CP ķer muļķi uz ātrumu

232 Reģ.: 05.03.2003

plkst 1 naktī, akmens tilts, virziena no centra uz pārdaugavu.

braucam 3 mašīnas rindiņā, es kā otrais. ātrums 60km/h. Aiz sevis pamanu sarkanzilos uguņus, CP bļauj: lūdzu apturiet transporta līdzekli braucamās daļās labajā malā.

Apturu, pienāk CP un vaicā: Kur lidojam?

Man, godīgi sakot, iepletās acis... saku: 60 km/h... lidojam?!

Jūsu ātrums bij 85 km/h, ja neticat, nākat apskatat radara rādijumu.

Aizeju, apskatu - tiešām 85.

Saku - Tas nebij mans ātrums, es protokolam nepiekritīšu.

CP: OK, ej zu mašīnu, sēdi, gaidi.

Sēžu, gaidu minūtes 10. Pienak CP, vaicā: nu tad ko, protokolam piekritīsim?

Saku: Mans ātrums bij 60km/h, protokolam nepiekritīšu.

CP aiziet neko nepateicis, aizbrauc.

Lūk tāds gadijums, tīri informācijai - esiet uzmanīgi, CP ķer uz muļķi...

 
1 2 3 4
getz-g Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Odinsh rakstīja: es nesaku ka tieshi uz 100km/h apdziit nedrīkst, vispaar par faktu kaa taadu. jebkurš var par jebkuru rakstīt iesniegumu, kurš policijai ir jāizskata... par to apdzīšanu bija kā piemērs...

Kad biju pie valmieras policijas šefa prasīju viņam par šadu lietu.

Un tāda bija viņa atbilde.

Iesniegumu vari rakstīt par ko vēlies, kad esi atradis cilvēku kurš uz tevi ne tā paskatijās, vai izdarija ko tādu kas tev nepatīk, aizej uz policiju uzraksti iesniegumu par viņa izdarībām un policija šo lietu izskata... Un kāds ir jāvaino visā pasākumā...

Es rakstīju 100 virs atļautā, nevis 100km/h.

Par to, ka JEBKURŠ iesniegums ir jāizskata, par to šaubu nav.

Tu minēji piemēru par to, ka tiek saņemts sods uz šadā iesnieguma pamata, tas ir pilnīgi aplami, šāds iesniegums nevar būt par iemeslu šāda veida sodam.

Odinsh Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

getz-g rakstīja:

Odinsh rakstīja: es nesaku ka tieshi uz 100km/h apdziit nedrīkst, vispaar par faktu kaa taadu. jebkurš var par jebkuru rakstīt iesniegumu, kurš policijai ir jāizskata... par to apdzīšanu bija kā piemērs...

Kad biju pie valmieras policijas šefa prasīju viņam par šadu lietu.

Un tāda bija viņa atbilde.

Iesniegumu vari rakstīt par ko vēlies, kad esi atradis cilvēku kurš uz tevi ne tā paskatijās, vai izdarija ko tādu kas tev nepatīk, aizej uz policiju uzraksti iesniegumu par viņa izdarībām un policija šo lietu izskata... Un kāds ir jāvaino visā pasākumā...

Es rakstīju 100 virs atļautā, nevis 100km/h.

Par to, ka JEBKURŠ iesniegums ir jāizskata, par to šaubu nav.

Tu minēji piemēru par to, ka tiek saņemts sods uz šadā iesnieguma pamata, tas ir pilnīgi aplami, šāds iesniegums nevar būt par iemeslu šāda veida sodam.

Es pilnīgi tev piekrītu, un te laikam attaisnojas ka visur nav kā valmierā Valmierā Pāžes kungs punktos dod visiem un par visu ko var iedot... Ir iesniegums ir punkti... bet citur laikam nav... Nākamreiz kad uzaicinās uz pārrunaam jāsaka ka iešu citur ne valmieraa, te nav kā visur, te ir savi iekšējie likumi...

Odinsh Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Odinsh toč ir sapīpējies vai izkritis no braucošas mašīnas un apsalis.

tu laikam esi ko sliktu apēdis...

djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

Man arī vienreiz šitā paņēma, CPisti saka ka atrums 78km/h kaut pats zinu ka bijaap 55km/h tur kur jāparakstās uzrakstiju nepiekrītu, pēc pāris dienām aiznesu uz klijāneni iesniegumu, iskatija un konstatēja ka video matreāls nav saglabājies un tā kā trūkst pierādijumu atzina mani par nevainīgu.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti