ar ko atdzeset pretestibu un viņa izdeg.tas gan ir rets defekts

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es tā skatos, ka īrijā baigā TA, ja jau skatās viegli izlabojamus un/vai nenozīmīgus sīkumus Bet par pečkas remontu varētu skaisti noplēst - nezinu kā A4, mucai, lai noņemtu pečku, jāņem nost priekšējais panelis, pēc tam jānoņem abas trubas, turpat divas skrūves un divas skrūves pie gaisa ieplūdes cauruma. Ja sagribēsies kādu ekstru ielikt, gaidīšu ziemu un visu kopā, vairs nekāda sīkuma dēļ priekšējo paneli nost neņemšu Bet par gaisa filtru - mucai ērtāk, tur ir tikai sietiņš [kas man nebija - un ventilators pilns ar lapām ]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti