cīņa pret agresīvajiem :)

bralitis Reģ.: 09.02.2006

Ja kāds brauc no vecmilgrāvja uz centru būs ievērojis ka uz ķīšezera apļa sākusi aktīvi cp darboties lai visādi gudrinieki nelien no otrās rindas iekšā

Daži zvani uz cp un šie jau pēc nedēļas sāk darboties, tas priecē. šodien strīpā kādi pieci umņiki bija nolikti.

 
1 2 3
bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

veestiijums bij, ka bralitis ir ciitiigi zvaniijis mentiem un tie ir atsaukushies????

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

agresīvie ir tie, kas neļauj aizmigt pie stūres tādiem kā es. tā ka, lai paliek, kā ir

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Nē, vēstijums bija ka rīt man pieci ubļudi nemēģinās p.st smadzenes.

bizenajs rakstīja: veestiijums bij, ka bralitis ir ciitiigi zvaniijis mentiem un tie ir atsaukushies????

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

tos liideejus vienkaarshi nevajag laist, taadi liideeju laideeji patiesiibaa pashi provocee liishanu, bet tiem, kas staav rindaa tas jaadara ilgaak uz sho liideeju laideeju reekjina.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā bralitis zin par "dažiem zvaniem uz cp"????? a?????

Stukačs jopanijs!!!

Laist nevajag nevis pašam nebraukt un citiem arī neļaut!!!!!

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

ko tu te ononē nafigator, kurš teica mudak ka es laižu. protams ka zvaniju.

nafigators rakstīja: Kā bralitis zin par "dažiem zvaniem uz cp"????? a?????

Stukačs jopanijs!!!

Laist nevajag nevis pašam nebraukt un citiem arī neļaut!!!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: ko tu te ononē nafigator, kurš teica ******* ka es laižu. protams ka zvaniju.

nafigators rakstīja: Kā bralitis zin par "dažiem zvaniem uz cp"????? a?????

Stukačs jopanijs!!!

Laist nevajag nevis pašam nebraukt un citiem arī neļaut!!!!!

*******

Stukačs jopanijs ta poļubomu,... Tirliņš pļa,...

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Tāpēc jau mums nav kārtības ka par stukačiem saukā.Ir valstis kur pietiek parādīt tikai telefonu un viss momentā ir ok.

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

tādi kā nafigators arī saukā - a kas viņiem cits atliek... kā brauca, tā brauks - tad vieglāk kādu par stukaču nosaukt.

bērnudārzs, nu ja.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: Tāpēc jau mums nav kārtības ka par stukačiem saukā.Ir valstis kur pietiek parādīt tikai telefonu un viss momentā ir ok.

Vot tad brauc arī uz to valsti, kur ir kārtība!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

elektro rakstīja:bērnudārzs, nu ja.

Nespried pēc sevis!

Tev pusdienlaiks jau izgulēts vai?

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

vakar milimetros izdvās vienam subaaram ar vn/gj-xxxx izlīst starp priekšā braucošu mašīnu un manu auto. Es vnk ar kokainu ģīmi tagad nelaižu gnīdas un stūri arī prom negriežu - vnk braucu sānos, lai pēc tam tie agresīvie braukā ar nošpaktelētiem autinjiem un problēmām.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ne jau vienmer tie ir agresivie kas lien.Var jaucilveks pardomat ka viņam jabrauc kur citur un tad šitadi pi dari nelaiž iekša.A po naglomu kas brauc vienkarši nelaižu iekša un nesaskatu tur problemu ka butu jasak štukačot

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

a kāda mārutka pēc kādam vairāk jāsteidzās par citiem, ibio.

vnk nebūs laidēju, nebūs līdēju

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

es vismaz ceru ka Modricimuss atskjir tos kas paarkaartojaas no tiem kas lien...

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: es vismaz ceru ka Modricimuss atskjir tos kas paarkaartojaas no tiem kas lien...

spoguljos skatos manevrus aizmugurē....

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja:

Kindzulis rakstīja: es vismaz ceru ka Modricimuss atskjir tos kas paarkaartojaas no tiem kas lien...

spoguljos skatos manevrus aizmugurē....

Piekrītu par visiem 100%. Līdējus var viegli sazīmēt, čekojot apkārtējo situāciju uz ceļa. Es vienmēr cenšos tādus luņus maksimāli ilgi ignorēt un esmu dusmīgs uz pārējiem vadītājiem, kuri tādiem dod ceļu.

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Paretam, kad man jaasteidzaas, jo kaut ko kaveeju, tad arii "lienu garaam" un 70% gadiijumu to var izdariit uz "guleetaaju" reekjina - patiesiibaa taa pat nav "liishana" bet normaala paarkaartoshanaas. Iipashi viegli pirms sievietiem un pirms smagajaam mashiinaam iegriezt, jo tur parasti taada sprauga izveidojusies jau....

Kad nav jaasteidzas tad izstaavu visu rindu un parasti kaadu ar palaizhu, jo arii mani palaizh kad man baigi vajaga. Besii aaraa taadi, kas *vienmeer* lien un arii taadi, kas *nekad* nelaizh nevienu.

Starp citu, atsevishkjaas situaacijaas "liideeji" iipashi nebremzee pluusmu. Pluusmu bremzee "kules kasiitaaji" un "deguna urbinataaji", kas kustiibu uzsaak, kad visa rinda sen jau aizbruakusi...

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Geex rakstīja: . Iipashi viegli pirms sievietiem un pirms smagajaam mashiinaam iegriezt, jo tur parasti taada sprauga izveidojusies jau....

.

Novēlēt nenovēlu, bet cerams, ka iepazīsies reiz ar kāda smagā šofera kulaku par līšanu tādiem priekšā.

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

Geex rakstīja: Paretam, kad man jaasteidzaas, jo kaut ko kaveeju, tad arii "lienu garaam" un 70% gadiijumu to var izdariit uz "guleetaaju" reekjina - patiesiibaa taa pat nav "liishana" bet normaala paarkaartoshanaas. Iipashi viegli pirms sievietiem un pirms smagajaam mashiinaam iegriezt, jo tur parasti taada sprauga izveidojusies jau....

Kad nav jaasteidzas tad izstaavu visu rindu un parasti kaadu ar palaizhu, jo arii mani palaizh kad man baigi vajaga. Besii aaraa taadi, kas *vienmeer* lien un arii taadi, kas *nekad* nelaizh nevienu.

Starp citu, atsevishkjaas situaacijaas "liideeji" iipashi nebremzee pluusmu. Pluusmu bremzee "kules kasiitaaji" un "deguna urbinataaji", kas kustiibu uzsaak, kad visa rinda sen jau aizbruakusi...

Kāpēc tu sevi stādi augstāk par citiem? Tu domā, ka citiem nav jāsteidzās? Pārējie muļki, tu vienīgais gudrais?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

da ko tur daudz stresot ? shodien pat viens gejs vai kaa savadaak apdaliits ar VN gj 572* no riita meeginaaja "paarmaaciit" no saules akmens puses griezushos pilsonjus uz vanshenieka pusi ciitiigi nevienu nelaida, raadiija nepieklaajiigus zhestus un ar mimikas paliidziibu meegjinaaja iebauduut apkaarteejos nu ko tu kroplam cilveekam padariisi ? lai jau seezh korkjii, iekrampeejies savaa jumpera barankaa par saviem nozheelojamiem 700 Ls meenesii lai jau nabagam tiek tas prieks vot shitaadus gan pie sienas a tie kas "stuchii" - patiesiibaa izdara tikai savu pilsonisko pienaakumu, un pareizi dara.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: da ko tur daudz stresot ? shodien pat viens gejs vai kaa savadaak apdaliits ar VN gj 572* no riita meeginaaja "paarmaaciit" no saules akmens puses griezushos pilsonjus uz vanshenieka pusi ciitiigi nevienu nelaida, raadiija nepieklaajiigus zhestus un ar mimikas paliidziibu meegjinaaja iebauduut apkaarteejos nu ko tu kroplam cilveekam padariisi ? lai jau seezh korkjii, iekrampeejies savaa jumpera barankaa par saviem nozheelojamiem 700 Ls meenesii lai jau nabagam tiek tas prieks vot shitaadus gan pie sienas a tie kas "stuchii" - patiesiibaa izdara tikai savu pilsonisko pienaakumu, un pareizi dara.

par jumperiem ne vaarda

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: da ko tur daudz stresot ? shodien pat viens gejs vai kaa savadaak apdaliits ar VN gj 572* no riita meeginaaja "paarmaaciit" no saules akmens puses griezushos pilsonjus uz vanshenieka pusi ciitiigi nevienu nelaida, raadiija nepieklaajiigus zhestus un ar mimikas paliidziibu meegjinaaja iebauduut apkaarteejos nu ko tu kroplam cilveekam padariisi ? lai jau seezh korkjii, iekrampeejies savaa jumpera barankaa par saviem nozheelojamiem 700 Ls meenesii lai jau nabagam tiek tas prieks vot shitaadus gan pie sienas a tie kas "stuchii" - patiesiibaa izdara tikai savu pilsonisko pienaakumu, un pareizi dara.

par jumperiem ne vaarda

kush, kush, krachu auto ir Ok bet ne visi kas ar tiem brauc arii ir Ok

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Šodien izbraucu no uz Krustpils ielas esošās garāžas un nevaru saprast - braukt pa labi Slāvu apļa virzienā vai tomēr pa kreisi un līdz Maskavas ielai tikt. Uz garāžu braucot jau redzēju čukčukbāni uz tilta, tur it kā nebūtu prātīgi braukt, taču arī uz otru pusi minimāla kustība. Beigās sāku braukt apļa virzienā. Un tur viens saab`ists (9-5 universālis, tādā smilšu krāsā - ja es pareizi paspēju ieraudzīt) aiztraucās visiem garām pa pretējās malas grantēto nomali. Tālu netika - pretim mentu buss brauca.

Pareizi te minēja par to atšķirību sazīmēšanu starp agresīvajiem un tiem, kas vienkārši joslas maina. Ja cilvēks smuki ieslēdz pagriezienu, paskatās uz tevi, pamāj vai pasmaida un pagaida, kamēr tu palaid, tad viss bumbās. Bet, ja notaukojies pauts ar mobzi pie auss pat nepaskatījies (par pagriezienu rādīšanu nerunājot) vienkārši griež priekšā, tad vēlmes piebremzēt paliek ar vien mazāk. Es saprotu, ka var kādreiz tik tiešām rasties situācija, kad nav citu variantu, ir jālien cik tik var. Bet var to arī darīt kulturāli. Ir dažkārt situācijas, kad spogulī redzi kādu indivīdu apbraucam visu rindu, tad viņš apstājas blakus un ar zīmēm rāda, ka šim jābrauc pa visam citā virzienā kā rindā stāvošajai kolonnai. Un tad jau nav žēl palaist. Un te būtu jāsaka phē tiem, kuri pat nepalūr uz līdēju, ko viņš īsti grib, bet nelaiž rindā - ne vienmēr visi ir agresīvi.

arko2 Reģ.: 11.01.2005
0 0 Atbildēt

piekrītu viedoklim, ka vislielākie kretīni, ja neskaita gulētājus, ir tie, kas laiž "līdējus". Nu pilnīgi prasās nospārdīt....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti