Ļautiņi, ko labāk?

Latvaans Reģ.: 08.07.2003

Vajadzētos ģimenes pieauguma rezultātā iegādāt kādu minivenu. Nu un tagad, kā jau cilvēks, kas nekā nejēdz no šādām lietām pēc skata un iespējām mērķēju uz tādiems - Toyo Picnic, Hon Shuttle, Op Zafira.... ir jau vēl kauč kas. Palīdziet, lūdzu, ar zinošu vārdu....

 
1 2
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

nomiks rakstīja:....Ja, protams, ģimenē nav gaidāmi trīnīši, tad der arī tādi miniveni kā .... Chrysler Voyager. ...

un ja ir trīnīši, tad CV ni un ni, bet tikai Ikarusu vai ko tml?

Tad ir jālūkojas uz Grand Voyager

Patiesībā jālūko tāds auto, lai pietiek vietas visai ģimenei un bagažniekā vēl vietas ratiem (ja trīnīši, tad iespējams pat trijiem).

Piekrītu kolumbam, ka ne vienmēr ir jāiegādājas minivens, ja gaidāms ģiemenes pieaugums. Kā praksē pierādījies, ļoti ietilpīgi ir arī univerāļa tipa virsbūves auto, piemēram, Volvo V70, Audi A6, Opel Vectra vai Omega. Minivenu priekšrocība ir augstāka sēdpozīcija, ļīdz ar to arī labāka pārredzamība, kā arī ērtāka iekāpšana/izkāpšana. Bet bagažnieka tilpuma ziņā bieži vien universālis ir vēl praktiskāks, jo minivenam bagāžas nodalījuma tilpums ir lielāks dēļ augstuma, savukārt universāļiem - dziļuma.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

savulaik man sīcis ar visiem ratiem veiksmīgi ietilpa arī Fiestā

Un šajās brīvdienās veiksmīgi izvizinājos ar klasisko Mini, arī ar visu 3 cilv ģimeni, un visām parpalām

Bet pērciet vien ikarusus mašīnu un dzelzs ražošanas koncerniem par prieku, Un par prieku arābu šeihiem, tie katrreiz, kad kāds iedarbina V8 un lielākus, gaisā šaujot zalvi no prieka

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: savulaik man sīcis ar visiem ratiem veiksmīgi ietilpa arī Fiestā

Un šajās brīvdienās veiksmīgi izvizinājos ar klasisko Mini, arī ar visu 3 cilv ģimeni, un visām parpalām

Bet pērciet vien ikarusus mašīnu un dzelzs ražošanas koncerniem par prieku, Un par prieku arābu šeihiem, tie katrreiz, kad kāds iedarbina V8 un lielākus, gaisā šaujot zalvi no prieka

sīcis ir sprīdi garš un rati ir divi sprīži gari! P

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

nomiks rakstīja: ...universālis ir vēl praktiskāks, jo minivenam bagāžas nodalījuma tilpums ir lielāks dēļ augstuma, savukārt universāļiem - dziļuma.

universālis garāks par minivenu?

nu es domāju tos minivenus, kurus sākumā nosaucu un garumu es domāju nevis pašu auto kopējo garumu, bet gan bagažnieka dziļumu.

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

sīču dēļ pirkt visādas merivas hunjivas nozīmē bērniem jau no mazotnes ieaudzināt nepareizu priekšstatu par auto kā tādu. Sīkie jāvizina probēs, CRXos, evolūcijās, kvatrās un emkās, tad arī izaugs par normāliem cilvēkiem nevis par pi-pelj-merivistiem

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pārsteidzoši ietilpīgs auto ir Honda Jazz. Nolaižot vienu krēslu, tur var sakrāmēt da jebko.

Mēs braucām 3 pieaugušie ar 2 velosipēdiem salonā un vienu uz jumta + visa "iedzīve" nakšņošanai kempingā un jutāmies pietiekoši ērti..

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Pārsteidzoši ietilpīgs auto ir Honda Jazz. Nolaižot vienu krēslu, tur var sakrāmēt da jebko.

Mēs braucām 3 pieaugušie ar 2 velosipēdiem salonā un vienu uz jumta + visa "iedzīve" nakšņošanai kempingā un jutāmies pietiekoši ērti..

Kad man bija gadi 10, mēs ar vecākiem un vecvecākiem izbraukājām Karpatus un Krimu. Kopā 4 pieaugušie, es un māsa par 3 gadiem jaunāka. ' Braucām ar Žiguli. Vietas pietika visiem.

Tagad es atceros to un varu pateikt, ka tas bija mazohisms. Bet citu iespēju nebija, vienīgi- nebraukt.

Tas tā, tiem, kas pasaka, ka Meriva ir minivens

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

5 gadus iepriekš izbraukājām Norvēģiju ar Nissan Serena. Lūk tas gan bija ietilpīgs minivens. Īsāks par universāli gan, bet iekšā vietas oi cik daudz. Gaitas īpašības gandrīz nekādas, ātrāk par 121 km/h braukt nebija patīkami, bet iekšā ērts bija noteikti.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Nezinite rakstīja: Pārsteidzoši ietilpīgs auto ir Honda Jazz. Nolaižot vienu krēslu, tur var sakrāmēt da jebko.

Mēs braucām 3 pieaugušie ar 2 velosipēdiem salonā un vienu uz jumta + visa "iedzīve" nakšņošanai kempingā un jutāmies pietiekoši ērti..

Kad man bija gadi 10, mēs ar vecākiem un vecvecākiem izbraukājām Karpatus un Krimu. Kopā 4 pieaugušie, es un māsa par 3 gadiem jaunāka. ' Braucām ar Žiguli. Vietas pietika visiem.

Tagad es atceros to un varu pateikt, ka tas bija mazohisms. Bet citu iespēju nebija, vienīgi- nebraukt.

Tas tā, tiem, kas pasaka, ka Meriva ir minivens

Žēl,ka tevi tur neatstāja...

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Vot sviests.....Sāksim ar to vai vajadzigs ikdienā pa pilsētu,vai katru mēnesi kruīzā doties????Ja ikdienā,ta ar Audi A6 izmēriem pilnīgi pietiek pat dvinīšiem.

Ja grib iestellēt gultu,tad tiešām vajadzīgs kas nopietnāks,bet par cik likumi pie mums neļauj un kruizā braucot pa Eiropu ar neviens neļaus pārvietoties minivena un gultā,tad iesaku nopietnāk padomāt par nepieciešamību tādam jautājumam...

Pat 4golfa ja priekšā sēdošo izmērs ir pat 1,90metri ,tad ratus un bērna sēdeklīti var elementāri ievietot.

Tiešām pārsteidz tādi jocīgi jautājumi.....Varbūt sīkais ļoyi ķēzīsies,ka jāvadā palete ar pamperiem?

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Protams, ka vel ir faktors....Kārtējo pieaugumu vai tikai pieaugumu....

Ja iet runa tikai par pieaugumu tad kapēc ne multivanu vai MB Vito....

Latvaans Reģ.: 08.07.2003
0 0 Atbildēt

Paldies..... Humors tautā ir. Izdzīvosim....

Da man ne tikai sīci ar gultu vadāt, bet arī aparātus ar visiem spēlētājiem (kāzas-bēres utt), naglas, dēļus etc etc etc...

Kamaz, ZIL, GAZ priekšrocības neapspriedīsim, lūdzu. Paldies par navigatoru uc ieteikumiem.... Vot bik par īsu.... Probes uc benzīna kapsētas nederēs. Man bieži sanāk arī pa lauku ceļiem vizināties...

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Latvaans rakstīja: Paldies..... Humors tautā ir. Izdzīvosim....

Da man ne tikai sīci ar gultu vadāt, bet arī aparātus ar visiem spēlētājiem (kāzas-bēres utt), naglas, dēļus etc etc etc...

Kamaz, ZIL, GAZ priekšrocības neapspriedīsim, lūdzu. Paldies par navigatoru uc ieteikumiem.... Vot bik par īsu.... Probes uc benzīna kapsētas nederēs. Man bieži sanāk arī pa lauku ceļiem vizināties...

Necakree praatu un njem T4 Multivan ar TDI 2.5. Pagaidam pasaule neko labaaku nav izgudrojusi ja nu vieniigi T5, bet tas jau ir nejeedziigi daargs.

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Latvaans rakstīja: Paldies..... Humors tautā ir. Izdzīvosim....

Da man ne tikai sīci ar gultu vadāt, bet arī aparātus ar visiem spēlētājiem (kāzas-bēres utt), naglas, dēļus etc etc etc...

Kamaz, ZIL, GAZ priekšrocības neapspriedīsim, lūdzu. Paldies par navigatoru uc ieteikumiem.... Vot bik par īsu.... Probes uc benzīna kapsētas nederēs. Man bieži sanāk arī pa lauku ceļiem vizināties...

Necakree praatu un njem T4 Multivan ar TDI 2.5. Pagaidam pasaule neko labaaku nav izgudrojusi ja nu vieniigi T5, bet tas jau ir nejeedziigi daargs.

100% piekrītu!!! Vienīgi vēl varētustrīdēties kas ir dārgs un kas nav!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti