Ragainās Rīgas svētās govis

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007

Gribēju padalīties un uzzināt citu iauto dalībnieku un braucēju domas par Rīgas svēto govi-trolejbusu.

Man un ne tikai man šķiet, ka ir pienācis pēdējais laiks to ragaino miskasti no Rīgas centra šaurajām ielām izvakt! Lai tas paliek plašajās mikrorajonu ielās.

Mani novērojumi, kas izbauditi katru dienu braucot pa Valdemara ielu liecina to, ka, ja pa priekšā nav trolejbusu, tad uzsākot kustību pie zaļā no Valdemāra-Raiņa bulvāra krusta ir iespējams smuki iekļauties zaļajā vilnī, braukt nepārkāpjot noteikumus ar ātrumu 40-50km/h un bez nevienas stāvēšanas tikt līdz pat Senču-Zirņu ielas krustam. Savukārt, ja pa priekšu izlien ragainais, tad jārēķinās ar stāvēšanu pie katra krusta un staba sākot jau no Dzirnavu ielas. Man šķiet, ka tā ir pietiekami liela atsķirība. Es saprotu, ka tiem, kam nav sava auto arī kaut kā ir japārvietojas, bet var taču kaut kā optimizēt tos sab.transporta maršrutus.Nu lai tie brauc pa vienu, centrālo ielu. Piemēram 1., 5., 7. trolejbuss pārsvarā brauc pustukšs, nu kapēc nevar tā vietā laist normālus mazos busiņus, Ford Tranzit vai Reno ar augsto jumtu.

Arī no ekologijas viedokļa tie pārsimt trolejbusu Rīgā neko neuzlabo - tieši otrādi, tie veido aiz sevis veselas virtenes autobraucēju, kuri gāzē un bremzē uz katra stūra līdz ar ragaini.

Ko jūs domājat?

 
Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja: Gribēju padalīties un uzzināt citu iauto dalībnieku un braucēju domas par Rīgas svēto govi-trolejbusu.

Par Valdemāreni piekritu.

Esmu to pašu novērojis.

Man ar tie trolibasi nepatīk.

Bet ko darīt-Rīgas domē jau nav neviena spečuka transporta jomā, kurš to lietu saregulētu.

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

Kuznecss rakstīja: Gribēju padalīties un uzzināt citu iauto dalībnieku un braucēju domas par Rīgas svēto govi-trolejbusu.

Par Valdemāreni piekritu.

Esmu to pašu novērojis.

Man ar tie trolibasi nepatīk.

Bet ko darīt-Rīgas domē jau nav neviena spečuka transporta jomā, kurš to lietu saregulētu.

Esmu par šo problēmu rakstijis uz Satiksmes departamentu, tur atrakstijās, ka 1.trolejbuss tiks aizstāds ar minibusiem, citi arī tiks pārskatīti, bet tas arī viss............ Gadi 2 jau pagājuši, bet nekas nav mainijies.Man šķiet, ka tādai pilsētai kā Rīga pilnīgi pietiktu ar autobusiem un tramvajiem, vismaz pilsētas centrālajā daļā, no upes līdz dzelzceļa lokam.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja:

Bams rakstīja:

Kuznecss rakstīja: Gribēju padalīties un uzzināt citu iauto dalībnieku un braucēju domas par Rīgas svēto govi-trolejbusu.

Par Valdemāreni piekritu.

Esmu to pašu novērojis.

Man ar tie trolibasi nepatīk.

Bet ko darīt-Rīgas domē jau nav neviena spečuka transporta jomā, kurš to lietu saregulētu.

Esmu par šo problēmu rakstijis uz Satiksmes departamentu, tur atrakstijās, ka 1.trolejbuss tiks aizstāds ar minibusiem, citi arī tiks pārskatīti, bet tas arī viss............ Gadi 2 jau pagājuši, bet nekas nav mainijies.Man šķiet, ka tādai pilsētai kā Rīga pilnīgi pietiktu ar autobusiem un tramvajiem, vismaz pilsētas centrālajā daļā, no upes līdz dzelzceļa lokam.

Njāāā, satdeps ar operativitāti neizceļas. )

Un svaigu ideju no viņu puses ir vēl mazāk.

Starp citu, RS nopietni bīda, lai trolejbusu aizvāktu prom no streļķiem, bet citas idejas, kā tikai tos pagarināt līdz tirgum nav. Būs riktīgs kašmars krastmalā, ja tur vel arī ragainais braukalēs

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja: Rīgas svēto govi-trolejbusu.

Man un ne tikai man šķiet, ka ir pienācis pēdējais laiks to ragaino miskasti no Rīgas centra šaurajām ielām izvakt! Lai tas paliek plašajās mikrorajonu ielās.

NĒ TROLEJBUSIEM! NĒ KOMUŅAGU UN ZOCIĶU PROLETARIATA TRANSPORTAM!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja: Esmu par šo problēmu rakstijis uz Satiksmes departamentu, tur atrakstijās, ka 1.trolejbuss tiks aizstāds ar minibusiem, citi arī tiks pārskatīti, bet tas arī viss............ Gadi 2 jau pagājuši, bet nekas nav mainijies.Man šķiet, ka tādai pilsētai kā Rīga pilnīgi pietiktu ar autobusiem un tramvajiem, vismaz pilsētas centrālajā daļā, no upes līdz dzelzceļa lokam.

Vēl jo projām 1. trolejbūsis dzīvo savā maršrutā

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Mani novērojumi, kas izbauditi katru dienu braucot pa Valdemara ielu liecina to, ka, ja pa priekšā nav trolejbusu, tad uzsākot kustību pie zaļā no Valdemāra-Raiņa bulvāra krusta ir iespējams smuki iekļauties zaļajā vilnī, braukt nepārkāpjot noteikumus ar ātrumu 40-50km/h un bez nevienas stāvēšanas tikt līdz pat Senču-Zirņu ielas krustam. Savukārt, ja pa priekšu izlien ragainais, tad jārēķinās ar stāvēšanu pie katra krusta un staba sākot jau no Dzirnavu ielas.

Valdemār ielā ragainie njepričom. Pietiek, ka kāds brauc tieši pa brauktuves vidu.Tur ir offic pa 1 joslai katrā virzienā. Sāc varbūt ar to, ka nokārto, lai tur saremontē bedres brauktuves malās un uztaisa pa 2 joslām uz katru pusi.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti