Atmasko \"agresivo\" vai \"Stukaču\" bārs

phenom Reģ.: 01.03.2007
 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..16
klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

citāts samudrījās...bet kam vajadzēs sapratīs...

pa - a stresainiem nav lemts saprast...

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

nu toč idi.oti

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

te jau vispār lielākā daļa ir agresīvi runātāji nevis braucēji

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

un vēl.... ideja par fotogrāfēšanu nav slikta

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

tu kā bmw braucējs jau defoltā esi agresīvs...

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

klons rakstīja: tu kā bmw braucējs jau defoltā esi agresīvs...

tā agresivitāte nav no bmw, tā ir no intelekta trūkuma un dzīves problēmām....

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

tev ir problēmas? cik zinu tikai ar nesaturēšanu...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja:

klons rakstīja: tu kā bmw braucējs jau defoltā esi agresīvs...

tā agresivitāte nav no bmw, tā ir no intelekta trūkuma un dzīves problēmām....

Tas par poziju? Viņm gan neiet,viens viņu par mīzēju nosauc,cits par intelekta apdalīto

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

Tu aizej podā noraujies...tur tevi neapbižos

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

klons rakstīja: Tu aizej podā noraujies...tur tevi neapbižos

Nu, nu. Nelecies publiskā vietā un viss būs ok. Savā mājā vari izpildīties,uz ceļa ir jāievēro dažādas normas.

Bet nu nav tev miera...un pirmajā reizē baigi teici,ka tas tik tā,gadījās...izrādās,lecīgs esi palicis..... Laikam sakāpis toč galvā.

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

nav nekas nedz sakāpis...nedz arī lecīgs esmu....smiekli nāk par pravietotājiem un pareizajiem kas pārāk jaunu pareizi runā..............

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Smej,man ta kas. Pats tāpat pārkāpju noteikumus,pārsvarā ātrumu.

Taču citiem garām nelienu un nestumju malā.

Kaut kādā japīšu stilā,večuk, esi sācis runāt un uzvesties,pats nejūti

Cieni citus uz ceļa un visi būsim mierīgāki. Līdiisi garām,ietriekšu bordē,to ielāgo.

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

redz tur jau tas joks...ka visi tik pareizi un kruti...malā stums un uz bordēm dzīs....aizejiet pie nervu dakterīšiem vai vismaz zāļu tējiņas padzeriet....... dzīve jaukāka liksies.....

nekad neesmu borza nevienam priekšā līdis un nevienu traucējis....nahalīgos līdējus kas stumj malā un spraucas arī nelaižu....bet ja kāds veiklāk steidzas un mani tas netraucē un nevienu neapdraud...tak lai steidzas....ir nopietnākas lietas par ko satraukties....

katrā ziņā mēs pa dažādām lietām te diskutējam...un man pa lielam pajāt...tik smiekli nāk par paštaisnajiem indivīdiem kurus vairāk kompleksi virza nevis veselais saprāts...

vairāk pozitiivisma...un dzīve jums rožaināka liksies........

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

pashiem nevajagb tormoziem buut... kad var pie zaljaa paarbraukt 10 auto , a reaali paarbrauc kaadi 3, jo redz, priekshaa tantei varbuut piizda saniezeejaas, jaapakasa, aaa zaljais,laikam bija jaabrauc...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

klons rakstīja: redz tur jau tas joks...ka visi tik pareizi un kruti...malā stums un uz bordēm dzīs....aizejiet pie nervu dakterīšiem vai vismaz zāļu tējiņas padzeriet....... dzīve jaukāka liksies.....

Nu, tev ar nenāktu par ļaunu padzert. Laicīgi miegs uznāktu,laicīgi pamostos,laicīgi draudzeni pie zobārsta aizvestu un nevajadzētu būt līdējam.

Klau, tu tiešām domā, a tas viss ir tikai tāpēc,ka kādam nav ko darīt?? Likumus tādus pieņem,joslas zīmē,sabiedrība šūmējas...un visi slimi. Tik tu un vēl kāda čupiņa līdēju ir ar veselu nervu sistēmu un pozitīvu uztveri. Pārējie vismaz 90% braucēju ir lohi un bremzes

Ai,tāpat nespratīsi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja: pashiem nevajagb tormoziem buut... kad var pie zaljaa paarbraukt 10 auto , a reaali paarbrauc kaadi 3, jo redz, priekshaa tantei varbuut piizda saniezeejaas, jaapakasa, aaa zaljais,laikam bija jaabrauc...

Priekš tam ir signāls. Kulturāli ļautiņi uzpīpinās.

Vai ne, tantiņu dzimumorgānu speciālist?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

klons rakstīja: redz tur jau tas joks...ka visi tik pareizi un kruti...malā stums un uz bordēm dzīs...

Jā,darīs tā. Pareizie...nedomāju gan,tik ne krutie,krutie esat jūs

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

nu, Tev sava taisnība un pārliecība...nu tad dzīvo ar to

man savi principi un uzskati pēc kuriem dzīvoju....un niks pozitiivais...nav nejaušība...ja labāk pazītu...varbūt...saprastu

peace...man laiks gulēt lai no rīta taksistu agresīvi uz lidostu nedzītu

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja: pashiem nevajagb tormoziem buut... kad var pie zaljaa paarbraukt 10 auto , a reaali paarbrauc kaadi 3, jo redz, priekshaa tantei varbuut piizda saniezeejaas, jaapakasa, aaa zaljais,laikam bija jaabrauc...

, , , Šite laikam visa rinda peķi kasa... www.tvnet.lv/...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pozy, lai tak ir tie Tavi principi,viss OK. Tik neprotestē par to,ja ir pretreakciju pret nesmuku rīcību. Kā jau teicu, esi solīds ( kādreiz teicies tāds esam) un nevienam nenāks prātā Tev ko sliktu teikt par šeit apcilāto tēmu.

Ja uzvedies kā sivēns uz ielas-nebrīnies par attieksmi. Un,kā teicu,līdīsi garām-sagaidi reakciju. Kā Tu pret citiem,tā citi pret Tevi. Taisnīgi.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja: pashiem nevajagb tormoziem buut... kad var pie zaljaa paarbraukt 10 auto , a reaali paarbrauc kaadi 3, jo redz, priekshaa tantei varbuut piizda saniezeejaas, jaapakasa, aaa zaljais,laikam bija jaabrauc...

P.s. muļčis

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

es laižu un mani laiž...es pasmaidu un man pasmaida....viss pozitiivi...nav stresa un satraukuma

un kā jau teicu...nahalus stūmējus...arī es nelaižu...esmu pat dažam labam mikroautobusa agresoram šķotkas atliecis un brilles ieliecis..........nahals

labi...apnika...

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

kas tas par $rano baisuli taads... pi$ patrasi na huj , aazi...

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

klons rakstīja: es laižu un mani laiž...es pasmaidu un man pasmaida....viss pozitiivi...nav stresa un satraukuma

un kā jau teicu...nahalus stūmējus...arī es nelaižu...esmu pat dažam labam mikroautobusa agresoram šķotkas atliecis un brilles ieliecis..........nahals

labi...apnika...

tu jau zb atkaartoties...nomaini plati ,idinj...

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

lohu bars

kvadraataa

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti