LV uzlime skersojot robezu ir vajadziga?

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

Vai sķērsojot LV/LT robežu ir nepieciešama LV uzlīme uz bampera?

Kādreiz bija vajadzīga, bet vai tagad ir vēl nepieciešama?

Sen neesmu tik tālu braucis

 
1 2
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ja ir 'zilais' nummursz tad nee , ja 'baltais' tad var pajautaat.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ir eiropas savieniba un nav nekadas zimes vairs vajadzigas. braucot uz krieviju gan ir vajadziga tada LV ziime.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Klausīt TDI!

Tas, ka Shīrim nekad nav paprasījuši, nenozīmē, ka nevajag. Vienreiz (ar baltajiem numuriem) nācās nopirkt vietejā kioskā pa 2Ls

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Taa ir:

ar zilajiem nr nez kaapeec nevejag, bet ar srakanajiem-vajag...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Taa ir:

ar zilajiem nr nez kaapeec nevejag, bet ar srakanajiem-vajag...

Tāpēc, ka zilie ir pēc ES standartiem un katram čaiņikam vajadzētu atšķirt, no kuras valsts iebraucējs ir. ES laikam uz balta fona LV simboliku neatšķir?

DM Reģ.: 14.11.2002
1 0 Atbildēt

ai, tā uzlīme vispār nevienam neinteresē, izņemot pašu LV atgriežoties pēc ceļojuma pa Eiropu, iebraucot Latvijā robežsargi Tevi nopētīs kā noziedznieku, pārbaudīs apdrošināšanu, LV uzlīmi, apskatīs ko Tu ved bagažniekā, stulbi pajokos, pats par to joku pasmiesies, un tad izpētīs pases un palaidīs lai procedūra izskatītos pēc iespējas svarīgāka

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

uz nawa rawa braucot, veelams liimeet taadu uzliimi, kas atbilst VINJU standartiem, tjipa tur platums un augstums mm...

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirms 2 gadiem auto kursos teica: ar zilajiem eiropajas nevajag ar vecajiem smukajiem LV vajag gan.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: ai, tā uzlīme vispār nevienam neinteresē, izņemot pašu LV atgriežoties pēc ceļojuma pa Eiropu, iebraucot Latvijā robežsargi Tevi nopētīs kā noziedznieku, pārbaudīs apdrošināšanu, LV uzlīmi, apskatīs ko Tu ved bagažniekā, stulbi pajokos, pats par to joku pasmiesies, un tad izpētīs pases un palaidīs lai procedūra izskatītos pēc iespējas svarīgāka

Pilnībā piekrītu, izbraucu Igauniju, Somiju un nekur tā nebaudīja un nesalīdzināja pases, a/m apdrošināšanu un citus dokumentus, kā atgriežoties LR, laikam negaidīja tautiešus aptakaļ!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: ai, tā uzlīme vispār nevienam neinteresē, izņemot pašu LV atgriežoties pēc ceļojuma pa Eiropu, iebraucot Latvijā robežsargi Tevi nopētīs kā noziedznieku, pārbaudīs apdrošināšanu, LV uzlīmi, apskatīs ko Tu ved bagažniekā, stulbi pajokos, pats par to joku pasmiesies, un tad izpētīs pases un palaidīs lai procedūra izskatītos pēc iespējas svarīgāka

Manā gadījumā interesēja leišus iebraucot pie šiem.

EDZS Reģ.: 03.05.2004
0 0 Atbildēt

Labāk lai ir uzlīme, ja NR zīme nav zilā.. Man personīgi leiši negribēja laist iekšā bez'uzlīmes, par laimi nenācās griezt atpakaļ, jo bardačokā atrAadu sen iekš statika paņemtu pa brīvo LV uzlīmi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Jautajums nav apspriezams - ES standarta numura zime ir pietiekama, lai braukatu ES (un sengenas liguma, jo ari Sveice dares) ietvaros. Arpus ES vai ar veco numuru ir nepieciesama starptautiskajiem standartiem atbilstosa uzlime ar valsts kodu.

Ar balto numura zimi var paveikties, jo neviens ipasi nepieskata, tomer LV robezsarga piesiesanas nav launakais - rezultata vienkarsi nopirksi par paris latiem uzlimi. Sliktak bus, ja piekasises polu robezsargs vai vacu policija. Pirmaja gadijuma var sanakt labaka lietuvas apgusana, braucot pec uzlimes, otraja var tikt ari pie soda - samera demokratiska, bet noteikti lielaka par uzlimes cenu. Pirma iespeeja gan ir aktuala vel tikai paris menesus, nemot vera, ka lidz gada baigam ari mes pievienojamies Sengenas ligumam un robezkontrole tiks likvideta. Ta ka varesim vizinaties pa ES pec patikas un palauties tikai uz savam zinasanam un vietejo CP.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

P.S. Un pilnigi noteikti tai nav obligti jabut uz bampera - vari limet ari uz aizmugureja stikla, ja labak patik. Galvenais, nevajadzetu uz numura vai lampam

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

tīri ziņķāres pēc, kāds varbūt zina, kāda ir vēsturiski dziļā doma tām uzlīmēm? daži līmplēves cm2 tak nav nekāda akcīzes marka... apturētam auto, valstisko piederību noskaidros šā vai tā , bet ko tas maina kustībā? nespēju iedomāties...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

evil_vinny rakstīja: tīri ziņķāres pēc, kāds varbūt zina, kāda ir vēsturiski dziļā doma tām uzlīmēm? daži līmplēves cm2 tak nav nekāda akcīzes marka... apturētam auto, valstisko piederību noskaidros šā vai tā , bet ko tas maina kustībā? nespēju iedomāties...

Esmu par so domajis un talak par to, lai visi uzreiz varetu redzet no kurienes sabrauc loshi, neesmu ticis.

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Nenormaali svariigs topiks..driiz jau kaads apdaavinaatais jautaas ziemai tuvojoties piem.-vai vajag dienas beigaas nogjeerbt piziku braucot auto..vai luuka jaaaizver kad snieg sniegs..

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Easy - Ja eiropas numura zime, tad nevajag un ja ar LV karogu tad vajag, jo lietuviesi tam piever uzmanibu, jo tas viniem uz robezas ir bizness.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Cullmann rakstīja: Easy - Ja eiropas numura zime, tad nevajag un ja ar LV karogu tad vajag, jo lietuviesi tam piever uzmanibu, jo tas viniem uz robezas ir bizness.

un taada tauta dziivo tikai ~100km uz dienvidiem no mums

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

es kadus 3 gadus atpakal uz robezas par LV zimiti samaxaju ap 6Latiem vel joprojam stav majas uz plauktina neizmantota Labakais , ka nopirku un gaju limet , bet muitnieks pateica, ka varu nelimet un braukt talaak Vot tads arii buissnesir dzekiem

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

Teikšu uzreiz, ka nezinu vai vajag vai nē, bet lai mierīgāka sirds nopērc pa santīmiet to uzlīmi un iemet bardačokā. Ja vajadzēs uzlīmēsi.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Es nesen braucu uz Baltkrieviju, un aizmirsu uzliimeet. Vienam priekshaa piechakareejas, es pa fikso ar melno pildspalvu uzzimeju uz CSDD kviits kura metaajas mashiinaa un izgriezu ovaalu no taa, un ar melno liimlenti pielimeeju fixi uz bufera - vsjo prokatilo

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Braucot uz rietumiem ar jaunajiem numuriem ar zilo maliņu ar LV burtinjiem nekur nekādu uzlīmi nekad nav prasījuši.

PS Par austrumu virzienu nemācēšu teikt.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja: Braucot uz rietumiem ar jaunajiem numuriem ar zilo maliņu ar LV burtinjiem nekur nekādu uzlīmi nekad nav prasījuši.

PS Par austrumu virzienu nemācēšu teikt.

ir pat agrak redzeets, ka cilveki uz robezhas pashi ziimee uz ruutinju lapas to LV un ieliek logaa.

cik tur taa darba------ieej jebkura apdroshinashanas kantori un par free panjem /iedos tev/ uzliimi

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

???? Kamdēļ zīmēt uz rūtiņu lapām ???

Pēdējo trīs gadu laikā vairāk gan sanāk braukt pa EU, un tikai reizēm LV, un neko neesmu līmējusi uz mašīnas.

Par LV-LT-PL robežsargiem pat Strasbūrā anekdotes stāsta (;

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

nu bet ja uz robezhas cilveks tiek panjemts uz izbriinu ka vajag LV uzliimi un nav kardinajuma maksat piemram par to kadi 2 Ls

tad nakas pasham klut par makslinieku.un zimet uz taa kas vien ir mashiinaa.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti