Ieteikumi

Viktos Reģ.: 01.07.2006

Nu sāksim ar to - nesen noliku tiesības un esu nolēmis iegādāties auto.

Esu pārlasijis gandrīz visus šī foruma topikus un esu nonācis galīgā apjukumā...

No auto es vispār NEKO daudz nejēzu un lasot topikus nonācu pie secinājuma ka, "cik cilvēku, tik arī viedokļu".

Tad tā: auto ko gribu iegādāties tam jābūt ~5000 Euro.

Un tam obligāti jābūt sedanam.

Izskatijis visus ss.lv piedāvājums pēc dizaina un cenas acīs iekrita Audi A4 un Mitsubishi Galant virs 97 gada.

Nu man jau ka visiem "sapņotājiem" ir tāda vēlme lai auto atbilstu dažām kritērijām :

1) Lai auto ritošā daļa būtu daudz maz paredzēta Latvijas ceļiem

2) Lēta apkope

Vārdu sakot es nez ko gribu... [zinu tik ka mašīnu]

Esu aprunājies ar n-tajiem pazīstamaiem cilvēkiem kas strāda servisos un katrs teica kaut ko savu...

Iesakat man tādam "idiotam", ko un kā labāk...

 
1 2 3
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

bizenajs rakstīja:

EXCURSION taa i nesapratu, vai lielaaks vai mazaaks par SUBURBAN, bet nu komfortabls bez gala

lielāks...

līdz kaut kādam \'05 (laikam) nāca ar 7.3!!!TD... tagad ar 6.0td...

jamais esot vislielākais sērijveidā ražotais....

lielaakais laikam gan International CXT bij..

www.treoonline.com/...

www.treoonline.com/...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Cik nopratu tad nav lielas nozīmes ņemt japāni va vācieti, jo mašīna pa tādu naudu sanāk veca un viss atkarīgs no tā, ka paveiksies.

Vēl man visi saka ka dzīt auto no Vācijas ir DAUDZ izdevīgāk un to ka tur viņi vēl nava tik nojāti ka pie mums - tā ir taisnība ?

Īsti tā arī neizpratu, kāda kārba mašīnai ir labāka - automāts vai manuāla, katrs slavē savu. Pasakat kādi ir + un -, automātam un manuālajai.

Vēl jautājums par degvielu. Uz kā ir labāk ņemt, benzīns vai dīzelis. Es esu dzirdējis ka benzīns ir jestrāks par dīzeli, bet dīzelis ir jaudīgaks un tam ir mazāks patērīņš, salīdzinājumā ar benzīnu. No tā es secinu, ja ņemt mašīnu ar mazjauudīgu motoru, tad ir labāk ar benzību, bet ja virs kādi 2.0, tad labāk jau dīzeli - es pareizi spriežu ?

daļēji taisnība ir tam ka kādu nopirksi tādi būs remonti BET tomēr ja gribi izturīgu autiņu tad japāņi viennozīmīgi būs priekšā ar savu kvalitāti it īpaši mazda un toyota, 100% esmu pārliecināts ka vidēji statistiskā toyota avensis vai 626 mazda sagādās mazākas galvassāpes kā A4 par mitsubishi neesmu tik pārlieecināts bet tomēr arī tas man liekas mazāk lūzīs. Man viens paziņa braukā ar WV passat kam piekare laikam ir dikti līdzīga A4 - daudz alumīnija detaļu un parasti gadā ap 500LVL remontējas.

Te ir drīzāk izšķiršanās komforts (vāciešiem) pret izturību (japāņiem) reti kad izdodas to visu apvienot vienā autiņā. Vēl esmu lasījis atsauksmes par Saab 9-5 ka ir tādi eksemplāri kuriem vajadzīgas tik regulāras apkopes un brauc bēdu nezinot tiesa trāpās arī pa kādam dārgākam remontam (ķēde 700LVL aizdedzes bloki 800LVL u.c. ) respektīvi kādu nopirksi tā brauksi, bet par BMW 5 sēºiju vai audi A6/A4 kaut kā nav dzirdēts par to ka brauc un ritošajai daļai neko nedari.

Ja pirksi dīzeli tad arī tā būs vēl lielāka loterija kur ir liela iespēja zaudēt uz to ka ļoti ticams ka tas motors būss tomēr 2x vai 3x vairāk noskrējis kā līdzīgs benzīnnieks, protams kā rij mazāk bet starpība ja tas nav lielmotors nav milzīga.

Ja brauksi pa pilsētas korķiem tad ātri mehāniskā kārba apriebsies tici man bet automāts atkal tērēs vairāk pa pilssētu un nevis par 10% vairāk bet nu kādi 20% vairāk noteikti.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: P.S. nezināju, ka LV tāc ir...

man korporaacijas biedram taads ir...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Viktos rakstīja: Ja brauksi pa pilsētas korķiem tad ātri mehāniskā kārba apriebsies tici man bet automāts atkal tērēs vairāk pa pilssētu un nevis par 10% vairāk bet nu kādi 20% vairāk noteikti.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

Viktos rakstīja: Ja brauksi pa pilsētas korķiem tad ātri mehāniskā kārba apriebsies tici man bet automāts atkal tērēs vairāk pa pilssētu un nevis par 10% vairāk bet nu kādi 20% vairāk noteikti.

patiesi tik daudz vairāk ?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

nafigators rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

Viktos rakstīja: Ja brauksi pa pilsētas korķiem tad ātri mehāniskā kārba apriebsies tici man bet automāts atkal tērēs vairāk pa pilssētu un nevis par 10% vairāk bet nu kādi 20% vairāk noteikti.

patiesi tik daudz vairāk ?

Un nedod dies vēl kondicionieris būs,... tur vēl kāds "lieks" litriņš...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nedod dies pat logu atveert atkal lieks litrinsh....

un gaismas taas vispaar ir benzjas rijeejas

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

par pasažieriem vispār nerunājot,....

un vēl pretvējš,...

pissec,...

jāpērk fellis,...

ar automātisko kārbu protams,... citād būs zajepal štepselēt...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nez vai excursion ar jau nevajag c kategoriju... katraa gadiijumaa 'vieglais' tas toch nav

full size

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Cik nopratu tad nav lielas nozīmes ņemt japāni va vācieti, jo mašīna pa tādu naudu sanāk veca un viss atkarīgs no tā, ka paveiksies.

Vēl man visi saka ka dzīt auto no Vācijas ir DAUDZ izdevīgāk un to ka tur viņi vēl nava tik nojāti ka pie mums - tā ir taisnība ?

Īsti tā arī neizpratu, kāda kārba mašīnai ir labāka - automāts vai manuāla, katrs slavē savu. Pasakat kādi ir + un -, automātam un manuālajai.

Vēl jautājums par degvielu. Uz kā ir labāk ņemt, benzīns vai dīzelis. Es esu dzirdējis ka benzīns ir jestrāks par dīzeli, bet dīzelis ir jaudīgaks un tam ir mazāks patērīņš, salīdzinājumā ar benzīnu. No tā es secinu, ja ņemt mašīnu ar mazjauudīgu motoru, tad ir labāk ar benzību, bet ja virs kādi 2.0, tad labāk jau dīzeli - es pareizi spriežu ?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

lai nesanaak tikai offtopic...

skaties uz galantu 2.5 V6 24v AT vai 2.0td

nopakoti jamie ar labi parasti...braukshanaa eerti utt.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: nez vai excursion ar jau nevajag c kategoriju... katraa gadiijumaa 'vieglais' tas toch nav

full size

domaaju, ka jaa, auto redzams parasti uz Melnsila ielas

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Paskaties labāk kādu Nissan Primera - esot nepopulārs, bet toties vienkārša uzbūve, tādēļ mazāk lūzt un lētākas detaļas.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Piemēram šito: www.autonet.lv/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

NISSAN - LABS, BET NEPOPULĀRS [neatzītais ģēniālisms]

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: ....

stulps avatars...

kādam doģikam jābūt, lai tādu uzrakstu izdomātu....

Uz šo es varu atbildēt - viens tāds doģiks ir ši portāla saimnieks. Šādu teikumu ir jāieraksta, ja esi ticis izbanots par "rupjībām" un vēlies tikat ātrāk atpakaļ. Lai useri tiešām to ierakstītu, tas ir pasniegts gif formā. Tad lūk - mani izbanoja par to, ka uzrakstīju "... kompim pie..." bez atstarpes starp abiem vārdiem.

Saprotiet paši, kurš te ir "doģiks"...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

smonG rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: ....

stulps avatars...

kādam doģikam jābūt, lai tādu uzrakstu izdomātu....

Uz šo es varu atbildēt - viens tāds doģiks ir ši portāla saimnieks. Šādu teikumu ir jāieraksta, ja esi ticis izbanots par "rupjībām" un vēlies tikat ātrāk atpakaļ. Lai useri tiešām to ierakstītu, tas ir pasniegts gif formā. Tad lūk - mani izbanoja par to, ka uzrakstīju "... kompim pie..." bez atstarpes starp abiem vārdiem.

Saprotiet paši, kurš te ir "doģiks"...

A nekui ta šitādu affataru???!!!!!

Kompleksi? Gribas sev vairāk uzmanību pievērst?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

smonG rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: ....

stulps avatars...

kādam doģikam jābūt, lai tādu uzrakstu izdomātu....

Uz šo es varu atbildēt - viens tāds doģiks ir ši portāla saimnieks. Šādu teikumu ir jāieraksta, ja esi ticis izbanots par "rupjībām" un vēlies tikat ātrāk atpakaļ. Lai useri tiešām to ierakstītu, tas ir pasniegts gif formā. Tad lūk - mani izbanoja par to, ka uzrakstīju "... kompim pie..." bez atstarpes starp abiem vārdiem.

Saprotiet paši, kurš te ir "doģiks"...

A nekui ta šitādu affataru???!!!!!

Kompleksi? Gribas sev vairāk uzmanību pievērst?

vienkārši obižennijs

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

tā viš i...

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

Vārdu sakot es nez ko gribu... [zinu tik ka mašīnu]

Esu aprunājies ar n-tajiem pazīstamaiem cilvēkiem kas strāda servisos un katrs teica kaut ko savu...

Iesakat man tādam "idiotam", ko un kā labāk...

Es ieteiktu ņemt vācieti!

Apkope nedaudz dārgāka, bet līmenis 10-x augstāks!

Nekādi japuški, makaronņiki, svensoni un amurikāņi nav spējīgi radīt normālu auto!

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja nu a4 jau točna musu ceļiem domats ar savu izcilo hadeni:

Normāls auto, vienīgi normalam latviesu džekam virs 186 utt tajā būs pašauri, ja neteiktu vairāk-saspiesti!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Es ari atbalstu vaciešus,vismaz taisa priekš cilvekiem to mašinu nevis ka japaņi ekonome uz katru sikumu un rezultata grabulis vien sanak

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

pa tiem 5K taapat nekas praatiigs nesanaak pieliec štuku vai 2as un nopeerc opel Omega peec feislifta no 99. gada smuki izskataas daudz ekstru nav daargi remonti, vienkaarsa ritosaa maz luuzt komforts super a ko veel vairaak no masiinas var veeleties

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: P.S. idiš - tas ir saīsinājums no vārda - idiots....

dāvida dēliem bez uztirsiena...

Blatot jau mēs katrs mākam, bet pamatot savus tekstus laikam roķeles pa kreilām ...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

Viktos rakstīja:

Vārdu sakot es nez ko gribu... [zinu tik ka mašīnu]

Esu aprunājies ar n-tajiem pazīstamaiem cilvēkiem kas strāda servisos un katrs teica kaut ko savu...

Iesakat man tādam "idiotam", ko un kā labāk...

Es ieteiktu ņemt vācieti!

Apkope nedaudz dārgāka, bet līmenis 10-x augstāks!

Nekādi japuški, makaronņiki, svensoni un amurikāņi nav spējīgi radīt normālu auto!

Man jau liekas, ka šis ir pilnīgi nepamatots uzdirs....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti