Vai CP var nepiemērot tiesibu atņemšanu?

goldmanns Reģ.: 01.07.2004
 
1 2
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ej un cīnies. Nofočē to zīmi, ar visiem krūmiem. Ja neizskaties pēc nekaunīgā pārkāpēja, un nelidoji ar uzkrītošu pārkāpēja autiņu, mož paveicas

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

ja protokolu parakstiji bez iebildumiem ,tad būs grūti ko izstrīdēt ,citādi jau vajadzēja apstrīdēt CPista ātruma mērīšanas metodes - videoradars taču nebija ?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

un šeit rx65 sāk atmaksāties!

Vai ne, vwfan?

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

a, tie +54 km/h ieskaitot radara kļūdu? Ja jā tad -7, un naudas sods no 100 līdz 150 ls. Ja nē tad čau uz trīs mēnešiem, nākamreiz būsi vērīgāks. Tagad vairs CP neintresē kā agrāk, varēji iesniegt raksturojumu, varēji iesūtīt raudošu lauleni, bērnu utt., lai viņu cietā sirds atmaigst tagad, APK ir skaidri rakstīts "tiesību noņemšana" un viss.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

vispaar jau peec vakardienas un shodienas braukshanas pa Riigu un aarpus Riigas, liekas ka CP staav tikai vinjiem izdeviigaas vietaas. Vakardien pats braucu uz Valmieru, tureedams aatrumu +/- 120 kmh, tachu likaas ka man sp.izdometrs gljuko, jo mani visi apdzina kaa staavoshu, tachu viena dalja laikam steidzaas uz pashnaavnieku salidojumu kautkur Z-vidzemes pusee. It sevishkji viens SAAB kas dzina neskatoties uz pretimbraucoshajiem, man pat naacaas strauji bremzeet (arii pretimbraucoshajam) lai tas piii tiktu garaam.

Tad nu CP bija manaama tikai posmaa no Riigas liidz Seeniitei un atpakalj celjaa tas pats. Bet citur nekur. Tas pats riigaa, staav piem uz renceenu ielas. A kam tur traucee ja piem brauc 50kmh uz 70kmh???

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: vispaar jau peec vakardienas un shodienas braukshanas pa Riigu un aarpus Riigas, liekas ka CP staav tikai vinjiem izdeviigaas vietaas...

Nekad jau īsti savādāk nav bijis. Reizēm šķiet, ka tas Ribkins īsti nezina, ko runā un kas īsti notiek reālajā CP ikdienā...

Pieļauju, ka sistēma ir vērsta uz 2 lietām:

1. Noteiktas iekasētās soda naudas budžeta izpildi (vai nu no tā maksā prēmijas vai kā), jo mēneša beigās reizēm CP darbinieki nu nekādi reizēm negribot pieņemt piečuku vai cēnerīti...

2. I/U Ceļu policists personiskā maka uzpildes funkciju, jo tverot pārkāpējus vietās, kur pārkāpums ir formāls, nevis ar reāliem draudiem sabiedrībai "labsirdīgais" Individuālais komersants nav izlemt mazāku soda naudas iekasēšanu par labu nevis valsts, bet savai kabatai...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: vispaar jau peec vakardienas un shodienas braukshanas pa Riigu un aarpus Riigas, liekas ka CP staav tikai vinjiem izdeviigaas vietaas. Vakardien pats braucu uz Valmieru, tureedams aatrumu +/- 120 kmh, tachu likaas ka man sp.izdometrs gljuko, jo mani visi apdzina kaa staavoshu, tachu viena dalja laikam steidzaas uz pashnaavnieku salidojumu kautkur Z-vidzemes pusee. It sevishkji viens SAAB kas dzina neskatoties uz pretimbraucoshajiem, man pat naacaas strauji bremzeet (arii pretimbraucoshajam) lai tas piii tiktu garaam.

Tad nu CP bija manaama tikai posmaa no Riigas liidz Seeniitei un atpakalj celjaa tas pats. Bet citur nekur. Tas pats riigaa, staav piem uz renceenu ielas. A kam tur traucee ja piem brauc 50kmh uz 70kmh???

es pat varētu pateikt, kas tas bija par SAAB

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

Peksiic rakstīja: vispaar jau peec vakardienas un shodienas braukshanas pa Riigu un aarpus Riigas, liekas ka CP staav tikai vinjiem izdeviigaas vietaas. Vakardien pats braucu uz Valmieru, tureedams aatrumu +/- 120 kmh, tachu likaas ka man sp.izdometrs gljuko, jo mani visi apdzina kaa staavoshu, tachu viena dalja laikam steidzaas uz pashnaavnieku salidojumu kautkur Z-vidzemes pusee. It sevishkji viens SAAB kas dzina neskatoties uz pretimbraucoshajiem, man pat naacaas strauji bremzeet (arii pretimbraucoshajam) lai tas piii tiktu garaam.

Tad nu CP bija manaama tikai posmaa no Riigas liidz Seeniitei un atpakalj celjaa tas pats. Bet citur nekur. Tas pats riigaa, staav piem uz renceenu ielas. A kam tur traucee ja piem brauc 50kmh uz 70kmh???

es pat varētu pateikt, kas tas bija par SAAB

Es tādu redzēju reiz, ir te tāds kruts sābistelis- grāfs.... idiots mašīnā....

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Vēl varu piebilst ka noķert bīstamos pārkāpējus - tos kuru apdzen neskatoties uz kalnu, līkumu, pretīmbraucošo mašīnu utt. ir pietiekami sarežģīti. Bet tieši viņu dēl rodas avārijas ar ļoti smagām sekām. Kaut kā neatceros ka būtu rakstīts par avāriju apmēram sekojoši - brauca uz 120, nenovaldīja mašīnu iebrauca grāvī un nositās..... Man rodas priekštats, ka ~80% smago avāriju rodas no apdzīšanas un distances neievērosanas.

Bet mentam jau daudz vieglāk sēdēt krūmos uz tasniem posmiem un ķert sabiedrībai bīstamos elementus....

goldmanns Reģ.: 01.07.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: un šeit rx65 sāk atmaksāties!

Vai ne, vwfan?

RX65 nelīdzēja, ar videoradaru no muguras iešāva Iepīkstējās bet bija jau par vēlu...

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

goldmanns rakstīja: Stāsts sekojošs: paņēma mani ar +54km/h 'apdzīvotā vietā' [...]

Tātad brauci ar 104 km/h. Pat tad, ja tā nebūtu bijusi apdzīvota vieta, ar nodomu pārkāpi CSN un apdaraudēji drošību uz ceļa. Uzskatu, ka tiesību atņemšana uz kādu laiciņu ir ļoti adekvāta CP rīcība šajā gadījumā.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

goldmanns rakstīja: Stāsts sekojošs: paņēma mani ar +54km/h 'apdzīvotā vietā' [...]

Tātad brauci ar 104 km/h. Pat tad, ja tā nebūtu bijusi apdzīvota vieta, ar nodomu pārkāpi CSN un apdaraudēji drošību uz ceļa. Uzskatu, ka tiesību atņemšana uz kādu laiciņu ir ļoti adekvāta CP rīcība šajā gadījumā.

Jā - labāk piemērot nošaušanu! 104 uz šosejas ir nāvīgi liels un bīstams ātrums........ Un tas ka pēc kartes tur skaitās apdzīvota vieta daudzkārt palielina bīstamību!!!

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja:

goldmanns rakstīja: Stāsts sekojošs: paņēma mani ar +54km/h 'apdzīvotā vietā' [...]

Tātad brauci ar 104 km/h. Pat tad, ja tā nebūtu bijusi apdzīvota vieta, ar nodomu pārkāpi CSN un apdaraudēji drošību uz ceļa. Uzskatu, ka tiesību atņemšana uz kādu laiciņu ir ļoti adekvāta CP rīcība šajā gadījumā.

a ko domaajiesa ! ap 6:15 izbraucot no V-graavja divas joslas katraa virzienaa. MUUS VARONIIGIE CP staav un meera ka tik kaacs aatrak par 50 nebaruc NAAVIIGS paarkaapums

Jā - labāk piemērot nošaušanu! 104 uz šosejas ir nāvīgi liels un bīstams ātrums........ Un tas ka pēc kartes tur skaitās apdzīvota vieta daudzkārt palielina bīstamību!!!

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

goldmanns rakstīja: nepamanīju viegli krūmos ieaugušo zīmi.

Ja nevar pamanīt ceļazīmes, tad ir laiks doties pie acu ārsta pēc spēcīgākas brilles

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

goldmanns rakstīja: nepamanīju viegli krūmos ieaugušo zīmi.

Ja nevar pamanīt ceļazīmes, tad ir laiks doties pie acu ārsta pēc spēcīgākas brilles

Man gan tas arguments izklausījās kā "negribēju pamanīt viegli krūmos ieaugušu zīmi, lai arī zināju, ka viņa tur ir, bet cerēju, ka proņesjot".

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Kāpēc tik slikta situācija ir uz mūsu ceļiem?

Tāpēc ka CP un CSDD cīnās pret tīri formāliem pārkāpumiem, kas reāli neapdraud satiksmi. Bet ir pilnīgi bezpēcīga pret reāli bīstamiem pārkāpumiem!!!!!

Pierādījumi ? Lūdzu ?

Kāpēc nav neviena ieraksta forumā ar apmēram šādu saturu?

"Braucu pa daugavpils šoseju - priekšā kolonna - es neko - eju visiem garām. Tas nekas ka līkums un kalniņš un neko redzēt nevar. Baigi kruta apdzinu (tas nekas ka apdzenamiem un pretīmbraucošie meta pa mēmajiem) . PEKŠINI MANI APTUR MENTS UN SODA PAR AGRESĪVU BRAUKŠANU UN AVĀRIJAS SITUACIJAS IZRAIŠANU.... Ko man darīt????"

Vēl - menti ganās uz platās un labi pāredzamās Eizensteina ielas- redziet tur MEGA BĪSTAMI ir braukt vairāk par 50km/h.

Tas nekas ka netālu gaiļezera un hipokrāta kurstā(!!!) - jā tieši krustojumā stāv mikriņi aizsedzot skatu un padarot kreiso pagriezienu uz hipokrāta ielas bīstamu. Kaut kā neesmu redzējis ka kāds no viņiem tiktu sodīts!

Un ir viena daļa cilvēku, kuriem tas liekas pilnīgi normāli ... (Uggga, Sinn, vilhelms_tills utt)

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Kāpēc tik slikta situācija ir uz mūsu ceļiem? ... blah blah blah...

Iedomājamies situāciju - visi autovadītāji brauc režīmā 50/90. CP panikā - plāns nepildās, kabatas nepildās! Vāks! Ko darīt? Ahā, vēl taču ir agresīvie braucēji! Nu ko, ķeram tos. Situācija momentāli uzlabojas.

Bet nē, mēs labāk ceļā Daugavpils - Rīga ietaupīsim 15-20 minūtes... Kuras vēlāk iztērēsim, iAuto drukājot garumgaros palagus un stāvot sastrēgumos. Ar ko arī apsveicu.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Ronalds_ rakstīja: Kāpēc tik slikta situācija ir uz mūsu ceļiem? ... blah blah blah...

Iedomājamies situāciju - visi autovadītāji brauc režīmā 50/90. CP panikā - plāns nepildās, kabatas nepildās! Vāks! Ko darīt? Ahā, vēl taču ir agresīvie braucēji! Nu ko, ķeram tos. Situācija momentāli uzlabojas.

Bet nē, mēs labāk ceļā Daugavpils - Rīga ietaupīsim 15-20 minūtes... Kuras vēlāk iztērēsim, iAuto drukājot garumgaros palagus un stāvot sastrēgumos. Ar ko arī apsveicu.

Sastrēgumi veidojās no lēnas braukšanas nevis no ātras.

Cik es zinu CP uzdevums (pēc definīcijas) ir koriģēt un uzlabot satiksmi, nevis piepildīt kabatas.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Kāpēc tik slikta situācija ir uz mūsu ceļiem?

Loģika protams ir dzelžaina.

Es atminos, ik reizi, kad vajag kādu lamāt par kārtējo atsaldeņa izraisīto crash, visi korītī dzied - CP %$#%$# neķer atsaldeņus. Kolīdz CP brauc pa šoseju, stāv malā, ņemot nost no trases ātrumpārkāpējus, tā visi kliedz - CP &%#$ viņi neko nesaprot, pareizi ir ķert pavisam citur, te jau neviens neko nepārkāpj.

Dažreiz man liekas, ka te ir sapulcējušās vecas vecenes, kurām nekad un nekas nebūs labi.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

Peksiic rakstīja: vispaar jau peec vakardienas un shodienas braukshanas pa Riigu un aarpus Riigas, liekas ka CP staav tikai vinjiem izdeviigaas vietaas. Vakardien pats braucu uz Valmieru, tureedams aatrumu +/- 120 kmh, tachu likaas ka man sp.izdometrs gljuko, jo mani visi apdzina kaa staavoshu, tachu viena dalja laikam steidzaas uz pashnaavnieku salidojumu kautkur Z-vidzemes pusee. It sevishkji viens SAAB kas dzina neskatoties uz pretimbraucoshajiem, man pat naacaas strauji bremzeet (arii pretimbraucoshajam) lai tas piii tiktu garaam.

Tad nu CP bija manaama tikai posmaa no Riigas liidz Seeniitei un atpakalj celjaa tas pats. Bet citur nekur. Tas pats riigaa, staav piem uz renceenu ielas. A kam tur traucee ja piem brauc 50kmh uz 70kmh???

es pat varētu pateikt, kas tas bija par SAAB

Ja tu ir draugos ar to SAABistu tad laikus nopeerc vinjam beeru vainagu, jo ar taadu braukshanu aatri vien var pie Dieviem aiziet. Vinjsh jau aiz manis braucosho saaka dziit kad to nevareeja, bet to laikam saakot apdziit apjeedza un steigshus metaas atpakalj joslaa neapdzenot un tad kad bija droshi apdziit to kas aiz manis, tad tik deva virsuu pie reizes domaajot dziit mani (liikumaa, pretim brauca auto). Kad sapratu ka vinjsh joslaa atpakalj neliidiis aiz manis, saaku bremzeet (sameeraa strauji), lai tikai tas piii neparautu kaadu nevainiigo liidzi.

Man nekas nesaraujas ja kaads mani apdzen, tachu kad apdzen apdraudot citus, tieshaam gribaas puskjiegjeli taadam iiblim sejaa iemest.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Ronalds_ rakstīja: Kāpēc tik slikta situācija ir uz mūsu ceļiem?

Loģika protams ir dzelžaina.

Es atminos, ik reizi, kad vajag kādu lamāt par kārtējo atsaldeņa izraisīto crash, visi korītī dzied - CP %$#%$# neķer atsaldeņus. Kolīdz CP brauc pa šoseju, stāv malā, ņemot nost no trases ātrumpārkāpējus, tā visi kliedz - CP &%#$ viņi neko nesaprot, pareizi ir ķert pavisam citur, te jau neviens neko nepārkāpj.

Dažreiz man liekas, ka te ir sapulcējušās vecas vecenes, kurām nekad un nekas nebūs labi.

Daži cilvēki tiešām negrib domāt galvu.

Braucot 300 km ar vidējo ātrumu 90 km/h - laiks ceļā 300/ 90 = 3 h 20 min. (videjo 90 km/h var panākt braucot 120 pa šoseju, 60 km.h apdzīvotās vietās)

Braucot 300 km ar vidējo ātrumu 60 km/h - laiks ceļā 5 h. (tas braucot pēc noteikumiem)

Tikai 1h 40 min starpība.....

Un runājot par CP - tiešām grūti saprast (???) - jāķer tie kas tiešām rada apdraudējumu un avārijas situācijas. Nevis tie kas neievēro ne ar ko nepamatotas likuma prasības.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

Daži cilvēki tiešām negrib domāt galvu.

Braucot 300 km ar vidējo ātrumu 90 km/h - laiks ceļā 300/ 90 = 3 h 20 min. (videjo 90 km/h var panākt braucot 120 pa šoseju, 60 km.h apdzīvotās vietās)

Braucot 300 km ar vidējo ātrumu 60 km/h - laiks ceļā 5 h. (tas braucot pēc noteikumiem)

Tikai 1h 40 min starpība.....

Braucot pa Baltijas valstu šosejām jebkurus 300 km (ja vien tajos neietilpst lieliskās Viļņas - Panevežys un Kauņas - Klaipēdas maģistrāles) un pieturoties pie 90 km/h, var droši sasniegt vidējo ātrumu 75 km/h, jo apdzīvotu vietu un lēnāk braucošu transportlīdzekļu nemaz nav tik daudz. Tādējādi 300 km ir nobraucami 4 stundās, un tas ir tikai 40 minūtes ilgāk nekā ja brauc ātri un riskanti.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: K

Vēl - menti ganās uz platās un labi pāredzamās Eizensteina ielas- redziet tur MEGA BĪSTAMI ir braukt vairāk par 50km/h.

Tas nekas ka netālu gaiļezera un hipokrāta kurstā(!!!) - jā tieši krustojumā stāv mikriņi aizsedzot skatu un padarot kreiso pagriezienu uz hipokrāta ielas bīstamu. Kaut kā neesmu redzējis ka kāds no viņiem tiktu sodīts!

Tu pamēģini pāriet Eizenšteina ielai pāri, tad sapratīsi, ka tur tie 50 ir gana pamatoti, jo, ja būš ļauts 70 - visi gāzīs uz 90 un būs līķi... Atceries - tur ir mājas un izbrauktuves no pagalmiem viena pēc otras. 70 derēja uzlikt aiz krusta ar Biķērnieku ielu uz Ulbrokas ielas - tur dzīvojamo māju nav un līdz Cocacolai varētu palaist arī 70...

Bet par mikriņiem pie Gaiļezera - tas toč. Un vai tam kantorim patiesi atmaksājas tas, ka tur nemitīgi stāv (nevis brauc un pārdod biļetes) 3-6 mikriņi???

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

Daži cilvēki tiešām negrib domāt galvu.

Braucot 300 km ar vidējo ātrumu 90 km/h - laiks ceļā 300/ 90 = 3 h 20 min. (videjo 90 km/h var panākt braucot 120 pa šoseju, 60 km.h apdzīvotās vietās)

Braucot 300 km ar vidējo ātrumu 60 km/h - laiks ceļā 5 h. (tas braucot pēc noteikumiem)

Tikai 1h 40 min starpība.....

Un runājot par CP - tiešām grūti saprast (???) - jāķer tie kas tiešām rada apdraudējumu un avārijas situācijas. Nevis tie kas neievēro ne ar ko nepamatotas likuma prasības.

Esmu novērojis, ja braucu uz Ludzu (~270 km), +/- ievērojot CSN (šoseja 98 km/h, apdzīvota vieta 57 km/h, respektīvi ~+10% virs atļautā), tad gala mērķi sasniedzu aptuveni 3 stundās un 25 minūtēs, bet, ja pa šoseju braucu uz 110 km/h, apdzīvotās vietās ievēroju ātrumu - 3 stundās un 10 minūtēs. Ja diezgan rupji paºkāpj arī apdzīvotās vietās, tad tik un tā ap 3 stundām sanāk.

Tātad faktiskais ieguvums starp drošu un nedrošu braukšanu ir aptuveni pusstunda. Pareizi VWfans rakstīja, ka uz Latvijas attālumiem laika starpiba ir salīdzinoši niecīga. Garākos ceļa posmos, piemēram, Rīga - Berlīne, gan var ietaupīt līdz pat 6-8 stundām.

p.s. Vidējais ātrums pēc datora rādījuma maršrutā Rīga Ludza parasti ir ap 75-80 km/h. Maršrutā Rīga - Madona - 80-83 km/h

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

juus esat slimi

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti