gribu auto

suutiiba Reģ.: 11.06.2007

ir taa, ka veelos iegaadaaties savu personisko auto, bet nevaru izveeleeties, jo piedaavaajums ir liels... es apjuku... varbuut varat ko ieteikt?

veelamie mashiinas parametri: 1000-2000eur, ne lielax par 2.0, virs 1994. gada, veelams sedans un veelams diizelis. tas taa laikam viss.

runaa, ka 3. golfi ruuseejot vairak par 2. golfiem, mitsu daargas detaljas. tad nu shitie divi taa kaa atkriit. volvo un ford manaa izpratnee vispaar nav mashiinas... japaanju izcelsmes auto arii neprasaas... no tiem, kas paliek, ko varat ieteikt?

 
1 2 3 4
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

TDI rakstīja: PT Cruiser

Ir kādas pozitīvas atsauksmes vai vienkārši prātā ienāca?

atsauksmju nau

vienk pac , peec golpa paardoshanas , luukoshu PT vs MB Aclass , jo juuzotaaja buus golpa saimniece - kundze labaakajos gados (70+), prasiibas -neliels,augsts kjeblis , automac , praiss ~8keur , paredzamais nobraukums max.10kkm gadaa

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

interesanti, kaapeec tu negribi vinjai to golfu atdot?

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: PT Cruiser

Tu esi sīkāk papētījis kādas atsuksmes par šiem.

es ar sievai meklēju nākošo auto, prasības līdzīgas - augsta sēdpozīcija, DIESEL, vēlams (nu jau vēlams) AWD, līdz 7500EUR, tad nu manā listē ir

Zafira, Scenic, Scenic RX, Santa Fe, Tucson, Terrano, C4 Q un nu uzpeldēja PT.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Esmu dzirdējis, ka PT neesot diez ko uzticīgi!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Esmu dzirdējis, ka PT neesot diez ko uzticīgi!

jaa...

visus velkot pa kreisi...kaa ierauga kaadu mazdu vai hondu taa kanteejas klaaat

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: peec golpa paardoshanas , luukoshu PT vs MB Aclass ,

Kad tas vēl notiks..........

.....................

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: interesanti, kaapeec tu negribi vinjai to golfu atdot?

vecaakiem cilveekiem ir gruuti celties aaraa no 'zemiem' benjkjiem + gribaas automaatu , jo ~1/2gadu , nelatvijaa , tiek juuzeec tomaats , kaadu esot veelmes lietot arii LV . taalb arii ira doma par PT waj MBa.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Esmu dzirdējis, ka PT neesot diez ko uzticīgi!

es zinu ka Chrysler ira suuc un serviss vinjam arii smird , bet tajaa $$$$ kategoorijaa nau paaraak liela modelju izveele + nau paredzami taali ( Juurmala -Riiga ) braucieni un liels ikgadeejais noskreejiens , tobish iespeejamie izdevumi par ejakuaatooru un servizu nevareetu buut paaraak bargi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Manai MBa tomēr nepatīk, PT pakaļa esot pārāk kantaina

Tāpēc es joprojām esmu neziņā, ko vēl apskatīt

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

neperciet sievaam auto. vinas to nenovertes. tapat beigaas sasitiis. labaak noperciet suni. lai staiga pa aru un dirsina, nebus laika kad chiksteet hahaha

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: neperciet sievaam auto. vinas to nenovertes. tapat beigaas sasitiis. labaak noperciet suni. lai staiga pa aru un dirsina, nebus laika kad chiksteet hahaha

visi jau nau zoofiili vaj praidisti , veel jau daudzi lieto sievas

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ej tu tirst, es no pieredzes saku ka nav jeega. tu gribi ka labak a sanak ka vienmer. bija divi megjinajumi, abi divi garam. ir auto, ir problemas. nav auto, nav probleemu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ej tu tirst, es no pieredzes saku ka nav jeega. tu gribi ka labak a sanak ka vienmer. bija divi megjinajumi, abi divi garam. ir auto, ir problemas. nav auto, nav probleemu.

tajos divos mēģinājumos tu biji sievas vai vīra kārtā?

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

tajos divos mēģinājumos tu biji sievas vai vīra kārtā?

vins bij tas ko dirsinaja

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ej tu tirst, es no pieredzes saku ka nav jeega. tu gribi ka labak a sanak ka vienmer. bija divi megjinajumi, abi divi garam. ir auto, ir problemas. nav auto, nav probleemu.

sievietei ir jaaperk JAUNA mashiina , nevis schrottmobiilis ne vinju interesee kas tur grab waj chab , ne kaa tas viss straadaa un tas ir labi jo vinjas pienaakums ir maajsaimnieciiba , ne pishcha ar schrottiem

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ideālā gadījumā piekrītu, TDI. Manā gadījumā sievieti neinteresē jaunas (maz)mašīnas, kuras varētu atļauties jaunas, ja kāds piemestu kādus 30kEUR, tad gan

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

markelis rakstīja:

Yetti rakstīja:

tajos divos mēģinājumos tu biji sievas vai vīra kārtā?

vins bij tas ko dirsinaja

vismaz viens teksts šodien par ko var arī pasmaidīt

Leekaiz Reģ.: 05.02.2003
0 0 Atbildēt

Varu pardot omegu 99 gada prieksa apmicita, 1000 latiem, vienigi motors neatbilstosh 2.5 benz.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Leekaiz rakstīja: Varu pardot omegu 99 gada prieksa apmicita, 1000 latiem, vienigi motors neatbilstosh 2.5 benz.

Ja par mani biji domājis, tad ne tikai motors, bet arī izmērs neatbilstoš

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti