CP ķer muļķi uz ātrumu

232 Reģ.: 05.03.2003

plkst 1 naktī, akmens tilts, virziena no centra uz pārdaugavu.

braucam 3 mašīnas rindiņā, es kā otrais. ātrums 60km/h. Aiz sevis pamanu sarkanzilos uguņus, CP bļauj: lūdzu apturiet transporta līdzekli braucamās daļās labajā malā.

Apturu, pienāk CP un vaicā: Kur lidojam?

Man, godīgi sakot, iepletās acis... saku: 60 km/h... lidojam?!

Jūsu ātrums bij 85 km/h, ja neticat, nākat apskatat radara rādijumu.

Aizeju, apskatu - tiešām 85.

Saku - Tas nebij mans ātrums, es protokolam nepiekritīšu.

CP: OK, ej zu mašīnu, sēdi, gaidi.

Sēžu, gaidu minūtes 10. Pienak CP, vaicā: nu tad ko, protokolam piekritīsim?

Saku: Mans ātrums bij 60km/h, protokolam nepiekritīšu.

CP aiziet neko nepateicis, aizbrauc.

Lūk tāds gadijums, tīri informācijai - esiet uzmanīgi, CP ķer uz muļķi...

 
1 2 3 4
kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Jaunulis rakstīja:

Hmmm, a man likaas, ka tikai tiesa vērtē pierādījumus pēc savas iekšējās pārliecības... Un kur ir rakstīts, ka es nedrīkstu ierakstīt savu un menta sarunu?

Nekur nav noteikts aizliegums savu un CP amatpersonas sarunu ierakstīt diktofonā, tik pēc tam to sarunu varēsi klausīties mājās kopā ar savu ģimeni vai čomiem pirtī. Normatīvajos aktos ir paredzēta kārtība, kādā veidā ir iegūstami pierādījumi, kas vēlāk ir izmantojami administratīvās lietas ietvaros.

Tiesībās ir tādi termini kā "pierādījumu pieļaujamība" un "pierādījumu attiecināmība". Ja vēl varētu nopamatot, kā tieši šis ieraksts attiecas uz konkrēto lietu, tad par pieļaujamību te nevar būt nekādas runas.

Nevajag jaukt kriminālprocesu ar administratīvo procesu.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Ja nezinat, ko darīt pēc šādiem brīnumiem, uzzvaniet 112 un palūdziet savienot ar policiju, nav obligāti CP, un palūdziet informēt, kā var iesniegt sūdzību par policista neadekvāto darbību, kas pārkāpj likuma normas. Vai vismaz pasūdzieties kaut kā, bet neklusējiet. Pats esmu topošais ceļinieks, tāpēc vēlētos izskaust šādus dauņus, lai celtu CP prestižu un nebūtu jāstrādā ar llikumpārkāpēji, kuru uzdevums ir aizsargāt likumā noteikto...

Cerams, ka tā Tu domāsi arī vēl ilgi tur strādājot. Tikai tad mums uz ceļiem kaut kas mainīsies. Oi kā vajag mums Igaunijas variantu, kad atlaida vairumu CP darbinieku. Jo tā jau ir- korumpēts policists ir sliktāk nekā vispār nav policista tajā ceļa posmā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Nevajag jaukt kriminālprocesu ar administratīvo procesu.

Vari nosaukt kaut vienu administratīvo lietu, kur privātpersonas veikts audioieraksts ir lietā vērtēts kā pierādījums???

Nosauc lietas numuru, apskatīšos spriedumu arī es!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Vari nosaukt kaut vienu administratīvo lietu, kur privātpersonas veikts audioieraksts ir lietā vērtēts kā pierādījums???

Nosauc lietas numuru, apskatīšos spriedumu arī es!

Aidio un video vispār kā pierādījumi ir apšaubāmi un reti izmantoti.

Bet jebkurš audio un video var tikt izmantots izmeklēšanā un ja pēc noklausīšanās vaininieks pats uzraksta atzīšanos tad kam tev vajaga audio tiesā. Pats atzinās - pats vainīgs. Nu ja aiziet »ņesoznankā« tad pofig - savu taisnību pierādīs tas kuram lielāka pacietība un stiprāki nervi.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

A uz ko ķer šitie policejskiji?

\"Aizturētais drošībnieks Gulbis uz Salu tilta mīklainos apstākļos izkrīt no policijas auto un iegāžas Daugavā\"

www.leta.lv/...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja: A uz ko ķer šitie policejskiji?

"Aizturētais drošībnieks Gulbis uz Salu tilta mīklainos apstākļos izkrīt no policijas auto un iegāžas Daugavā"

www.leta.lv/...

Sākam dzīvot kā totalitārismā?

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Sievas liecībai nav nekādas nozīmes, jo viņa ir sieva (ieinteresētā persona).

Mēneša komentārs

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Linča tiesa.

Sievas liecībai nav nekādas nozīmes, jo viņa ir sieva (ieinteresētā persona).

Šito CP darboņi regulāri un nepamatoti piemin. Man vienreiz pateica šādi par auto esošo pasažieri. Nu nebija viņiem taisnība, nebija.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Bļē! Kalvis piedirsa tautu, policijā bezpriģels, apkārt viena korupcija un mēs tauta neko nevaram padarīt! Guculs, pimpuls, renkuls!!!

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Bļ.ē, kas par ma.uk.u mājas banu bija?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Kā neko nevaram? Vakar pa TV teica, ka varēsim strādāt divreiz produktīvāk, jo penši būšot jābaro.

A kur tu divreiz produktīvāk strādāsi?

Grāvjus vai kapus divreiz ātrāk raksi?

Vagunu rūpnīcas vietā Elkors. VEF vietā staļingrada. D-pils pievadķēžu rūpnīca arī kirdikt. Cukurs ar pašiem vairs nav. Vienīgais Liepājas metalurgs uz metāllūžņiem vēl dzīvo ko bomži un šroti nodod. Kur izraut to Kalvīša produktivitāti?

Ja nu vienīgi divreiz aktīvāk ķemmēt supermārketus, divreiz vairāk rīt un divreiz vairāk sanāks nekam nederīga mēslojuma.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Nāksies strādāt arī pa naktīm, tāteikt otrjā maiņā, lai nopelnītu to pašu naudu, jo sociālais nodoklis būs divreiz lielāks.

Vai arī piedrā.t un strādāt uz pusslodzi bez nodokļiem.

Kur strādāt? Par piketētāju demonstrantu pie saeimas un MK ēkas?

Tak neļauj divreiz vairāk piketu un demonstrāciju rīkot.

Un kā tu cilvēks direiz produktīvāk strādāsi ja Kalvītis aicina to darīt bet Rīgas dome «klaģot s proborom» un neļauj piketus un demonstrācijas pa divi lāgi taisīt.

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: mja...

nu ziniet, ko!

vislabāk vienkārši braukt 50km/st pa pilsētu un 90 km/st ārpus tās un nav ne par ko jāuztraucas!

a varbūt pamēģiniet tā, lidotāji?

Pagājušoziem bija gadījums Murjāņos. Braucu uz 45 pēc spidometra, jo pretī braucošie midžināja ar gaismām un zināju, ka būs menti. Tāpēc arī rūpīgi sekoju spidometra rādījumam. Un tāpat mani apturēja un teica, ka esot bijis 69. Kā Tev tas patīk, tirļiņ?

232 Reģ.: 05.03.2003
0 0 Atbildēt

Mazdists, kā Tavs gadijums beidzās?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Murjāņos viņi mēdz bieži čakarēt un piesiet aizejošā ātrumu tev.

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

232 rakstīja: Mazdists, kā Tavs gadijums beidzās?

Es teicu, ka tas nav mans ātrums, bet vispār man vienalga un lai raksta protokolu. Viņš minūtes 5 paminstinājās, piedāvāja variantus, ka es, iespējams, nemaz neesmu gribējis tik ātri braukt un tas man netīšām. Māju ar galvu, izlikos, ka neko nesaprotu un teicu, lai tik raksta. Beigās viņš atdeva manu apliecību, noburkšķot, lai turpmāk uzmanos.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Šitā vienam čomam ar tajos pašos Murjāņos mēģināja 72 piesiet.

Brauca tas ar smago un par radaru jau Raganā zināja. Nu ko, iegrūda mentam šaibu, tas tur ilgi un dikti pētījis, kaut gan bijis redzams, ka īsti nesaprot kas tur jāskatās

Viss beidzās ar to, ka pēc konsultācijas ar otru cpistu un čoma izskaidrošanu par ierakstiem, sekoja atvainošanās par kļūdu.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Šitā vienam čomam ar tajos pašos Murjāņos mēģināja 72 piesiet.

Brauca tas ar smago un par radaru jau Raganā zināja. Nu ko, iegrūda mentam šaibu, tas tur ilgi un dikti pētījis, kaut gan bijis redzams, ka īsti nesaprot kas tur jāskatās

Viss beidzās ar to, ka pēc konsultācijas ar otru cpistu un čoma izskaidrošanu par ierakstiem, sekoja atvainošanās par kļūdu.

Nu jo.btvai tu man iesaki mašīnā ierīkot šaibu, bļē???

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja:

krishus rakstīja: Šitā vienam čomam ar tajos pašos Murjāņos mēģināja 72 piesiet.

Brauca tas ar smago un par radaru jau Raganā zināja. Nu ko, iegrūda mentam šaibu, tas tur ilgi un dikti pētījis, kaut gan bijis redzams, ka īsti nesaprot kas tur jāskatās

Viss beidzās ar to, ka pēc konsultācijas ar otru cpistu un čoma izskaidrošanu par ierakstiem, sekoja atvainošanās par kļūdu.

Nu jo.btvai tu man iesaki mašīnā ierīkot šaibu, bļē???

Da nē vnk, vēl viens gadījums no par "ķeršanu uz muļķi" un ar tam sekojošu aplauzienu

P.s. neaģitēju nevienu vieglo aprīkot ar tahogrāfu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Šitā vienam čomam ar tajos pašos Murjāņos mēģināja 72 piesiet.

Brauca tas ar smago un par radaru jau Raganā zināja. Nu ko, iegrūda mentam šaibu, tas tur ilgi un dikti pētījis, kaut gan bijis redzams, ka īsti nesaprot kas tur jāskatās

Viss beidzās ar to, ka pēc konsultācijas ar otru cpistu un čoma izskaidrošanu par ierakstiem, sekoja atvainošanās par kļūdu.

Offt. Viens autobusa šoferis man lielījās, ka viņam esot šaiba noregulēta tā, ka uzrāda mazāku ātrumu nekā patiesībā ir.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Var, protams, tik ja brauc pa LV, a, piem, R-EU ir iespēja uz ceļa to pārbaudīt un tur ja uzraujās- tad lielas kakas ir gan tl saimniekam, gan tam, kas isniedza sertifikātu par taho pārbaudi.

Odinsh Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

ne gluži par ātrumu...

Stāsts sekojošs: Vasara silts vakars aizbraucu pie pazinas uz uzpiipeet, a vinam darba vieta maajas pirmaa staavaa, a otraa staavaa ir autoskola, es savu mashiinu biju nolicis gar maajas sienu, grasijos jau braukt prom, bet manam auto sliipi priekshaa piedzenas cits auto (OPEL), ejot garaam paluudzu lai vinsh noliek mashiinu striipas kaa visi citi, nevis sliipi trauceejot izbraukt. Man tiek atbildeets ka ziimes nav un mashiinu lieku kaa gribu, tad es kaut kaa izmocijos no taas vietas un aizbraucu, vajadzeeja liidz veikalam, aizbraucu atpakal noliku savu mashiinu sliipi priekshaa vinja mashiinai, pa to laiku manaa ieprieksheejaa vietaa jau bija iestureejusi mazda. Mieriigi atstaaju savu auto un aizgaaju, peec kaada laika pa logu redzu ka atbrauc CP. izeju aaraa aprunaaties kas par probleemaam... pec sarunas ar CP darbinieku padzenu savu auto malaa un opelis aizbrauc...

nakamaa diena braucu uz valmieru no riigas, pa priekshu brauc sis pats opelis apmeram 80km/h padzenu vinju un turpinu celu uz 90 - 100km/h taadaa aatrumaa, opelis ieseezas astee un nedzen dzen vienreiz otreiz tresho reiz, bet nekad nepabrauc garaam, sabremzeejos liidz 60km/h nedzen. Uzneemu atkal 100km/h un braucu taalak savu celu neliekoties ne zinis par to opeli...

naakamais riits...

Zvana telefons zvans no CP, cilveeks CP uzrakstijis iesniegumu ka es šim opelim celjaa no straupes liidz valmierai priekshaa esmu bremzeejis 17 reizes, neesmu laidis garaam trauceejis satiksmi utt... forumuleejums agresiiva braukshana 6 punkti 100Ls sods... tad saakaas kaskis ar sho opel vadiitaaju un CP kaa finaalaa es punktus nedabuuju opel vadiitaajs ieguva 4 sodu punktus pantus preciizi nepateikshu un viens pazina kas neiistaa briidii muus apdzina un ieprieksheejaa vakaraa arii bija pie autoskolas dabuuja 6 punktus par agresiivo...

CP ir jaaizskata iesniegums, iesniegums no opel vadiitaaja bija pret mani, un piemineets arii pazinas auto, 6 punktus iedeva iesaistiitajam... iesniegums no manas puses pret opel, par apvainoshanu un traceeshanu braukt ieguva 4 punktus. Ja ir kaads rakstijis iesniegumu par Jums vajag rakstiit arii pretii...

un shaadiem gadijumiem pieraadijumus nevajag... :@

viena tante teica un tu dabuu sodu, uz cela apdzenot mashiinu kas brauc uz 90km/h shoferis jau ir kandidaats uz agresiivas braukshanas protokolu, ja shis cilveeks kuru apdzinaat uzrakstiis iesniegumu....

getz-g Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Odinsh

Man liekas, ka tu esi kautko pīpējis Ir nereāli tā sodīt, drīkstu apdzīt tevi braucot ar +100km/h un tavs iesniegums ir tukša muldēšana.

Odinsh Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

es nesaku ka tieshi uz 100km/h apdziit nedrīkst, vispaar par faktu kaa taadu. jebkurš var par jebkuru rakstīt iesniegumu, kurš policijai ir jāizskata... par to apdzīšanu bija kā piemērs...

Kad biju pie valmieras policijas šefa prasīju viņam par šadu lietu.

Un tāda bija viņa atbilde.

Iesniegumu vari rakstīt par ko vēlies, kad esi atradis cilvēku kurš uz tevi ne tā paskatijās, vai izdarija ko tādu kas tev nepatīk, aizej uz policiju uzraksti iesniegumu par viņa izdarībām un policija šo lietu izskata... Un kāds ir jāvaino visā pasākumā...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Odinsh toč ir sapīpējies vai izkritis no braucošas mašīnas un apsalis.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti