Ieteikumi

Viktos Reģ.: 01.07.2006

Nu sāksim ar to - nesen noliku tiesības un esu nolēmis iegādāties auto.

Esu pārlasijis gandrīz visus šī foruma topikus un esu nonācis galīgā apjukumā...

No auto es vispār NEKO daudz nejēzu un lasot topikus nonācu pie secinājuma ka, "cik cilvēku, tik arī viedokļu".

Tad tā: auto ko gribu iegādāties tam jābūt ~5000 Euro.

Un tam obligāti jābūt sedanam.

Izskatijis visus ss.lv piedāvājums pēc dizaina un cenas acīs iekrita Audi A4 un Mitsubishi Galant virs 97 gada.

Nu man jau ka visiem "sapņotājiem" ir tāda vēlme lai auto atbilstu dažām kritērijām :

1) Lai auto ritošā daļa būtu daudz maz paredzēta Latvijas ceļiem

2) Lēta apkope

Vārdu sakot es nez ko gribu... [zinu tik ka mašīnu]

Esu aprunājies ar n-tajiem pazīstamaiem cilvēkiem kas strāda servisos un katrs teica kaut ko savu...

Iesakat man tādam "idiotam", ko un kā labāk...

 
1 2 3
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Bams rakstīja:

Viktos rakstīja:

Vārdu sakot es nez ko gribu... [zinu tik ka mašīnu]

Esu aprunājies ar n-tajiem pazīstamaiem cilvēkiem kas strāda servisos un katrs teica kaut ko savu...

Iesakat man tādam "idiotam", ko un kā labāk...

Es ieteiktu ņemt vācieti!

Apkope nedaudz dārgāka, bet līmenis 10-x augstāks!

Nekādi japuški, makaronņiki, svensoni un amurikāņi nav spējīgi radīt normālu auto!

Man jau liekas, ka šis ir pilnīgi nepamatots uzdirs....

taa jau vish i.. no saakuma jaauztaisa.. i peecaak jaapieprasa lai attaisnojaas ...: nu kapeec tev uztirsa

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Tāds jautājums par auto no Vācijas.

Biju palasijis topiku par to dzīšanu...

Vai Vācijā ir reāli dabūt Audi A6 1997-2000 apmēram pa 3500-4000 Ls, vai arī tie ir vecu babu murgi ???

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Tāds jautājums par auto no Vācijas.

Biju palasijis topiku par to dzīšanu...

Vai Vācijā ir reāli dabūt Audi A6 1997-2000 apmēram pa 3500-4000 Ls, vai arī tie ir vecu babu murgi ???

mobile.de/... + atveshana papiiri utttt

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Cik dzirdēts no paziņām, kas ar to tirgošanu nodarbojas, Vācijā no tādiem auto vispār neko nereāli dabūt. Cenas kā pie mums. Ej nu sazini, kur tie leiši savus brīnumus atrok. Lai gan leišos jau arī stirpi mazāk palicis.

Reāli nopelnīt var, ja velc svaigu un relatīvi dārgu.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Viktos rakstīja: Tāds jautājums par auto no Vācijas.

Biju palasijis topiku par to dzīšanu...

Vai Vācijā ir reāli dabūt Audi A6 1997-2000 apmēram pa 3500-4000 Ls, vai arī tie ir vecu babu murgi ???

mobile.de/... + atveshana papiiri utttt

Te nu tev nav taisnība tas kas ir ieks mobile.de ir gandrīz tas pats kas iekš LV, "pa lēto" var atrast avīzēs - tik grūti paspēt uz labu piedāvājumu.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Viktos rakstīja: Tāds jautājums par auto no Vācijas.

Biju palasijis topiku par to dzīšanu...

Vai Vācijā ir reāli dabūt Audi A6 1997-2000 apmēram pa 3500-4000 Ls, vai arī tie ir vecu babu murgi ???

mobile.de/... + atveshana papiiri utttt

Te nu tev nav taisnība tas kas ir ieks mobile.de ir gandrīz tas pats kas iekš LV, "pa lēto" var atrast avīzēs - tik grūti paspēt uz labu piedāvājumu.

nu tad ko tu njemies??? peerc nost un neprasi kas kur un kaa...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

un par ko man nav taisniiba? par to ka tavaa vietaa uzspiedu mekleetaajaa datus?

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: un par ko man nav taisniiba? par to ka tavaa vietaa uzspiedu mekleetaajaa datus?

da nē, cik man zināms iekš mobilde.de cenas ir augstākas nekā no tās kas ira sludinājumos avīzēs...

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Neliels jaut:

ar ko atškiras klimata kontrole un kondicionieri ???

laikam glups jautājums, bet tomēr...

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Liec mierā A4 līdz vismaz2000.gadam.Ar micuku arī neko lamīgs nebūsi.zinu no pieredzes.Paskaties ko piedāvā Toyota vai tas pats visu apliktais BMW.Vismaz par pēdējo zinu ka ir ok. Ja papūlēsies pirms pirkšanas drusku pārbaudīt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nav tur nekas avizes letaks.Un par labu auto prasa lielu cenu.Leiši ved miskastes tadeļ ir tas labas cenas.Atved taxi un parkraso un latviešu idiņi nenormali laimigi ka pa leto nopirkuši.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti