dāvanu karte

Cukurins Reģ.: 27.07.2002

Haiz!

Šodien pēc seniem laikiem norāvos dāvanu karti no pašvaldības policijas.

Atdūros pret vienu problēmu - nevar dabūt nost uzlīmi

Zvanot uz Rīgas GPP Kārtības policiju - šie ziņo, ka jau ~100gab esot par šito piezvanījuši. Kāda "h" pēc tad viņi to līmē acu augstumā?

Rezultātā braucu līdz darbam, kur ņēmu un 1/2h kasīju to uzlīmi nost. Pa ceļam nevar redzēt ne gājējus, ne citus auto, citreiz arī luksoforus... Varbūt ir doma izmācīt nenorauties šitos protokolus, bet vai tādēļ ir jāapdraud mani un citus ceļu satiksmes dalībniekus, palaižot satiksmē tādus ar daļēji caurspīdīgu plēvi tieši redzamības laukā pa vidu?

Varbūt jāpaņem no autoservisa rēķins par to, ka esmu samaksājis par stikla attīrīšanu no administratīvā pārkāpuma un iesniegt prasījumu policijā?

 
1 2
Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

aizmirsu vienu lietu - pazvanu uz policiju - šie saka, lai sūdzos CSDD, tas ir viņu izgudrojums

pazvanu uz CSDD - tie sūta uz policiju - viņi līmē, liek sodus, viņi arī vainīgi

no kā lai tagad prasa uzlīmes nokasīšanas recepti?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Cukurins rakstīja: no kā lai tagad prasa uzlīmes nokasīšanas recepti?

Sviestcam vai nuhajam!

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

tiklidz ieraugi Rīgas GPP Kārtības policijas transporta līdzekli pielīmē šiem atpakaļ un dāvanu kartes vietā ieliec baltu lapu ar uzraxstu PALDIES!

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja: tiklidz ieraugi Rīgas GPP Kārtības policijas transporta līdzekli pielīmē šiem atpakaļ un dāvanu kartes vietā ieliec baltu lapu ar uzraxstu PALDIES!

Nevar jau dabūt nost to uzlīmi, kā tikai mazos gabaliņos kasot ar celtnieku nazi.

Jāpamēģina dabūt visplānāko plēvi, jāapsmērē ar MOMENT (bostiks laikam reklamē kā visstiprāko) un jāpielīmē A4 "PALDIES" tieši skatam priekšā, lai noliek iecirknī relikvijai ar visu logu...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ļoti labi nāk nost ar karstu ūdeni

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Cukurins rakstīja: Haiz!

.... bet vai tādēļ ir jāapdraud mani un citus ceļu satiksmes dalībniekus, palaižot satiksmē tādus ar daļēji caurspīdīgu plēvi tieši redzamības laukā pa vidu?

pats saprati ko uzrakstīji? tev neviens nepiespieda braukt ar tādu plēvi uz loga.... TU PATS apdraudēji savu un citi satiksmes dalībnieku drošību....

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Cukurins rakstīja: Haiz!

.... bet vai tādēļ ir jāapdraud mani un citus ceļu satiksmes dalībniekus, palaižot satiksmē tādus ar daļēji caurspīdīgu plēvi tieši redzamības laukā pa vidu?

pats saprati ko uzrakstīji? tev neviens nepiespieda braukt ar tādu plēvi uz loga.... TU PATS apdraudēji savu un citi satiksmes dalībnieku drošību....

OK, lai būtu - pats apdraudēju. Vainīgs

Bet kāda ir būtība - sodīt vainīgos un pārtraukt pārkāpumu pēc iespējas ātrāk, vai ne? Vai tomēr labāk, ka es braucu ar tramvaju uz mājām, vāru ūdeni, vedu kipičokā ar džimbuli atpakaļ pie sava auto, gāžu virsū dāvanu kartei, saprotu, ka nepietiek, izpildu vēlreiz procedūru ar tramvaju... rezultātā auto tur noturot vairāk kā 4.5 stundas. Varbūt labāk ir uzreiz noņemt to lapu un braukt maksāt par savu kļūdu?

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Kaa tad taa nevar dabuut nost.. Raujot naak liidzi ar visu veejstiklu?

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ļoti labi nāk nost ar karstu ūdeni

Tad jau var uzcuraat turpat uz ielas, ar siltu gan jau arii naaks nost

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Vēl paņem un iesūdzi tos kārtībniekus par svešas mantas bojāšanu

Nevajag pārkāpt, bet ja patik/gadās, tad ir tāds Label Off, paredēts uzlīmju noņemšanai, varbūt palīdz.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Maini stiklu.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Riktīgs lohs. Pārkāpi, aplīmēja, ko raudi? Tiem, kuri nepārkāpj, neko nelīmē un tiem nav nekas nav jākasa.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Iezied stiklu ar kādu eļļu vai taukiem lai šie nevar pielīmēt

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Apmīst, piemīst, uzmīzt, kāda starpība? Tāda, ka nekuj pārkāpt noteikumus..

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu pagaidiet jautriishi, tad jau driiz policija saaks teiksim par aatruma paarkaapshanu izsist saanu stiklus....

taa teikt ja jau paarkaapi tad nechiiksti un maksaa...

Vai teiksim par nepiespraadzeeshanos paardurs riepas... nu kautkaa taa sanaak...

es piemeeram neesmu nevienos noteikumos.likomos un MK noteikumos lasiijis ka par apstaashanaas/staaveeshanas noteikumu neieveeroshanu buutu sods saistiits ar mana iipashuma bojaashanu...

Vai Jums taa neliekas?

P.S. Iespejams ka ir jauna parija to pleeviishu pasuutiita un to izgatavoja cita kompaanija kam pofig par to kaa dabuus nost... vai arii pasuutiijuma specifikaa nebija noraadiijumu kaadaam taam jaabuut un kam taas paredzeetas...

Katraa gadiijumaa es domaaju ka par sho vajadzeetu celt shumu teiksim ar bez tabu paliidziibu vai zebru vai kautkaa taa.. taa teikt lai izraisiitu rezonansi..

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Riktīgs lohs. Pārkāpi, aplīmēja, ko raudi? Tiem, kuri nepārkāpj, neko nelīmē un tiem nav nekas nav jākasa.

OK, nobirs Tev auto kaut kas, noliksi tur, kur nedrīkst, jo nav variantu, uzspridzinās Tev to verķi - tā teikt - noliki, kur nedrīkst, na**j te turēt, tad arī davai nesūdzies, ka auto aizrauts nebūtībā

P.S. Pats lohs

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

Šodien parunājos ar PP, tiem nemaz nav atļauts līmēt, jamie aiz slotiņas aizbāž iespēju samaksāt...

Tie ir kārtībnieki, kuri no visas sirds izlīmē to aploksni tā, lai nepazūd

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Tā tizlā pielīmēšana arī ir daļa no soda. Nākamreiz sods jau būs bargāks - soda kvīts būs uzgleznota ar akrilkrāsu pa pusstiklu, bet trešajā reizē - pa visu stiklu utt.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: bet trešajā reizē - pa visu stiklu utt.

Iefrēzēta

Tad kad dzīvojos pa Dzirnavu/Strēlnieku ielas rajonu redzēju diezgan daudz jautras meitenes kas neplēsa nost un brauca un parkojās ar visu plāksteri

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

jautra tēma.

par bojāšanu. Stikls taču ir vesels? Ko? Tas, ka uz tā atrodas līmes kārta, taču nenozīmē, ka stikls būtu beigts??

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: jautra tēma.

par bojāšanu. Stikls taču ir vesels? Ko? Tas, ka uz tā atrodas līmes kārta, taču nenozīmē, ka stikls būtu beigts??

Ja tam kārtībniekam uz purna uzlīmētu to plēvi, tad arī varētu teikt ka šim purns vesels, un nav ko brēkt. Tā vai?

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Ta nu gan problēma... Iebrauc tuvākajā tankštelē, paņem salveti un notīri to stiklu. Bendžuks ļoti labi noņem to līmi. Pie tam nav par viņu nekas jāmaksā; jebkurā pistolē vēl ir benzīns pat vairāk kā vajadzīgs šim mērķim.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Ta nu gan problēma... Iebrauc tuvākajā tankštelē, paņem salveti un notīri to stiklu. Bendžuks ļoti labi noņem to līmi. Pie tam nav par viņu nekas jāmaksā; jebkurā pistolē vēl ir benzīns pat vairāk kā vajadzīgs šim mērķim.

Un peec tam ar taadaam jauki smirdoshaam rocinjaam raapies mashiinaa un smirdi super!

Ja jau dalja soda ir liimes kasiishana tad varbuut vienkaarshi nolejam mashiinu ar kraasu un tas buus sods?

murgs

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Ai nu izbeidz... es tikai ieteicu vienu ātru izeju no šīs problēmas.

Un tās smirdošās rokas var turpat tankā arī nomazgāt.

Nē nu es piekrītu, ka tā nevajadzētu būt, ka papildus soda naudai vēl arī pašam jātīra stikls, bet mentūrai značet tas pie tās vietas, kur saule neiespīd...

kineskops Reģ.: 16.08.2013
0 0 Atbildēt

Tad tev uz šejieni postcard.lv/... lai ir ko vinjiem pretī iedot

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti