gribu auto

suutiiba Reģ.: 11.06.2007

ir taa, ka veelos iegaadaaties savu personisko auto, bet nevaru izveeleeties, jo piedaavaajums ir liels... es apjuku... varbuut varat ko ieteikt?

veelamie mashiinas parametri: 1000-2000eur, ne lielax par 2.0, virs 1994. gada, veelams sedans un veelams diizelis. tas taa laikam viss.

runaa, ka 3. golfi ruuseejot vairak par 2. golfiem, mitsu daargas detaljas. tad nu shitie divi taa kaa atkriit. volvo un ford manaa izpratnee vispaar nav mashiinas... japaanju izcelsmes auto arii neprasaas... no tiem, kas paliek, ko varat ieteikt?

 
1 2 3 4
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pa 2000 EUR pat labu SASISTU mašīnu nevar nopirkt!

Nu tāda dura!!! PSC!!!

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Ko varu piebilst ?

Pa 2000 eur būs paveca mašīna. Un nekāda dižā izvēle pa tādu naudas summu nesanāk. Tāpēc jautājumi sieviškīga/rūsē/nepatīk dizains utt, utjp jāaizmirst!

Pa 1000 eur var nopirkt tikai konstruktoru. Tev takš nav vēlmes visu laiku pavadīt braukājot pa servisiem? Vai ir?

Tā ka jārēķinās ar 2000 eur. 1500 eur par auto, 500 eur par sākotnējiem remontiem.

Šāda vecuma un cenas auto no dīzeļa jābaidās vairāk kā velnam no kursta. (oki - ja ir iespēja iegūt "trubas" dīzeli pa kapeikām vai noliet no kāda smagā....) Ieguvumu nekādu, bet potenciālās problēmas un remontu izmaksas - milzīgas.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Bet kā tad īsti ir ar to mašīnu dzimuma noteikšanu? Kā var zināt kura ir sievišķā un kura ir vīrišķā?

Tā kā tajā aņukā - kur čukča pieiet autiņam no mugurpuses, ierauga izpūtēju un nosaka SAMEC ?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja: Bet kā tad īsti ir ar to mašīnu dzimuma noteikšanu? Kā var zināt kura ir sievišķā un kura ir vīrišķā?

Tā kā tajā aņukā - kur čukča pieiet autiņam no mugurpuses, ierauga izpūtēju un nosaka SAMEC ?

Par dzimumiem nezinu, bet auto ar diviem izpūtējiem, kad tas salūzt, var paņemt kā ķerru un aizstumt uz servisu

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Ko varu piebilst ?

Pa 2000 eur būs paveca mašīna. Un nekāda dižā izvēle pa tādu naudas summu nesanāk. Tāpēc jautājumi sieviškīga/rūsē/nepatīk dizains utt, utjp jāaizmirst!

Pa 1000 eur var nopirkt tikai konstruktoru. Tev takš nav vēlmes visu laiku pavadīt braukājot pa servisiem? Vai ir?

Tā ka jārēķinās ar 2000 eur. 1500 eur par auto, 500 eur par sākotnējiem remontiem.

Šāda vecuma un cenas auto no dīzeļa jābaidās vairāk kā velnam no kursta. (oki - ja ir iespēja iegūt "trubas" dīzeli pa kapeikām vai noliet no kāda smagā....) Ieguvumu nekādu, bet potenciālās problēmas un remontu izmaksas - milzīgas.

ar ko labaaks konstruktors par 1500eur nekaa par 1000 eur?!?

1keur auto nav ne vainas, viss atkariigs kaa paveicaas ... 1..2 reizes gadaa aizbraukt uz servisu + 1x prieksh TA nav nekas tragjisks ... visu var pa leeto salabot atshkjiriibaa no jaunaakiem auto kur visi iekraajumi jaaizliek

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

UN TAGAD VISI SKRIENAM ŠROTUS PA 1K PIRKT!!!!!!!!!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

btw, varu arii notirgot vienu shrotu par 1k eur ja ar mieru, var maksaat arii 1kLs

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

newman rakstīja:

DM rakstīja: Kā dāmai? Vajag SŪKĀT attiecīgo locekli, tad brauksi ar lielu jaunu džipu

MB un Volvo neesot mašīnas

tu šito no savas pieredzes saki/ laikam jau tev baigā pieredzē ar šitām lietām.

newman, tu visu kad saki, tikai no savas pieredzes vadies?

Paskaties apkārt, ar ko darbadienas vidū braukā no viena veikala uz otru, uz solārijiem utt. nekur nestrādājošās blondīnes...

Tu savai draudzenei/sievai/meitai ar kautko peerc tikai peec noteikta atsuukaato km skaita?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

taxman rakstīja:

DM rakstīja:

newman rakstīja:

DM rakstīja: Kā dāmai? Vajag SŪKĀT attiecīgo locekli, tad brauksi ar lielu jaunu džipu

MB un Volvo neesot mašīnas

tu šito no savas pieredzes saki/ laikam jau tev baigā pieredzē ar šitām lietām.

newman, tu visu kad saki, tikai no savas pieredzes vadies?

Paskaties apkārt, ar ko darbadienas vidū braukā no viena veikala uz otru, uz solārijiem utt. nekur nestrādājošās blondīnes...

Tu savai draudzenei/sievai/meitai ar kautko peerc tikai peec noteikta atsuukaato km skaita?

Mana draudzene/sieva/meita draudzējas ar prātu, arī MB un Volvo uzskata par mašīnām.

Ja Tu nevari iebraukt jēgā, ko es gribēju ar to sūkāšanas teikumu sacīt, tad palasi biežāk anekdotes, vai arī pakomunicē ar cilvēkiem, sapratīsi kas tas tāds joks ir.

.....un ja Tev tā sūkāšanas tēma tāda sāpīga...... ......tad neko

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Nu tad piedod mani - esmu vienkarshi nedaudz atpalicis no visjaunakiem jokiem

Tieshaam neesmu lasiijis nevienu anekdoti un arii neviens man paziistams cilveeks nav saistiijis sieviestes, kas brauc dzhipos uz veikaliem vai solarijiem darbadienas ar ar loceklju suukashanu.

Lai nu taa buutu.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

taxman rakstīja: Nu tad piedod mani - esmu vienkarshi nedaudz atpalicis no visjaunakiem jokiem

Tieshaam neesmu lasiijis nevienu anekdoti un arii neviens man paziistams cilveeks nav saistiijis sieviestes, kas brauc dzhipos uz veikaliem vai solarijiem darbadienas ar ar loceklju suukashanu.

Lai nu taa buutu.

ei taxman izlasi:

Ceļu policists aptur auto, no papīra uztaida tūti, iedod to vadītājam un saka:

- Pūt!

Vadītājs ieliek tūtiņā desmit latus un atdod policistam. Policists paņem naudu un vēlreiz dod tūtiņu vadītājam:

- Pūt vēlreiz!

Vadītājs ieliek tūtiņā piecus latus un atdod to policistam. Viņš dod tūtu atpakaļ un saka:

- Vai tu astmatiķis esi? Pūt tāpat kā pirmajā reizē!

Smieklīgi?

Man gan nav gadījies satikt nevienu policistu ar papīra tūtu un neviens man pazīstams cilvēks arī nav ar to sastapies.....

KĀPĒC TU CILVĒK VISU UZTVER BURTISKI?????????????????????

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

suutiiba rakstīja: ir taa, ka veelos iegaadaaties savu personisko auto, bet nevaru izveeleeties, jo piedaavaajums ir liels... es apjuku... varbuut varat ko ieteikt?

veelamie mashiinas parametri: 1000-2000eur, ne lielax par 2.0, virs 1994. gada, veelams sedans un veelams diizelis. tas taa laikam viss.

runaa, ka 3. golfi ruuseejot vairak par 2. golfiem, mitsu daargas detaljas. tad nu shitie divi taa kaa atkriit. volvo un ford manaa izpratnee vispaar nav mashiinas... japaanju izcelsmes auto arii neprasaas... no tiem, kas paliek, ko varat ieteikt?

labāk brauc ar riteni. pietiek tā to auto uz ceļiem

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

KĀPĒC TU CILVĒK VISU UZTVER BURTISKI?????????????????????

Neuzvelcies Kad man atbild rakstiski izmantojot "Caps Lock", es saku justies nelabi, jo rodas sajuuta, ka aizvainoju savu oponentu. Viss tachu ir kaartiibaa... es tik gribeeju paarliecinaties, ka tu apzinies, ka tavs joks par locekljiem un sievieteem bija ne visai korekts.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

ja labi pameklee ir arii normaali varinti par šo cenu piemēram:

ss.ss.lv/...

ss.ss.lv/...

opel omega

ford mondeo nedaudz pieliekot sanaak pat jaunais 97.g modelis

renault laguna no 1994.g

Gan jau veel kaut kas vajag tik rakt

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: ja labi pameklee ir arii normaali varinti par šo cenu piemēram:

ss.ss.lv/...

ss.ss.lv/...

opel omega

ford mondeo nedaudz pieliekot sanaak pat jaunais 97.g modelis

renault laguna no 1994.g

Gan jau veel kaut kas vajag tik rakt

nu jaa, bet autoram fords nau auto un opelis ne tik

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: ja labi pameklee ir arii normaali varinti par šo cenu piemēram:

ss.ss.lv/...

ss.ss.lv/...

opel omega

ford mondeo nedaudz pieliekot sanaak pat jaunais 97.g modelis

renault laguna no 1994.g

Gan jau veel kaut kas vajag tik rakt

nu jaa, bet autoram fords nau auto un opelis ne tik

opels it kaa nebija mineets bet Omega manupraat ir tiesaam OK mašīna par to naudu, normāli izskatās, negrab, klusa, komfortabla lēta...

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Autors ir riktīgs sapņotājs, bet vismaz zin ko vinsh negrib.

Manā gadijumā gribu auto - tikai nez ko gribu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vecais labais džonija gāzes opels neiekļāvās šajā kategorijā?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

es tā saprotu ka dāmai viss ir skaidrs un auto ir iepirkts.

tagad paspamosim par šādiem parametriem.

es arī nedaudz apjuku... varbuut varat ko ieteikt?

veelamie mashiinas parametri: 3000-4500eur, automāts obligāts, 2.0l un vairāk(nu 1.8 mazākais), virs 1997/8. gada, veelams universāls(varbūt 5durvju hečbeks) un droši vien veelams benzīnnieks(bet principā pofig). tas taa laikam viss.

voyager atkrīt, nedaudz pa lielu tomēr

pēdējais uz ko nedaudz ieciklējos un šobrīd paliku ir ford focus ~2000g. bet tie pārsvarā sedani vajag lielāku bagāžnieku un .. rūsa?!

iepatikās mazda premacy esmu gatavs paņemt kredītu tos 3000eur, lai tiktu pie tāda auto, bet... nevaru atrast ar automātu, echh

.... spamojam tālāk, bet ar mēru, jo tiešam meklēju auto

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

noperc manu imprezu!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Galant

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: noperc manu imprezu!

Viņai tču grabažnieka nav + Tev tur laikam vēl gāzes balons mētājās.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man arī līdzīga problēma

Budžets ~6-9k EUR

Gads - sakot no 1999

Kārba - automats!!!

Motors - ne lielāks kā 2l

Piedziņa - FWD, var arī AWD

Neder korejieši un mašīnas, kas lielākas par A4.

Pats jau vairs nezinu uz ko lai skatās, jo katram kandidātam atrodas kaut kas, kas neder.

Sākotnejā doma bija par kaut kādu pseido sporta mašīnu (piem. Celica).

Ir vēl kadas idejas? Varbūt kāds kaut ko var piedāvāt?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

PT Cruiser

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: PT Cruiser

Ir kādas pozitīvas atsauksmes vai vienkārši prātā ienāca?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti