Kāda pieredze ar šiem servisiem

Seselis Reģ.: 22.06.2007

Iznāca nedaudz sasist savu auto un tagad jākrāso spārns, bamperis un spogulis un apdrošinātājs AAS "Baltikums" piedāvā šādus servisus kur saremontēt:

Autofavorīts Graudu 68

Plintuss Zolitūdes 71a

Golis Ganību dambis 24

Spīdola Biķernieku 111a

JMSS Group Graudu 58

Ekspressmotors Brīvības 250

Sintija Atlantijas 23

Permalat Volgundes 42

V4 Motors Ādmiņu 4

Autocentrs Rumbula Maskavas 450

Raiser K.Ulmaņa g 3

Rembus Maskavas 443

Autostrāde Maskavas 443

Noks Biķernieku 162

BS Serviss Matīsa 76

AGM Miera 79

Tinlat Kleistu 27a

Ja ir bijusi pieredze ar šiem servisiem iesakiet kurā remontēt un kuram labāk iet ar līkumu.

Paldies!

 
1 2
robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Biju tikko [ pēc 17] šodien tur iebraucis parunāt, haubei laka 2 vietās nolobījusies, un cik maxā pielabot... ķipa 150 Ls, un pielabot nevar, krāsojam visu haubi. Neapstrīdu, varbūt, ja rezultātam jābūt absolūti perfektam; man tik perfektu nevajag, tāpēc parunājām un šķīrāmies. Pozitīvais - normāla attieksme, arī padoms, un - tie trīs čaļi, ko redzēju, nebija iereibuši!

Padalies ar savaam domaam, kaa var atjaunot vietaam nolupushu laku? Likam ir caurspiidiigaa shpaktele, ar ko to nolobiijuma vietu aiztaisiit un peec tam sho vietu nolakot Un ja peec meenesha citaa vietaa nolobiisies, tad vainosi lakotaajus, ka suudiigi nolakoja, ja?

Gribi smuki un kvalitatiivi, jaa, naaksies paarkraasot un lakot visu detalju. citaadi nesanaaks.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja:

Biju tikko [ pēc 17] šodien tur iebraucis parunāt, haubei laka 2 vietās nolobījusies, un cik maxā pielabot... ķipa 150 Ls, un pielabot nevar, krāsojam visu haubi. Neapstrīdu, varbūt, ja rezultātam jābūt absolūti perfektam; man tik perfektu nevajag, tāpēc parunājām un šķīrāmies. Pozitīvais - normāla attieksme, arī padoms, un - tie trīs čaļi, ko redzēju, nebija iereibuši!

Padalies ar savaam domaam, kaa var atjaunot vietaam nolupushu laku? Likam ir caurspiidiigaa shpaktele, ar ko to nolobiijuma vietu aiztaisiit un peec tam sho vietu nolakot Un ja peec meenesha citaa vietaa nolobiisies, tad vainosi lakotaajus, ka suudiigi nolakoja, ja?

Gribi smuki un kvalitatiivi, jaa, naaksies paarkraasot un lakot visu detalju. citaadi nesanaaks.

kāpēc domā, ka pēc mēneša citā vietā nolobīsies? man tie divi pleķi jau gadu ir, karcher's uztaisīja. Vairāk nekur nav lobījies un nav arī pazīmju, ka taisās. Nē, es vnk ar nullīti un ūdeni paslīpēšu tās vietas un 3x no baloniņa uzpūtīšu, pēc tam ar pulieri un būs lapss. Btw, spīdolists ieteica šitā. Kā jau minēju, man nevajag īpaši perfektu rezultātu.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Rashns rakstīja: Spīdola Biķernieku 111a

Labi krāso, tikai nu ar vis lēnam notiek, bet kraisleram durvis un spārnu krāsoja, ideāli.

Protams izskats gan tur servisam sūdīgs.

Biju tikko [ pēc 17] šodien tur iebraucis parunāt, haubei laka 2 vietās nolobījusies, un cik maxā pielabot... ķipa 150 Ls, un pielabot nevar, krāsojam visu haubi. Neapstrīdu, varbūt, ja rezultātam jābūt absolūti perfektam; man tik perfektu nevajag, tāpēc parunājām un šķīrāmies. Pozitīvais - normāla attieksme, arī padoms, un - tie trīs čaļi, ko redzēju, nebija iereibuši!

Tu kad dušā mazgājies, arī nomazgā tikai netīro puzu un degunu?

Seselis Reģ.: 22.06.2007
0 0 Atbildēt

Paldies visiem par ieteikumiem! Pagaidām izskatās tā ka braukšu runāt uz Spīdolu, ja neņems tad uz Ekspresmotors kā te jau viens ieteica jo tur arī labs meistars esot.....tad jau redzēs kā būs.....pēcāk pastāstīšu

Līgo! Līgo!

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Ceru, ka nebūs offtopiks.

Interesē jūsu pieredze ar kantori Balt-Serviss (citur minēts kā BS), adrese Lielvārdes 130.

iekš Mazdaclub ( www.mazdapower.lv/... ) lasīju, ka Yorg esot reiz interesējies par šo servisu, taču atsauces tā arī nebij uzrakstītas...

vēl k-kur lasīju, ka kasinsh79 esot kondišku tajā adresē pildījis, bet, cik saprotu, tur ir vairāki servisiņi...

konkrētāk - vajadzīgs neliels virsbūves remontiņš pēc apdrošināšanas gadījuma, AAS Balva, KASKO.

priecāšos par jebkuru info!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Kindzulis rakstīja: spiidola rullee

Autocentrs Rumbula Maskavas 450 - šajā vispār neiesaku rādīties, pilnīgi nopietni. Ja dzīvē ekšena trūkst, tad vari aizbraukt apskatīties jamo priekšnieku

Vispār tajos maskavas ielas kortos neh darīt

Pamato?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja: Ceru, ka nebūs offtopiks.

Interesē jūsu pieredze ar kantori Balt-Serviss (citur minēts kā BS), adrese Lielvārdes 130.

iekš Mazdaclub ( www.mazdapower.lv/... ) lasīju, ka Yorg esot reiz interesējies par šo servisu, taču atsauces tā arī nebij uzrakstītas...

vēl k-kur lasīju, ka kasinsh79 esot kondišku tajā adresē pildījis, bet, cik saprotu, tur ir vairāki servisiņi...

konkrētāk - vajadzīgs neliels virsbūves remontiņš pēc apdrošināšanas gadījuma, AAS Balva, KASKO.

priecāšos par jebkuru info!

Zinaam zinaam BALTAs KASKO nosaciijumus...

Sievas Renault MEGANE II 04.g. mazliet saanus apskraapeeja... Aizbraucaam pie sjiem, jamie noveerteeja un prasa kur veelies remonteet? Es - EURO AUTO un TIKAI, jo uzticos TIKAI jamo darbam - jamie - oi, oi... Auto jau vecs (3 g.v.???), tas un sjitas... bla, bla, blaa... Es sjameejiem - a ko juus piedaavaajat? - nu kautkaadi kantori, kas man iipasju ticiibu neviesa... Karocje iedeva kaudzi ar kaukaaadiem 5-10 servisiem... Es beigaas pateicu, lai dod naudu un starpiibu piemaksaasju PAC... Iisteniibaa man taa BALTAs attieksme pret klientu kretinizee... Un labaak patiik BTA

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es vienmēr ņemu naudu. Nekādus apdrošinātāju servisus. Uz viena auto nopelnīju 400 Ls, uz otra 700 Ls.

Varu pateikt mazu noslēpumu. Jebkura bojājuma novērtēšanā ir min un max robeža naudas izteiksmē. Gandrīz vienmēr eksperti bojājumu vērtē uz min robežas. Bet, kad viņiem piesola 10% no atlīdzības, tad vērtējums ir cits.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Nesen presee paraadijaas infa ka ir kautkaads saits - tipa labie autoservisi vai kautkaa taa... Maybe padalamies pieredzee???

Iisteniibaa jautaajums jeb vopros na za sipku - vai man kaa klientam ir tiesiibas paarliecinaaties ka TIESJAAM to kas servisa darbu lapaa ierakstiits atsleedzieki - meistari ir izdarijusji???

Pieredze ar Hansa auto ir sekojosja - bija OPELim uzrauta izpuuteeja gofra tipa esot taisiijusji (tipa kautko piekjimereejusji vai pielaapijusji), bet nu tagad rodaas iespaids ka NEKAS NAV tomeer dariits un vinju attieksme arii paarsteidz - atdod atsleegas un peec kaada tur laika atnaac un tavs auto jau izdziits aaraa... Un kaa tu cilveeks vari buut drosj ka tevi NAV piekaasusji???

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nebij shis domaats? www.ltab.lv/...

tajaa pasha laikaa- www.db.lv/...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: nebij shis domaats? www.ltab.lv/...

tajaa pasha laikaa- www.db.lv/...

Laikam jau sjis...

Mana doma ir turpinaat sjo diskusiju, lai tauta neuzraujaas uz TIPA apdrosjinaataaja ieteiktajiem, bet izveelaas SAVU servisu, kuraa tiesjaam gan darbs, gan attieksme pret klientu patiikama un cilveeciiga.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Vajadzīgs virsbūves un bampera remonts (izbaulēt spārnu-arku, nošpaktelēt un nokrāsot, bamperim atjaunot dažas norautās skrūves un nokrāsot).

Padomā šādi servisi:

-Piche

-Auto Brasla

-AV Centrs

Varbūt kādam ir bijusi pieredze ar šiem servisiem ....kādas atsauksmes.....kuru ieteiksiet.

Paldies.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja:

Biju tikko [ pēc 17] šodien tur iebraucis parunāt, haubei laka 2 vietās nolobījusies, un cik maxā pielabot... ķipa 150 Ls, un pielabot nevar, krāsojam visu haubi. Neapstrīdu, varbūt, ja rezultātam jābūt absolūti perfektam; man tik perfektu nevajag, tāpēc parunājām un šķīrāmies. Pozitīvais - normāla attieksme, arī padoms, un - tie trīs čaļi, ko redzēju, nebija iereibuši!

Padalies ar savaam domaam, kaa var atjaunot vietaam nolupushu laku? Likam ir caurspiidiigaa shpaktele, ar ko to nolobiijuma vietu aiztaisiit un peec tam sho vietu nolakot Un ja peec meenesha citaa vietaa nolobiisies, tad vainosi lakotaajus, ka suudiigi nolakoja, ja?

Gribi smuki un kvalitatiivi, jaa, naaksies paarkraasot un lakot visu detalju. citaadi nesanaaks.

ui, šitā ir baisa sērga pavecākām Alfām. Lobās no bamperiem + vēl krāsa zem lakas (Alfa Rosso) izbalo, kļūst no ferrari red par rozā, bet nopulēt un atjaunot nevar, jo tā pusnolupusī laka pa virsu

No 156 modeļa gan vairs šie brīnumi nav redzēti...

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Sintija mani tomēr pievīla... oktobrī nokrāsoja, pēc ziemas lien "krabis" ārā - burbuļi uzmetušies pie arkas... braukšu "kasīties"

ivarinators Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

SIA AGM Miera ielā 79 neiesaku, nesen atgriezos no viegla virsbūves remonta - pat vienkārši nomainīt detaļas un nokrāsot vienā tonī ar auto krāsojumu nejēdz.

Yorg Reģ.: 03.11.2003
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja: ...

iekš Mazdaclub ( www.mazdapower.lv/... ) lasīju, ka Yorg esot reiz interesējies par šo servisu, taču atsauces tā arī nebij uzrakstītas...

...konkrētāk - vajadzīgs neliels virsbūves remontiņš pēc apdrošināšanas gadījuma, AAS Balva, KASKO.

priecāšos par jebkuru info!

Sveiks akal . Jā, toreiz atsauksmes nesagaidīju, tāpēc tika izvēlēts AV centrs uz Ulbrokas ielas. Tur tika pabūts 2x. Pirmajā reizē vajadzēja aminīt durvis. Vīri sameklēja daļas un tik tad sauca uz servisu remontēt, pēc tam 3dienu laikā saveda kārtībā. Otro reiz skrāpējums, rinda bij ~2 nedēļas, 2 dienu laikā bij nokrāsots bez acīmredzamām krāsas toņa izmaiņām. Trešo reizi nepaspēju pie viņiem ciemoties, jo auto pārdevu, bet skrāpētu un no vietas izkustējušos bamperi solīj savest kārtībā kā jaunu pa 120Ls. Nezinu cik tas adekvāti, bet Focus teicās pie šamā bamperi sakrāsot ja pareiz etceros kaukas +/- līdzīgi.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

pieredze ir ar baltikumu, ne suda nemaksaa sukas

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

vopshem baltikums ir huinja peedeeja

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: pieredze ir ar baltikumu, ne suda nemaksaa sukas

Figņa, ka nemaksā, tak viņi vēl sparīgi regresus zīmē

Tev kasko arī baltikumā?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Baltikums samaksāja OCTA atlīdzību par divām skrambām 320 latus. Aptuveni mēneša laikā pēc negadījuma.

Kārtējo reizi izglāba Park Auto serviss Rūjienas ielā. Sarestaurēja augšējās šaras un nomainīja apakšējo plauktu bukses ka prieks.

Respect džekiem!

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Iesaku ProAudio....pats ,lai gan neesmu bijis un izskatās ka nebūšu..... www.tvnet.lv/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti