Gilera scooters

911 Reģ.: 11.04.2003

Ko tauta saka par Gilera skūteriem, īpaši par 125 cm3?

Thanx.

 
1 2
juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Attiecībā uz motocklime es to teikumu lasu šādi:

kas, jaunāki par 14 gadiem, uz motocikla SĒDEKĻA.

Labi, es to nedarīsu, bet formulējums konkrēts, ka nedrīkst uz tā motocikla sēdekļa, līdz ar to uz bagāžnieka var, vai bākas, vai ragiem, vai vēl sazin kā. Kaut vai man pičpaunās. Kā saka, kas nav aizliegts, ir atļauts.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: Attiecībā uz motocklime es to teikumu lasu šādi:

kas, jaunāki par 14 gadiem, uz motocikla SĒDEKĻA.

Labi, es to nedarīsu, bet formulējums konkrēts, ka nedrīkst uz tā motocikla sēdekļa, līdz ar to uz bagāžnieka var, vai bākas, vai ragiem, vai vēl sazin kā. Kaut vai man pičpaunās. Kā saka, kas nav aizliegts, ir atļauts.

var jau lasīt likumus pa savam, bet labāk uzprasīt Satversmes tiesai

Mazliet off topic, bet par līdzīgu gadījumu.

Kā jūs lasītu šādu likuma pantu (no aizsargjoslu likuma):

\"4) aizliegts celt ēkas un būves teritorijās ar applūdinājuma varbūtību vismaz reizi simt gados, izņemot īslaicīgas lietošanas būves, mazēkas lauku apvidū un šim nolūkam īpaši paredzētās aizsargbūves vai teritorijas uzbēršanu;\"?

Es lasu, ka nedrīkst būvēt, izņemot īslaicīgās būves, mazēkas, aizsargbūves vai uzbērumus. Kad aizsargbūves vai uzbērumi uztaisīti, teritorija vairs neskaitās applūstošā un var būvēt.

bet Satversmes tiesa to iztulkoja, ka aizsargbūves un uzbērumus arī nedrīkst būvēt, un lūk iespējamās negatīvās sekas: www.leta.lv/... []=t0&t[]=t1&t[]=t2&t[]=t10&t[]=t3&t[]=t6&t[]=t9&t[]=t11&t[]=t5&t[]=t4&t[]=t8&t[]=t7&more=true&moreid=5

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: Attiecībā uz motocklime es to teikumu lasu šādi:

kas, jaunāki par 14 gadiem, uz motocikla SĒDEKĻA.

Labi, es to nedarīsu, bet formulējums konkrēts, ka nedrīkst uz tā motocikla sēdekļa, līdz ar to uz bagāžnieka var, vai bākas, vai ragiem, vai vēl sazin kā. Kaut vai man pičpaunās. Kā saka, kas nav aizliegts, ir atļauts.

Pēc tava "tulkojuma" uz motocikla vienlaicīgi var arī braukt 5 cilvēki nu tik cik var sasēsties

Katram transporta līdzeklim ir sēdvietu (arī stāvvietu) skaits, ko nosaka ražotājs, arī ja mocis pasē ir "solo", tad arī blakusvāģi uz savu galvu kabināt nedrīkst.

Tāpēc arī pieminēts, ka vest uz sēdekļa.

noteikumos arī nav rakstīts, ka nedrīkst vest cilvēkus uz mašīnas motora pārsega un jumta

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

juriz rakstīja: Attiecībā uz motocklime es to teikumu lasu šādi:

kas, jaunāki par 14 gadiem, uz motocikla SĒDEKĻA.

Labi, es to nedarīsu, bet formulējums konkrēts, ka nedrīkst uz tā motocikla sēdekļa, līdz ar to uz bagāžnieka var, vai bākas, vai ragiem, vai vēl sazin kā. Kaut vai man pičpaunās. Kā saka, kas nav aizliegts, ir atļauts.

Pēc tava "tulkojuma" uz motocikla vienlaicīgi var arī braukt 5 cilvēki nu tik cik var sasēsties

Katram transporta līdzeklim ir sēdvietu (arī stāvvietu) skaits, ko nosaka ražotājs, arī ja mocis pasē ir "solo", tad arī blakusvāģi uz savu galvu kabināt nedrīkst.

Tāpēc arī pieminēts, ka vest uz sēdekļa.

noteikumos arī nav rakstīts, ka nedrīkst vest cilvēkus uz mašīnas motora pārsega un jumta

Kāpēc nav teikts? Mašīna ir transporta līdzeklis? - Ir!

Tad lūdzu definīcija, kas ir pasažieris:

1.28. pasažieris — persona, kas atrodas transportlīdzeklī vai uz tā (izņemot transportlīdzekļa vadītāju), kā arī persona, kas iekāpj transportlīdzeklī vai uzkāpj uz tā, izkāpj no transportlīdzekļa vai nokāpj no tā;

Tātad drīkst braukt uz mašīnas jumta

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

nūūū... kas tas tāds par riteni?

nu man pusliidz lietojams velo saakas no Ls350 ar cieto dakshu. Ja priekshaa miikstaa daksha, tad vismaz 100Ls jaaskaita klaat. Un attieciigi peec tiem 6k km naaksies pilniigi noteikti mainiit kjeedi(taa gan skaitaas ka normaali jaamaina peec kaada 1.5-2k km, lai nechakareetu zobratus), kaaadu zobratu, varbuut paarsleedzeeju, ja tas buus nesaudziigi lietots vai dauziits, noteikti pa vidam kaada trosiite, bremzhu kluchi utt siikumi, kas kopaa sanaaks vismaz kaadi 60-80Ls + puikaam kaadi 15-20Ls par darbu.

bet 6k km ir daudz, man senaak ljoti aktiivi vasaraas braukaajot, sanaaca ap 3.5-4k km pa sezonu

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

nuuuu, par taadu cenu..... hehz

nezinu cik sver, nezinu cik \\m/ ir siikumi tur, bet ar taadas klases (deore XT- ikdienai ljoti ok un pat vairaak) apriikojumu par tik baisu cenu.. nu nez no amortinjiem maz ko saprotu

te buus liidziigs iesaku aizbraukt uz to veikalu un parunaat par cenaam. Tur forsh vecis ir, daudz ko var sarunaat

bikes.lv/...

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

pats sev njemtu FS kaut ko taadu bikes.lv/...

ja tikai ar priekshu miikstu, tad bikes.lv/...

neredzu jeegu paarmaksaat par scott/trek/uttt uz saaniem kaadus 25% tik deelj nosaukuma.

vieniigais, par ko ir jeega parmaksaat, ir cannondale

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

mhh, tad pusliidz ok.

nu bet aizskrien liidz juglai papljaapaat, apskatiities uz vietas (btw, tu zini cik tev lielu raami vajag, tie ar atshkjiras peec izmeera...)

vismaz garantija tepat tuvumaa (pie tam bez burkshkjeeshanas un visaadiem vipedroniem, ka tas uz garantiju neattiecas), un , ja nemaldos, arii bezmaksas apkopes (reguleeshanas uttt). nu kaut kaa taa

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

hmm, jauni tak?

paldies, buus ko papeetiit un pamekleet

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

vispaar peec taa, cik garsh esi un cik garas kaajas

es pie saviem 180cm labi juutos uz 19-20" raamja (hvz kaa tas sanaak meerot s/m/l/xl). ir kam patiik kaada colla mazaak/vairaak, kaa teoreetiski vajadzeetu.

galvenais lai celji pret stuuri nesitas

aigarsvv Reģ.: 28.03.2003
0 0 Atbildēt

gastello rakstīja:

vai nevar ar tevi vienu test drive sarunāt mazu līkumu ķīlā mocis

Uzraksti savu epastu - var mēģināt sarunāt.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

aigarsvv rakstīja:

gastello rakstīja:

vai nevar ar tevi vienu test drive sarunāt mazu līkumu ķīlā mocis

Uzraksti savu epastu - var mēģināt sarunāt.

.tars@triumph.lv" target="_new">d.tars@triumph.lv

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti