CP ķer muļķi uz ātrumu

232 Reģ.: 05.03.2003

plkst 1 naktī, akmens tilts, virziena no centra uz pārdaugavu.

braucam 3 mašīnas rindiņā, es kā otrais. ātrums 60km/h. Aiz sevis pamanu sarkanzilos uguņus, CP bļauj: lūdzu apturiet transporta līdzekli braucamās daļās labajā malā.

Apturu, pienāk CP un vaicā: Kur lidojam?

Man, godīgi sakot, iepletās acis... saku: 60 km/h... lidojam?!

Jūsu ātrums bij 85 km/h, ja neticat, nākat apskatat radara rādijumu.

Aizeju, apskatu - tiešām 85.

Saku - Tas nebij mans ātrums, es protokolam nepiekritīšu.

CP: OK, ej zu mašīnu, sēdi, gaidi.

Sēžu, gaidu minūtes 10. Pienak CP, vaicā: nu tad ko, protokolam piekritīsim?

Saku: Mans ātrums bij 60km/h, protokolam nepiekritīšu.

CP aiziet neko nepateicis, aizbrauc.

Lūk tāds gadijums, tīri informācijai - esiet uzmanīgi, CP ķer uz muļķi...

 
1 2 3 4
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

njefig nakts viduu vispaar braukaaties jaavelk pa dienu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Malacis ka nepiekriti....un nemaksaaji...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vakar Bez Tabu līdzīgs gadījums tiak apskatīts, kad CP motociklistam piesēja ātrumu uz Krasta ielas, ja nemaldos, 135 km/h, kas bija fiksēti ar radaru.

Moci apturēja tālāk stāvoša CP ekipāža ar iebūvētu kameru un tikai vēlāk, kad motocikla vadītājs jau bija pārsūdzējis lēmumu par soda piemērošanu, izpētot otrās CP ekiipāžas videoierakstu, tika noskaidrots, ka neviens transporta līdzeklis pa Krasta ielu konkrētajā laikā periodā vispār nav braucis.

Cik sapratu, tiesa sodu atcēla.

Tas, ka ķer uz muļķi, diemžēl nav nekāds jaunums.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

ne pirmā ne pēdējā reize kad radarā uzplēksnī nezināma autora 80+ km/h un tad ķer pirmo tuvāko.

naktī viņi tik un tā nevar pierādīt ka tas ir tavs ātrums, jo viņu videoradari pa nakti neko īpaši nesaflmē (kvalitāte zem katras kritikas). tā kā ja neesi vienīgais uz šosejas nepiekrīti, raksti paskaidrojumu, pēc tam pārsūdzi uzlikto sodu un priekšnieks to atcels.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Skaties ka tas CP-ists nav tevi paarpratis... nevis ka tu nepiekritiisi bet gan neparakstiisi...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Zivtiņam nebūtu jātin makšķeres no tā posteņa? Jo te jau nav runa par kļīdām, te jau ir runa par klaju izspiešanas mēģinājumu, ko izdara Valsts amatpersona.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja: Skaties ka tas CP-ists nav tevi paarpratis... nevis ka tu nepiekritiisi bet gan neparakstiisi...

?? kas viņam jāpārprot? Normāli ir ka neko neprasa, uzraksta protokolu un viss. Tas ir pie gadījuma, ja tiešām ir pārkāpums.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Vakar Bez Tabu līdzīgs gadījums tiak apskatīts, kad CP motociklistam piesēja ātrumu uz Krasta ielas, ja nemaldos, 135 km/h, kas bija fiksēti ar radaru.

Moci apturēja tālāk stāvoša CP ekipāža ar iebūvētu kameru un tikai vēlāk, kad motocikla vadītājs jau bija pārsūdzējis lēmumu par soda piemērošanu, izpētot otrās CP ekiipāžas videoierakstu, tika noskaidrots, ka neviens transporta līdzeklis pa Krasta ielu konkrētajā laikā periodā vispār nav braucis.

Cik sapratu, tiesa sodu atcēla.

Tas, ka ķer uz muļķi, diemžēl nav nekāds jaunums.

Tika noskaidrots ka nevis NEVIENS TRANSPORTA LIIDZEKLIS NAV BRAUCIS PA KRASTA IELU, bet gan ka konkreetajaa laikaa max aatrums ko radars fiksejis bija 78k/mh un pie tam nebuut ne tam mocim...

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Roi rakstīja: Skaties ka tas CP-ists nav tevi paarpratis... nevis ka tu nepiekritiisi bet gan neparakstiisi...

?? kas viņam jāpārprot? Normāli ir ka neko neprasa, uzraksta protokolu un viss. Tas ir pie gadījuma, ja tiešām ir pārkāpums.

Vinjsh peec desmit minuuteem pienaaca (kaa rakstiija autors) un pajautaaja vai nepaardomaaji - parakstiisi protokolu? vinjsh (autors) teica nee neparakstiishu... kaa tev taads scenaarijs?

232 Reģ.: 05.03.2003
0 0 Atbildēt

dīvaini likās tas, ka man pat neuzrādija protokolu, kam piekrist vai nepiekrist.

policists gan piefiksēja manu adresi, tiesību datus, auto numuru, un ierakstija protokola blankā, pēc tam aizgāja uz savu auto rakstīt protokolu, ko gan pēc tam man tā arī neparādija.

varbūt man gaidīt kādu dienu pārsteigumu pasta kastītē?

lai gan, pēc loģikas, protokolu neesmu redzējis, parakstijis neesmu... vai ar to šī lieta arī nav izbeigta?

ja nebūtu bijis 100% drošs, ka tiešām braucu uz 60, tad nepurpinot būtu parakstijis pat īsti nesaprotot, kā gan tā nemaz nemanot uzlidoju līdz 85km/h...

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu i lohs, ir jāparaksta, tik pirms tam jāprasa no CP paskaidrojumiem paredzēta lapa un protokolā jāieraksta, ka protokolam nepiekrītu, paskaidrojums pievienots paskaidrojuma lapā.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Nu i lohs, ir jāparaksta, tik pirms tam jāprasa no CP paskaidrojumiem paredzēta lapa un protokolā jāieraksta, ka protokolam nepiekrītu, paskaidrojums pievienots paskaidrojuma lapā.

Tikai tad ja tev ir tik daudz ko rakstiit... jo pashaa protokolaa jau ir dazhas ailiites kur ierakstiit ka nepiekriiti..

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

232 rakstīja: dīvaini likās tas, ka man pat neuzrādija protokolu, kam piekrist vai nepiekrist.

policists gan piefiksēja manu adresi, tiesību datus, auto numuru, un ierakstija protokola blankā, pēc tam aizgāja uz savu auto rakstīt protokolu, ko gan pēc tam man tā arī neparādija.

varbūt man gaidīt kādu dienu pārsteigumu pasta kastītē?

lai gan, pēc loģikas, protokolu neesmu redzējis, parakstijis neesmu... vai ar to šī lieta arī nav izbeigta?

ja nebūtu bijis 100% drošs, ka tiešām braucu uz 60, tad nepurpinot būtu parakstijis pat īsti nesaprotot, kā gan tā nemaz nemanot uzlidoju līdz 85km/h...

Nu es tavaa vietaa paintereseetos par sho gadiijumu vai gadiijumaa vinji nav tevi paarpratushi....

Labaak pasham paintereseeties nekaa sanjemt pastkastiitee paarsteigumu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja:

Tika noskaidrots ka nevis NEVIENS TRANSPORTA LIIDZEKLIS NAV BRAUCIS PA KRASTA IELU, bet gan ka konkreetajaa laikaa max aatrums ko radars fiksejis bija 78k/mh un pie tam nebuut ne tam mocim...

Ups. Izrādās, nepabeidzu domu, kad rakstīju komentāru! Tev taisnība.

232 Reģ.: 05.03.2003
0 0 Atbildēt

Uzzvaniju, jelkādu informāciju es varēšot saņemt ne ātrāk kā šīs nedēļas beigās.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

232 rakstīja: Uzzvaniju, jelkādu informāciju es varēšot saņemt ne ātrāk kā šīs nedēļas beigās.

Nu tad iesaku uzlikt atgaadinaajumu uz pirmdienu.

P.S. Un neaizmirsti pastaastiit kaa tur iisti ir

232 Reģ.: 05.03.2003
0 0 Atbildēt

Noteikti ierakstīšu, ar ko šī lieta beigsies. Paldies.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

232 rakstīja: Uzzvaniju, jelkādu informāciju es varēšot saņemt ne ātrāk kā šīs nedēļas beigās.

Manupraat, ja uz protokola nav Tava autograafa, tad tam protokolam ir naglinjas raksturs...

taa jau katram vareetu randomaa nez ko piesuutiit

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Gaidi vēstuli/soda kvīti par pārkāpumu . Viss ir vienkārši - Tu atteicies parakstīt , viņš protokolā tā arī pieraksta : a/m vadītājs atteicās parakstīt . Un viss . Tas notiek vienpersoniski no CP puses . Nevar taču viņi piespiest Tevi parakstīt . Nākošnedēļ noteikti interesējies - kas un kā !

232 Reģ.: 05.03.2003
0 0 Atbildēt

aeg rakstīja: Gaidi vēstuli/soda kvīti par pārkāpumu . Viss ir vienkārši - Tu atteicies parakstīt , viņš protokolā tā arī pieraksta : a/m vadītājs atteicās parakstīt . Un viss . Tas notiek vienpersoniski no CP puses . Nevar taču viņi piespiest Tevi parakstīt . Nākošnedēļ noteikti interesējies - kas un kā !

Es neatteicos parakstīt, es teicu, ka nepiekritīšu protokolā norādītajam ātrumam 85km/h, jo mans braukšanas ātrums dotaja posmā bij 60km/h. Bet tas jau tagad nav būtiski. gadijums ir noticis tā, kā tas notika, jāskatās, kā tas tiks interpetēts no CP puses, un attiecīgi jārīkojas tālāk.

Marchiks_ - Muldēšana vai nē, es tikai painformēju citus potenciālos "pārkāpējus", ka šādas lietas notiek, lai ir vērīgi.

Protams, pēc tam iedomājos, ka vajadzeja piefiksēt ekipāžas auto VN, policista uzvārdu, bet pēc kara jau visi gudri

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

varbūt es kļūdos, bet vai uz radara vispirms nevajadzēja skatīties laiku, kad tas uzņemts? jo var jau noķert vienu lidotāju un pēc tam to pašu ātrumu piešut kādam citam.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu, jāsaka, ka pēdējā laikā CP tik bieži uz administratīvo tiesu piestaigā, ka jādomā - šiem bišķi tas ir jau pieriebies. Nesen biju tur iegājis pie pazīstamas tiesneses pabazarēt, nobrīnijos, ka tiesu gaiteņos padaudz "zaļo" draudziņu pastaigājas...Domāju, ka šobrīd CP iespēju robežās sāk izvērtēt savu rīcību un atbildību. Laiks atbildēt arī par savām kļūdām. Domāju, ka par "ņemšanu uz muļķi" CP darbinieki būtu jāsoda ļoti bargi. Lauku rajonos pēdējā laikā arvien biežāk dzird par faktiem, ka vietējie CP radaru vietā nereti izmantojot Philips matu fēnus, kuriem klāt piestiprināta elektroniskā pulksteņa ciparnīca...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Nu, jāsaka, ka pēdējā laikā CP tik bieži uz administratīvo tiesu piestaigā, ka jādomā - šiem bišķi tas ir jau pieriebies. Nesen biju tur iegājis pie pazīstamas tiesneses pabazarēt, nobrīnijos, ka tiesu gaiteņos padaudz "zaļo" draudziņu pastaigājas...Domāju, ka šobrīd CP iespēju robežās sāk izvērtēt savu rīcību un atbildību. Laiks atbildēt arī par savām kļūdām. Domāju, ka par "ņemšanu uz muļķi" CP darbinieki būtu jāsoda ļoti bargi. Lauku rajonos pēdējā laikā arvien biežāk dzird par faktiem, ka vietējie CP radaru vietā nereti izmantojot Philips matu fēnus, kuriem klāt piestiprināta elektroniskā pulksteņa ciparnīca...

tu to nopietni vai kaa?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

newman rakstīja: varbūt es kļūdos, bet vai uz radara vispirms nevajadzēja skatīties laiku, kad tas uzņemts? jo var jau noķert vienu lidotāju un pēc tam to pašu ātrumu piešut kādam citam.

Normatīvie akti vispār neparedz CP pienākumu radara mērījumu uzrādīt pārkāpējam. Tā lūk.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: CP savu nopelna arī bez "piešūšanas". Bez tam, kurš tad naktī brauc uz 60 un vēl nepārtraukti skatās spidometrā?

Naktī tomēr brauc lēnāk, kā nekā maz mašīnu un esi labi pamanāms. Negribi stipri pārkāpt uzliec kruīzu uz tiem 60 un brauc, nebūs spidometrā jāskatās.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti