cīņa pret agresīvajiem :)

bralitis Reģ.: 09.02.2006

Ja kāds brauc no vecmilgrāvja uz centru būs ievērojis ka uz ķīšezera apļa sākusi aktīvi cp darboties lai visādi gudrinieki nelien no otrās rindas iekšā

Daži zvani uz cp un šie jau pēc nedēļas sāk darboties, tas priecē. šodien strīpā kādi pieci umņiki bija nolikti.

 
1 2 3
fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: vakar milimetros izdvās vienam subaaram ar vn/gj-xxxx izlīst starp priekšā braucošu mašīnu un manu auto. Es vnk ar kokainu ģīmi tagad nelaižu gnīdas un stūri arī prom negriežu - vnk braucu sānos, lai pēc tam tie agresīvie braukā ar nošpaktelētiem autinjiem un problēmām.

Pats ar tanku brauc,vai kā?!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: vakar milimetros izdvās vienam subaaram ar vn/gj-xxxx izlīst

Nau mans

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Nevajag jaukt vienā katlā līdējus un tos, kas no piebraucamā ceļa iekārtojas joslā.

Krastene. Virzienā uz Ķengaragu. Pilns ar līdējiem. Un ir arī nelīdēji. Paskatamies spogulī ik pa laikam , redzam līdēju, nelaižam. Novērojam viņa neapmierināto seju un vienalga nalaižam. Jautri.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Nevajag jaukt vienā katlā līdējus un tos, kas no piebraucamā ceļa iekārtojas joslā.

Krastene. Virzienā uz Ķengaragu. Pilns ar līdējiem. Un ir arī nelīdēji. Paskatamies spogulī ik pa laikam , redzam līdēju, nelaižam. Novērojam viņa neapmierināto seju un vienalga nalaižam. Jautri.

kuri ir tie līdēji? Tie, kas brauc pa trešo joslu, un tad pārkārtojas pa labi? Mandomāt, ka būtu tikai normāli, ka pie tādas ceļu satiksmes organizācijas tiem, kas brauc pa trešo joslu, un tiem, kas brauc pa vidējo vnk tajā vietā, kur abas joslas top par vienu jāliek lietā iemaņas veidot 'rāvējslēdzēju'. Besī tie, kas no trešās ielīst vidējā grib jau kādas 5 mašīnas pirms joslu sašaurinājuma.

vienalga, tas 'aplis' mani tā besī, ka sen jau caur to nebraucu

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

deksters rakstīja: Nevajag jaukt vienā katlā līdējus un tos, kas no piebraucamā ceļa iekārtojas joslā.

Krastene. Virzienā uz Ķengaragu. Pilns ar līdējiem. Un ir arī nelīdēji. Paskatamies spogulī ik pa laikam , redzam līdēju, nelaižam. Novērojam viņa neapmierināto seju un vienalga nalaižam. Jautri.

kuri ir tie līdēji? Tie, kas brauc pa trešo joslu, un tad pārkārtojas pa labi? Mandomāt, ka būtu tikai normāli, ka pie tādas ceļu satiksmes organizācijas tiem, kas brauc pa trešo joslu, un tiem, kas brauc pa vidējo vnk tajā vietā, kur abas joslas top par vienu jāliek lietā iemaņas veidot 'rāvējslēdzēju'. Besī tie, kas no trešās ielīst vidējā grib jau kādas 5 mašīnas pirms joslu sašaurinājuma.

vienalga, tas 'aplis' mani tā besī, ka sen jau caur to nebraucu

Nē, tie, kuri pirmo joslu apbrauc caur kabatām labajā pusē.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

deksters rakstīja: Nevajag jaukt vienā katlā līdējus un tos, kas no piebraucamā ceļa iekārtojas joslā.

Krastene. Virzienā uz Ķengaragu. Pilns ar līdējiem. Un ir arī nelīdēji. Paskatamies spogulī ik pa laikam , redzam līdēju, nelaižam. Novērojam viņa neapmierināto seju un vienalga nalaižam. Jautri.

kuri ir tie līdēji? Tie, kas brauc pa trešo joslu, un tad pārkārtojas pa labi? Mandomāt, ka būtu tikai normāli, ka pie tādas ceļu satiksmes organizācijas tiem, kas brauc pa trešo joslu, un tiem, kas brauc pa vidējo vnk tajā vietā, kur abas joslas top par vienu jāliek lietā iemaņas veidot 'rāvējslēdzēju'. Besī tie, kas no trešās ielīst vidējā grib jau kādas 5 mašīnas pirms joslu sašaurinājuma.

vienalga, tas 'aplis' mani tā besī, ka sen jau caur to nebraucu

Nē, tie, kuri pirmo joslu apbrauc caur kabatām labajā pusē.

nu tie toč ir p****i

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Nevajag jaukt vienā katlā līdējus un tos, kas no piebraucamā ceļa iekārtojas joslā.

Krastene. Virzienā uz Ķengaragu. Pilns ar līdējiem. Un ir arī nelīdēji. Paskatamies spogulī ik pa laikam , redzam līdēju, nelaižam. Novērojam viņa neapmierināto seju un vienalga nalaižam. Jautri.

parasti neapmierinaata seja ir nelaideejiem..

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

deksters rakstīja: Nevajag jaukt vienā katlā līdējus un tos, kas no piebraucamā ceļa iekārtojas joslā.

Krastene. Virzienā uz Ķengaragu. Pilns ar līdējiem. Un ir arī nelīdēji. Paskatamies spogulī ik pa laikam , redzam līdēju, nelaižam. Novērojam viņa neapmierināto seju un vienalga nalaižam. Jautri.

parasti neapmierinaata seja ir nelaideejiem..

Es palaižu no iebrauktuvēm, no sānielām, ja sastrēgumos avārija un jāapbrauc šķērslis. Bet es nelaižu urodus, kuri izdarās tā, kā iepriekš rakstīju. Un tajā mirklī man nav neapmierināta seja. Viens vienreiz taisījās kāpt ārā...atvēra durvis...tikpat ātri aizvēra un aizbrauca

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja:

Modricimus rakstīja: vakar milimetros izdvās vienam subaaram ar vn/gj-xxxx izlīst starp priekšā braucošu mašīnu un manu auto. Es vnk ar kokainu ģīmi tagad nelaižu gnīdas un stūri arī prom negriežu - vnk braucu sānos, lai pēc tam tie agresīvie braukā ar nošpaktelētiem autinjiem un problēmām.

Pats ar tanku brauc,vai kā?!

ne, ar 21 gadīgu auto, kuram bamperi nav no plastmasas un virsbūves krāsā.

protams, kad braucu ar jauniem auto, tad tur ir jārēķinās ar skādi (kasko utt).

Bet vēlreiz saku - nebūs laidēju, nebūs līdēju.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

316i rakstīja:

deksters rakstīja: Nevajag jaukt vienā katlā līdējus un tos, kas no piebraucamā ceļa iekārtojas joslā.

Krastene. Virzienā uz Ķengaragu. Pilns ar līdējiem. Un ir arī nelīdēji. Paskatamies spogulī ik pa laikam , redzam līdēju, nelaižam. Novērojam viņa neapmierināto seju un vienalga nalaižam. Jautri.

parasti neapmierinaata seja ir nelaideejiem..

Es palaižu no iebrauktuvēm, no sānielām, ja sastrēgumos avārija un jāapbrauc šķērslis. Bet es nelaižu urodus, kuri izdarās tā, kā iepriekš rakstīju. Un tajā mirklī man nav neapmierināta seja. Viens vienreiz taisījās kāpt ārā...atvēra durvis...tikpat ātri aizvēra un aizbrauca

eu dexter kapēc tu vēl nēesi rd satiksmes departamentā.Nu tik gudrs ka vai apdir....ties.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja:

eu dexter kapēc tu vēl nēesi rd satiksmes departamentā.Nu tik gudrs ka vai apdir....ties.

Neaizmirsti tualetes papīru. Es tā daru un darīšu, tas ir normāli un, ja esi līdējs, tad es tevi nelaidīšu. Kaut vai izstiepies.

chevrolet Reģ.: 13.08.2004
0 0 Atbildēt

Ir ļoti daudz tādi, kas runā par telefonu, pļāpā un sazin ko vēl dara, tad vēl sievietes - visi šie daudzās vietās "bremzē" un ja ir jāsteidzas tad nekas cits neatliek kā apbraukt, ja cilvēki neciena citus un ķeras par vēlu pie kloķiem.

Nav runa pat par vadīšanas māku, bet gan par cenšanos, ja vietā kur visi ir aizbraukuši, vietā kur jādod ceļš, kur vairs nav nevienam kuram dot ceļu, tad ja tā blondīne vai kautkāds līdzīgs radījums tik pēc minūtes sāk kustēties, tad kā tādā satiksmē var normāli justies un necensties apbraukt?

Dauzonis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu, labi, labi. Es arī vairs nebraukšu garām.

Bet vispār jau pie Ķīšezera to līkumu var izbraukt divas mašīnas vienlaicīgi un smuki iekārtoties rindā, ka arī pa starpu šim manevram var palaist vēl divas mašīnas no Jaunciema puses.

Bet ja pa starpu parādās kāds azabočennijs, kurš principā nelaiž, vai arī kāda blondīne, kas meklē pedāļus, tad tiešām viss noštopējas.

Un līdējs jau riskē tikai ar savu maku braukdams pāri baltajām strīpām..

Līdzīgi arī vakara stundās, kad no centra puses autiņi nāk strīpā pār tiltu, un es no Jaunciema braucu uz Vecmīlgrāvi. A, priekšā viens baļķinieks, vai arī blondīne kam deguns gar stūri rīvējas, nevar izgriezt 10 min. Ko, ta tur pieklājības vārdā stāvēt rindā un gaidīt ? Eju garām, ja pienākošajā kolonnā kāda sprauga parādas, pedāls grīdā un viss kedās.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Dauzonis rakstīja: Nu, labi, labi. Es arī vairs nebraukšu garām.

Bet vispār jau pie Ķīšezera to līkumu var izbraukt divas mašīnas vienlaicīgi un smuki iekārtoties rindā, ka arī pa starpu šim manevram var palaist vēl divas mašīnas no Jaunciema puses.

Bet ja pa starpu parādās kāds azabočennijs, kurš principā nelaiž, vai arī kāda blondīne, kas meklē pedāļus, tad tiešām viss noštopējas.

Un līdējs jau riskē tikai ar savu maku braukdams pāri baltajām strīpām..

Līdzīgi arī vakara stundās, kad no centra puses autiņi nāk strīpā pār tiltu, un es no Jaunciema braucu uz Vecmīlgrāvi. A, priekšā viens baļķinieks, vai arī blondīne kam deguns gar stūri rīvējas, nevar izgriezt 10 min. Ko, ta tur pieklājības vārdā stāvēt rindā un gaidīt ? Eju garām, ja pienākošajā kolonnā kāda sprauga parādas, pedāls grīdā un viss kedās.

Gan jau kādreiz Tu tur dabūsi kādreiz ribās, tikai neapbižojies, ja.

Dauzonis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Protams, ka nebūs ko bižoties ! Viss - tik uz paša atbildību.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Ir vēl tāda lieta kā cieņa pret līdzcilvēkiem. Kaut kā neesmu manījis, ka veikalos, kur ir pie kasēm rindas, kāds līstu garām. To nepieļautu neviens. Bet uz ceļa gan lien. Kāpēc?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pat nezinu, kurā sadaļā šito likt auto.delfi.lv/...

VWfans varēs līksmot kā ātrākā auto īpašnieks

tomz Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

jautājums - kadu likuma punktu es parkapju apbraucot pa labo pusi un iekartojoties atpakalj joslaa vieta kur ir partrauktaa linija..?

šķiet īsti pie agresīvās nav pieskaitāms

“122.3 pants. Agresīva braukšana

Par agresīvu braukšanu, radot traucējumus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kura izpaužas vairākkārtējā braukšanas joslu maiņā, apdzenot (apsteidzot) transportlīdzekļus no dažādām pusēm un pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, vai vairāku stāvošu vai lēni braucošu transportlīdzekļu apdzīšanā pa pretējā virziena joslu vai apbraukšanā pa sabiedriskā transporta joslu, ceļa nomali, ietvi, gājēju ceļu, velosipēdu ceļu vai citām vietām, kas nav paredzētas transportlīdzekļu braukšanai, vai tramvaja apdzīšanā pa pretējā virziena sliežu klātni"

tālāk

110. Intensīvas ceļu satiksmes apstākļos, kad visas braukšanas joslas

aizņemtas, mainīt joslu atļauts, tikai lai nogrieztos, apgrieztos braukšanai pretējā

virzienā, apbrauktu vai apturētu transportlīdzekli.

tātad es braucu un man vajag nogriezties - joslu mainīt saskaņā ar šo punktu es driikstu

----

nav jau runa tikai par agresīvajiem - bet tikpat labi var gadīties, ka kāc brauc pa vecmilgravja loka pirmo joslu un vienkārši netiek sagadīšanās dēļ otrajā joslā iekšā - tad ko viņš ir vainīgs ka 500m pirms krustojuma viņu neviens normali nevareja palaist?

p.s. turklāt šādā gadījumā tā nogriešanās vieta ir tā kur vismazāk traucējot aizmugurēbraucošajiem nogriezties...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

tomz rakstīja: jautājums - kadu likuma punktu es parkapju apbraucot pa labo pusi un iekartojoties atpakalj joslaa vieta kur ir partrauktaa linija..?

šķiet īsti pie agresīvās nav pieskaitāms

“122.3 pants. Agresīva braukšana

Par agresīvu braukšanu, radot traucējumus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kura izpaužas vairākkārtējā braukšanas joslu maiņā, apdzenot (apsteidzot) transportlīdzekļus no dažādām pusēm un pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, vai vairāku stāvošu vai lēni braucošu transportlīdzekļu apdzīšanā pa pretējā virziena joslu vai apbraukšanā pa sabiedriskā transporta joslu, ceļa nomali, ietvi, gājēju ceļu, velosipēdu ceļu vai citām vietām, KAS NAV PAREDZĒTAS TRANSPORTĪDZEKĻU BRAUKŠANAI, vai tramvaja apdzīšanā pa pretējā virziena sliežu klātni"

Pats jau nocitēji, ka VAR piesiet.

tomz Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

tomz rakstīja: jautājums - kadu likuma punktu es parkapju apbraucot pa labo pusi un iekartojoties atpakalj joslaa vieta kur ir partrauktaa linija..?

šķiet īsti pie agresīvās nav pieskaitāms

“122.3 pants. Agresīva braukšana

Par agresīvu braukšanu, radot traucējumus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kura izpaužas vairākkārtējā braukšanas joslu maiņā, apdzenot (apsteidzot) transportlīdzekļus no dažādām pusēm un pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, vai vairāku stāvošu vai lēni braucošu transportlīdzekļu apdzīšanā pa pretējā virziena joslu vai apbraukšanā pa sabiedriskā transporta joslu, ceļa nomali, ietvi, gājēju ceļu, velosipēdu ceļu vai citām vietām, KAS NAV PAREDZĒTAS TRANSPORTĪDZEKĻU BRAUKŠANAI, vai tramvaja apdzīšanā pa pretējā virziena sliežu klātni"

Pats jau nocitēji, ka VAR piesiet.

kura izpaužas vairākkārtējā braukšanas joslu maiņā, apdzenot (apsteidzot) transportlīdzekļus no dažādām pusēm un pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu

- neparsniedzu atrumu... ka uzgriezos uz pirmas joslas taa arii turpinaju braukt lidz atklaju ka man ir janogriezas...

un tur talak skiet vispar galigi neatbilst situacijai uz vecmilgravja aplja...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

nevajag cīnīties. domāju, ka ar laiku būs tikai sliktāk.

labāk pārsēsties uz motociklu!

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

vakar apbraucot sastregumu pie gaujas tilta palaidu prieksa sev vienu lideju,tad kadmochijam talak un bija jalien atpakalj,tad vins mani palaida atpakalj josla..ta ka viss kartiba )

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Šodien viens tāds līdējs un agresīvs braucējs uz Salinieka gribēja motociklistu nostumt malā, lai pats varētu iekārtoties motociklista joslā. Agresīvais autobraucējs dabūja ar kulaku pa stiklu un tad tik saprata, ka motociklistam ir priekšroka.

Skats bija labs un pamācošs.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

droom rakstīja: Šodien viens tāds līdējs un agresīvs braucējs uz Salinieka gribēja motociklistu nostumt malā, lai pats varētu iekārtoties motociklista joslā. Agresīvais autobraucējs dabūja ar kulaku pa stiklu un tad tik saprata, ka motociklistam ir priekšroka.

Skats bija labs un pamācošs.

Pareizi darīja!

Vispār kretinē pa vakariem uz salinieka, lai nobrauktu uz Mūkusalas apli, tā jau 2 joslās nogriežas, bet atrodas līdēji, kuri taisa vēl 3.joslu un naģļakā lien, parasti tos nelaižu.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

un pecak var gadiities ka tas drosminiks dabuu ar beizbolku pa cherepu

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti