Atmasko \"agresivo\" vai \"Stukaču\" bārs

phenom Reģ.: 01.03.2007
 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..16
JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Kad muusu valstii paaraadijaas shiis normativais akts, paaraadijaas stereotips - "Agresiva braukshana", kuram nav noteikta apraksta un kuru faktiski var "piesiet" jebkam. Citaas valstiis briinaas Nu kaa to var apkopot un sodiit?????? Ir sodi par nepartraukto liiniju, droshibas salinju... nogrieshanos no nepareizas joslas.. utt.

Reali agresivo brauceeju nofilmeet nepaspeesi

agresīvajam nosacījums - pārkāpts ātrums!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: hā! ja precīzi pieturas pie LIKUMA PANTA, tad sanāk, ka \"agresīva braukšana\" ir VAIRĀKKĀRTĒJA (cik? divas? trīs? četrdesmit astoņas???) apdzīšana/apsteigšana tikai un vienīgi KOPĀ ar ātruma pārsniegšanu. vai KOPĀ ar NEATĻAUTĀM darbībām (apbraukšanā pa sabiedriskā transporta joslu, ceļa nomali, ietvi, gājēju ceļu, velosipēdu ceļu vai citām vietām, kas nav paredzētas transportlīdzekļu braukšanai).

Kliks, tieshii taa! Viss taas izklausaas ljoti nenoteikti.

nu ja runaa aizgaaja tieshi par agresivu braukshanu, luuk dazhi piemeeri:

Примечательно, что в разных странах под агрессивным поведением на дороге подразумеваются разные вещи. Так среди водителей Австралии и Великобритании наиболее популярно выражать свое пренебрежение соседям по дороге, показывая им средний палец. От этого здесь страдают 77% водителей . В Японии и Германии принято не соблюдать дистанцию между автомобилями. В Аргентине излюбленным способом разрядки на дороге являются словесные ругательства. В целом по Европе весьма распространено мигание дальним светом при обгоне. Среди других \"шалостей\" автомобилистов упоминаемся чрезмерное пользование мобильными телефонами на дороге, парковка в два ряда и въезд на переполненный перекресток, блокируя проезд других автомобилей.

© www.rol.ru/...

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: Ja visi saaks ar fotooapparatieem rokaas braukaat pie stuurees - tas reeaali vareetu apdraudeet satiksmi

par šito arī rakstīju.

iedosi kaut kādai neapmierinātai sēnei, kuru dullie (atsaldēti BMW noteikti) dzen uz 65 pilsētā... brauks uz 20 un sāksies vēl lielākas šaizes kā ir

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: Примечательно, что в разных странах под агрессивным поведением на дороге подразумеваются разные вещи.

A pie mums.. midžinoties ar tālajām gaismām, neievērojot distanci, skaļi lamājoties telefonā un rādot pārējiem vidējo pirkstu .. Es bi teiktu kompleksa pieeja

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja:

phenom rakstīja: Ja visi saaks ar fotooapparatieem rokaas braukaat pie stuurees - tas reeaali vareetu apdraudeet satiksmi

par šito arī rakstīju.

iedosi kaut kādai neapmierinātai sēnei, kuru dullie (atsaldēti BMW noteikti) dzen uz 65 pilsētā... brauks uz 20 un sāksies vēl lielākas šaizes kā ir

Nu loogiski ka tas taucee satiksmei. Vienmeer atceros to gadijumu, man liekas pirms 2 gadiem, braucu uz daugavpils, pie kaut-kaadas kafijushkas, pirms Jeekabpils, notika tragiska avaarija, kur saduraas sarkana mazda 323 un smagais. Es izgaaju paliidzeet(skats nebija tas labaakais)... protams ljoti daudzi brauca zinkariigi... un viens labais ar fotoapparatu rokaas, miginaja to visu nobildeet, un iemauca tajaa kursh griezaas pa labi Luuk piemers no dziives.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja:

phenom rakstīja: Примечательно, что в разных странах под агрессивным поведением на дороге подразумеваются разные вещи.

A pie mums.. midžinoties ar tālajām gaismām, neievērojot distanci, skaļi lamājoties telefonā un rādot pārējiem vidējo pirkstu .. Es bi teiktu kompleksa pieeja

Roze, tieshi nee! Mums par to 99% gadijumos nekas nebuus

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: un ko daram ar TIEM, kas pie ZĀĻĀ signāla meklē 1.robu tikai ?

ar tiem, kas velkās uz 35 TUR, kur atļauts 50 ?

AGRESIIVI APBRAUCAM!!!

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: un ko daram ar TIEM, kas pie ZĀĻĀ signāla meklē 1.robu tikai ?

ar tiem, kas velkās uz 35 TUR, kur atļauts 50 ?

uzslavējam, jo viņi... ietur rezervi

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

AGRESIIVI APBRAUCAM!!!

sakiet ko gribat- bremzes mani MUDINA uz agresiju...

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Es arī velkos uz 35 vietās, kur atļauts 50, bet ceļa seguma dēl nevar pabraukt ātrāk. Pabraukt jau var, bet netaisos lauzt mašīnu.

nju.. šis ir izņēmuma kārtā...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vakar...pulkstens seši un minuutes...

staavu Miera ielaa...sapratu, ka nav labi...laikam barona ielas vai kaa cita rezultaataa miera un tallinas ielas staaveeja gluzi naturaali...

cilveeki saak psihot...

dazhs mauc pa tramvaja sliedeem.(tur ir sliedes bikuc augstaak par brauktuvi un brauktuves malaa-aizliegts!)

Dazhi vilka pret spalvu kameer visa rinda staav mieraa(aizliegts)

Veel vesels pulks meegjinaaja no Miera ielas uzgriezt uz senču (aizliegts, tajaa krustaa tikai taisni)

liida ieksaa krustojumaa, kaut labi zinaaja, ka noblokjees satiksmi jo garaam vinjiem neviens netiks un taa rinda vilkaas tiiiik leeni un prognozeejami...

Nu luuk-visi shie paarkaapeeji apdraudeeja satiksmi, jo vinju deelj sastreegums tikai palielinaajaas, blokjeeja tramvajus, radiija avaarijas situaacijas, jo brauca pa preteejo...

kaadi 60 autovadiitaaji no manis buutu izpelniijusies sodus un bonuspunktus, un kaadiem 10 no vinjiem es buutu atnjeemis tiesiibas uz muuziigiem laikiem...

laba puse no brašuļiem bija meituškas ar pasvaigiem vai pavisam svaigiem pepeleciem..matu kraasa-blonda

karo4-bezpridjels pilniigs...un labpraat es vinjus visus buutu "nostučījis".katram policistu kaat nepieliksi, un sastreeguma laikaa kaut ko izkontroleet ir bezceriigi...tad paarnjem nesodaamiibas sajuuta un veelme visu sito prieksnesumu atkaartot.

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Līdz brīdim, kad pats nonāksi tādā situācijā + vēl uz wc vajadzēs tā, ka acīs griež

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Matukrāsa nav BLOBDA bet SIRMA no pastaviga stresa ka tik stūlba!

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: Līdz brīdim, kad pats nonāksi tādā situācijā + vēl uz wc vajadzēs tā, ka acīs griež

Lieto pamperus - busi mierīgāka

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Lieto pamperus - busi mierīgāka

kurā brīdī saprati, ka es par sevi... ?

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: Līdz brīdim, kad pats nonāksi tādā situācijā + vēl uz wc vajadzēs tā, ka acīs griež

cītīgi izlashot sho!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: Līdz brīdim, kad pats nonāksi tādā situācijā + vēl uz wc vajadzēs tā, ka acīs griež

man vienkaashi-pudelee

iisteniibaa bija taa, ka tikliidz saakaas staaveesana, mees ar cieniigo mainiijaamies vietaam.es pie stuures...pieredzi vajag , bet ne shaados apstaakljos...

Veel nisaprotu-

nu jau ljoti daudzaam masiinaam ir lukturu augstuma korekcija..pie TA arii to paarbauda.

sajuuta taada, ka reti kursh dadomaajas, ka pilseetaa vajag tos lukturus uz leju lai aciis nespiezh....korkjii staavot acis pierod pie gaismas, bet tikliidz saak kusteeties, taa acis miglojaas jo nespeej taas gaismas mainjas tik aatri uztvert....

ka vajag normaalas slotinjas, normaalas riepas un ieveerot distanci "atbilstoši brauksanas aatrumam un laika apstaakljiem".

Autoskolaas laikam ka sito visu nemaaca...vismaz peedeejaa gada laikaa nee....

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Ozz rakstīja:

JLo rakstīja: Līdz brīdim, kad pats nonāksi tādā situācijā + vēl uz wc vajadzēs tā, ka acīs griež

man vienkaashi-pudelee

iisteniibaa bija taa, ka tikliidz saakaas staaveesana, mees ar cieniigo mainiijaamies vietaam.es pie stuures...pieredzi vajag , bet ne shaados apstaakljos...

Veel nisaprotu-

nu jau ljoti daudzaam masiinaam ir lukturu augstuma korekcija..pie TA arii to paarbauda.

sajuuta taada, ka reti kursh dadomaajas, ka pilseetaa vajag tos lukturus uz leju lai aciis nespiezh....korkjii staavot acis pierod pie gaismas, bet tikliidz saak kusteeties, taa acis miglojaas jo nespeej taas gaismas mainjas tik aatri uztvert....

ka vajag normaalas slotinjas, normaalas riepas un ieveerot distanci "atbilstoši brauksanas aatrumam un laika apstaakljiem".

Autoskolaas laikam ka sito visu nemaaca...vismaz peedeejaa gada laikaa nee....

Dzert vajag mazāk no rītiem, tad nemiglosies.

Ja kas, 7.00 pilsētā vēl nav korķu.

izpļāpājies! tagad visi zinās ka 7njos nav korkju un korkji buus

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Ozz rakstīja:

JLo rakstīja: Līdz brīdim, kad pats nonāksi tādā situācijā + vēl uz wc vajadzēs tā, ka acīs griež

man vienkaashi-pudelee

iisteniibaa bija taa, ka tikliidz saakaas staaveesana, mees ar cieniigo mainiijaamies vietaam.es pie stuures...pieredzi vajag , bet ne shaados apstaakljos...

Veel nisaprotu-

nu jau ljoti daudzaam masiinaam ir lukturu augstuma korekcija..pie TA arii to paarbauda.

sajuuta taada, ka reti kursh dadomaajas, ka pilseetaa vajag tos lukturus uz leju lai aciis nespiezh....korkjii staavot acis pierod pie gaismas, bet tikliidz saak kusteeties, taa acis miglojaas jo nespeej taas gaismas mainjas tik aatri uztvert....

ka vajag normaalas slotinjas, normaalas riepas un ieveerot distanci "atbilstoši brauksanas aatrumam un laika apstaakljiem".

Autoskolaas laikam ka sito visu nemaaca...vismaz peedeejaa gada laikaa nee....

Dzert vajag mazāk no rītiem, tad nemiglosies.

Ja kas, 7.00 pilsētā vēl nav korķu.

bija domaats vakaraa...

es atskjiriibaa no marcika dzeru peec darba, tas ir vakaraa, nevis pirms-no riita

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Ozz rakstīja:

JLo rakstīja: Līdz brīdim, kad pats nonāksi tādā situācijā + vēl uz wc vajadzēs tā, ka acīs griež

man vienkaashi-pudelee

iisteniibaa bija taa, ka tikliidz saakaas staaveesana, mees ar cieniigo mainiijaamies vietaam.es pie stuures...pieredzi vajag , bet ne shaados apstaakljos...

Veel nisaprotu-

nu jau ljoti daudzaam masiinaam ir lukturu augstuma korekcija..pie TA arii to paarbauda.

sajuuta taada, ka reti kursh dadomaajas, ka pilseetaa vajag tos lukturus uz leju lai aciis nespiezh....korkjii staavot acis pierod pie gaismas, bet tikliidz saak kusteeties, taa acis miglojaas jo nespeej taas gaismas mainjas tik aatri uztvert....

ka vajag normaalas slotinjas, normaalas riepas un ieveerot distanci "atbilstoši brauksanas aatrumam un laika apstaakljiem".

Autoskolaas laikam ka sito visu nemaaca...vismaz peedeejaa gada laikaa nee....

Dzert vajag mazāk no rītiem, tad nemiglosies.

Ja kas, 7.00 pilsētā vēl nav korķu.

bija domaats vakaraa...

es atskjiriibaa no marcika dzeru peec darba, tas ir vakaraa, nevis pirms-no riita

Es personīgi domaju ka mēs runājam pa Rīgu? nevis pa Preiļiem kur 7njos vararā korkju nav!

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

JLo rakstīja: Līdz brīdim, kad pats nonāksi tādā situācijā + vēl uz wc vajadzēs tā, ka acīs griež

cītīgi izlashot sho!

un kur tu izlasīji kaut ko līdzīgu: ...kad pats nokļūsi situācijā kā es.. ???

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja:

RHINO rakstīja:

JLo rakstīja: Līdz brīdim, kad pats nonāksi tādā situācijā + vēl uz wc vajadzēs tā, ka acīs griež

cītīgi izlashot sho!

un kur tu izlasīji kaut ko līdzīgu: ...kad pats nokļūsi situācijā kā es.. ???

ja būtu raxtīc ... kad nonāksi situācijā +... ...Nu nekjer tachu krenkji, tā parasti sievieshiem gadās, īpashi grūsnām esot

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: iedomājamies situāciju..

brauc cilvēks, viņam paliek slikti ar sirdi whatever, jams paliek vienk. krusta vi'dū..

visi pīpina, rāda zīmes, draud ar besibolenēm, garām brauc foto Miglis un no sava jaunā SLR veic aso uzņēmumu un , mēli izkāris, steidz to sūtīt uz TvNET.

bildes publicē, kāds atmasko, ka auto šoferis ir piemēram tāda un tāda liela uzņēmuma darbinieks. Mēdijos 'visi izbļaustās, saceļ uzņēmumam un cilvēkam pamatīgu neslavu, kamēr pēc 2 dienām parādās info, ka viņam TOMĒR ir bijis slikti ar sirdi ....

BET uzņemumam morāls kaitējums, cilvēkam arī, iespējams zaudē darbu utt.

protams, tāds gadījums ir rets, BET NAV NEIESPĒJAMS.

un tagasd pasakiet, vai Jums tiešām liekas, ka mums ir tik gudra tauta, lai diferencētu astevišķus gadījumus?

Starp citu, TVNET jau ar shaadu staastu ieberzaas, kur LU profesoram bija palicis slikti ar sirdi un vinjsh pie LU EVF eekas bija ienesies ar BMW policijas auto..

Neatceros tik, TVNET atvainojaas profesoram, vai kaa parasti aizmirsa

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

SuperZigis rakstīja: iedomājamies situāciju..

brauc cilvēks, viņam paliek slikti ar sirdi whatever, jams paliek vienk. krusta vi'dū..

visi pīpina, rāda zīmes, draud ar besibolenēm, garām brauc foto Miglis un no sava jaunā SLR veic aso uzņēmumu un , mēli izkāris, steidz to sūtīt uz TvNET.

bildes publicē, kāds atmasko, ka auto šoferis ir piemēram tāda un tāda liela uzņēmuma darbinieks. Mēdijos 'visi izbļaustās, saceļ uzņēmumam un cilvēkam pamatīgu neslavu, kamēr pēc 2 dienām parādās info, ka viņam TOMĒR ir bijis slikti ar sirdi ....

BET uzņemumam morāls kaitējums, cilvēkam arī, iespējams zaudē darbu utt.

protams, tāds gadījums ir rets, BET NAV NEIESPĒJAMS.

un tagasd pasakiet, vai Jums tiešām liekas, ka mums ir tik gudra tauta, lai diferencētu astevišķus gadījumus?

Starp citu, TVNET jau ar shaadu staastu ieberzaas, kur LU profesoram bija palicis slikti ar sirdi un vinjsh pie LU EVF eekas bija ienesies ar BMW policijas auto..

Neatceros tik, TVNET atvainojaas profesoram, vai kaa parasti aizmirsa

Toreiz gan tā bija aģentūras ziņa...

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

1) fotografeejot agresiivos braucot pies stuures, stuchiitaajs pats apdraud satiksmi.

2) man agresiivie brauceeji, kas paarkaapj apzinaati CSN traucee daudz mazaak nekaa tie seenes, kas CSN paarkaapj sava stulbuma un debilitaates deelj.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti