Power Plus MPG

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

ir kāds - kādi cilvji, kas ir izmēģinājuši degvielas biokatalizatoru Power Plus MPG savoa auto? kādas atsauksmes? vai ir 10-40% degvielas ekonomija?

 
1 2 3 4 5
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

kartejais lohotrons.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

arī lidz šiem aizgāja.... riktīgs spams.... nez kāpēc Redaktors nepublice to ko viņam pārsūtīju?

Tur tipo ar tas figņas tirgošanu varētu vareno naudu sapelnīt... ta tas sūds maksā ap 21Ls.... bet kļūstot par megadistrebjuteru pa tie'so no ASV var'es pa 6 lošiem pirkt....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

... tik nieks - reģistrācijas nieka 540 dolāri....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: ir kāds - kādi cilvji, kas ir izmēģinājuši degvielas biokatalizatoru Power Plus MPG savoa auto? kādas atsauksmes? vai ir 10-40% degvielas ekonomija?

vispār Jāniti - vajadzētu jau kļīt pieaugušam... tads liels cilvēks - bet joprojam pasakām tici... vai gribi jau savus 40% no naftas baronu peļņas ielikt sev kabatā ( teksts no reklāmas )?

Vai tu zini kas ir katalizātors? tā jau drīzāk ir degvielas piedeva.... ja jau vajag regulāri.... pie tam patīk teksts par precīzu dozēšanu - citādi nekā nebūs.... vai būs nedaudz...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

tiem kas vel nezin par šo pasaules brīnumu... powerplusmpg.ru/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

šeit ir paraksts ka saņemts Krievijas sertifikāts.... powerplusmpg.ru/...

ja palasa rūpīgāk - sertefikātā ir teikts ka šo fignju viņi nesertificē....

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

es dabūju pa brīvu

Aizrakstīju uz krievi lapu, ka esmu forš čoms, taisos pirkt utt, bet vajag izmēģināt. Atsūtīja pa brīvu.

tikai vēl guļ atvilknē 0.5 OZ, hvz izmantot vai nē

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: es dabūju pa brīvu

Aizrakstīju uz krievi lapu, ka esmu forš čoms, taisos pirkt utt, bet vajag izmēģināt. Atsūtīja pa brīvu.

tikai vēl guļ atvilknē 0.5 OZ, hvz izmantot vai nē

Vari būt pirmais, kas to izmanto

Davai mēģini un pastāsti mums arī!

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: es dabūju pa brīvu

Aizrakstīju uz krievi lapu, ka esmu forš čoms, taisos pirkt utt, bet vajag izmēģināt. Atsūtīja pa brīvu.

tikai vēl guļ atvilknē 0.5 OZ, hvz izmantot vai nē

labak nemegjini. moshka tas rada dzinejam "atkariibu". nu tapat ka narkomaanam

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Krievu ZR bij šamo testēji - *uinja pilnīga

www.zr.ru/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Krievu ZR bij šamo testēji - *uinja pilnīga

www.zr.ru/...

toties kādi komentāri.....

piemēram - sve4i noveje novih

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Vispār iauto Redaktoram vajadzētu uz saba džipa šito ietestēt... tur uzreiz ekonomija būs redzama...

renchoo Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Tā veči, pietiek spamot,vajag pašiem izmēģināt un tad arī varam komentēt,bet parasti viss notiek pēc viena principa OBS odna baba skazala un visi tic tam.

Pats jau lietoju šo Power Plus MPG 2 mēnešus,sākumā arī nebija pārliecības,bet gribējās izmēģināt,kas šis ir par zvēru.Tagad jau esu izbraucis 5 bākas ar šo brīnumlīdzekli, un droši varu iedot savas atsauksmes.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nu tad dod taas atsauksmes:

1) Kāds bija degvielas patēriņs pa šoseju pirms un kāds ir tagad vidējais, pa pilsētu?

2) Kāds bija uzrāviens līdz 100KM/H pirms un kāds ir tagad?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

renchoo rakstīja: Tā veči, pietiek spamot

parasti viss notiek pēc viena principa - OBS

odna baba skazala un visi tic tam

tu gribi teikt, ka tu arii esi BABA ? un mums tev jaatic ?

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Cilveeki, juus dumji ? Jums vajag kaut kam ticeet ? Senaak bija pipelizaros kas jonus (?) sakaartoja Zirga jaasmejas, kaa jau ieprieksh cilveeki mineeja - 100% lohatrons Ne jau par velti shitie suudi 90% naak no amiishie...

renchoo Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Man auto ir Mondeo 2003 2.0TD 90Zs.Pievienoju šo biokatalizātoru dīzeļdegvielai uz 19litri/1ml. Apmēram pēc nobrauktiem 150km sajutu jaudas pieaugumu mašīnai,kā arī motors palika klusāks. Sajūta tāda kā kādi 20Zs būtu klāt,patīkamāka braukšana. Izbraucu 4bākas ar šo piedevu un nomainīju devielas filtru,kā teikts instrukcijā.Tagad arī ir ekonomija parādījās, pagaidām 20%.Ar bāku nobraucu 100 km vairāk nekā pirms tam ,bez piedevas.Esu apmierināt ar šo produktu.Ja kādam ir interese šo notestēt varu piedāvāt ar atlaidi pa 16Ls gab.

renchoo Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: nu tad dod taas atsauksmes:

1) Kāds bija degvielas patēriņs pa šoseju pirms un kāds ir tagad vidējais, pa pilsētu?

2) Kāds bija uzrāviens līdz 100KM/H pirms un kāds ir tagad?

Vidējais bija 7l/100,tagad 5.6-5.5l/100

Uzrāvienu nēsu mērījis,bet ir jūtams

Nav dīzelim raksrurīgā melnā dūmu mākoņa,kad ieber.

renchoo Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

renchoo rakstīja: Tā veči, pietiek spamot

parasti viss notiek pēc viena principa - OBS

odna baba skazala un visi tic tam

tu gribi teikt, ka tu arii esi BABA ? un mums tev jaatic ?

Vari ticēt vai nē,tāpēc arī izmēģināju,lai varētu ko konkrētu pateikt

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Ja akurāt gribas kautko liet bāka\'- tad jau labāk šito www.xbee.com/...

Protams tas nesola nekādus 45% ietaupījumus, un vispār ir domāts piesārņojuma samazināšanai nevis jocīgiem jaudas pieaugumiem. Bet atšķirībā no Power Plus vismaz ir testēts normālā veidā un atpazīstamos uzņēmumos.

renchoo Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja: Cilveeki, juus dumji ? Jums vajag kaut kam ticeet ? Senaak bija pipelizaros kas jonus (?) sakaartoja Zirga jaasmejas, kaa jau ieprieksh cilveeki mineeja - 100% lohatrons Ne jau par velti shitie suudi 90% naak no amiishie...

Vecīt,šis tiešām nav sūds,jo izštukoja krievi,bet amīši ražo.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

renchoo rakstīja:

Laiks rakstīja: Cilveeki, juus dumji ? Jums vajag kaut kam ticeet ? Senaak bija pipelizaros kas jonus (?) sakaartoja Zirga jaasmejas, kaa jau ieprieksh cilveeki mineeja - 100% lohatrons Ne jau par velti shitie suudi 90% naak no amiishie...

Vecīt,šis tiešām nav sūds,jo izštukoja krievi,bet amīši ražo.

Ok, tad uzsauc man vienu taadu testeeshanai. Ja buus gana labs - nopirkshu no tevis divus ! ja nee - noraksti uz reprezentaacijas izdevumiem

renchoo Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

renchoo rakstīja:

Laiks rakstīja: Cilveeki, juus dumji ? Jums vajag kaut kam ticeet ? Senaak bija pipelizaros kas jonus (?) sakaartoja Zirga jaasmejas, kaa jau ieprieksh cilveeki mineeja - 100% lohatrons Ne jau par velti shitie suudi 90% naak no amiishie...

Vecīt,šis tiešām nav sūds,jo izštukoja krievi,bet amīši ražo.

Ok, tad uzsauc man vienu taadu testeeshanai. Ja buus gana labs - nopirkshu no tevis divus ! ja nee - noraksti uz reprezentaacijas izdevumiem

o.k varam sarunāt vienai bākai iepilināšu,tev tik jāatbrauc uz Jelgavu

renchoo Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt
1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti