Hanzas / Rūpniecības stūra akcija

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004

Turpinās jau otro dienu

Vakar varēja novērot tīri labu "ražu", bet aizvakar tik pa gabalu noskatīju, ka kaut kā jocīgi tur tas notiek.

Moš kāds uzrāvies un formulējumu pārkāpumam zin?

Viens vīriņš ar rāciju stāv Hanzas un P.Brieža (Ganību dambja) ielu krustojumā, bet ķer tie Hanzas / Rūpniecības stūrī uz trotuāra pieparkotie divi CP autiņi.

Reālākais pārkāpums ir joslas neievērošana, ja no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ...

 
1 2
krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

aizvakar jau bija un darba kolēģi pieķēra, teica 6 punkti un 50...200LVL, jo divi pārkāpumi, viens, ka ne no tās joslas, otrs tipa agresiivaa!

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

Bumbarashs rakstīja: Turpinās jau otro dienu

Vakar varēja novērot tīri labu "ražu", bet aizvakar tik pa gabalu noskatīju, ka kaut kā jocīgi tur tas notiek.

Moš kāds uzrāvies un formulējumu pārkāpumam zin?

Viens vīriņš ar rāciju stāv Hanzas un P.Brieža (Ganību dambja) ielu krustojumā, bet ķer tie Hanzas / Rūpniecības stūrī uz trotuāra pieparkotie divi CP autiņi.

Reālākais pārkāpums ir joslas neievērošana, ja no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ...

no Hanzas labā josla tik pa labi, kreisā - taisni. vot i ķer tos , kas apbrauc visus pa labo pusi un aizšauj taisni, malačī

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja:

Bumbarashs rakstīja: Turpinās jau otro dienu

Vakar varēja novērot tīri labu "ražu", bet aizvakar tik pa gabalu noskatīju, ka kaut kā jocīgi tur tas notiek.

Moš kāds uzrāvies un formulējumu pārkāpumam zin?

Viens vīriņš ar rāciju stāv Hanzas un P.Brieža (Ganību dambja) ielu krustojumā, bet ķer tie Hanzas / Rūpniecības stūrī uz trotuāra pieparkotie divi CP autiņi.

Reālākais pārkāpums ir joslas neievērošana, ja no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ...

no Hanzas labā josla tik pa labi, kreisā - taisni. vot i ķer tos , kas apbrauc visus pa labo pusi un aizšauj taisni, malačī

Man gan liekas, ka 1. josla ir pa labi un taisni, kreisā tikai pa kreisi! ( kā jau bumbarashs rakstija :"

no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ..."

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

martinello rakstīja:

Bumbarashs rakstīja: Turpinās jau otro dienu

Vakar varēja novērot tīri labu "ražu", bet aizvakar tik pa gabalu noskatīju, ka kaut kā jocīgi tur tas notiek.

Moš kāds uzrāvies un formulējumu pārkāpumam zin?

Viens vīriņš ar rāciju stāv Hanzas un P.Brieža (Ganību dambja) ielu krustojumā, bet ķer tie Hanzas / Rūpniecības stūrī uz trotuāra pieparkotie divi CP autiņi.

Reālākais pārkāpums ir joslas neievērošana, ja no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ...

no Hanzas labā josla tik pa labi, kreisā - taisni. vot i ķer tos , kas apbrauc visus pa labo pusi un aizšauj taisni, malačī

Man gan liekas, ka 1. josla ir pa labi un taisni, kreisā tikai pa kreisi! ( kā jau bumbarashs rakstija :"

no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ..."

a man neliekas, es zinu!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja:

nafigators rakstīja:

martinello rakstīja:

Bumbarashs rakstīja: Turpinās jau otro dienu

Vakar varēja novērot tīri labu "ražu", bet aizvakar tik pa gabalu noskatīju, ka kaut kā jocīgi tur tas notiek.

Moš kāds uzrāvies un formulējumu pārkāpumam zin?

Viens vīriņš ar rāciju stāv Hanzas un P.Brieža (Ganību dambja) ielu krustojumā, bet ķer tie Hanzas / Rūpniecības stūrī uz trotuāra pieparkotie divi CP autiņi.

Reālākais pārkāpums ir joslas neievērošana, ja no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ...

no Hanzas labā josla tik pa labi, kreisā - taisni. vot i ķer tos , kas apbrauc visus pa labo pusi un aizšauj taisni, malačī

Man gan liekas, ka 1. josla ir pa labi un taisni, kreisā tikai pa kreisi! ( kā jau bumbarashs rakstija :"

no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ..."

a man neliekas, es zinu!

Pļa šon iečekošu. Neloģiski galīgi, jo tur tādas propkas būtu....

Es toč vienmēr pa labo duru garām tiem, kas kreiso gaida... Un pat tad, kad menti krustā tusē. Neviens mani nav aizticis un mucis neesmu

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

krisus rakstīja: aizvakar jau bija un darba kolēģi pieķēra, teica 6 punkti un 50...200LVL, jo divi pārkāpumi, viens, ka ne no tās joslas, otrs tipa agresiivaa!

nevar divus pārkāpumus plusot...

tas jau man skaidrs, ka nevar, bet politika skaidra babuli iebiedeet, lai vairāk uz ķepas dabūtu!

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

martinello rakstīja:

nafigators rakstīja:

martinello rakstīja:

Bumbarashs rakstīja: Turpinās jau otro dienu

Vakar varēja novērot tīri labu "ražu", bet aizvakar tik pa gabalu noskatīju, ka kaut kā jocīgi tur tas notiek.

Moš kāds uzrāvies un formulējumu pārkāpumam zin?

Viens vīriņš ar rāciju stāv Hanzas un P.Brieža (Ganību dambja) ielu krustojumā, bet ķer tie Hanzas / Rūpniecības stūrī uz trotuāra pieparkotie divi CP autiņi.

Reālākais pārkāpums ir joslas neievērošana, ja no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ...

no Hanzas labā josla tik pa labi, kreisā - taisni. vot i ķer tos , kas apbrauc visus pa labo pusi un aizšauj taisni, malačī

Man gan liekas, ka 1. josla ir pa labi un taisni, kreisā tikai pa kreisi! ( kā jau bumbarashs rakstija :"

no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ..."

a man neliekas, es zinu!

Pļa šon iečekošu. Neloģiski galīgi, jo tur tādas propkas būtu....

Es toč vienmēr pa labo duru garām tiem, kas kreiso gaida... Un pat tad, kad menti krustā tusē. Neviens mani nav aizticis un mucis neesmu

no hanzas uz briezha toch neviens pa kreisi negriezh!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja: no hanzas uz briezha toch neviens pa kreisi negriezh!!!

No otras puses!

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

krisus rakstīja: no hanzas uz briezha toch neviens pa kreisi negriezh!!!

No otras puses!

da pļin runa jau iet par Hanzas -Brieža krustu uz ostas(Daugavas) pusi,

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: Tāda Līdzīga akcija ir virzienā uz Vanšu tiltu vakaros.......pie Citedeles ielas stāv aš 2 ekipāžas ar rācijām un diezgan daudzus jem nost..

a kur stāv Novērotājs, neredzēju....

un tā jau 3 dienas

Novērotājs bieži stāv pie Nacionālā teātra (gadās arī otrā ielas pusē), bet ne tikai jostas tiek skatītas. Pamatā ķer tos, kas no Aspazijas (pirms 20:00) veic maksas pagriezienu pa kreisi uz tilta pusi.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja:

nafigators rakstīja:

krisus rakstīja: no hanzas uz briezha toch neviens pa kreisi negriezh!!!

No otras puses!

da pļin runa jau iet par Hanzas -Brieža krustu uz ostas(Daugavas) pusi,

Tak uzreiz būtu tā teicis nevis čerež že...

Tajā virzienā ļoti īpašam loham vai ekstrēmistam jābūt, lai taisno no labās joslas veiktu.... No otras puses braucot tur tiešām var pat netīšām "iekrist"...

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Man gan liekas, ka 1. josla ir pa labi un taisni, kreisā tikai pa kreisi! ( kā jau bumbarashs rakstija :"

no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ..."

Nu nebij laika visu smalki apraxtīt, bet fakc, ka tur (Hanzas ielā no Valdemāra un Skanstes ielu puses) ir joslu sadales zīme:

1. josla - tikai pa labi

2.josla - tikai taisni

- - -

Tā kā ap 16 - 18 veidojas gara aste ar autiņiem otrajā joslā, tad ļoti daudzi atvelk līdz Dinaz tanka iebrauktuvei (pa labi) un tur mēģina ielīst otrajā joslā, lai legāli brauktu taisni. Ja nav spraugas vai steidzas, tad atvelk taisni arī no pirmās, kamēr otrajā uzsāk braukšanu ...

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Uz kronvalda bulvaara arii kuuko un shtraafee tos, kuri zem kjiegjelja pa sliedeem mochii!

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja: Uz kronvalda bulvaara arii kuuko un shtraafee tos, kuri zem kjiegjelja pa sliedeem mochii!

un tad kad Tu viņus ieraugi, rauj iekšā pa kreisi - tur Nacionālā teātra dienesta stāvvieta

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Bumbarashs rakstīja: Tā kā ap 16 - 18 veidojas gara aste ar autiņiem otrajā joslā, tad ļoti daudzi atvelk līdz Dinaz tanka iebrauktuvei (pa labi) un tur mēģina ielīst otrajā joslā, lai legāli brauktu taisni. Ja nav spraugas vai steidzas, tad atvelk taisni arī no pirmās, kamēr otrajā uzsāk braukšanu ...

Var mierīgi caur dinazu izbraukt un pirms pētersalas ielas ( troleju galapunkta ) mest riņķī. vai arī caur rimčika parkingu braukt...

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:Tak uzreiz būtu tā teicis nevis čerež že...

Tajā virzienā ļoti īpašam loham vai ekstrēmistam jābūt, lai taisno no labās joslas veiktu.... No otras puses braucot tur tiešām var pat netīšām "iekrist"...

St.c. arī kreiso no P.Brieža uz Hanzas (trešā josla pretī skolai) tur ir grūti sakarīgi veikt, ja sakrājas autiņi no Rimi puses ... tad nākas iebraukt krustā vēl pie sarkanā un gāzt pa priekšu startējošajiem vai arī iet laukā no krusta jau tad, kad Hanzenei zaļais.

Nākot no Eksporta ielas puses pa Hanzas gan otrā josla ir tikai kreisajam un tur ir luksoforu signālu novirze, lai varētu normāli kreiso pabeigt ...

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Bumbarashs rakstīja:

krisus rakstīja: Uz kronvalda bulvaara arii kuuko un shtraafee tos, kuri zem kjiegjelja pa sliedeem mochii!

un tad kad Tu viņus ieraugi, rauj iekšā pa kreisi - tur Nacionālā teātra dienesta stāvvieta

Diemžēl es to maršhrutu reti braucu!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja: Uz kronvalda bulvaara arii kuuko un shtraafee tos, kuri zem kjiegjelja pa sliedeem mochii!

Nu vot šito es īsti neizprotu un varētu pastrīdēties, jo pēc CSN ķieģelis atļauj tālāku kustību. Respektīvi NEDRĪKST šķērsot tieši šo "līniju", kur zīme uzstādīta. Tikai apaļais ķieģelis neļauj kustību aiz tās.

Gribētos redzēt CP reakciju, kad šofers dur pa sliedēm, lai nav pa bruģī jākratās, bet zīmes "līniju" apbrauc pa labo joslu

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Var mierīgi caur dinazu izbraukt un pirms pētersalas ielas ( troleju galapunkta ) mest riņķī. vai arī caur rimčika parkingu braukt...

Nu ir jau gan CSN punkts, ka krustu caur tankštelli apbraukt nevar, bet tur tā ir ierasta prakse

Laikam jau sarežģīti pierādīt, ka neesmu braucis tankoties un pēdējā brīdī pārdomājis

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Bumbarashs rakstīja:

nafigators rakstīja: Var mierīgi caur dinazu izbraukt un pirms pētersalas ielas ( troleju galapunkta ) mest riņķī. vai arī caur rimčika parkingu braukt...

Nu ir jau gan CSN punkts, ka krustu caur tankštelli apbraukt nevar, bet tur tā ir ierasta prakse

Laikam jau sarežģīti pierādīt, ka neesmu braucis tankoties un pēdējā brīdī pārdomājis

Nu pa šito toč nedrāž! Un ja nedrāž, braucam

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

toties jebkurā benzīntankā stāv ātruma ierobežojuma zīme 5km/h

un 99% apbraucēju var tikt paņemti uz to ka pārsniedz ātrumu vidēji par 30km/h

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: toties jebkurā benzīntankā stāv ātruma ierobežojuma zīme 5km/h

un 99% apbraucēju var tikt paņemti uz to ka pārsniedz ātrumu vidēji par 30km/h

tak radara skala tikai no 50 saakas

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: toties jebkurā benzīntankā stāv ātruma ierobežojuma zīme 5km/h

un 99% apbraucēju var tikt paņemti uz to ka pārsniedz ātrumu vidēji par 30km/h

Šajā sakarā būtu interesanti pavērot ainiņu - CP+radars+Vecrīga. Precīzi neatceros, kāds ierobežotais ātrums, laikam 20km/h Vecrīgā. Bet nu daži labi vairākkārtīgi pārcenšas pārsniegt atļauto.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

krisus rakstīja: aizvakar jau bija un darba kolēģi pieķēra, teica 6 punkti un 50...200LVL, jo divi pārkāpumi, viens, ka ne no tās joslas, otrs tipa agresiivaa!

nevar divus pārkāpumus plusot...

2-us nevar, bet vairāki viens otram sekojoši pārkāpumi jau ir agresīva braukšana. Man jau šķiet, ka 2-3 nav "vairāki", 4 varētu tā kā būt/tā kā nebūt, bet mūsu policija tālāk par 1 skaitīt neprot.

Mi ļegion, ibo nas mnogo.

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Bumbarashs

Nu ir jau gan CSN punkts, ka krustu caur tankštelli apbraukt nevar...

tiešām? un izcelc DUS?

Nav, goč pendel nav ... vainīgs - tā bij iesēdies atmiņā, ka vienu laiku par to it kā piekasījās, ka biju pie pārliecības, ka atrunāts CSN

Par DUS-iem tikai:

Noteikumi nr. 571

Ceļu satiksmes noteikumi

...

78. Izbraucot uz ceļa no blakusteritorijām (pagalmiem, stāvvietām, degvielas uzpildes stacijām, uzņēmumiem

u.tml.), transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš gājējiem un citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kas virzās pa ceļu.

79. Nobraucot no ceļa uz blakusteritoriju, transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš gājējiem un citiem ceļu satiksmes

dalībniekiem, kuru ceļu viņš šķērso.

...

114. Apdzīvotās vietās visu transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 50 km/h, bet dzīvojamās zonās,

daudzdzīvokļu namu pagalmos, degvielas uzpildes staciju un stāvvietu teritorijās - 20 km/h.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti